R.I.P.
+3
Izskatās, ka vispārīgā tēma jātaisa.

DAVID BOWIE aizripinājis 10.01.2016. pēc Štatu laika - divas dienas pēc 69 dzimšanas dienas un 25-tā studijas albuma publicēšanas.

David Bowie has died after a battle with cancer

"David Bowie died peacefully today surrounded by his family after a courageous 18-month battle with cancer. While many of you will share in this loss, we ask that you respect the family’s privacy during their time of grief," read a statement posted on the artist's official social media accounts.

The influential singer-songwriter and producer excelled at glam rock, art rock, soul, hard rock, dance pop, punk and electronica during his eclectic 40-plus-year career. He just released his 25th album, Blackstar, Jan. 8, which was his birthday.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Bled, iemanījušies pāris dienas pēc dzimenēm beigt tusiņu.
+4
esmu pārliecināts, ka +/- mana vecuma džekiem (dzimušie 70to beig./80to sāk.) pirmā iepazīšanās ar šo ekscentrisko mākslinieku bija reiz raidījumā Pasaka pasaciņa, kad rādīja filmu Labirints 1986`. RIP. www.youtube.com/watch?v=dDkp7GysvbY...
0
Es kaut kā varbūt varētu sakasīt kādas 3 dziesmas, kas man no viņa patika.
0
Bovijs, tāpat, kā Lemijs galīgi nebija manā pleilistē klausītāko mākslinieku vidū, ja godīgi- tad vienīgā dziesma taustāmā veidā iekš CD man ir Queen izlasē, kur izpilda populāro Under pressure kopā ar Merkūriju :) Bet vienalga- gods jāatdod vecajam māksliniekam static.independent.co.uk/s3fs-public/styles/...
0
Man ir analogs uzskats, tomēr jāatzīst, ka Zigijs Zvaigžņuputeklis ir nemirstīga vērtība. Šitas gabals man arī savulaik patika.

www.youtube.com/watch?v=q_Ph72pCNlM...

R.I.P.

0
Man ar lielākās asociācijas ir ''Labirints'' sakarā.
0
Laikam reti kurai precei ir tik strauji pieaugsi vērītba kā Blackstar LP ar Bowie parakstu ;D
0
Man tīri daudz kas no viņa muzona patika, mīļāķais gabals laikam Space Oddity. Milzīgs fans neesmu, bet saprotu, kā cilvēki var tādi būt. Un jā, par "Labirintu" ir taisnība :D

P.S. Runājot par Under Pressure kopā ar Queen, tad, ja atmiņa neviļ, atceros lasījis, ka viņi katrs atsevišķi tās vokāla partijas ierakstīja, un tāpēc laikam tur tā bezvārdu dungošana ir radusies - tipa tur otram bija paredzēts iedziedāt, bet kautkādas nesaprašanās rezultātā neiedziedāja, un beigās izdomāja, ka izklausās prikolīgi un jāatstāj, kā ir. Varbūt nav tiesa, bet ko tādu atminos.
0
Bērnībā lūrot to Labirinta klipu, šausminājos - kas tā par dīvaino, atbaidošo sievieti!

No šamējā daiļrades kanoniskākais liekas Let's Dance, kas iemieso 80to gadu fīlingu.

www.youtube.com/watch?v=N4d7Wp9kKjA...
+1
bez Labirinta Bovijs arī asociējas kā autors dziesmai "The man who sold the world" - to pašu, kuru daudziem, arī man, "saulītē" iecēla Kobeins.

www.youtube.com/watch?v=HSH--SJKVQQ...
+1
jā- gabals The man who sold the world viennozīmīgi visiem pirmkārt asociejas ar kulta MTV Unplugged in New York. Visdrīzāk, ka plašākas masas nekad neuzzinātu, ja Kobeins nebūtu pateicis, kas ir dziesmas autors:)
+1
Man visvairāk laikam "Heroes" albums, līdz kam nonācu caur King Crimson (Frips tur iespēlēja soloģitāras partijas, bet Belū vēlāk brauca pavadošajā tūrē kā ģitārists).

www.youtube.com/watch?v=JcuXYlzxmF4...
+1
Šovakar roka pati no sevis sniedzas pēc kocinieces…

www.youtube.com/watch?v=8S227FFNwl8...
0
Psc, kā reiz tajā dienā nokačāju Labiritu - domāju sīčiem parādīt. Laikam nevajadzēja :D
+1
Šodien aizgājusi Trees of Eternity vokāliste Aleah Liane Stanbridge. Bija tāds daudzsološs projekts ar brāļiem Norrmaniem (ex-Katatonia, October Tide), bet tālāk par demo nav tikuši.

www.metal-archives.com/bands/Trees_of_Eter...
+2
Bļā, šito pilno albumu gaidīju kopš pirmo reiz demo dzirdēju, jo tas pamatīgi spēra. R.I.P.

Viņa arī pēdējā Amorphis albumā piedziedāja - visjūtamāk pēdējā gabalā (laikam - White Night)
+5
^nezināju tādu māsklinieci. Mirusi 39 g.v. no vēža. Feisbukā vēl janvārī postējusi (domāju, pirms slimība skārusi, un kas vēlāk strauju progresēja). Skaista jauna sieviete.. žēl :( Skaistas balss īpašniece. Te treks no viņas 2007.g. demo www.youtube.com/watch?v=hBrOmKH2ga8...
+4
Te vēl, jau iekš Trees of Eternity www.youtube.com/watch?v=hcND9i1pSRo...
0
izrādās, ka viņi 2014. gadā ir ierakstījuši pilno albumu, bet tā arī nav izdots.
+4
Jā, arī nebūtu par viņas eksistenci uzzinājis, ja ne šī vēsts. Tagad nespēju vien atklausīties tos demo. Parasti no sievietes vokāla metālmūzikā mūku pa gabalu, bet nu te tik patiesa, trausla dvēsele... Viena no krāšņākajām personībām, ko vispār nācies manīt, man šķiet. Patiesi žēl.
+4
Bēdīgi. :( Par viņas daiļradi zināju pateicoties Swallow The Sun dziesmām ar viņas līdzdalību. Viņa arī ir šai videoklipā www.youtube.com/watch?v=YkTMxRhQN5k...
0
Vienā no komentāriem bija minēts, ka mirusi no nieru vēža.
0
Fāk, Sir Warlord no indonēziešu blekmetal bandas Rajam aizvakar karoti nolicis :(
+1
^^^ šito nebiju piefiksējis. Viņa pati gan divās citās dziesmās tai STS albumā piedziet
+2
Nākamais.

Former Megadeth drummer Nick Menza dead at 51

www.metalinsider.net/in-memoriam/report-...
+1
Labākie Megadeth gadi...nu vairs nepilnā sastāvā.

metaladdicts.com/site/former-megadet...
0
Uzradās te paralēlā tēma ar atsauci uz šo. Paklausījos beidzot to Trees of Eternity, un radās jautājums: vai šī tiktu pieminēta kā ievērojams talants, ja nebūtu nenospīdējis aiziet pa skuju taku?
Nenoliedzami, skan jau gana glīši, bet neko diži vairāk kā pēc dūma modes piediegtas new age bumbierenes es tur neatrodu.
+1
t.i. būtu nesaprotami, ja kāds teiktu, ka riebj Enya, bet patīk šis.
0
Man viņu demo ļoti patika, tāpēc arī pilno albumu gaidīju - tas gan TĀ neiespēra, kā dēmucis
0
^ nu RIP faktors jau vienmēr ir bijis ar pievienotās vērtības momentu, lai arī tas ir neobjektīvs apstāklis.
0
Šis man personiski ir lielākais šoks no visām pāragrajām nāvēm rokmūzikā.
Vakar miris Chris Cornell, 52 gadu vecumā: www.bbc.com/news/entertainment-...
0
Nu sāk arī grandžeri apmirt. Veci paliekam :(
+1
Esmu šokā. Soundgarden ar Kornelu priekšgalā bijusi viena no manām mīļākajām bandām. Nepiepildīsies viens no maniem sapņiem skatīt šo Sietlas leģendu dzīvajā. www.youtube.com/watch?v=ySzrJ4GRF7s...
0
Soundgarden, Alice in Chains, Nirvana, Stone Temple Pilots - katrā grupā kāds no dalībniekiem aizgājis. Pearl Jam vēl turās.
0
Uz ciniskākas nots - vai rokmūzikā 52 skaitās pāragra nāve? Droši vien nepavisam, ja pašam ir 25 un dzīves moto ir "live fast, die young". Ja pašam ir 52 un vēl veselība turas, tad droši vien bilde rādās gluži citāda.
+1
Pēdējās ziņās teikts, ka ir pakāries. Pēdējā dziesma, tajā koncī ar bija visnotāļ drūma, ja neteiktu vairāk...
0
Kornela bārdā bij mazāk manāma sirmuma nekā manējā, lai gan esmu 16 gadus jaunāks, i vispār šis izskatījās krietni veselīgāk. Bet re, Kītu Ričardsu un Oziju skatīs vaigā vēl forumiešu bērnubērni, un te...
+1
joprojām nevaru atgūties, nu kā tā johaidī ...:(( Kornels, protams, bija uz tu ar alkoholu, narkotikām, bet ne jau līdz kliņķim kā Steilijs (Alice in Chains), Kobeins (Nirvana), Vūds (Mother Love Bone), Hatčins (INXS) u.c. Pietam 52 gados persona jau tākā nobriedusi un jaunības maximālisma krīzei sen pāri.... bet redz, uzlika sev rokas un tas, kā pērkons pie skaidrām debesīm. Te vēl viena dziesma no pēdējā albuma (King Animal `2012) live. www.youtube.com/watch?v=3AnDLnBJ2bo...
+3
90-tajos savā tumšajā provincē kā mūzikas izslāpis tīnis grābu ciet burtiski jebkuru ierakstu, kur bija dzirdamas ģitāras, no Sneaker Pimps līdz Cannibal Corpse. No tirgus nāca populārais smaguci, otra mūzikas ieguves vieta bij veikals "Melnā Pērle", kur metāla nebij, taču papilnam roka klasika un toreiz populārais grandžs. Pirmais pirkums tur bij Alice In Chains "MTV Unplugged" un Soundgarden "Superunknown". Šie, laikam, ir 2 galvenie ieraksti, kuri izmainīja manu dzīvi, un jebkura balss salīdzinājumā ar Kornelu kopš tā laika šķiet otršķirīga.
Pirmoreiz pēc mūziķa nāves tik izteikta sajūta, ka pasaule vairs nav tā pati.
Ja pat Ronnie James Dio savulaik apgalvoja, ka Kornels ir viens no viņa mīļākajiem vokālistiem... Viens no māksliniekiem, kuram bij maz pretenziju, bet kura talantu tagad godina visi, no Eltona Džona līdz Saint Vitus.
+1
+1
Vēl jau pāragri teikt, ka pats sev uzlicis rokas. Varbūt tas pats variants, kas ar Inxs vokāli - žņaudza sevi dročījot un netīšām nožņaudza.

en.wikipedia.org/wiki/Erotic_asphyxi...
+1
Masteins atvadās no Kornela. Nodziedāt, kā Kornels, gan viņam neidzodas. www.youtube.com/watch?v=bhqMVNlPHE8...
Te džeki no Live atvadās. Vispār daudzi zināmi rokeri atdod Kornelam godu, pilns jūtūbs.
www.youtube.com/watch?v=tU4kPi4D8UU...
+2
Soundgarden atgriešanās ar satriecošu albumu, Temple Of The Dog atkalapvienošanās, Audioslave arī atkal uz kādu brīdi bij kopā saskrējuši, plus soloprojekti - nu nebij Kornels no tiem patmīlības māktajiem rokeriem dračītājiem, pārāk dziļa, radoša personība, allaž aktīvā apritē. Tādus tekstus neviens cits nerakstīs, nekāds ripers vai brīnumaksels arī šo balsi nevienā no grupām neaizstās... Cik visa tur vēl turpinājumā varēja rasties, cik tika gaidīts - vienkārši prātam neaptverami, viņam vienkārši nebij tiesību šādi aiziet...
Kaut gan reizēm šķiet, ka šodienas pasaulē ir aizvien mazāk auditorijas šādiem mūziķiem. Saujiņa trūmetālistu kaut ko ik dienas funktierē, meklē, spēj arī citus žanrus bezkaislīgi novērtēt, pārējā civilizācija -
kas kādreiz bijis matainais, grandžeris, panks, skinheds vai kas cits, tagad nēsā pilnīgi neatšķiramas sānis pieglaustas hipsterfrizūras, kuru veidošanai ik dienas velta vairāk laika nekā mūzikai, ar vēl vienādākām bārdām, hui noteiksi, kas tā par subkultūru vairs, un vai vispār... Šie vairs nav deviņdesmitie, slāpēm vairs nav nozīmes, visu izšķir stils un prestižs.
+5
Kad tad pēdējo reizi ir bijis brīdis, kad stilam un prestižam nav bijusi izšķiroša nozīme? Retorisks jautājums, bet deviņdesmitie tie toč nav, vismaz ne šajā pasaules daļā.
+3
tā kā esam paaudze iz 90tajiem (vismaz laba daļa no TM), tad tikai loģiski, ka tā dekāde tiek idealizēta un to mums neatņemt un grūti pārliecināt par pretējo.
Ar lielu sarūgtinājumu var teikt, ka arī Soundgarden ir miris. Tie nebūs Alice in Chains, kuri atdzima, paņemot par vokālu Djuvalu, kuram loma grupā otršķirīga. Reālais AIC līders Kantrells sveiks un vesels varēja atļauties reanimēt AIC bez Steilijia, kuram, kā Kornelam unikāls un neatkārtojams vokāls, bet tas bija iespējams uz paša Kantrela rēķina. Ar Soundgarden diemžēl tas nebūs iespējams. Ar Kornelu mūžībā aizgājusi arī grupa.
+3
Death, black, thrash, doom, stoner, industrial, pat grind un klasiskās heavy grupas - lielākā daļa no māksliniekiem, kuri ir interesējuši, labākos albumus ierakstījuši tieši 90-tajos. Pirms un pēc tam tapuši varbūt 20% no mīļākajiem ierakstiem.
Tāpat interesanti panostaļģēt, pētot dažādus topus par tālaika mūziku no populārajiem medijiem:
ultimateclassicrock.com/90s-rock-albums/#ph...
www.rollingstone.com/music/lists/100-bes...
Atceros arī, kas toreiz tika raidīts Viva II u.tml. - kaut kā šķiet, ka tieši 90-ie bijis bagātīgākais un innovatīvākais laiks mūzikā.
Par stilu... Urlām vai saldajiem tapt pieskaitīts toreiz bijās katrs normāls tīnis, tāpēc viens nēsāja platas bikses un Onyx kreklu, cits audzēja matus un spēlēja gitāru, vēl kāds balināja matus un vazājās pa reiviem :) Lūkojoties savos jaunākajos rados un to līdzgaitniekos, šķiet, šodien tas viss izkūpējsi bez pēdu.
+2
^Toties mūsdienās iznāk ļoti daudzi lieliski drone / noise ieraksti, kas sevī iemieso to attieksmi, kas 90tajos bija metāla grupām. Outputs visos laikos nevar palikt vienāds.
+2
Thrash gan pats labums tieši 80-tajos sarakstīts
+2
Nujā, 90-tajos tikai 90-91 saturēja thrash tīrradņus, pēc tam jau sākās pārmaiņu vēji.
+2
Nav metāls īsti, bet...

Linkin Park dziedātājs pakāries.

www.youtube.com/watch?v=YLHpvjrFpe0...
+2
Interesanti, cik ilgi tu pats izturētu dziedod linkin parkā?
+1
41 gada vecumā Česters aizgājis. Šī bija viena no bērnībā klausītākajām dziesmām. Klips arī labs - www.youtube.com/watch?v=4qlCC1GOwFw...
0
Vienīgā dziesma ar ko man asociējas Linkin Park ir šī, ko ap 2001` drillēja visur, kur vien bija iespējams atskaņot muzonu. Man tā besīja, tāpat kā pati grupa. Citādi bez pretenzijām, banda paaudzei, kas dzimuši tuvāk 80/90`to mijā, katram savi elki. RIP. www.youtube.com/watch?v=H6CGnOEhaBA...
+6
^ Tieši tā. Esmu "80/90`to mijas" paaudzes pārstāvis. Viennozīmīgi varu atzīt, ka LP bija viena no pirmajām grupām, kas atmodināja manī mītošo "metāla" garu. Tie bija citi laiki, biju pilnīgi atkarīgs no tā ko piedāvāja radio un TV mūzikas kanāli. LP bija kā svaiga elpa tos klausoties, kur caurām dienām skanēja Spīrsas, Eminemi u.c. 2000 gadu labumi. Protams, sen vairs kā neklausos LP, arī koncertu 08. gadā Rīgā neapmeklēju, bet viennozīmīgi Linkin Park ir sava vieta manā, muzikālajā ceļojumā.
-2
Izglāba metālu un saprata ka dzīve piepildīta :D
-2
Ja man jāizvēlas starp Linkin Park vai Spīrsu un Eminemu, izvēlos Spīrsu un Eminemu.
+2
^ Tu tak biji precējies, ne tā?
+1
Kā reiz teica Torns "Hameleonu Rotaļās" - cilvēki gan dod šo mūžīgo zvērestu, bet cilvēki to pārkāpj tā Kunga priekšā.
+3
Ir tikai viens dievs un viņš ir varens un ļauj darīt viskautko, kamēr viņš neredz :>
+5
vakar 66.gadu vecumā miris Toms Petijs. Man patika Tom Petty and the Heartbreakers , vienmēr bijuši savējie. Vieglas smiltis. www.youtube.com/watch?v=aowSGxim_O8...
0
R.I.P.
+1
Founding member of Celtic Frost and bass guitarist Martin E. Ain is reported to have passed away yesterday, Saturday 21st October 2017. He was fifty years old.

demonszone.com/2017/10/22/celtic-f...

Skumji :(
-3
kā var šitādai ziņai plusu ielikt? :/
0
Pipeckis, nu jau jāsāk piestaigāt uz visiem koncertiem, lai vēl atlikušos redzētu dzīvajā.
0
R.I.P. :(
+1
^^^ Kāpēc ne? + kā "paldies par informāciju"
+1
darvas karote:

Malcolm Mitchell Young (1953.01.06. – 2017.11.18)
+1
^ Ikviens no mums kaut kad "noliks karoti".

jauns.lv/raksts/arzemes/2609...
+1
nu vo... karoti nolicis ari kads ko es personiski zinaju -
Marco De Rosa (Huginn, Skoll, Opera IX)
R.I.P.
Nov 16th, 2017
+3
Čarlzs Mensons arī aizvakar nolicis karoti.
0
ne tikai - ari Michael Davies (Hawkwind) ...

"RIP DIkMik. Hawkwind’s electronics manipulator, played on some of their best records 69-73. Safe travels…"
+2
Pļauja turpinās... R.I.P. Warrel Dane :(

www.blabbermouth.net/news/nevermore-and-...
+1
Nu ir prom arī Edijs Klārks, Motorhead ģitārists no vecajiem laikiem.
Jāuzliek vēl pāris reizes visi tie vecie grāvēji.

www.theguardian.com/music/2018/jan/11/f...
+1
nja, tāds padrūms skats metāla arhīvos - neviens no klasiskās ēras vairs nav dzīvs.

www.metal-archives.com/albums/Mot%C3%B6rhe...
+3
Mirusi Cranberries vokāliste, psc, 46 gadi.

www.bbc.com/news/entertainment-...
+6
Viņai bija 23 gadi, kad iznāca viņu slavenākā dziesma Zombie 1994.g. Atceros, skaitījās tāds smagā gala MTV gabals, ko laida disenēs. RIP. www.youtube.com/watch?v=6Ejga4kJUts...
+2
Tak spriežot pēc dziesmas nosaukuma, šī būs pēc mēneša atpakaļ. Gan izskats būs drusku apskādējies.
+2
Viņ jau nāks (atpakaļ?) tavā galvā :>
+1
Visādus nemetālistus liekam, bet... par ex-Džudenieku bundzinieku aizmirstam?

www.blabbermouth.net/news/report-former-...

Pašu JP teiktais:
www.blabbermouth.net/news/judas-priest-o...

0
^ tas varbūt tāpēc, ka tas nav gluži tas tips, ar kuru kāds te gribētu asociēt metāla žanru...
+1

R.I.P
Frank Pucci (Killjoy) Necrophagia u.t.t
+3
PANTERA / HELLYEAH Drummer Vinnie Paul Abbott Dead At 54

www.metalinjection.net/this-is-just-a-trib...
+1
+1
MANILLA ROAD līderis Mark Shelton.

July 27th 2018
I'm very sorry to announce today that my long time brother and Best Friend since 1981 has passed through the Halls of Valhalla.
Mark W. Shelton may you Rest In Peace!

There will be more information within the next couple of days. There will be a GO FUND ME page set up in order to get Mark back home to his family.

My heart is shattered. Please take time today to love your loved ones and hold them close.
www.facebook.com/bryan.patrick.90/po...
+1
RANDY RAMPAGE, Canadian Hardcore Legend And Former ANNIHILATOR Frontman, Dead At 58

www.blabbermouth.net/news/randy-rampage-...
0
Un saraksts turpina pieaugt...

HUNTRESS singer Jill Janus has died by suicide. She was only 43 years old.

www.blabbermouth.net/news/huntress-singe...
+1
Edgars "Melnais" Kauķis R.I.P.
25.9.19

www.tvnet.lv/6787067/paragri-mir...
0
^
bleeeģ ((
+1
Info no Artillery FB lapas :(

Dear loyal friends and fans
It is with a heavy heart, a great deal of shock and a lot of disbelief that we have inform you that founding member, friend - and brother, Morten Stützer, no longer is with us. He passed away at the way-too-early age of 57 on the evening of October 2nd. He was surrounded by his family.

We are absolutely devastated. Morten’s contributions to the band has been invaluable. Besides his incredible musicianship, Morten’s knowledge on so many aspects of life as well as his witty way of being will be so sorely missed.
One thing that is not to forgotten however, is the legacy that Morten has left behind in this world.

Morten’s contributions and work in music has brought so much joy and entertainment to so many people throughout the world - and will continue to do so for generations to come. In this fact, we find a great deal of comfort.
Needless to say, this will NOT be the end of ARTILLERY. In Morten’s spirit, and as an ode to Morten, Artillery will soldier on.

Morten will be missed, but never forgotten.
Good bye, Morten.
+6
Nu un tagad visskumjākā ziņa. Mūsu daudzu draugs un čoms Armands Mūrnieks (facebookā bija kā Zirrmands Jūrnieks) nokļuvis tur, kur nav nekāds atpakaļceļš iespējams.

Sens Liepājas matainis, ar kuru sanāca iepazīties pirms pilniem 20 gadiem. No viņa pirmoreiz dabūju kasetes ar tādām grupām kā Edge of Sanity, Necrophobic, tā brīža svaigāko poļu andegraundu (tipa nevis Behemoth, bet reālu pagrīdi). Ierakstījām no radio Sonnenmenscha raidījumu kasetē un pēc tam pārklausījāmies utt. Esot visu veidu ekstrēmā metāla klausītājam, Armandam divas lielākās muzikālās autoritātes bija un palika Metallica un Raimonds Pauls. Atceros, reiz prasīju šim: "Ko nebiji uz Cannibal Corpse? Biju pārliecināts, ka tevi toč tur satikšu!", un Armands ņirgdams skaidroja: "Man bija izvēle: vienā vakarā vai nu Cannibal Corpse MP, vai Raimonds Pauls Dzintaru koncertzālē. Es aizbraucu uz Dzintariem un pats pēc tam sevi lamāju: nu Pauls tak spēlēs atkal un atkal, bet uz kanibāļiem tagad 3 vai 5 gadi jāgaida!"

Pabeidzot LU, Armands no visādiem draņķīgiem studentu darbiem nokļuva Valsts Vēstures Arhīvā, kur kļuva vispirms par sektora vadītāju, tad par daļas vadītāju. Krīzes laikā, kad visus samazināja, viņš pārgāja uz Šmerli, uz Kino-foto-fonodokumentu arhīvu par vecāko ekspertu, tad pacēlās uz Nacionālo arhīvu, kur pēdējos gadus bija galvenais arhivārs. Pēc rakstura - tipisks nerunīgais kurzemnieks, reti stabils un uzticams, tā kā nav brīnums, ka viņam priekšniecība uzticēja arvien atbildīgākus amatus. Kāreiz aktīvi spēlēja zoli tādā "pusprofesionāļu" pulciņā, bet tad laikam tā aizraušanās sevi drīz izsmēla (Armands: "Kā var uzvarēt kazino? Paejot tam garām!"), un vietā nāca braukāšana pa visādiem koncertiem Eiropā, t.sk. nemetāla koncertiem.

Pēdējoreiz Armandu satiku uz Kurbadu Lucavsalā, kad jams atteicās izdzert pat sidriņu, jo esot veselība jātaupa. Pēdējā zināmā bilde ir no TVneta, kur Armands redzams kopā ar dziedātāju Dināru Rudāni un par ko pats Armands vareni uzjautrinājās, ka viņu tagad ieskaitījuši "sabiedrības krējumā". Tomēr laikam viņš bija labāks vēsturnieks, nekā pats par sevi domāja!

sejas.tvnet.lv/6780220/sabiedribas...

Atvadīšanās rīt, otrdien, 11:00 no kapličas Meža kapos...
0
Mjā, šitas man bij reāls šoks. :(
+2
Cik sapratu, nāves cēlonis - iepriekš nezināma un tāpēc neārstēta sirdskaite. Atvaļinājumā Armands nolēmis kārtīgi atlaist un ieraut, kas sekmējis sirdskaites izpaušanos. Bērēs uzzinājām, ka Tartu koncertā šis beidzot saticis Metallica dalībniekus personiski un tādā veidā piepildījis sapni, vēl arī dabūjis visus autogrāfus uz "Hardwired... to Self-Destruct" diska vāka: šis nosaukums viņa gadījumā varētu drūmā kārtā raksturot tādas sirds slimības izpausmi...

youtu.be/3aMasLSdkfA?t=35...

Atdusas vieta - Jēkabpils lielākie kapi.
0
Dethecrator ^ tas džeks (čoms jūsu) nosvilināja sevi, diezgan `mērķtiecīgi` gāja uz to jau gadiem.
+1
Strādāja, taisīja normālu karjeru, pasportoja un bija ar reti veselīgu miesas uzbūvi, nesmēķēja un nenarkojās. Toties pāris reizes gadā padzēra tā intensīvāk. Plostošana pati par sevi nebūtu nāves cēlonis (cik mēs nezinām visādus daudz briesmīgākus kodējus!), bet kombinācijā ar to nezināmo sirdskaiti gan. Par mērķtiecīgu žūpošanu (?!) šo 20 gadu laikā nevaru piekrist. Skaidrs, ka slikti beidzās šā kā tā, un tas ir vēl viens pamatojums mums visiem pārbaudīt veselību arī uz tādām slimībām, par kurām patlaban vēl nekas neliecina...
0
Timi Hansen (Mercyful Fate, King Diamond bass).
Vēzis.

www.blabbermouth.net/news/mercyful-fate-...
+1
www.tvnet.lv/6870828/miris-viens...
Aizgājis progroka virtuozu RUSH bundzinieks. Leģenda.
+3
Miris leģendārais bundzinieks Sean Reinert. Tikai 48 gadu vecumā. Skumji, šis vīrs sagrieza izpratni par sitamajiem metālā kājām gaisā.
0
^ par nāves iemesliem gan nekas netiek minēts...
-1
Paldies, labak es to nebutu tagad atradis ....

In early May 2014, he publicly revealed his homosexuality along with fellow Cynic member Paul Masvidal.
0
^ šī informācija jau labu laiku klīda pa plašajiem interneta resursiem :)
+3
Man laikam par to ne silts, ne auksts - vairāk interesē muzikālais devums (tas džeks ierakstīja Human būdams 19-20 gadu vecs) un tas ir pizģets.
-5
Tur jau ta lieta - man shie 90-to gadu klasikas mostri, kas pielikushi savas rokas un kajas un rikles pie legjendarajiem ierakstiem asociejas ar realiem "iron maniem" nevis viens otra dupsi bazejiem ...
+3
^tad jau labi, ka uzzini "rūgto patiesību" un, vismaz pieaudzis būdams, vari atteikties no šīm Austrumeiropai raksturīgajām šizofrēniskajām ilūzijām par kaut kādiem 'aironmeniem' (tu tiešām nosauci reālu vīrieti, slavenu metāla bundzinieku, kaut kādas action figūriņas vārdā? cik tipiski :D) un sākt lēnām ārstēt savu homofobiju.

R.I.P., Cynic arī ir viena no grupām, kuras diskogrāfiju biju nokačājis kaut kādā 12 gadu vecumā. lai gan žanrs nav maniem iemīļotākajiem, mūziku novērtēju.
+3
Es pieļauju, ka metālā ir pilns ar gejiem, kuri sēž skapī. Tikai Halfordam, Gaahlam un abiem Cynic čaļiem bija pohuj un visiem paziņoja.
-1
pincītis - man shadas diskusijas patik veikt "dzivaja" nevis ar klaviaturas palidzibu, jo ljoti viegli ir ne "ta" saprast :)
Ar "ironmaniem" es biju domajis pavisam ko citu, nevis figurinjas vai "marvelvaronjus" :D
Whatever - kas saistas ar homofobiju, lai tas paliek citai reizei un citai vietai.
+2
Vispār nestādos priekšā, kā, piemēram, powermetālu var spēlēt heteroseksuāļi, kam sievas un bērni.

Cik atceros, vārds Iron Man vienmēr saistījies ar Black Sabbath dziesmu, bet tikko apskatījos - filmu tēls uzradies vēl pirms tam, savukārt Black Sabbath savu dziesmas varoni izdomājuši nesaistīti ar to komiksu tēlu.

Jau gribēju ieteikt, ka maskulinitātes meklējumos laikam atliks paklausīties vienīgi industriju, bet tad atcerējos par Throbbing Gristle.
+2
Man vārdu salikums "iron man" vairāk asociējas ar garo distanču triatlona sportistiem. Arī tas nav sevišķi atbilstoši 99% metāla mūziķu...

-2
"Whatever - kas saistas ar homofobiju, lai tas paliek citai reizei un citai vietai."

Prieks, ka laikam pats saprati, ka tēma ir maksimāli nepiemērotā, jā.
+1
"Jau gribēju ieteikt, ka maskulinitātes meklējumos laikam atliks paklausīties vienīgi industriju, bet tad atcerējos par Throbbing Gristle."

Visos žanros ir kaut kādi atkritēji, turklāt šobrīd jau maskulinitāte vairs nav tādā topā kā agrāk. Enivei, ja domā tieši LV subkultūras, tad tur tik tiešām pie industriāļiem var atrast vēl vairāk nacistu nekā pie metālistiem (vismaz tāda sajūta man savulaik radās).
+1
"Vispār nestādos priekšā, kā, piemēram, powermetālu var spēlēt heteroseksuāļi, kam sievas un bērni."

Un vispār, ja tev mūsdienās ir sieva un bērni, bet tu turpini spēlēt metāla grupās - vai nu kāda tava grupa ir ļoti veiksmīga, vai arī tu esi ļoooti dedicated :)
+1
Lūk, Megadeth bundzinieka sēras par Šonu.
"Through his heartfelt laughs during the many game/movie nights my wife and I shared together with him and his husband Tom, or his big hugs when it was time to head home to take care of his cats, Sean's warm presence filled the room in the best possible way. "

Bilde arī ir - Dērks ar sievu, Šons ar vīru Tomu.

www.blabbermouth.net/news/megadeths-dirk...
+1
^ Tad pēc tā sērojošā Megadeth bundzinieka teksta in English var noprast, ka nelaiķis Šons bijis Toma sieva?!
(Nezinu, kā tur, ASV, tīri juridiski, "pēc papīriem", viendzimuma laulības vai partnerattiecības iespējams likumīgi reģistrēt un uzskatīt par oficiālām?)
+1
Lai būtu nepārprotamāk - paša Šona vīra relīze:

www.blabbermouth.net/news/sean-reinerts-...

"nelaiķis Šons bijis Toma sieva?!"

Viendzimuma pāriem ir vīrs un vīrs. Ja geji.
Sieva un sieva. Ja lezbietes.
+1
Vīrs un sieva = precēts pāris
Vīrs un vīrs = butt buddies
Sieva un sieva = ?
+4
Sieva un sieva = scissor sisters
0
Kā savā amatpersonas deklarācijā savulaik rakstīja Putnis, tad viņa Dmitrijs ir "laulātais".

Kad tā deklarācija tika pirmoreiz iesniegta, Nacionālajā Apvienībā tolaik daži rauca degunus, tomēr ne tāpēc, ka Putnis precējies ar vīrieti, bet gan tāpēc, ka ar krievu.
0
Kamēr vēl tēma nav aizgejota:

CORROSION OF CONFORMITY Drummer REED MULLIN Dead At 53
www.blabbermouth.net/news/corrosion-of-c...
+1
Oj johaidi, RIP. Brīnums patiesībā nekāds nav, pēdējos gadus viņš alkohola izraisītu veselības problēmu dēļ vairākkārt nav bijis spējīgs koncertēt, ko liecina ari CoC performane MP pagājušo gad jūlijā. Bet bija man iespēja 2x skatīt viņu CoC sastāvā. 2012 Brutālā un 2017 Londonā.
0
0
Tikai tagad uzināju :( Power Trip’s Riley Gale Dead at 34.
youtu.be/uG30WiQR57w...
0
Vēl viens Ciniķis R.I.P.: CYNIC Bassist SEAN MALONE Dead At 50
0
www.lsm.lv/raksts/kultura/muzi...

Leģenda aizgājusi..

+2
vecais panks Linga, žēl.
www.youtube.com/watch?v=7wXUnPOTOFo...
0
1994. gada albums Nāc Man līdz man tajā laikā bija smagā rotācijā.
0
Bet kas notika? Kovids?
+1
Kā gan citādi :D

Bet, cik var saprast no netos publicētā, tad - sirds.
-4
WTF - ko vins ir lietojis, izskatas vienkasri psc un tas vel 4 gadus atpakal:
www.youtube.com/watch?v=XzKGekVxtsE...
+1
^ holesterīnu.
0
Digitāla piemiņa Lingam un Melnajam:

www.youtube.com/watch?v=oUPZE8Ohfso...
0
Nu ko, sākam 2021

Guitarist Alexi Laiho deceased
One of the most renowned guitarists in the world, Alexi Laiho, has passed away. The musician, most notably known as the front man of Children of Bodom, died in his home in Helsinki, Finland, last week. Laiho had suffered from long-term health issues during his last years.
0
nu šitais gan ir negaidīti, fāāāāāākkkk...
0
41 gads tikai, pzdc.. RIP
+1
Skatos uz vecumu daudziem (tas nav nevienam konkrēti) pazudis entuziastiskais live fast die young :>
+1
RIP Alexi.
Tā kā esmu dzimis agrīnos 90'tajos, nenoliedzami, CoBam bija liela loma manā metāla mūzikas attīstības ceļā. Savulaik viņa dēļ pat giču gandrīz saņēmos sākt spēlēt, gandrīz... Alexi mūzika paliks kā himna tiem trakajiem pusaudžu gadiem uz kuriem šobrīd tiek lūkots ar rozā brillēm, eh cik bezrūpīgi labi toreiz bija. "Hatebreeder" un "Follow The Reaper" joprojām ir 10/10.
0
^^ loģiski, ka "live fast, die young" entuziasms pazūd līdz ar fakta apzināšanos, ka pašam jau tas vairs nespīd...
0
Vienu tā saukļa daļu jau var paspēt realizēt jebkurā brīdī :D
Nu lab, ja neievelk to saņemšanos līdz pamperiem...
0
2015. gada intervijā Alexi stāsta, ka mēdz vemt asinis konča laikā un netur pohu, tāpēc vairs tūrēs nedzer. Rokzvaigznes dzīves blaknes.

www.youtube.com/watch?v=UEInXHZ-FVo...
0
Tikmēr Keat Richards...
+3
With a very heavy heart, I am sad to announce that sometime early this morning, Rolling Stones guitarist, Keith Richards was found still alive
+3
^^ nu nav jau tas Ričardss nemaz tik nenormāli vecs - 77 gadi, kas ir tikai par 5 gadiem vairāk, kā Black Sabbath večiem. Protams, ņemot vērā rokenrola dzīvesveidu ilgu gadu garumā, tas vienalga ir gana iespaidīgi.
0
Inokentijs Mārpls
16 min. ·
Mums jāpaziņo ļoti skumja vēsts: no mums ir aizgājis mūsu ilggadējais basists un labs cilvēks Ivo Stankevičs jeb Skrips.
Lai gaišas un vieglas turpmākās gaitas!

www.facebook.com/InokentijsMarplsBan...
0
Pa trešā stāva logu izkritis ^
+6
^^^Nu nez, reka ir visādi pētījumi, kas runā lietas par labu rokenrola dzīvesveidam. Neiešu te linkus lasīt, bet īsumā, mans redzējums ir tāds, ka ja tu dzīvo "jauna" cilvēka dzīvi, tad tu arī esi "jauns", un saglabājies. Tur ir kaut kāds madžikks. Ir redzēti 20 gadnieki, kas ātri noveco, apkraujoties ar dzīves rūpalām, un ir redzēti 50 gadnieki, kas izskatās mūžīgi ap 38, braucot sarkanā sporta mašīnā un ēdot ripas ar jauniešiem klubos, nedēļas nogalēs. Alķīmija darbojas! Beigās tāpat noņemsim ķiveres.
+3
Labāk nedaudz agrāk, nekā nedaudz vēlāk un pamperos.
0
0
Baigi ātri, pavisam nesen tik viņam atklāja krabi. :(( Rip.
0
R.I.P.
0
Ja nu kādam interesēja Alexi Laiho nāves iemesls, tad tas ir ticis paziņots, un ir apmēram tā, kā arī varēja domāt:

"The certificate reads in Finnish, “Alkoholin aiheuttama maksan rasvarappeutuminen ja haiman sidekudostuminen”. The English translation is, “Alcohol-induced degeneration of the liver and pancreas connective tissue”. Furthermore, he had a cocktail of painkillers, opioids and insomnia medication in his system."

www.blabbermouth.net/news/ex-children-of...
0
Igor Golovin [08.02.1988 - 10.05.2021]

eyrth.bandcamp.com
syntheticviolence.bandcamp.com
0
Robijs Steinharts, grupas Kansas viens no dibinātājiem. Nav īsti metāls, bet reti kurš nezin kādu no viņu dziesmām.....

metaladdicts.com/kansas-founder-robb...
0
Mike Howe, Metal Church vokālists. 55 gadi.
bravewords.com/news/metal-church-v...
0
Former Slipknot drummer and the band's co-founder, Joey Jordison, has passed away in his sleep on July 26th. He was 46 years old.

A representative of Jordison's family confirmed the news to FOX TV Stations on Tuesday: "We are heartbroken to share the news that Joey Jordison, prolific drummer, musician and artist passed away peacefully in his sleep on July 26th, 2021. Joey's death has left us with empty hearts and feelings of indescribable sorrow. To those that knew Joey, understood his quick wit, his gentle personality, giant heart and his love for all things family and music."
0
wOW fUCK, ŽĒL PAR MIKE hOWE, BIJU VIENS no tiem, kas priecājās par viņa atgriešanos iekš Metal Church un jauno daiļradi.... tiešām žēl....
0
Vēl viens devies miega mierā: 72 gadu vecumā mūžībā devies amerikāņu rokgrupas "ZZ Top" basģitārists Dastijs Hils (Dusty Hill)

www.apollo.lv/7303454/miris-grupa...
0
Par šitiem visiem ļoti žēl…
0
njā, METAL CHURCH ;(
+1
Bija paslīdējis garām, bet 22.aug. kārtējais covid-upuris Eric Wagner, ilggadējais Trouble vokāls. R.I.P.
0
Andrejs Tihomirovs R.I.P.
Viens no kluba "Melnā Piektdiena" īpašniekiem, izdevniecība "Aghast" rrec, agrīnā posma grupas "Neglected Fields" menedžeris, albumu vāciņu noformētājs, "Cinic Prod" u.t.t.
0
Šausmas!!! Kas par iemeslu?!
0
Bļ... Skumja ziņa.
0
^^ cik sapratu, tas pats aktuālais.

R.I.P.
0
R.I.P
0
Andrea Meyer Haugen (Hagalaz' Runedance, Nebelhexë)

Andréa Meyer, the German recording artist, writer, actress and model who released several albums under the Nebelhexë moniker, is one of five people who were killed in a bow-and-arrow attack in a quiet Norwegian town earlier this week. She was 52 years old.

Meyer, who also lived in Kongsberg, was previously married to EMPEROR guitarist Tomas "Samoth" Haugen, with whom she shared a daughter, Alva.

Andréa also made guest appearances on CRADLE OF FILTH's "The Principle Of Evil Made Flesh" and SATYRICON's "Nemesis Divina" albums.

www.metal-archives.com/artists/Andrea_Meye...

www.blabbermouth.net/news/emperor-guitar...
0
blja ...
0
Miris ilggadējais Death menedžeris Eric Greif, kurš arī uzturēja oficiālo Death lapu FB.

www.blabbermouth.net/news/former-death-m...
0
0
Haralds Sīmanis (1951-2022)
www.delfi.lv/kultura/news/in-mem...
+4
vairs nebūs Z&L sestdienas rītā uz paģirām, smeldzīgi meditatīvās otrās dienas atklāšanas performance Sīmaņa izpildījumā... Žēl. Lāga vecis bija.
0
Kristofer Elemyr no Ereb Altor
+1
R.I.P. Tim Aymar (1963-2023) - Pharaoh, Control Denied
0
Bļā...
0
DARK ANGEL Guitarist JIM DURKIN
+1
ARTILLERY Drummer JOSUA MADSEN Dies After Getting Hit By A Bus
0
Diemžēl vēl viens no mūsu pašu vidus arī devies prom - Valdis Borkus. Pieņemu, ka vismaz daži no šejieniešiem viņu zināja. R.I.P.
0
What the fuck? Kas notika?
0
Insults.
+2
Diez kurš tas bija,derētu kādu foto ar klāt...parasti pēc sejas jau zin bet vārdu un uzvārdu nē.
+1
0
šeit bija viņš ? TM, es domāju
0
^ man šķiet, ka nē. Bet pirms pārcēlās uz Islandi, bija bieži končos sastopams.
+1
Zinu. Esam pat kādreiz kopā strādājuši. Lai vieglas smiltis!
0
+2
Juris Kulakovs 1958-2024
www.apollo.lv/7958244/miris-grupa...
0
Ukraiņu izcelsmes taustiņieks/šrederis Vitalij Kuprij, kurš vadīja neoklasisko Artension un vēlāk darbojās Transsibīrijas Orķestrī.

blabbermouth.net/news/trans-siberian...
+2
Holy Lamb ģitārists Ansis Markauss 1978. - 2024.
Iepazinos ar viņu pērnā gada 30. oktobrī Igaunijā, The Aristocrats koncertā.
Tad viss bija, ok viņš pat nenojauta par audzēju smadzenēs.
Sviests...
+1
Jā, es joprojām nevaru atgūties no tā ziņas. Burtiski pāris mēnešu laikā...
Labi, mēs bijām pazīstami praktiski tikai virtuāli, pirmo un vienīgo reizi sarokojāmies Holy Lamb koncī pirms pāris gadiem.
Otrs HL ģitārists vakar vakarā ielika FB tik spēcīgu euology...
+1
Vēl jau jāatcerās, ka Ansis darbināja Morpholatria, kas ar forumu visciešāk saistīts. R.I.P.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas