apokalipse
0
es domāju, ka jautājumiem par to, ka šitam visam bulšitam ir kaut kad drīz jābeidzas vairs jau nevajadzētu būt. planētai attīrīties jau sen bija laiks, un visādi nepieciešami štruntiņi, piemēram, tā zaļganā, viskozā vieliņa tāpat iet uz beigām.

tad, lūdzu, padalīsimies savās 'vīzijās'!
kā tad mēs visi brālīgi mirsim? kad mums reiz nebūs jādomā par mašīnām, frizūrām un mājām? krc nerakstīšu te neko zinātniski precīzi
man vispār visvairāk cepī versija nr
1) - Ziemeļu ledāja totāla izkušana, pateicoties globālajai sasilšanai. tam vajadzētu notikt diezgan strauji, un pēc kāda laika mēs jau visi smuki plunčātos.

nedaudz sāpīgāk varētu būt
2) atomkarš. es domāju, ka te komentāri lieki. tomēr Krievija ir Krievija, ASV ir ASV, nu krc nebūs tā, ka nekā nebūs.

varētu pilnīgi bez diršanās jūsu versijas!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tb vai tas viss beigsies
nu krc saprotat
postapokalipse naxxx
0
oj slinkums tik daudz rakstīt
0
dažama labam te rudens depresija izpaužas visnotaļ apokaliptiski :D Nu bet tas pilnīgi normāli. Man arī nomāc doma, ka man jādzīvo šitik riebīgā sabiedrībā. Vispār pašreizējā pasaules ekonomiskā situācija stipri vien atgādina laiku pirms Otrā pasaules kara.
Bet neuztraucieties mazie draugi :p nebūsim vienīgie, kas izmiruši, trilobītiem dinozauriem un milzu krokodiliem gāja tāpat, ta kā tas ir pilnīgi normāli, ja cilvēki izmirs. Un izmirs viņi agri vai vēl tas ir skaidrs, vēlāks vismaz tad, kad Saulē beigsies kam degt un spīdēt...
0
Karš.

Bet man labāk patīk versija par bioloģiskajiem, ne atomieročiem.
0
nav nekāda rudens depresija, man viss kārtībā, vienīgais galva mēdz sāpēt un dahuja jādara, vienkārši kmon. kaut kam ir jānotiek.
+3
Apokalipse jau notiek visu laiku un tas vārds nozīmē "atklāsme" pļe >:(
0
zaķi, es tev ieliku plusiņu, bet tikai tāpēc, ka viens jau bija, bet 2 ir cmukāk ~~:**~~
0
Man atkal tas rēgojas apmēram tā, kā vienā 80-to gadu filmā, kuras nosaukumu neatceros :( Zeme drīz būs tik piedirsta, ka 98% ļaužu dzīvos kā žurkas, graužot viens otram rīkli pušu par tīra ūdens vai pārtikas devu. Nu bet ietekmīgais un nodrošinātais mazākums - gan jau, ka tiem kādu laiku nekas nekaitēs. Nu, tipa, globāla Āfrika...
0
Man pasaules gals iestāsies brīdī, kad es atmetīšu pedāļus. Pārējais jau tad mani vairs neskars.

Bet tas globālās Āfrikas variants ir gana reāls.
0
Nekas, kārtīgi apmirsim un pēc 200 gadiem būs atkal viss o.k.

Nefolk - mcā, kā man patīk, ka cilvēki piesauc etimoloģiju
0
Njā, patīk vai nē, bet asinis šad tad ir jānolaiž.
0
Tā ir, kas par daudz tas par skādi.
0
2012, ta jau redzēs.
0
Apokaļipzģec tuvojas - rristiešu organizācija: Pasaules gals pienāks jau šogad. :D:D:D

www.kasjauns.lv/lv/zinas/36969/kris...
0
kristiešu, nevis rristiešu, pardon, bļe.
+2
vispār tas niks runcis renārs tomēr kaut kā labskanīgāk
0
Tāpat visi nāks alkohola nevis grēku plūdi, un tad būs arī pasaules gals.
0
Tā raksta atslēgas vārdi:

"Mēs neceram, ka cilvēki tāpat vien noticēs mums vai Heroldam Kempingam. Mēs ceram, ka cilvēki paši ķersies pie Svētajiem Rakstiem."
+2
Kas i ko, Henks nāks uz pilsētu sadot pa muti, ka viņa pakaļu nebučojam?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas