Gaahl atzīstas
+11
Beidzot baumām ir pielikts punkts.

GORGOROTH Frontman Opens Up About His Sexual Orientation: 'I've Never Made Any Secret About It' - Oct. 29, 2008
Götz Kühnemund of Germany's Rock Hard magazine (web site) recently conducted a revealing interview with GORGOROTH frontman Gaahl (real name: Kristian Espedal) in which the controversial black metal singer spoke publicly for the first time about his sexual orientation and his political beliefs. The chat, which appears in issue 258 of the magazine, was translated exclusively for BLABBERMOUTH.NET and appears below in its entirety.

For a long time GORGOROTH frontman Gaahl was deemed "the evil face of black metal." There was nothing anyone wouldn't put past him or try to pin on him. In his native Norway, he regularly finds himself on the front page of the biggest daily newspapers — as Satan personified or national bogeyman supreme. But now this villain of all people has outed himself as gay and reveals a few sides to his personality very few people would've thought possible.

www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
viņš ar to "close friend" tik saderīgs pāris :)
nekad nebūtu domājis, ka Gaahl ir sūdu stumdītājs
0
Šausmas.. tas ir daudz šokējošāk nekā viss tas sātans un ļaunums..
0
Ņemot vērā, ka homoseksuālisms kā parādība tiek nosodīta vairums vadošajās reliģijās, tad tam jau patiesībā tieši vaidzētu veicināt Gaahl'a personības kultu, kas radīta ap viņu. Gaahl'am takš tik ļoti piestāvs būt kaut kādam mistiskam antikristam un citādi antireliģiozai būtnei fanu un apkārtējo acīs. Cik nu protams neviennozīmīgā attieksme pret homoseksuālismu kā tādu.

.. .. .. Satan
0
jums visiem nav pie kājas citu cilvēku seksuālā orientācija?
0
laikam jau nav...
0
Man patika tā raksta komentāros - GAYgoroth un GorGAYroth. m/
+3
mhhm... smukais Leia's deguntiņš >:)

*mca
+1
Pilnīgi vienalga , kāda viņam orientācija
+2
bija tas aņuks par pieklājīgo alni, kurš piezogas no aizmugures un saka: Dobrij Večer >:)
+1


Something you should know about He's So Gay Lyrics

Title: Frank Zappa - He's So Gay lyrics
He's so gay
He's so gay
He's very very gay
He's so gay
He's so gay
And he likes to be that way
With his keys all on the right
He's into rubber every night
He's so gay
He's so gay
He's ALMOST EVERYONE TODAY

He's okay
He's okay
He's got a role he wants to play
He's okay
He's okay
He's just a cowboy for a day

Of course, his evening's not complete
Without some meat in the seat;
Let's skate away
Down Santa Monica today

Maybe he wants a little spanking
Maybe he'll eat a little chain
Maybe his lover should be thanking him
For the way he makes it sprinkle
Into drops of GOLDEN RAIN

He's so gay
He's so gay
He rules the city in a way
You could say
You could say
It's sorta different today
All the taffeta and chintz
And every Leather Boy's a PRINCE
Hey hey hey!
Please don't look the other way

You could be just like him
TOMORROW!
Maybe you'll get a chance
To borrow
(Borrow)
His bouquet
And maybe later...MAYBE LATER
We'll ALL BE
GAY-Y-Y-Y-Y-Y-Y-Y-Y!
DO YOU REALLY WANNA HURT ME?

www.youtube.com/watch?v=VpfX_2G9i6w...
+3
A ziniet ko, man gan nav vienalga tā sexuālā orientācija, ir diezgan pretīgi, kad šitie no ceļa nogājušie uzmācas. Tallinas Slayer koncī viens gar mani barā riktīgi sāka grābstīties! :D
+2
^ atliek secināt, ka tev ar izskatu/izturēšanos kaut kas nav kārtībā :D

Šākātā, diez vai tas bija Gaahl, kas Tev uzmācās.
+1
tagad vismaz visiem viss būs skaidrs, kad kādā festiņā Gaahls ar Halfordu ies divata kārtis uzspēlēt
0
Gaahl: "That's right. But I've never really hidden anything to begin with. It's just that I was never in love before."
-12
So what?

Franču 19. gs rakstniece Džordža Sanda pateica ļoti labi, ka vīrietis - profesionāls mūziķis, pats par sevi līdzinās sievietei.

Ja kas, La Vejs bija biseksuāls un sātanismā homoseksuālisms skaitoties dikti o.k.
+6
Smukpuisim Viesulim jālieto dibensargs ar spaikiem :D

Eironīms jau ar bij maigonis, ne ?
-1
Kursh normaals cilveeks vispaar njem La Veju veeraa ? Tas, ka jams ar praatu nedraudzeejas jau sen bija skaidrs. Visu par un ap sevi chalis bija safabriceejis.

zilitoonam buut taa ir slimiiba, kas jaaarstee. Un man ljoti traucee, ka ar taadiem moraaliem kropljiem "zem vienas saules" jaadziivo.
0
Petenju Maleej, kas vainas manam degunam? :p
0
Par Eironīmu nez. Bet bija vienā samērā zināmā norvēģu bleka bandā viens peģiks, nevaru tik tagad uz sitiena atcerēties, kurā.
+2
Tad jau atliktā koncerta vietā gaidām uz praidu.
+6
seitanist in love :]~~(:
0
nu bet viņi tak ar cilvēki
-2
Meitenēm blekmetālistēm droši vien pret šo faktu nav nekas. Man kā džekam, iedomājoties ka Gaahls ir blue, rodas visai pretīgas sajūtas. :D :D A pret lezbietēm ir normāla attieksme. :D
0
Intars, šodien, plkst. 16:01
Bet bija vienā samērā zināmā norvēģu bleka bandā viens peģiks, nevaru tik tagad uz sitiena atcerēties, kurā.

^^^ ... AND OCEANS - nevis tikai pediņš, bet reāls "trans".
0
And Oceans tak nav no Norvēģijas.
0
Intaram: Beherit?
0
Beherit ir somi.. Varbūt mūziķis ar pseidonīmu Nagash no Troll/The Kovenant..?
+2
Slayerman, šodien, plkst. 18:39
nu bet viņi tak ar cilvēki

Kā ta tā... tik pēkšņi...?
+29
"Franču 19. gs rakstniece Džordža Sanda pateica ļoti labi, ka vīrietis - profesionāls mūziķis, pats par sevi līdzinās sievietei. "

Jā, ble, ku labi pateica.. Nu bled, tik labi pateica. Nē, nu tas ir pizģec kā pateica! Tikai nezin kāpēc blakus Bēthovenam, Mocartam utmldz. vēsturiskiem muzīkas keksiem blakus neredzu tās dižās sievietes, kurām viņi līdzinās.

21. gs mehāniķis Žoržs Rabarbers ļoti labi pateica: "Visas vecenes ir maukas"
0
:D
0
_Karkass, šodien, plkst. 22:12
Beherit ir somi.. Varbūt mūziķis ar pseidonīmu Nagash no Troll/The Kovenant..?

Yup, tas ir tas, kuru domāju.
0
Nu nu Intars vecais gudrinieks- kā tad jāizturās un jāuzvedās lai neviens zilītis neuzmācas?
+3
Vajag čiksu, kas no muguras piesedz :D
+4
Kā es atceros viņu garā mētelī, vīna glāzi rokā sakām "Satan", man šķiet, viņš jau toreiz visu skaidri pateica.
+5
Gaahl'am nekad nebus berni, mazi blackmetalisti kuri skraidis pa mezu, nekad... :(
0
gan jau ka adoptēs. ģimenes idille - papucis, otrs papucis un bariņš bērneļu ;D
-1
TRUE BLACK METAL lol! :D
0
:D
+4
šitādas tēmas atgādina visus tos mēslu žurnālus kā "Privātā dzīve", kāda starpība ar ko viņs ņemas :)
+2
isteniba pohuij ar ko šams pisas, bet fakts ka tads tas gan ir kautkas cits.
+2
kā zinams, tad daudzus (arī šajā forumā) baigi uztrauc visas tās pediņu štelles. kā nu tagad būs, tie kas gribētu visus zilos izšaut vairāk neklausīsies Gorgoroth principa pēc(kaut arī baigi patīk)? vai arī ieņems pozu, ka tos zilos neklausīšos, bet mājās pa kluso klausīsies:D
+6
Gan Halfordu / Judas Priest, gan Queen klausos un klausīšas, kaut viņi visi āžus drāztu. Par Gālu tāds hajs tikai tāpēc ka šim pēc definīcijas jābūt ubertrū mežavecim.
0
normaals viirelis tas gaahls. shitik kodiigi godiigi izpausties. droshvien ljaunajam muzoonam gan liidz ar to buus punkts. love tach apgriezh visu pasauli ar iekshu uz aaru droshvien arii saatanistiem gejiem blekmetaalistiem.
+3
Cik daudzi tagad ir likvidējuši savu Gorgoroth diskogrāfiju/t-kreklus? Es ir pilnīgā starā, ka man neviena nebija :D
-1
Kad nākamgad maigoņi rīkos Vērmaņparka tusiņi, blekeri varēs pievienoties ar Gāla krucifiksu ....
0
:D nu gan, nabaga melnos apliki.
+1
a man po
nevienu savu gorgoroth merču āra sviest netaisos
gluži pretēji , iegādāšos vel
un piekāst man ko šis priekšā ņem
+3
aha, jaunais Gorgoroth merčs 2009. gadam ---> americansfortruth.com/uploads/2007/05/pfl...
0
Varbūt nevajag steigties mest ārā savu Gorgoroth merču - strīds par tiesībām uz šo nosaukumu jau vēl nav beidzies.
+3
Virsraksts: Zilie sāk un uzvar!
:)))
+3
a nevar zināt īsti par ko to Infernus izmeta no tās grupas, varbūt šamais Gaahlam draudziņu nocēlis. viss tas ir zilā miglā tīts
+2
blue metal:D
0
chista ciema tirgus baabas
0
Pilnīgi pie kājas, ko viņš tur piš brīvajā laikā. Lai jau uz veselību, ja viņu no tā ieper... bet jums gan ir talants par to smalki parunāt.
0
BoD`am starp citu 10 cepumi izpelnīti... :)
0
Gaahl: "That's right. But I've never really hidden anything to begin with. It's just that I was never in love before."

čalis iekšēji tagad jūtās kaut kā tā:D

www.youtube.com/watch?v=hokOGnjKTfw...
+1
+1
ble, ble 2x ...
+1
ble nerāda
-1
nerādīja jau uzreiz pēc ielikšanas, hvz.
www.youtube.com/watch?v=FWL5x-6rXps...
+1
ble, joprojām nerāda. nu i nah
+2
kāpēc pats sev mīnusu nevar ielikt?
0
neesi nu egocentrisks
+1
plusiņu jau ar nevar
-3
darkfirelv, 30. oktobrī, plkst. 18:47
Meitenēm blekmetālistēm droši vien pret šo faktu nav nekas. Man kā džekam, iedomājoties ka Gaahls ir blue, rodas visai pretīgas sajūtas. :D :D A pret lezbietēm ir normāla attieksme. :D

TAS TĀPĒC KA TU ESI VIENKĀRŠI NO LATVIJAS, UN AR TO JAU VISS IR PATEIKTS...FUCK THE METAL MAINSTREAM!!!!
0
The Gaahl Myth: Dissection and Demystification:
www.youtube.com/watch?v=kKHD6w0ZJfU...
www.youtube.com/watch?v=56ZaIJGTA-Q...
+2
Gaahls - gada pidars Norvēģijā :D www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...
-5
Nu un kas tad ir, ka viņam tāda orientācija? Katrs cilvēks izvēlas kas viņš vēlas būt. Mūsu sabiedrība ir tik negatīvi noskaņota pret ''blue'', bet tā ir viņu izvēle. Kad vienreiz beigsies šito stulbo stereotipu ēra, ka, ja tu esi gejs, tad uzreiz nīkulis un dauns?
0
Nēnu, respekta viņam vien par to, ka nebāž visiem acīs savas novirzes ...
0
^ rofl. tieši otrādi - ir diezgan uzkrītoši redzams, ka daudzi talantīgi un atzīti cilvēki ir geji / bi. un viņi jau arī paši kaut kā māk atkodēt, kurš ir gejs, kurš nē. vismaz man personīgi nekad neviens nav uzmācies.
0
un pārsvarā jau tie ir mēdiji un privātās dzīves, kuras, ķerot sensācijas, bāž acīs antigeju baram tenkas par to, kurš ir gejs - neesmu saskāries dzīvē, ka kāds bāztu acīs savu orientāciju. turklāt praidā jau piedalās konkrētā sektant-geju grupa ar pāris plusiem, bet reāli viņu ir daudz vairāk.
+2
paga, paga:

"Katrs cilvēks izvēlas kas viņš vēlas būt. Mūsu sabiedrība ir tik negatīvi noskaņota pret ''blue'', bet tā ir viņu izvēle."

izvēle būt homoseksuālam? :D :/ OMG. Ja nu kādam tā ir IZVĒLE, tad sabiedrībai ir visas tiesības tādu nosodīt.

"Nu un kas tad ir, ka viņam tāda orientācija?"

Nekas nav, man tikai piedur tas, ka džeks māk tādu PR sev pataisīt, ka pat neko nedarot, nonāk virsrakstos. Muzonu vairs nespēlē, tad nu tagad izceļas ar savu orientāciju.
+1
Kad vienreiz beigsies šito stulbo stereotipu ēra, ka, ja tu esi gejs, tad uzreiz nīkulis un dauns?

^geji ir baisie krutie veči, vai ne? ņemot vienam otru anālā viņiem vairojas gudrība un spēks, vai ne? vemt man gribas no pašiem pidarasiem un tiem, kas viņus aizstāv. tizlākais ir tas, ka viņi ir starp metaļugām arī.
+3
lai gan, ja pacilā vēsturi - liela daļa sengrieķu un romiešu filozofu bija pidarasi un pedofīli. bez tam, peģiki kruta karoja - Hēronejas kauja, piem., kur līdz pēdējam cīnījās un krita tā sauktā Svētā Savienība no Tēbām - 300 geju, kuri savstarpēji bija mīļākie. Spartieši arī savulaik no viņiem atrāvās smagi :D
+2
Spartiešiem bija problēmas ar dzimstību. Kā nekā zēnus kautkādu 6 gadu vecumā sūtīja mācīties kara gudrības prom no mammas un mājām. Katram sīcim pielika savu aizbildni no vecajiem ... Kad 18 vai cik tur gados bija obligātās precības (lielgabalgaļu tak jāražo) - tad nu īsti nevedās ar tām sievām sīčus uzražot - vai nu nestāvēja, vai ne tur kur vajag stūķēja ... Turklāt tajos laikos karaspēkam nopakaļ maukas nevilkās. Tēvaiņi atslābinājās kā nu sanāca ;)
-3
''izvēle būt homoseksuālam? :D :/ OMG. Ja nu kādam tā ir IZVĒLE, tad sabiedrībai ir visas tiesības tādu nosodīt.''

Nu jā jā es sapratu - tā nav izvēle. cilvēks vienkārši tāds ir un punkts. Runājot par homoseksuāļu aizstāvēšanu, varu piebilst, ka pats viņus neaizstāvu, tomēr diskriminēt gejus arī nevajag jo viņi pieder šai sabiedrībai tikpat ļoti kā visi pārējie. Tāpat kā mums patik sievietes, tāpat viņiem patīk vīrieši - nu tādi viņi ir. Cepuri nost Ghaala priekšā - viņš skaidri izteica savu viedokli, kā viņš jūtas un vēlu viņam veiksmi.
+5
That was..... gay
+3
sooooo gay
+2
galubeznoj zapahla...
+2
nu un normālajiem cilvēkiem vajadzētu iet katru dienu tv un stāstīt par to, ka viņi ir normāli un viņiem patīk sievietes? geji ir geji. tas ir pretīgi un nosodāmi. fak bič vomit.
+1
Vakar tieši Dienvidparkam rādīja to sēriju ar geju suni.
+2
nado zavjazivatj s etoi gomosjatjinoi!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas