MEKLĒJAM VOKĀLU!
0
Saistībā ar dalībnieku sastāva izmaiņām progressive / metalcore grupa Well Set no Liepājas izsludina pieteikšanos uz grupas vokāla lomu! Kandidātiem vēlama un ieteicama, bet ne obligāti noteicoša, iepriekšēja muzikālā pieredze.

Nelielam darbības priekšstatam Well Set pašreizējo darbību rakturojošs ieraksts: www.myspace.com/wellset

Ar jebkāda veida interesējošajiem jautājumiem, kā arī dalības pieteikumiem aicinājums attiecīgi vērsties uz grupas kontaktu e-pasta adresi: well_set@inbox.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
0
nevar ciest metalcore vokalu
0
cik pēc tā maispeisa var spriestm, muzōniņš tīri tā neko, īpaši tas instrumentālais gabals.
0
Instrumentālais ieraksts tieši ir virzienu raksturojošs!
Otrs ir mūsu pirmssākumi.
0
tas instrumetalais gabals nemaz nelikas, parak metalcorigs
ja jus dabutu normalu nekorigu dzeku pie stures ,tad butu forsi.
bet taka jus ,laikam, velaties but un esat metalcors, velu veiksmi jums atrast kadu maiguminju, kurs spes gan pakerkt, gan paraudat pie mikrafona
0
dresscode:pink :D
0
tam instrumentālajam baigi prasās kas Swanoveidīgs
0
Nu ja, pēc instrumentāļa spriežot - jāatrod kārtīgs grovls un jābīda Prog-Death lauciņā. Pēc pirmā gabala - vai nu ar tīro voķi uz Progressive, vai ar tīro (normālu, nevis to bērnudāzu, kas beigās ieskanējās) / grovlu uz Prog-Doom a la Novembre ...

P.S. Tas jaunais MySpace prikids gan gļukais, īsti negrib atskaņot dziesmas.
0
To pseido-emo/post-komerciāl... jeb vienā vārdā - metalcore vokālu kā tādu vajag vispār NAHRINIZĒT no metāla, tā huiņa man bojā visu prieku klausīties mūziku. Šorīt sāku klausīties Kataklysm, vēl normāli, bet Devil Driver man visu rītu izbojāja, kropļi bļe, ar to lohu pie mikrafona. Rifi ta normāli, bet kad tas atmorozaks ieslēdz mikrofonou, es ātri vien pārslēdzos uz Torsofuck, vismaz prieks klausīties un baudīt mūziku.
0
Tu vēl jauno Cryptopsy ievērtē ... (sagatavo tik spaini vēmekļiem).
0
komerciāl? :D kas tavupraat ir komerciāls metāls? tas pie kura miķa klaat ir metalcore stila vokaals?
0
kāds sakars metalcoram ar kaut kādu maigumiņu pie miķa? lol!
0
Būtībā kārtīgie Metalkori pediņvokālus neizmanto. Ja tīro, tad normālu powernieku.
0
es vispār neesmu dzirdējis nevienu metalcoru ar pediņvokālu. Kaut gan kas kuram skaitās pediņvokāls.
0
Tā kā tik pāris bandas no šī žanra patīk, uzreiz piemēru nepateikšu, bet pa MTV tos maigoņus tik laiž... tādi gaudulīgi / raudulīgie emo ...
0
nu man pediņvokāli liekas piemēram visi tie Killswitch engage, Shadows fall, tie pretīgie ķērcēji. ja ķērc, tad taka Carcass..
0
Carcass jau ir kaads harsh vokaal paveids..metalcore vairaak ir scream stilaa
0
None, Chaos pareizi vien saka. Visi sitie Killswitchi ar emo-vokaaliem un emo/pedinj-lirikaam bojaa noskanojumu... :) Vispaar tie metalcore(ne-kaartiigie) baigi pieturaas pie visaadiem stulbiem standardiem,- ja dzheki rubaa metalcore riffus, tad obligaati vajag emo-vokaalu, nedod dies buus normaaals kjeerceejs, nee, vajag emo un viss!

Kachiigi rifi daudz labaak iet kopaa ar normaalu kjeerceeju vai veel labaak - brutaalu vokaalu.

BoD, nekad neesmu bijis Cryptopsy fans. Ja jau taa saki, nemaz neieveerteeshu.
0
Par pediņvokāliem es tieši tīros / gaudulīgos saucu. Killswitch Engage vēl samērā normāls, kautgan visai tuvu tam.
0
Metalcors ir pārāk liels sūds lai tur izniekotu labu vokālu, tā ka viss ir godīgi.
0
mazais2 tu kaut ko jauc. :o
0
tasturneko ta ari pasaki ka tev patik metalcore un tu nesaproti par ko mes te dirsam
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas