Kreator - Hordes of Chaos
+5
ir parādījies internātā.

Pagaidām stabili labākais 2009. gada albums :D

Bet nopietni, vēl tikai klausos, bet izklausās niknāks par abiem iepriekšējiem, spārda ahujenna.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
o! paldies
utorrent jau rūc
+1
Vāks kaukāds, jau no 2009..?
+1
no nākotnes,hehe tiko nozagu un jāsak 1mais iespaids labzZz
0
Eu, bet tiešām pamatīgi spārda!
0
Šito jāievērtē obligāti!!!
0
gandriiz divus meeneshus pirms paraadiishanaas veikalu plauktos, neslikti ;)
0
Nez šamie no jaunajiem gabaliem ar ko nospēlēs. Diezvai ne?
0
Tā kā būs jaunā albuma promo tūre, tad pavisam noteikti nospēlēs, domājams, kādus 3 gabalus.
0
Pirmais iepaids, ka pāris iepriekšējie bija labāki. Viena dziesma konkrētu ''de javu'' izraisīja.

P.S. Šīgada Ayreon albumu (laikam janvārī iznāca), jau 2007.gada septembrī novilku :D

P.S.S. Paskatījos cik 2009.gada albju jau ir manā mīļajā pirātresursā un atklāju ka 3. Viens no tiem SAXON (Saxon-Into_The_Labyrinth-... 84.6MB). Vēl ir SLAYER singls :)
0
Noklausījos div reizes, zin neslikts, bet iepriekšējais laikam gan labāk tīk.
0
O, Saxon atkal kaut ko uzražojuši? The Inner Sanctum diezgan gāja pie sirds, būs japameklē jaunais.
+4
jau tagad var dabūt ? Tas nozīmē, ka kaut kāds pidaras, kuram ir pieeja pie albūma materiāla ir vienkārši nospēris un ielicis netā kačāšanai ? Nezinu kā jūtas piemēram pati grupa, kuras albūms pat vel nav iznācis, bet visai pasaulei jau viņš ir. Man liekas, sajūta diezgan tizla, tada pavarota sajūta varētu būt...

Albūma iznākšanas dienā:
Ventors: Es gribētu uzsaukt tostu sakarā ar jaunā albūma iznākšanu !
Mille: ... Ej dirst, muļķi...
0
Promo un Advance jau parasti ir pieejami pāris mēnešus pirms oficiālās iznākšanas, tā ka nekā īpaša tur nav. Pagājšgad ap šito laiku daudz vairāk nākamā gada albumu jau bija pieejami.
+3
Tas, ka tā ir izplatīta parādība, jau vēl nenozīmē, ka tas ir baigi forši.
0
Promo varianti jau tādi officiālie ir, ne?
+1
Kā tu to domā? Visi šitie promo un advance ir oficiālas kopijas, parasti bez tekstiem un bildēm, ko izsūta presei recenzēšanai. Un allaž atrodas kāds, kas tos noripo.
0
Tos promo jau parasti sūta ar "voice over"
0
Nē. Voici un feidiem kādai 1/3 daļai tikai ir (ja ne mazāk). Ir redzētas recenzijas, kur ielikta viduvēja atzīme tik dēl feidautiem, jo sabesījuši cilvēku :)
0
Vienkārši ir atsevišķi leibli, kas šitā māžojas. Massacre Records muld pa virsu, Metal blade lika pīkstienus (vismaz agrāk), tā uz sitiena vairs neatceros, kam vēl patika šitā cūkoties.
0
Nu es arī to tā domāju - oficiāli nākuši no pašas bandas, nevis kāds tur nopizģījis pa kluso.
0
Atsevišķos gadījmos varbūt arī ka nopizģī - vai nu no recenzenta, vai no bandas pārstāvjiem, bet domājams, ka tie tomēr drīzāk kā izņēmuma gadījumi.

Kā citā vietnē viens izteicās - tagad bandām vismaz teorētiski vajadzētu censties močīt pēc iespējas spēcīgus albumus, jo visi interesenti jau pirms tam būs ievērtējuši un izdarījuši secinājumus, uz dullo reti kurš vairs pērk.
0
a nah vispār tos promo sūtīt medijiem pirms cd vēl oficiāli nav iznācis. paši vainīgi. Reklāmas nolūkos medijiem var izsūtīt vienu dziesmu - labāko un viss.
+1
To jau arī dara - un tādu sūdu sauc par singlu. Tikai, kāda tad jēga pirkt albumu, ja pāris singlos paņem tās labākās dziesmas. Turklāt, kas nu kuram ir tā labākā dziesma ...
0
Ir pieejams arī Grave Digger 'Ballads Of A Hangman' 2009
0
Tā kā šai tēma jau panesās diršana par 2009. gada albumu zādzībām tad turpinu.

Napalm Death - Time Waits For No Slave
Lai arī esu Lee Dorrian ēras piekritējs, un vēl šis tas no 90to gadu sākuma der, bet nu jaunais albums vismaz līdz noklausītajai 4 dziesmai varen labi iezāģē.
0
Ja dabū ekvalaizerī vidējās frekvences drusku uz augšu oldskūlīgākai skaņai, ir sasodīti labs albums...
Skrienu zagt Saxon un Grave Digger.
+2
jū, jaunais Napalms spārda pa nopietno. būtu mati, varēt papurināt
+2
bļā... pret napalmu laikam nevarēšu noturēties... fcuk
+2
es hujeju par to balsošanu par komentāriem ... kur var kaut ko tādu izdomāt :D:D:D:D

tas ir tā kā dīrāt trusi, zinot ka visiem nesanāks tas gaļucītis, bet tāpat smieklīgi ... :D:D
+1
Dauns... :D:D:D
-3
Ta jau driiz Kanibaalju jauno ar kkur buus jaavar novilkt..:D
EVISCERATION PLAGUE!!!
+1
man ne pārāk kanibāļi, tāpēc ieliku Tev Dzelzi -1, neņem ļaunā... :D:D
-2
man gan patīk kanibāļi tapēc ieliku +1 :D
-2
malēj, es tev visu laiku liku plusus, bet nu par dzelzi... mīnuss mīnuss postam... nu vienkārši - tā vajadzēja!
+1
Na jums visiem, sukas. Man arī tie kanibāļi ne pārāk. Slikti jau nav, bet visas trīs reizes ko esmu šamos Rīgā redzējis, iesildītāji bija labāki. Gan jau ka Infernal Majesty arī iekaplētu vairāk... Albumus ar uīī, ku sen neesmu klausījies... cik atceros, vidusposms bij tas labākais - Tomb of the Mutilated, The Bleeding un Vile, bet arī tie jau teju piemirsti.
0
The Bleeding ir viens no labākajiem death metal ierakstiem priekš manis... Pulverized ai kā sper pa pakausi... mhmhhmm
+1
Bļāviens, tie Kreatori tomēr ir maitas!
Tas jaunais albums nenormāli spārda, it īpaši titulgabals!
rockvideo.blogiem.lv/2009/02/27/45989.ht... \m/
+1
Tas gejiskais Manowarīgais klips man vienkārši uz augšu rauj, bet viss albums no sākuma līdz beigām ir vienkārši kruts.

Un par tiem pre-release runājot, es kaut kur lasīju interviju ar Milli un viņa nostāja ir apmēram tāda, ka galvenais, lai faniem patīk, naudas viņiem jau tā pietiek.
0
noskatījos to klipu - gayness in its purest form. nesaprotu, ko tur tā vecene dara, kaut kā nepapildina homoerotisko gaisotni klipā. muzons arī iesūkā konkrēti, vismaz šitā dziesma točna.
+1
Revolūcijas kvintesence - Царя бабахнуть, царицу трахнуть !

Režisors Konanu pārlasījies. Pirmais kils tāds nepārliecinošs - ne asine ķšīde, ne galve ripoje .. vecenai daudz labāk sanāca. Caram ar tā apsardze tāda šķidra ...
0
Tev tie bokkiem.lv nefiga neiet pēdējā laikā
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas