Akercocke
0
Vai baaac. Kaa es shaadu peerli vareeju nepamaniit agraak. Taadas noskanjas, taadas kompoziicijas, tik daudz taako es tieshi shobriid veelos dzirdeet .... mmmmm!!

Un man pie dirsas visas negaacijas blje!

www.youtube.com/watch?v=SDBubA1JIeQ...

www.youtube.com/watch?v=VzdFTth68pM...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
ok, tad bez negācijām, ja?:D
0
blja kaa Axiom ieper. aaaa

nu ja bez negaacijaam - Es gaidu vispaareeju piekrishanu shovakar no visiem :*
0
tiko aizgaaja jumts. Baai baai hanii

www.youtube.com/watch?v=XX74vQhA3qQ...
0
šitā grupa jau sen manā playlist sarakstā
un ja nemaldos vienreiz par šamiem jau bij tēma. bet iespējams kļūdos
0
0
Man sakaams tikai uxxxxxxx ... mmmmm ... njammma :)
0
bet shie chalji censhas ... un ljoti patiiikami, taaaaaads aaarpaac, cik labas grupas taads nuugjis kaa BoD (piemeeram!!!!neatpaziist) muahahahhaha :D
0
nu pagaidām vienīgais albis, ko no šiem esmu dzirdējis, ir Antichrist, un tas pats ir vīīī. gribēju jau iečekot arī pārējos, bet visu jau nevar atcerēties, ne? :(
0
Jāā, šī ir spēcīga manta! No līdzīgiem vēl varu ieteikt Enochian Crescent...
www.myspace.com/enochiancrescent...
+1
Pirmais klips debīls, vokāls anāls, mozons spēlē tik uz nerviem, fui tālāk nemaz negribas skatīties.
0
ak shausmas ar kaadu pagjiru esmu pieceelies.

Bigij zakjiit - katram savs :*
Bet pasties paareejos klipus.
0
Choronzon klausījos cītīgi un priecājos, taču pēc tam kaut kā pamazām sajūsma noplaka nedaudz. Šobrīd man Anaal Nathrakh piedur vairāk.
0
Ba, tas Axiom jau tīrākais Nevermore.
0
jūs vienk shiz fišku nesaprotat, es piekrītu par tām noskaņām un visu. un bij tēma jau pāris gadus atpakaļ gan.
0
"ShIzzz, vakar, plkst. 21:48
bet shie chalji censhas ... un ljoti patiiikami, taaaaaads aaarpaac, cik labas grupas taads nuugjis kaa BoD (piemeeram!!!!neatpaziist) muahahahhaha :D"

Tas nu gan ir pokebobijraksta izcils piemērs ...

Visu nūģu vārdā varu teikt, ka vienīgā jēdzīgā dziesma bija ''Verdelet''. Tos klipus laikam viens čibis taisījis, kurš pārskatījies Andrew Blake ražojumus ...
0
Dzīvajā ir vienkārši fantastika!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas