Juusu NE metaala hiti:)
+4
Nav nosleepums ka dazhie no metaalistiem, klausaas arii citu stilu muuziku.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
mans POP-TOP:

Scooter-Let me be your valentine
U-96-Das boot
Avril Lavigne-skater boy
Prata Vetra-Kakens kursh atteicaas no juras skolas
Tom Waits-I dont wanna grow up
Limp Bizkit-Break Stuff
+1
nu tur es tev piekriit bet masn bikinjs savaadaak
1 suicide commando - sterbelhilfe
2 lame immortelle - 5 jahre
3 felix da house cat - rocket ride
4 hocico - vorn to be hated
5 Laiks - no rokoperas kaupeens
6 RE PUBLIC - saule saak aust [texta deelja]
7 ISMS - pionieris izdzer alu
8 ASSEMBLAGE 23 - let the wind erase me
9 groove coverage - million tears
10 pasaules gaisma - nakts
+1
Alice in Chains - Nutshell
Nine Inch Nails - Just like you imagine
Abhinanda - Serenade
0
Imants Kalnins - visilgak
Mungo Jerry - in the summertime
Landser - africa lied
+1
Iļģi--- Vissbija
RaHoWa--- White People Awake
Līvi--- Melu mēle

utt., utt.
0
Man vienkaarssi naak veemiens no pirmaa topa saraxta... viens riktiigs 100% paraugs, kas ir true pokemon metalhead!!! Juus nu robezzu tiessaam nezinat!!!
0
Šodien:
1.Alice In Chains - "Brother";
2.Pienvedēja Piedzīvojumi - "Neparasts gads" (joprojām:));
3.Smashing Pumpkins - "Tonight, Tonight";
4.Pearl Jam - "Nothingman";
5.Pink Floyd - "Shine On You Crazy Diamond";
6.King Crimson - "Epitaph";
7.Vinterriket - "Der Tod Wuotans" (Burzum covers īstenībā);
8.Paul McCartney - "No Other Baby" (Gene Vincent covers);
9.Little Richard - "Long Toll Sally";
10.Līvi - "Pāri visam"
;)
0
Hellhammer, bet Tom Waits tomēr ir vērts paklausīties :)
0
nu nez, Hellhammer, vai tu mazliet nepaarspiilee????
0
katram savas skanjas bet iisteniibaa tas ko helhamer nosauca p apopkemonu ari iesaaka sho kjiiseljaino teemu
0
To Stonerosis

Saliidzini savu topu ar ssameejo! Tev roka augstaakie paraugi mineeti. Pink Floyd man passam iet pie sirds. Tie ir ggeeniji savaa nozaraa, taapat kaa Smashing Pumkins un King Crimson. Bet Avrila, Limp Biskviits... :)))) Nu atvainojiet mani!
0
Nepaarspiileeju gan! Saliidzini visus sseit pineetos topus! vai tad atsskkiriiba nelec kaa melns un balta aaraa??? Veel Praata Veetra.... jaaa:) Piedodiet, bet ssito es nesaprotu un negribu sasprast!
0
neaizmirsiisim kaads bija sadaljas virsraksts NE metaals taatad VISS paareejais kas ir nav metaals ja kaads lielaas ar to ka vinjam patik britnija lai lielaas un nebriinaas ppeec tam ka kauns no citiem
0
Jaa, es zini, ka Ne metaal!!!! Bet kaa jau raxtiiju, paskaties pats no grupu saraxtiem... un padomaa, kuram ir kaada nojeega par muzonu un kurss maajaas ik pabriidiem ierubii eiropas hitu raadzzu, lai nepalaistu garaam kaadu krutu nemetaal dziesmu, kaa Avrila or Limp Bizkit. :)
0
hellhammer, tev laikam tikai galja galvaa, zombeec laikam, tef laikam pleilistaa CC, CC un veel 666 reizes CC...eksistee tak arii ne TRUE metal dziesmas kuras var aizskart jebkuru, bet laikam ka esi vienc no taadiem kuriem nekas cits neaizskar...degradaacija :) (tikai manas domas par tavu teikto)
0
labi neesmu grind un death piekriteejs [ar daziem izneemumiem] bet lai nu ko vareetu saukt par degradaaciju ne jau nu galju arii to ir jaamaak speeleet tieshi degradaacija ir tas ar ko uzmaacas visi eiropas hiti un tada garaa nemaz tik nepamatoti helhamer te nebljauj
0
2 arnej: 200% piekriitu!
2 Helhammer: zini, sheit nejiet runa par muuzikas "kvalitaati" , ideologjiju vai speeleshanas tehniku.Vienkarshi ir taadas dziesmas kuraas patiesham ieper.
Un nav svariigi vai tas ir geniaals King Crimson vai beernu
Ruki Vverh.Es pimeeram varu iecieniit kaut kaadus psiho manjakus Spiral Architect, bet ja man ir cits noskanjojums labi iet Dr.Dre vai svaigs La Rocca Dance Box Compilation:) Ja man tas patiik ,es to klausishos.Un viss augshmineetais pilniigi netraucee man pashaam ,starpcit, speleet galju:))
+1
Nick Cave & The Bad Seeds - As I Sat Sadly By Her Side
Nick Cave & The Bad Seeds - Lovely Creature
Dzelzs Vilks - Pret Sienu
Britney Spears - I'm Slave 4 You
Project Pitchfork - Existence p4
0
Ne metaala tops - paarak plash jeedziens. Ietilpst rock, hardrock, pop, rap, dance ar visiem apaksh siikiedaliijumiem, pat hardcore(nejaukt ar punk-hc) uc. Tops sanaaktu veixmiigaaks, ja vairaak sasaurinaatu muuzikas spektru.
0
es ieteiktu Industrial top nu vismaz man tuvs stils nezinu kaa jums bet pieljauju tad te britnijas fani neizpaustos tik tragjiskaa veidaa
0
Pa visiem 100 atbalstu.
0
Alice in Chains: WOULD?
0
Shodien laikam būs šitā:
1)Rainbow "Stargazer"
2)Deep Purple "Child in time"(no made in japan)
3)Deep Purple "Stormbringer"
4)Led Zeppelin "Achiles last stand"
5)Remix(laikam)"Uz lietiem"
0
Pēdējā laikā daudz Rush, Pain Of Salvation, šis tas no Pink Floyd and Dead Can Dance
0
Es iistniibaa esu Rap'eris, taa kaa es nosaukshu ne rap'a gabalus, jou brou:

1. Gunaars kalninjsh - suns sadeg neparasti
2. Unknown artist - zirneklju tiiklos sapinies ments
3. Jana Kay - ja takaja realjnaja suchka, no gordaja
4. Ance Krauze - Padziedam kopaa kutko skumju
5. Koļa - dziesma par kaiminjiem (cuukaam)
6. Britney Spears - Hit me baby few times
7. George Mikle - I'm just a littlebit fagget.
8. Pokemon theme (hard mix)
9. Jennyfer Lopez - Uh, what a ass I have.
10. Caikovskis - Nomirstoshais gulbis
0
Latino party
Tarantela larocca
Janis stibelis, suns sadeg neparsati

Dominus kalbasnikus
utt
0
Hellhammer... te jau kādu laiku šitais "bezpreģels" valda.
+1
AC/DC "Dirty deeds done with sheep"
Britney Spears "Oops, I'm pregnant again"
Europe "The final condom"
u.c.
-1
To Termit.

Jaa, man komentu nav, nee, tikai 1, Tev ir mazinnss IQ!
-1
To arney

Uz Tevi tas pats attiecas, bet tikai papildinaajumaa veel vareetu pibilst, ka Tu pats esi reaali degradeejies un ne suuda nezini par manu gaumi. Ja esi taads atmaroznniks, ka uzskati, ka klausos tikai CC, tad jaasaak domaat, vai esi ieradies te vakar or tu izlasi komentu un bezteemiigi dirs taalaak? Jaa, CC ir mana miilaakaa banda - tas tiesa, bet nejau diendienaa es tos klausos, elsoju un masturbeeju pie vinu muzona ( varbuut tu taa dari pie nedegradeejussas muuzikas?).
-1
To Termit

Jaa, veel kas. Sskkiet, ka neesi vaits taalu no urlu kategorijas.
-1
To Beldegir and kk:(

Ar jums kopaa es nekad vairs nedzerssu!
+1
Hahahaha...retards.
0
beigsiet to kaskji un shito beerniskjiibu bezmaz vai sanaak beernudaarza variants es a atevi nedraudzeeshos utt ierosinu aizsaakt industrial topu
piemeeram
1 suicide commando - sterbelhilfe
2 hocico - born to be hated
3 rammstein - mein teil
4 funker vogt - black market dealers
5 rammstein - amerika
6 diary of dreams - giftraum
0
Vebers — Phantom of the Opera
L.V. Bethovens — Elizei
Līvi — Dzimtā valoda
Arii taadu griekju maakslinieku kaa Vangelis ir veerts paklausiities...
taa, nu domaaju es...
0
2 Helhammer: tev pashaam IQ ne augstaak:) un kad man sanaak runaat ar taadiem ka tu, man radaas domas ka es labpraat tuseeshu ar urlaam, tas pats intelektuaalais liimenis:)) Bet vieniigais pluss-Nautilusa meitenes daudz skaistaak:)))))
Un ventiljacija labaak:)
Bljaviens, zaebalo man ar teviim diskuteet.Vienalga katrs pie saveja paliks.
+4
Michael Jackson - Any song
Jeneta Jackson - Any song
Koļa - Any song
Labveeliigais tips - nu viss jau ar' protams, bet vislabaak Marijas Naumovas (Marie N:) parodija
O-Zone - Numa numa jej
Britney Spears - Im not a girl, not yet a woman
Favorīts - Atpakaļ nākotnē
Device - Ej pa dziives taku, tik neuzkaap uz kaadu kaku, he
C - Stones jeb juuras akmentinji - Any song

Beernu Eiroviizijaa starp citu arii dazsh labs songs tiiri labs, ta uz metaalu velk...

Nu Saules Zakjis 2004 - tas ir labs
Ozols - O.Z.O.L.S.
Yana Key - dziesmas ar Ozolu un dziesmas kuraas vinja repo
Runcja Renara Ziemassveetku izlase 0_o
Usher - Burn
Avril lavigne - nuuu es tikai gribeeju teikt ka man patiik ne tikai taadas truemetal deziesmas kaa sk8:)er boi, bet ari vieglaas "balaades"

Kantoris 04 - Any song
Laima Vaikule - Any song
Praata Veetra - kur nu bez taas, Kaupers saak vadiit manii ne-heteroseksuaalus instinktus

PS - eu vecjiii plllllzzzzz, HeLp mE, man vaig zinaat kas izpilda shito sonngu!

Omamma 1

Man vecā māte teic’, lai krogū neejot,
Un stipros dzērienus lai mutē neņemot.
Lai esot alus tas, vai arī saldais vīns,
Jo, lūk, neesot tiem klāt a-b-c vitamīns.
Omamma, tā lieta nav vis tā,
Omamma, man patīk jautrība,
Omamma, kad skan harmonika,
Tad nav prātā vitamīns,
Bet gan skūpsti, saldais vīns,
Tādēļ, mīļā omamma, lai skan harmonika!

Man vecā māte teic’, lai labāk precoties,
Tad būšot sieviņa, ar ko man darboties.
Un manā ģimenē, lūk, varot notikt tā,
Ka piedzimst piecīši kā kādreiz Kanādā.
Omamma, tā lieta neiet tā,
Omamma, man patīk brīvība.
Omamma, kad skan harmonika,
Tad, lūk, gribas brīvam būt,
Sirdij neliegt laimi gūt,
Tādēļ, mīļā omamma, lai paliek laulība!

Man vecā māte teic’, ja viņu klausīšot,
Tad bagātību tā man savu atstāšot.
Par priekšlikumu šo sen vērts bij padomāt,
Kā tikt jau priekšlaikā pie viņas maka klāt.
Omamma, es būšu paklausīgs,
Omamma, un ne vairs izšķērdīgs.
Omamma, vai tādēļ varu lūgt,
Šodien mazu avansiņ’,
Vienam ducim alutiņ’?
Tādēļ, mīļā omamma, lai valda līksmība!
+1
Ou man aatrs inets - 5 baiti sekundee!
0
hm! man nav noteikta topa! bet man dazhreiz patik paklausities kautkadus sviestus no BB! citreiz klasisko vai simfoniju, folk! nu jaa
0
tb biti
nu ja jau jaaraksta, tad jau uzrakstiishu kautko sakariigaaku

Nick Cave and the bad seeds - Tupello, uc
Soundgarden - viskautkas, iipashi Black hole sun
Bjork - viskautkas
Travis - shis tas, piem. Sing
Muse - Plug in Baby, Sunburn, Darkshines, uc.
Tool - nu Third eye un citas...
The Strokes
Nirvana
Pearl Jam
Satriani
Steve Vai
Zakk Wylde
nu varbuut Led Zeppelin
The Beatsteaks
Mobijs
Coldplay - Clocks
Tori Amos

nu luuk kaads es (* @ *)

0
2 Vampiirs

Tu domaaji BSB?
0
ee, nuzna more
0
Līvi- Saldus Saule
Credo- Ko tu dungo savaa kabataa
The Beatles- Yellow Submarine
Kaspars Dimiters- Ai Latvija
0
to Hellhammer:
Es jau tāpat nedzeru, bet kāds tavs iemesls?:)
0
Nick Cave and the Bad Seeds:
As i said sadly by her side
kopaa ar kylie minogue - taa dziesma: "..They called me the white rose..."
aaa un protams atkal nezinu nosaukumu, bet ievelk mistikaa - dziesma par Red Right Hand(varbuut taa ari saucaas;)
visaadas citas nika cave dziesmas.

Lacrimosa:
Der morgen danacht
veel visaadas bija, bet uz mp3 vinjiem nosaukumi tik sachakareeti, hren atcereesies.

DVAR!!!!!!!!!!!!!!!
Tai liira
u.c.

Suicide Commando: Cause of death - suicide!
Rosewater: E.A.R.T.H

Taa regeja dziesma, tipa ko veel fabrikaa pagaajshnedeelj dziedaaja: "Mans prieks ir veejaa, kas ienaak caur atveeto logu, tieshi sejaa, mani interesee tikai tas...kas notiek pirmajaa staavaa..."

Hospitaalju iela: Par pogu

Inokentijs maarpls: Reevooluucionaars!
Eu priekshniek
-------------------
Nirvana: Gandriiz viss!(nu varbuut nav tik kulta grupa prieks manis kaa naakoshie 2)
Marilyn Manson: Gandriiz viss!
The Prodigy: Gandriiz viss!
Slipknot: Gandriiz Viss!(nu labi varbuut ari ne visas dziesmas, jo vinjas lljoti liidziigas, bet principaa daudz)
lai ko kaads teiktu, bet kas kaadreiz ir bijushas miiljaakaas, sirdii paliks muuzhiigi! Varbuut kaads tagad domaa ka klausoties prodigy es gaaju uz naktsklubiem, tad es varu pateikt ka nee. Es vinjus klausiijos kaa maakslu. Varbuut maakslu nojuugties, bet tomeer maakslu;)
---------------

White town: Your woman

Metallica:Unforgiven II
Nothing Else Metters
Enter Sandman
un daudzas citas tachu shitaas vismiiljaakaas.

Cace: Short Skirt and Looooooong Jaket

System Of A Down:
Toxicity
blje, nu taa - When angel deserved to DIEEEEE!:)

Muse: visaadas
Skumju akmenji: Neaizej

Ministry:
What about us
No W

Morrisey:
First Of The Gang to die
(blje un taa pirmaa dziesma, baigi patika bet neatceros kaa saucas)

Veel taa maakslinieku grupa, kura izpilda dziesmu creep("...but i'm a creep...") to gan pazors aizmirst, bet nu aizmirsu. Vienkaarshi nevar nepiemineet. Imho vinji ir vienk geniaali, genialitaate sit augstu vilni. Nevareetu vinjus klausiities ikdienaa(es), bet vispaar patiik.

Dzelzs vilks: melns zaarks ar baltaam pumpaam;)

Tad veel folkmuuzika, un viskas cits ko tagad nevar atcereeties.

Uzrakstiiju tik daudz... Nu varbuut kaads dazhs labs vismaz lasot atcereejaas savus vecos labos laikus, kad ari juus klausiijaas taadu muuziku(vai pareizaak kad taada bija aktuaala). Atminjas vispaar ira superiiga lieta...;DD
0
Kaa redzat esmu ekleptisks(laikam taa bija, tipa cilveeks kas klausaas dazhaadu muuziku, bet vinjam iipashi patiik viens stils/veids; no vienas filmas iemaaciijos;)))).
+1
imants kalninjs 4 simfonija,v.a.mocarts klavierkoncerts nr.19
angels&agony forever,lost
0
Unicorns:
"Mans prieks ir veejaa, kas ienaak caur atveeto logu, tieshi sejaa, mani interesee tikai tas...kas notiek pirmajaa staavaa..." - taa ir veca Jumpravas dziesma "Šeit lejā", no kkaada 1988. gada laikam.

"maakslinieku grupa, kura izpilda dziesmu creep("...but i'm a creep...")" - tas ir Radiohead.

Un taa laikam buus ekleKtika, par ko tu runā.
-1
To TermiT

Nu ko urleen! Tu esi nozzeelojams atpalicis cilveex (urla, un urlas nav cilveeki!)! Man saak nelabi mesties, ka Tu te uzturies, urla. Tu ko vispaar te dari? Nautilus ja ... ko neteixi?
0
pilniigi piekriitu Hellhammeram, shii nav iistaa vieta, kur mineet limp biskitu utt.bet tas nav tas trakaakais. Klausos dazhaadu stilu muuziku, paarsvaraa gan smago, bet ne jau praata vetra, avrila. Es saprotu, ka viirietim var patikt Britnija, bet kaa tas, kursh klausaas metaalu var fanot par I'm slave 4 u, nesapratiishu :)
0
Hi, tas jau par mani. Nu tā, man pofigs, ka tā ir Britnija, bet pati dziesma ir forša. Patīk tie electro sampli un dīvainais pavadījums. Nu jā, vokālās partijas arī labas!
-2
To Gotika.

Tu mani saprati 100%, tiessi taa arii domaaju. Vienkaarssi visam ir savas robezzas. Man nekas nav pretii pretii pret Dzzezu, Bluuzu, electronicu, industrial. Kam tas iet pie sirds, lai bauda, bet nu MTV aaxti kad tiek mineeti, tad nu sorry ja.
-1
Beldegir aaxtaas, vinnss ir gudrs un zinoss metalhead, tikai lloti "daudzpusiigs":))))
0
Es neākstos, vienkārši man patīk arī pāris MTV "hīti".
0
Man patiik Latvijas Raadio hiiti. Tie visreaalaak rullee.
MTV - tas jau taads rietumnieku jaunievedums. A vot LR1 un LR2 - taa jau ir klasika, vot tas kachaa, jee.
-1
Nu zini, labaak Lv slaagerus, nekaa kaut kaadus fucking MTV popserus, kas suukaajot menedzzeriem ir izsitussies uz paaris gadiem.
0
Hell Yeah!

Es darbā katru dienu esmu spiests "klausīties" Radio Star FM. Lielākā nelaime tā, ka esmu pieradis mūziku tiešām klausīties nevis vienkārši dzirdēt, bet tajā mēslu čupā astoņu stundu garumā ļoti reti uzpeld kāda jēdzīga dziesma. Un viņas katru dienu atkārtojas vairākas reizes. Kad Britnija atkal sāk elsot: "Taksik, taksik", man tas ne tikai nešķiet skaisti vai seksīgi vai kā tur nu vēl, bet patiešām izraisa riebumu.

Bet Latvijas Radio 2 ar saviem šlāgeriem jau nu arī nebūs risinājums.
+1
Darba dienas beigās es vēlos kaut pasaulē eksistētu tikai klusums un metāls (un klasiskā mūzika). Jēeee, esmu vienpusīgs, zinu... Bet man pie d.... True merciless metal that burns like a thousand flames!!! Burn down your local disco now!!!!! Hell Yeah!
0
to kk:(
Man šāda sajūta parādās, kad nākas pieciest Latvijas radio 2, bet man arī būtu garlaicīgi bez roka, nu tu jau zini... Hm, jā, reizēm interesanti arī ielūrēt tajā pašā MTV vai VIVA PLUS dienas programmās, iečekot "kas jauns". Mjā, secinājumi - izņemot !ĻOTI RETAS! dziesmas nekas šiem neiet uz labo pusi, vienīgi - meičām vairāk silikona lūpās, krūtīs, pakaļās un vēl velns sazin kur!
+1
Manic Street Preachers - Motorcycle Emptiness
Queen - Bohemian Rhapsody
Soul Asylum - Runaway Train
AC/DC - Thunderstruck
Def Leppard - Hysteria
Shinead O'Connor & Shane McGovan - Haunted by the Ghost
Jauns Mēness - Piekūns skrien debesīs
Creed - My Sacrifice
Die Toten Hosen - Der Bohse Wolf
Deep Puyrple - Perfect Strangers

u.d.c.
0
man biki tagad mainiijaas nemetaala hiti
1 suicide commando - sterbelhilfe
2 NEW behind the scenes - fate
3 l`ame immortelle - 5 jahre
4 assemblage 23 - let the wind erase me
5 Hocico - born to be hated
6 NEW leningrad cowboys - life is a bitch
7 felix da house cat - rocket ride
8 republic - saule saak aust
9 NEW Punk devison - 7 nation army [white stripes cover]
10 NEW helium vola - veni veni
ar new apziimeets nenoziimee jauna dziesma vispaar bet man tikai tagad iepatikaas
0
kkas no manis:
Def Leppard
Chemical Brothers
Westbam
0
Queen
Gregorian
Weird Al Yankovic
0
Intars paldies ka apgaismoji. Par jumpravas dziesmu es nezinaaju, es vinju biju dzirdeejis kaadas citas grupas izpildiijumaa pa radio naba(nu bet tur nosaukumus reti kad sauc...) Thnx
0
Bleakness!!:) Tu vareetu taa reizi nedeeljaa uzraxtiit sheit saveejo topu. Ar visaam shitaam "shii dziesma shajaa nedeeljaa ir pakaapusies 3 vietas augstaak" un "atkal shai dziesmai nav paveicies jo vinja no topa izlidojusi...", ar NEW apziimeet jaunaas dziesmas, kaa jau tu to izdariiji. Taa lai mees visu laiku buutu informeeti par taveejo grupu topu;)
Tas taa jox, nenjem galvaa. Vienkaarshi ieraudziiju "New" un reeka paraava:))))))
0
nee nee es noteikti domaaju turpmaak seedeet 24h online un vadiit topus shajaa forumaa
0
"Weird Al Yankovic" he he :)
0
jimmy eat world "sweetness"
0
Vispaar pasaulee ir ljoti daudz dazhaadi muuzikas stili, ko klausiities. Var protams arii seedeet uz viena stila un paareejos neklausiities, katrs izveelaas to, cik aprobezhots vinsh grib buut (labaa noziimee). Viss ir labai, kameer cilveeks klausaas to, kas vinjam patiik.
... Tachu, ja saak visu iedaliit labajos un sliktajos, ieniistamajos un neniistamajos, popaa un nepopaa... un klaji nodarboties ar demagogiju, uzspiezt savu viedokli citiem, asocieet sevi ar kaadu konkreetu sociaalu grupu un paareejaas noliegt, ...nu tad TU ESI PILNIIGAA PAKALJAAA!
0
taadi nu tie cilveeki ir ka noliedz un meklee kaskji atskiriigajos un preteeji domaajoshajos bet iisteniibaa kaukaa galiigi garlaiciigi buutu ja buutu tikai 1 muuzikas stils uz pasules vai ta ne?
0
Tad varētu nobeigties aiz garlaicības!
0
NEmetāla hiti? All kinds of good old rockin stuff... bet ja par pārējiem stiliem, tad es ar visām četrām par blūzu :) Old men with sunglasses, heh he... Vēl super gabali:
Chris Rea - Nothing To Fear
Meat Loaf - Wasted Youth
Enigma - The Cross Of Changes
0
kaads laiks pagajis shis tas cits iepaticies
1 status quo - you`ll come `round
2 pienvedeeja piedziivojumi - sen sen
3 interlace - master
4 unseen - scream out
5 flesh field - disillusion
6 ilgji - acis veras aizveras
7 funker vogt - alone
8 mitrokhin`s master band - storm
9 whitesnake - still of the night
10 audioslave - like a stone
apmeeram kaukaa taa
0
1.O-Zone- Despre Tine
2 VNV Nation- Beloved
3 Bloodhound Gang- I Hope You Die
4 Goldfinger- Radio
5 Mighty Mighty Bosstones- High Dchool Dance
6 Infected Mushroom-Symphonatic
7 Lathouse-Riga Style
8 Shakira-A Poem To A Horse
9 Kasta-Freestyle
10 Public Enemy-Give It Up
0
1.pink floyd - another brick in the wall (muuzham pirmajaa)
2.roger waters - amused to death
3.kaspars dimiters - viss albums "puiseens aizlido"
4.bush feat bleachin - comedown
5.ilgji-aiz upiites meitas dzied
6.nick cave&killie minogue-wild rose
7.gansi un rozes-knokin on the heawen door
8.jimmi handrix-hey joe
9.godsmack-surenity
10.rhcp-scar tissue
0
runājot pa nemetālu nežēlīgi laibach iepaticies
0
ko juus te njemaas? pavisam logiski, ja cilveks klausas dazadu muziku. ja 24h diennakti skan tikai grindcore vai death metal, manuprat kautkas nav isti normali, bet nu katrs jau izlemj ko klausities, ko ne, un par to strideties vispar ir pilnigi bezcerigi. pats pa biskjiitim paklausos no gandriz jebkura stila (iznjemot kautkadu R&B un izteiktu popu ar sapuudereetiem puisishiem un meitinjaam), viss atkarigs no garastavoklja un taa, ko ir ar mieru klausities apkarejie. nu no nemetal patik:
EVERLAST - White trash beautiful, daudzas citas;
The Sisters of Mercy;
Green Day pedejais CD;
Depeche Mode (g.k. Violator);
Nick Cave;
Tom Petty;
paaris Eminem songi;
Blue Oyster Cult (albums Imaginos - viens no pers. favoriitiem);
Mensons - Dope Show;
Queen, Pink Floyd, REM, Travis, uttttttttttt
0
Tindersticks - labākais disks, ko pēdējo 5 gadu laikā esmu nopircis.
+1
Shodien atkal padzirdeeju to veco dziesmu "Naak nakts", ko dzied Aldis Shteimanis, nu to, kur teksts ir "Naak nakts - un pie debesiim paraadaas zvaigznes, naak nakts - ko lai vientuljai meitenei aiznes..." utt. Tagad visu dienu galvaa skan. jomajo, es galiigi neesmu trve.....
0
vieni vieniigi industriaalji man bruuk virsuu - hocico, lights of euphoria, wumpscut
0
P.G.U. - Putni,Ēna,Kliedz,sāpe manā sirdī
Slipknot - Vermilion,Vermilion 2
Gravis - Heroin
Wir sind helden - denkmal
Ruki vVerh - malenjkie devo4ki,on tebja celuet

0
1.Blood Axis
2.Hagalaz' Runedance
3.Music of Austrailian Aborigine - Spirit of Uluru
4.ilkae(tiesa ne visas dziesmas), Kaffe Matthews (taka vairak uz elektroniku velk)
5.Ilgi, Auli, vilki (un vispar liela dala latvijas un cittautu folka)
6.Nebelhexe
7.Klasiska (viena no favoritakajam dziesmam Mocerta, menenscias sonate. neparak patiik etiides, un vel haidns, vins man ari jau ir iesedies, VO lidz kurienei)
8.Fata morgana u.t.(ambient, dark wave, biski biski industrija Front 242, Clan Of Xymox u.t.)
9.Kuuraparta, ulver
10. Kad biju siks patika likt shadas plates un lentas Genesis( ar otro vokalistu!), Queen ari lielaka dala, bjorka (tagad vairs neklausos).No jaunakiem rock gabaliem patiik (cik nu jauni) The Roling Stones - Anybody seen my baby? un piekuns skreja debesis (tur vel tads forsh klips bija, kads atceras !)
ja skan bluuz/jazz, nev nekas pretii (tadu piebremzetu jaaz, bet nu protams klasiska izpratne vairaak, un jo mazak vokals jo labak, tas gan neatiecas uz armstrongu).

topa seciba nav noteikta, viss ir dziezgan lidzigas pozicijas.
0
Teiksim ja reiz tu piemini skaņdarbu kurš ir mans mīļākais uz klavierēm atskaņojamais darbs (pats spēlēju) tad lūdzu būsim precīzi Mēnesnīcas sonāte ir L. van Bēthovena darbs.

Piekasījos...
0
Pēdējā laikā populārs ir gabals "Whoo, Ooo", ko izpilda kaut kāds japāņu panku meiteņu ansamblis.
...jā, un jaunais vācu superhits "Schnappi, das kleine Krokodil" - iet uz urrā:)
0
to Enemy
es menesnicas sonati neesmu spelejis, bet daudz ko citu gan. Tas bija sen un man prata skaneja melodija, laikam sajaucu autorus, gadas
0
varbut-
scorpions - wind of change
r.e.m. - imitation of live
deftones - digital bath
limahl - neverending story
jauns meness - piekuns skrien debesiis
0
aizmirsu piebilst - thursday - war all the time
0
nu pāris laika gaitā pārbaudīti (t.s. NE metāla) hīti...
Joy Division- Love will tear us apart u.c.
Nick Cave and the Bad Seeds- The weeping song u.c.
KINO (Viktors Cojs)- Zvezda po imeņi solnce u.c.
Soundgarden- Spoonman u.c.
Alice in Chains- Down in a hole u.c.
Pearl Jam- Alive u.c.
Nirvana- Come as you are u.c.
Chaif (čaif- krievu grupa)- s voini u.c.
New Model Army- better than them u.c.
Led Zeppelin- Stairway to heawen u.c.
Deep Purple- sweet child in time u.c.
The doors- riders on the storm u.c.
Dead Can dance- Saltarello u.c.
PJ Harvey- Com`n Billy u.c.
Portishead- It`s a fire u.c.
INXS- Mystify u.c.
Hole- Doll Parts u.c.
Aurora- Bundzinieks u.c.
Sonic Youth- Doctor`s Orders
Beck -Looser u.c.
Jimi Hendrix- Woodoo child u.c.
Counting Crows- MR Jones u.c.
Audioslave- shadow of the sun u.c.
Stone Temple Pilots- Interstate Lovesong u.c.
U2- Sunday bloody sunday
Joan Osbourne- One of us
Free- fire and water u.c.
Iggy Pop- the passenger u.c.
Smashing Pumpkins- zero u.c.
Eric Clapton- Layla u.c.

................ un daudz, daudz kas cits... sarakstu varētu turpināt un turpināt.
p.s. atvaunojos par kļūdām nosaukumos vai rakstībā, ja tādas ir..

0
Es izveelos taa vietaa klausities
Filmas "Cannibal Holocaust" vai "Passion of the christ" filmu soundtrekus
0
Akira Yamaoka, no Silent Hill 4.
0
Eminem, DMX, Sticky Fingaz, Vanilla Ninja, Madonna, Depeche Mode.
gan jau ka veel kaut kas...bet shie man ir iipashi tuvi..
bet kaut kaa jociiigi ka vienlaiciigi var patikt gan piem Satyricon un Madonna:))
0
Vispar es shiis dziesmas neklausos, bet tomēr druscinj patiik, dazhas pat ne tikai drusciņ1
Madonna....Visaadas dziesmas
White Stripes....Blue Orchidey, un veel šis tas
Eminem....dazhi gabali
Merlins Mensons....gandriiz vis, bet vinjš pats gan riebjas
S.O.A.D....arii gandriiz viss, iznjemot balaades
U2....daudzkas
Prodigy....visi gabali, bet neklausos tos nekādos klubos, vispaar nekad neesmu bijusi klubā uz kautkaadu tur diseni
Wumpscut....daudzas dziesmas
Nick Cave....gandriiz visas dziesmas, it īpaši tā ar Kailiju Minogu un par sarkanajaam rokaam
Elis Kūpers(nu nekadi nemaaku uzrakstiit angliski)....nu vienkārši skaisti
Slipknot...shis tas
Nighwish....dauzkas
Nirvana....ljoti patiik
Evanescence....ar to arii saaku iepaziit smago muuziku, taadeelj vel jau tuva
Placebo....nau slikti pa retam kaut ko no vinjiem dzirdet, bet ļooooti reti
H.I.M.....ir ok, ja slikts oma
Metalica....visas dziesmas
Rammstein.....ir daudz labu songu, ko paklausiities
Doors....tikai nesen uzinaaju, ka daudzas foršas dziesmas naak no viņu puses

Jaa tas shobriid vis, ko atceros, un atvainot par kļūdām, nepaaraak labi paarzinu tos nosaukumus...:)
0
Aerosmith
Guns n Roses
Velvet Revolver
Slashs Snakepit
BB King
Jimmi Hendrix
0
:D dziesma par sarkanaajaam rokaam? :D Peec atminjas man gan liekas ka vinji uz taam rozeem vairaak kaut kaa
Metallica jau ir paardevusies bet nu neba jau citaa sadaljaa jel jaaliek :D

Man taadas gaumes izmainjas jo Snorke atgaadinaaja par taadaam aizmirstaam grupinjaam ar jaukiem tekstinjiem smaidiigai un miiljai dieninjai

Madonna - visas dziesmas kaut gan es vinjas nemaz neklausos bet taa 2001 gada dziesma Frozen kur 1:16 saakas taaa labaa paareja mani fascinee... Bet es vinjas neklausos.
LinkinPark - Jaa jaa, protams taa dziesma ar to forsho afroamerikaani Vata hel juu veiting for.Es zinu ka tam jau bija jaabuut ieksh smagaas muuzikas kuru es klausos bet nevareeju piemekleet stilu - taatad folkmetaals laikam bet taapat labs
Merilins Mensons- Kazut arii iisto Black metal neklausos bet shis man ir vieniigais kursh taa patiik no shameejiem tachu vinjam daudz bum bum dziesnaas un negribeejaas likt pie Eastmetaala(Iistmetaala)
Kantoris04 - "Tavas mitraas kaajaas paari kalnam jaajaam"... labs, ljoti labas gitaaru partijas un arii vokaals... nezinu kaa buut bezmaz vai... Keep suport to Country lethal
0
Es bez metalaa klausos visdazadaako folku.
Ipasi...
Aulus
Vilkus
Ilgus
Vilkacus
Skandiniekus
u. t. t.

Ir arii tadas folk. dziesmas no kuraam man vemiens naak, bet lielaakaa dala man patiik.
0
to roof:
Nezinu vai taa dziesma ir par sarkanaam rokaam, bet nosaukumaa taadas figuree...:)
Man prieks, ka tev atminjas iekustinaaju, vismaz ko labu izdariiju...:) Un veel par to Madonnas dziesmu - Frozen, taa ir mana miiljaakaa vinjas dziesma...jap, taa tas ir...:))) Kas bija domaats ar tiem "jaukajiem tekstinjiem" ? Vai ka to grupu izpildiijums ir "jauks", vai manis pierakstiitie teksti...:)
0
to Snorke

petiesiibaa es taa labestiigi parodeeju Tevi bet nenjem ljaunaa. Iisteniibaa no taa tieshaam neko neklausos ;) Mans true nemetaala posts ir augstaak
0
to roof:
Nu nekas, man bija smiekliigi! Es no sava saraksta arii taa neko neklausos, ir tikai labas atmijas un emocijas...es personiigi pat nevaru tos klausiities jo nav ne diski un raadio arii neklausos...:) Palasot tavu sarakstu atminjaa ataust taa Pink Floid dziesma, paldies...:) Bet kaads sakars man ar LP un to reperi, zini, tas ir mans nemiiljaakais duets visos laikos...fuuu! Labaak jau Dons un Lily...:DDD
0
buus labi
0
bezmetaala vel var klaussiities indastrial. Saadas grupas Wumpscut,prodidzii protams vecaas dziesmas jo jaunaas dziesmas ir suuds.
0
Baigi smuki uzsēdos uz nemetāla viļņa. Tik labs muzons ienācās...

Queens Of The Stoneage - 2005 gada svvaigulis "Lullabies To Paralyze" - nu tik garšīgs muzoniņš. Melanholiski miegains, patīkams.

Barking Dogs - 2003 gada "Schluss Mit Lustig" Novilkt pilnīga nāve, bet vienu muzonmīlošu skinu izdevās atrast. Sirsnīgs skinhedu roķītis ar vācu Lemmy pie mikrofona. Bīstami labs.

Korolj i Shut - debešķīgs krievu pancīgs pasaku stāstāmais roks ar noslieci uz melnu humoru. Pilnīgi uz asariņu velk, cik laps. Nekad krievus neesmu klausījis, kautkā nepavelk, bet šitais iegrieza smuki.
0
man patiik kormuuzika, it seviski krievu pareizticiigie gabali... nu bljin, aptaisiitu ar gichaam un paarliktu textus no citaam graamataam, buutu naaviigi labs muzons, bet taapat jau ari pie sirds iet.
0
jaa no taa vareetu sanaakt kautkas interesants
0
es cereeju lasiit taadus neapmierinaatiibas komentaarus kaa -miikstie un tamliidziigi, bet...nezinu kas ir noticis tiiri vai briinums!!
nu bet labi par savu topu:
1.r.a.p.
2.z scars
3
4.prata vetra
4.liivi
5.kigelis
6.fomins&kleins
0
kas tad ir tas kauna traips 3. vietā, ko atteicies izpaust? :DD
0
Lisa Gerrard & Patrisk Cassidy - "Immortal Memory". Akadēmiskais ambient :)
Dave Gahan - "Paper Monsters". Melodijas :)
Pink Floyd - "The Final Cut".
Tadi nu pēdējie iegādātie "nemetāla" cd.
0
man ja uiet pie sirds LV panki un vēl ša'das LV grupas.
0
bob marley
0
pink floyd - another brick in the wall II
fleetwood mac - i got a blues
nirvana arii
shaads taads pankroks
0
sir andrew lloyd weber muuzikls cats :D
0
Led Zeppelin,Pink Flotd un Queen jebkurā laikā.
0
ejiet jūs visi pupās, tas viss, ko jūs saucat ir metāls, brutāls M-E-T-Ā=L-S!!! hocico, bļe... METĀLS! Limp Bizkit nav metāls??? U-96 zemūdenes no vaska vai kā? Scooter no plastalīna? Bļe, metālisti skaitās... true metal pasaules redzējumā metāls ir visur. ir tikai metāls un atgriezumi.

Ko jūs domājat par Alec Empire (sk. tēmu), tas ir metāls vai NE metāls? respect ne folk
0
Par Queen, Purpļiem un Cepeļiniem vispār neizteikšos - metāla tīrradņi vispār - DINOZAURI, nošauties var par šitādu attieksmi... :))
0
Lights of Euphoria - Liquid Lust pt.1
0
Nemetāls? Nu priekš mani mīļakie būtu Audioslave, AcDc, Pink floyd (it īpaši disks "The Division Bell", Muse, Radiohead, Un no klasiskās mūzikas F.Šopēna - Sēru maršs ir vispār doomīgāks par doomīgu.
0
the orb - towers of dub
0
J.S.BAHS-vij.konc.NO 3 BWV 1043 vivace
0
Riskēju tapt nesaprasts, bet man ļoti patīk A-ha, ierakstu man nav, bet uz koncertu es biju gan;)
Ir jau daudz kas patīk: Future Sounds of London, Curve (tā tāda industriala popmūzika), Ataraxia, MZ.412, te var piesaukt apmēram vēl kadās 50 industrial bandas, noise, Prodigy - Music for jilted generation is reāli labs, Beck, 80 gadu disco patīk utt. Domāju ja cilvēks klausās vienu un to pašu, tad viņš ir tāds kā aprobežots.
0
Fancy - Flames of Love... ja kāds zin , kas tas ir :)
0
man, piem., reāli iet pie sirds krievu t.s. roks un bardi: kino, chaif, garik soukatchov, ddt, visockis, BG , nautilius pompilius, agata kristi u.c.. Labi, mums labi izprotami gan tiešā, gan pārnestā nozimē teksti, foršas melodijas...
0
boks, tādā gadījumā silti iesaku tev kavkazcenter.org > mūzika nolādēt čečenu bardu Timuru. True bez gala, nevajag arī nekādu DC+, tikai bitreits čābīgs
0
Vo vo;) Fancy, Silent Circle, Human League utt. Totals respect!;)
0
Nick Cave - The Weeping Song
meedzu gaudot liidz takaa suns pilnmeenesii
0
fancy, f.r.david un cutting crew - sonnenmensch atgaadinaaja;) un duran duran, falco un sabrina:)
0
ac/dc-hells bells
ac/dc-nervous shakedown
pink floyd-time
pink floyd-brain damage
pink floyd-wearing the inside out

0
Degradance - Paparazzi
Beatfactory Feat. Massive 4 - Sugar, Sugar
Labvēligais Tips - Pīradziņ Nāc Āra
Cacophonics - We Are Born To Make You Happy
Djiga- Strange
Rasta - Me Not Mine
0
nu no 80ajiem Sandra-in the heat of the night_ vot speeks:))
0
Biovazelīns - Kill Your Wife
-1
eminems-Kim- (pirms nodirst iesaku noklausities-baigaa zloba)
0
ulver - blood inside, nu man pagaidam patik daudz mazaak neka Metamorphosis kas ri vien no maniem milakajiem. Nu man gruti paciest tos tiros vokalus, laikam tapec ka es neesmu tads baigais progresive piekriteejes jo shis ir diezgan konkreet piemeers. Tiesham lielisks piemers ka var savienot electro ambient un, briežiem izlkausas džesziigi, nomierinoshas melodijas, kuras tiesham ir meldoijas un nav dazhi sampli kas tikai malaas uz rinki. Dziesmas ari garas, kas lauj pilnvertigi izbaudiit sho muzikalo celojumu. Dziesma Dressed in black, man personigi liekas tada simfoniska tur var visadas rozinites saklausiit, tada sajuta ka tu itka dzirdi kaut kadu papildus ritu kaut ari tada isti nav, tiesham vis shis albums diezgan expermentaals, vrbut ekstrems taja joma ka savieno tik daudz ko ko nevar izskaidrot.dziesma for the love of god Ir ari solo jimmy hendrix stilņā, kas kopa ar visadiem interesantiem tipa 80 gadu skanu efektiem ( ka znavu skaņas )visu to padara vel interesantaku, un tu vairs isti nesparoti vai tad ir shodiena vai , atmosfera tada 80, Jasaka ka daudz to skanas slāņu, pie šīs muzikas nevares vienkarši atslabinaaties, mani vina rosina domāt un kaut ko darīt, kas lidzīgs ka stipra tēja, brižiem man viņu muzika atgadina kadu divainu sludge doom/stoner atjaukumu. Tiesham nevar salīdzināt ar kādu no iepriekšejiem viņu darbiem, jo viņu muzika mainas līdz ar laiku, ieiet jaunā atīstības fāze. Verbut christmas dziesma drusiņ parspīlēts ar vokalu, es jau gribētu lai tur turpinās ta kā dziesmas sakuma, lidzīgi ka moby'a dziesmā pludmales soundtrackam, es neatceros ka tur saucas, ne nu ko es saprotu, vispar dziesma tada vieglak uzteverama un apkša iet diezgan interesants ritmiņš, grūti pat aprakstīt, tads lens un energisks d&b ar visadiem navarotiem, vispar baigi daudz kas interesants. Vel varu piemineet dziesmas your call kura vairak iet bez tada notiekta ritma, vairak velk uz kadu dark wave ambient vai kas taads, vipsar pashiem jaskatas un nevajag laist gar ausīm ja patīk tadas expermentalas lietas. IR ari klips, interesanti paskatīties.
0
Esmu kārtējo reizi pilnīgā starā par Ulver pēdējo garadarbu. Un salīdzināt var. Man viņš skan kā visai loģisks turpinājums "Svidd Neger", neiegrimstot neremdināmā sevis kopēšanā. Klausīties Svidd Neger ir kā blandīties pa pelecīgu, mitru, sūnām noklātu mežu. Daudz sūnu, daudz meža. Tagad ir tāda sajūta, ka mēs gadus 10 vēlāk braucam caur to pašu mežu, vācu, kara laika motocikla blakusvāģī ar visu ķiveri galvā, 7:00 no rīta saņēmuši uzdevumu nošaut bezpalīdzīgu citplanētiešu bāreni.
0
0
HEIMATAERDE - Unter der Linden - CDS 2006
0
tadu nav, viss ko es kaut bik paklausos ir ahunais metaals, ko es neklausos tie ir suudi paganie mezhazveru
0
Vanessa Mae - Choreography
0
mjotvije delfini-kotiki narkotiki:)
0
mhmmm...bij laikam taads gabals kaa system of a down- attack...cigaro arii....sick of it all-district un kriegopfer albums 1940-1991
0
sad tad pakrutiju uz apli kadu soad albumu vai veco korn.
0
nu,man piemeeram patiik Enigmu sat tad paklausiities vai kaut ko klasisku,Queen,Liivus,veel man viena dziesma patiik no gain fast ,nezinu iisti nosaukumu-vaardi izskan čukstot vai kaut kas taads-taapeec ka teksts sakratiija.
protams,nevar visu laiku metaalu klausiities,dazreiz prasaas peec dazaadiibas,bet augsmineetie Britnijas un BSB piemeeri vienkaarsi paraava kunga saturu uz augsu
0
Antony and the Johnsons. Vnk ideāli. Skaista mūzika.
0
Kad man ir "miixtie" periodi, klausos "miixtaakus" taa pasha metaala novirzienus, taada taa dazaadiiba...nu, nepavelk nekas no galliigas aarpuses...
0
harry and the potters
:)
+2
Sagribējās re-animēt šo diskusiju :)

www.youtube.com/watch?v=04FOFJ8KBGg...
+1
+1
+1
ja spamoju, tad spamoju:

www.youtube.com/watch?v=8KEQ1K3SN_I...

+1
///Agonoize
///Circus of Dead Squirrels
+3
Āāā, nu tad es ar:

1) Emilie Autumn. Meitenei lieliska balss, burvīgi dziesmu teksti. Mūzika gan bieži vien mēsls, bet nu ir arī pa kādai klausāmai dziesmiņai. Viena no tādām:

www.youtube.com/watch?v=XwmKqZGORm8...

2) Dresden Dolls. Vēl viens asprātīgā feminisma paraudziņš. Mani NE-metāla favorīti, nav viņiem tādu dziesmu, kas man nepatiktu.

www.youtube.com/watch?v=sO5APfKnR50...

3) Rosa Crux. Īpašam gara-stāvoklim. Švakai psihei neiesaku- var noraut jumtu.

www.youtube.com/watch?v=-Hoq3H2Kq2o...
+3
No ne metāla un ne gluži metāla favorīti ir:
Von Thronstahl
Lycia
Avar
Theodor Bastard
Der Blaue Reiter

Patīk arī:
Nebelhexe
Hocico
Qntal
Psyclon Nine
Dead Man's Hill
Triarii

Pēdējā laikā favorītdziesmiņa:
www.youtube.com/watch?v=AzpBOazn1P0...
-4
+1
Nebelhexe spārda.

Šitas gabals daudz griezts uz riņķi. Patīk kā zaķis dzied. Muzons ar nav galīgā popsa. Jauns CD šiem nupat kļuva nosperams.

The Storm - Drops In The Ocean
www.youtube.com/watch?v=V3JowljI7oI...
0
KANSAS "Leftoverture"

www.megaupload.com/?d=EKG0OY1N...

MAHAVISHNU ORCHESTRA "Birds of fire"

www.mediafire.com/?wzph1jeuzwn...

RUSH "Power Windows"

www.megaupload.com/?d=5VQHP29S...

KING CRIMSON "Discipline"

www.mediafire.com/?qonnn8yzmby...

JETHRO TULL "Broadsword and the beast"

www.mediafire.com/?cmt0jhjjb94...

ERIC JOHNSON "Venus isle"

rapidshare.com/files/203546527/Eri...

SISTERS OF MERCY "Vision thing"

www.mediafire.com/?zn1njoc0mgc...

SWANS "White light from the mouth of infinity"

www.megaupload.com/?d=hnj52tm4...

KATE BUSH "Aerial"

cd 1 www.megaupload.com/?d=IF4M9UL7...

cd 2 www.megaupload.com/?d=0E8I7IGN...

CURRENT 93 "Soft black stars"

www.mediafire.com/?jmkiuiyiynz...

MARILLION "Afraid of sunlight"

rapidshare.com/files/33328131/Afra...
+1
Šo gan varētu uzskatīt par metālu:

www.youtube.com/watch?v=0GxhfmyZX0c...
0
būs jāpaklausās vienreiz tas SWANS. zinu, ka My Dying Bride čaļiem šitā banda cieņā
+2
Tori Amos ir viena īsta īvil čiksa:

www.youtube.com/watch?v=lx0IOe5FKDQ...
0
Oh bļa, beidzot šito šedevru kāds HQ un pilnā garumā iebliezis - bass man mājās gandrīz tumbas izspridzināja m/

www.youtube.com/watch?v=c07pPlgm54I...
+3
Nu paretam kad uznāk melnie, kaut ko elektroniskāku patīk paklausīties, pēdējais favorīts bij Painbastard. Tāda visai iespējams netradicionāla un gaudulīga dziesma, bet man patīk:

www.youtube.com/watch?v=R4L1OvDPTiw...
0
Jau labu laiku esmu uzsēdusies uz šiem un kā neapnīk tā neapnīk. Tātad- labi:
www.youtube.com/watch?v=JblK9cRzpZg...

www.youtube.com/watch?v=L9njnqxuaAE...

0
fak, otrais video nav jāņem vērā ;)
+1
irony,

ROME vislielākais hīts ir "Der Wolfsmantel" :)

Ja kas, tad tikko ir iznācis labs projekts TRIORE, tar čubriks no TRIARII kopā ar ORDO ROSARIUS EQUILIBRIO. Silti iesaku.

reku:

www.youtube.com/watch?v=w_pFSMGIps4...
0
Ieraugot to nosaukumu TriORE, iedomājos, ka tik nebūs kāds sakars ar Triarii. Re, ka ir ar' :D
+1
Triarii tomēr krietni labāks un spēcīgāks savā skanējumā.

www.youtube.com/watch?v=I98GzGOrJn0...

(žēl, ka melnbaltā versija. Krāsainā pirms kāda laika tik izdzēsta no jūtūbes. :( )
0
^^^ Ta viss "Muse in Arms" albūms ir ūber.
0
^ o, jā...
0
Par "EIROPAS" tēmu, mans vismīļākais gabals ir:

www.youtube.com/watch?v=Tyz9EJ7zobc...
0
Ja jau panesās industrija, tad lūk viens spārdeklis ar šodienas Latvijai aktuālu tekstu: Die Krupps - Fatherland

www.youtube.com/watch?v=KGheOxh4x10...

Klips protams ir standarta post-kara Vācu versija, bet var arī ko šitam līdzīgu par Latviju uzbliezt:

www.youtube.com/watch?v=j2N1PTTHWoQ...
0
^^^ kāda tur industrija, tā ir popsa.
+2
Īsta industrija, lūdzu:

www.youtube.com/watch?v=olaPrNyX65Q...
0
Nē, es ta labāk popsu klausos ..;)

P.S. Eu, a ko ta Qntal aizmirsi ?

www.youtube.com/watch?v=5OH_9aEninM...
0
^^^ pēdējā laikā vairs kautkā tik ļoti necepī, ja nu vienīgi "Tristāna un Izoldes" albūms.
+1
Vispār daudz visādus folkus klausos, pārsvarā Skandināvu. Šis konkrētais gabals gan īsti tam netabilst:

GJALLARHORN - Suvetar

www.youtube.com/watch?v=DzFcyGc9N0g...
+1
Bā, ku tas Haus Arafna video labs, kopā ar muzikālo pavadījumu, ārprāta urbj smadzenē.
Novalis Deux jau meklēju ko vairāk paklausīt, tā dziesma Ghosts Over Europe gatavā daile, pie attiecīga garīgā šitais varētu baigi labi iet iekšās.
+1
Kad skarbais metāls un viss pārējais piegriežās, tad garastāvokļa uzlabošanai paklausos šo mākslinieku... degošas sveces, garda tēja... patīk Cat Stevensa mierīgās, jaukās dziesmas

www.youtube.com/watch?v=UT9C8GvdJPQ...
0
Te būs kaut kas, pat nemāku pateikt, kas tas par stilu, kaut gan paši sev piedēvē Jungle / Breakcore / Funk
www.myspace.com/venetiansnares...

www.youtube.com/watch?v=2PBeKzVhWHY...
www.youtube.com/watch?v=qI4JyTgKgZg...

0
BladeOfDarkness minēja Gjallarhorn. Iesaku iemēģināt grupu ar tādu pašu nosaukumu, bet no Itālijas. Šiem ir viens albumiņš, bet diezgan neslikts.

Tas tā - lai mazliet arī offtopiks būtu.
0
fatduude,

tā HAUS ARAFNA kompozīcija ir no albūma "Children of God" '98.
Ja iepatikās, tad iesaku ievērtēt to albūmu.
0
Tie makaroņiki bija paliels kakucis - ķlūdas pēc šos biju novilcis.
0
Iespējams, ka jau atārtošos:

www.youtube.com/watch?v=isI2SS02vQ8...

No šī sīkā visai labas lietas nāk ārā...

P.S.
Jāklausās līdz beigām
0
Šitam subtitri noderētu ...
0
Ā, Bigij - Šallei ir jauns gabals - kopā ar Cosmos, bērnu pasaku diskā :D
+2
Jā, HAUS ARAFNA attiecīgo albumu jau uzmeklēju, būs ievērtēšanai rīt sprīdis jāatvelta.
No Novalis Deux gan raugās tikai tā attiecīgā dziesma tik dievīga, citas tā neparāva.
Uz darbadienas beigām baigi tīkams pagadījās Feindflug, nu ņemu vienu pēc otra, kas jotubē dāvāts un provēju, un vienkārši cepī visi pēc kārtas, pilnīgs tanks, ka pāri brauc.

www.youtube.com/watch?v=-nyD4ik_Joo...
0
FEINDFLUG - no comments :)
Ir man viņu koncerta DVD, dzīvajā viņi cepī reāli.
0
A par NOVALIS DEUX - japs, tā dziesma ir albūma hīts, vienīgā, kas vel pavelk līdzi ir "Homecoming".
0
saistībā ar die Krupps, šis projektiņš bij labs pēc vella - Dkay.com

www.youtube.com/watch?v=bVn-BKCrEcU...
0
šitā tēma ir īsta elle manam pusotra gigaherca atlonam, pscpscpsc.

ierosinu izveidot ķeksi, kas atslēdz yūtūbas automātisku embedošanu. tas tik būtu skaisti.
0
Atcerējos un šodien ieklausīju 3 darkwave bandas, kas man reāli atslodzei palīdz.

KIRLIAN KAMERA
www.youtube.com/watch?v=ueMT6T3r_hk...

www.youtube.com/watch?v=OXJsFrenM5M...

WAVES UNDER WATER
www.youtube.com/watch?v=OQDfu4t0i_M...

MELMOTH - grupa no Argentīnas ar vokālisti lietuvieti (kurai ir arī sava pagan banda), reāli iesaku visiem tiem, kam patīk ĪSTA gotika!
www.youtube.com/watch?v=cdfjVUI6Rx8...
+2
uz teātri iet neesi mēģinājis?
0
KIRLIAN KAMERA tā neko sievišķis, MELMOTH var teikt pat ka tīk muzīks
0
Nē Intar, jau gadus... 18 neesu bijis teātrī.
+1
Ugga, to sievišķi sauc Elena Fossi, un viņai ir arī sava banda SPECTRA PARIS MURDER SHOW.

vids.myspace.com/index.cfm?fuseactio...

www.youtube.com/watch?v=TmoDgrbY2Sc...
0
eu, bet tas Spectra Paris ir labais.

man atslodzei baigi labi iet iekšā itāļu elektro/gothic Helalyn Flowers - kā reiz drīzumā būs jauns albums.
www.youtube.com/watch?v=9v-K9Q-KR2Q...

ak, jā un PORCELAIN And The Tramps arī
www.youtube.com/watch?v=K7IJ15kNVqo...
0
kautkas no biosphere kauchas no red sparowes,bikinj iszoloscope...
un vel kautkas no michael stearns...
bet ta topu man butu gruti izveidot
0
Kaut kādi šitādi
www.youtube.com/watch?v=Ty4uoSgSsvk...
Masterboy!
0
Ja bez jokiem tad man šitais. ļoti nemetāls bet spēka tik pat daudz ja ne vēl vairāk. Šitam karalim nav atsevišķu hītu, viss ir labs. Iemetīšo šo.

p.s. uz pohām nedrīkst klausīties, jūtīgām dvēselēm nerekomendēju, uz antidepresantiem sēdošajiem ļoti neiesaku. Baigi, baigi patīk, bet reta ir tā reize, kad varu paklausīties un uz bimbu nevelk :) 'Djivan Gasparyan ir arī filmai Gladiators muzonu pietaisijis bikiņ. Bimbājamajās vietās.

www.youtube.com/watch?v=KcbAlHZooT0...

+1
Šitas gabals baigi iepēra. Albums arī ļoti labs:

Aistė Smilgevičiūtė ir grupė SKYLĖ - Teogonija (live@MJR 2008)

www.youtube.com/watch?v=v1zHGxtQB10...

www.youtube.com/user/Sta0114...

Būs tomēr kādreiz jāiazlaiž uz to festu.
-4
Te kāds arī klausās nemetālu?! Fuj cik netrue!!!
www.youtube.com/watch?v=wniiMR2pfYw...
+1
True klipons no Čehijas vampirgōtiskajiem rokeriem - XIII. Stoleti ''Transylvanian Werewolf''. No 2:00 vispār pilnīgs trū m/

youtube.com/watch?v=kTvCx0UaHWg...
+1
Blade is true! Die the rest!
+1
Bez metāla man patīk daudzi daži hard rock izpildītāji:
TED NUGENT - Snake Skin Cowboy
www.youtube.com/watch?v=FyO1PSTKqGg...
UFO - ROCK BOTTOM
www.youtube.com/watch?v=1qP_OqOJ8ug...
DUST - Suicide (nelielas asociācijas šur tur ar Manowar pirmajiem )
www.youtube.com/watch?v=HsE5xSpm2s4...
-3
Dust spārda ! Proto-viking epic metal :)
+1
dzirdēju šodien pa LR1 raidījumu - veltītu Jaunajam Mēnesim. Frailty vai Ocularis infernum varētu nokaverot.. vismaz sākuma riffus!

www.youtube.com/watch?v=AQ2Nv-s74wc...
0
A man ir biļete uz Kailās Minogas koncertu. Bet žēl, ka ne sev pirku. Eh ... Blue-ray ripu būs jāpagaida ...
0
Man šobrīd topā bez Hevī metāla ir
1. Inese Cibuļska ar dziesmu buļi-buļi-kombuļi
2. Ivčiks ar dziesmu Mākoņi
3. Zeļļi ar diezsmu jotu nāc
+1
Sabbath Assembly - Hymn of the Consecration (Restored To One @ 2010)

www.youtube.com/watch?v=09DdYlEl1D4...

The Sabbath Assembly is the side project of:
Dave Nuss (No Neck Blues Band),
Jex Thoth (Wooden Wand and the Vanishing Voice),
and producer Randall Dunn (Sun O))))

On Restored to One, available June 22nd, Sabbath Assembly recorded nine hymns of The Process Church of Final Judgment. Most active during the '60s and '70s, the Church itself essentially codifies that maxim, worshipping both God and Satan and encompassing every aspect of the human experience at the same time. The Church embraces both good and evil, and it's apparent in this hauntingly hypnotic collection of hymns that's often as gorgeous as it is thought-provoking. Sabbath Assembly's hybrid of psychedelic gospel is ethereal and comforting, yet it's also dark and strange. Vocalist Jex Thoth sounds nearly angelic, conjuring a tangible power with each note—just listen to the tripped-out "The Time of Abbadon" and you'll be hooked…

Savlaik bija Scaintologu apakšsekta, līdz Hobārds tos par ķecerību izmeta. Vienlīdz cītīgi pielūdza gan Jēzu, gan Sātanu ...

-1
Ir gabali, kas riebjas ārkārtīgi, bet šis ir labs..
www.youtube.com/watch?v=siRzVkcBEu0...
0
Sorrī, veči, bet šodien es jums visiem kārtīgi ielieku, best song ever ==> www.youtube.com/watch?v=z5zA_n0AR-4...
-4
0
Par pistu Metālu ir labāks jebkurš nepists muzons. Tik šaubos, vai pie tās kategorijas pieder šitie mazo meitenīšu miklinātāji ...
+2
Nu, bet kā savādāk?

The Used ---> mazas, miklas meitenītes ---> Rectal Bleeding apmierināts ---> Win
+2
Huiņa kaut-kāda. Rozenštrauhs labāks.
0
laba desa ar Suicide Commando Roju kā viesmākslinieku

www.youtube.com/watch?v=MPdH8xwxYks...!
+3
Jāatpūtina ausis pēc Sausajām Kazām ...

Heimataerde - Musikerhände (Morbus Version)
www.youtube.com/watch?v=3bkddbW2wIk...

Heimataerde - Gotteskrieger
www.youtube.com/watch?v=QsvKxkl5BH8...
+2
P.S. Ābļa, šitā japoška ar iepārdīja: HIROMI'S SONICBLOOM - Time Difference (2007)

www.youtube.com/watch?v=GkL6hwj91UM...
0
Sorrī, bet nevarēju nociesties. Riktīgi labs klips, ideja un, galvenais, krievu stilā:

www.youtube.com/watch?v=pkKJCmjD4fI...
+1
Rozenštrauhs rullē vot tā!
www.youtube.com/watch?v=g6-Yn7Ghpkk...
+1
^ tas pa ļubestību. Re - vecās dzirnas daudz labāks - reāls doom.
0
^ nu nez, es vecās dzirnas drīzāk par ultra brutal dez nosauktu ar nelielu funeral doom piešprici...
+2
^^^^^^ BoD, kas ir sausās kāzas?
0
tu kā nedzērājs varētu būt kompetents jautājumā kā ir kāzās pa sauso:D
0
Es neesmu dzērāju nīdējs, domāju, ka kāzas pa sauso ir pilnīga un galīga huiņa. :)
0
nu bet ja salasās vienas grūtnieces, šoferi, slimie un tādi kā tu, kas principā atbalsta, bet paši nelieto?:D
0
Slimajiem vieta slimnīcā. Kādā sakarā tu pieminēji sausās kāzas ???
0
BladeOfDarkness
11. novembrī, plkst. 22:35
Jāatpūtina ausis pēc Sausajām Kazām
^^^^

esmu pārliecināts, ka viņš bija domājis DEHIDRATED GOAT
0
Bļe, acis laikam greizas palikušas, joptavai. :D
0
LOL
+4
100g darētu, ne?
0
:D
-1
1.Eminem feat Rihianna - love the way you lie
2.Gacho - mans lielais singls PAGA
Tas taa no jaunakajiem...
blaaaaaaaa.... man ta topa stadisana izsita no sliedem fakts, ka tiko pamaniju cik vecs tas topiks un kronis visam, kad pamaniju, ka esu te pats raxtijis 6 gadus atpakal un veders sap no textiem un bazariem :D jaa, ir veerts atgriezties peec sitaada laika :D
+3
kažociņš apmests, bet pie matainajiem tomēr velk :p
+3
kazzocinnss noskuuts ka spiid :D :D ar Tevi jau atsevisskkss rajona bazars :D draugi jau paliek draugi, es vinnus neatstumju :D :D vini mani ari nee :D :D
+2
nigga:p
+2
Rozenštrauhs rullē vot tā!
========
kurrrratam par sajūsmu!

Publisko iepriekš nedzirdētu Eduarda Rozenštrauha dziesmu
kultura.delfi.lv/news/entertainment/...

dziesmu var arī noklausīties turpat! nelaidiet to garām!
0
muzikālā redzesloka paplašināšanai labs ir ne tikai Eduards Rozenštrauhs. Lūk, nesen atklāju šos industriāļus no Kanādas - Dislocked. Vispār - diezgan skopa informācija par viņiem netā atrodama.
www.youtube.com/watch?v=4Iuttl0pPa8...
0
Šovakar pavilka uz kaut ko tādu. :)

www.youtube.com/watch?v=s86K-p089R8...
0
0
mans bērns pie šitā klipa raud:(
0
Par ko tad tā? Tāpēc, ka tante nomira?
+4
nē, ka lietus sākās :D
0
kaut kur es lasīju, ka PRIMUS spēlēšanas stils ir dēvējams par -psychodelic polka-:)
ā, un videoklips arī spārda!
www.youtube.com/watch?v=953PkxFNiko...

+1
Nē, spārda šitas. + vēl teksti ...

Primus - Wynona's Big Brown Beaver

www.youtube.com/watch?v=aYDfwUJzYQg...
0
^ ojā!
+1
Blaaa, šitas tak vispār pipec pilnīgs bija ...

Bloodhound Gang - The Bad Touch

www.youtube.com/watch?v=xat1GVnl8-k...
0
nesen ar hammeru tiesi bija runa un atcerējos par tādu grupu kā www.youtube.com/watch?v=8GKdH2GwaO4...
0
īstenība par šito grupu vispār uzzināju interesantā veidā- viens "muļķis" bija šito dziesmu savulaik ierakstījis pa virsu rotting christ a dead poem kasetē.
0
Daargaa, rage ir zveeri, kaa jau runaajam bet sitas sparda " pa muti" daudz vairaak un liek no mieronniem celties. nee, nu mosk man labaak, jo mani tautiesi te :D :D :D

www.youtube.com/watch?v=pfFD709OtFM...
-1
ai, hammer tev mainās. es atceros, kad tev vel šitie patika :p www.youtube.com/watch?v=r32LcBqiv7I...
-3
Scooter!!! Juu, taa man joprojam miillaakaa tuc tuc grupa!!! ritiigs techno hardcore, powerdance. un sitaa dziesma ir zveeraa. vieniga nelaime, ka nespeju vairak paklausiities scooter, jo esu lidz veemienam atklausijies :( un ko tml atrast nevaru. pedejais CD vnk tragisks jau bija, gandriz jau leets happy hardcore tikai vairs .
-3
un pedejaas 2 dienas man topaa ir Ozols, gacho, Linkin Park, Him viens gabals un kautkas veel tur bija jaa, ak taa best of AC/DC :D ir ok ne? :D buusu riitaa nabaklab un parit essential, nac Tu ari, varesim padiskuteet atkal par muuziku un LV dizzkkibeli :D :D :D
+1
jā, es un esītis:D man pat īsti nav ko mugurā uz turieni vilkt :D
0
nemuldi :D Tev garderobe nesastaav no aadas, lateksa un underworld parpalaam :D un nekad uz smagajiem konciem ari taa neesi staigaajusi :P Ja Tev kaadi 16 gadi buutu, tad noticeetu, ka nav :D ta beidz, no manis dzelzsgriezeejs (sitie klihoni nenormaalie :D ) ari aiznemsies plataas bikses un baltu T - kreklu prieks taa pasaakumu :D es varu pa mp un nabklabiem staigaat un Tu nevari pa esiissiem :D ?
0
nu viena minīkleita ar spīgulīšiem man gan kaut kur ir aizķērusies :D tikai zeltītie spīgulīši kāršu krustu formā izšūti:(
0
No nemetaala hitiem buus Kappa-Ja B Nevlez (nu uuberbroootal lirikas tam krievam) Paramore (taa siikaa gaazh vnk) un Vilki (shitas man nav jaapaskaidro..)

Hell,kas manam "kljihonam" vainas?
-2
To u

sakuma taas kleitas apraxts ideaals izklausijas :P tikai kas pa fakiniem krustiem atkal? kaasskrustu Tu domaaji, to vaaciesu?
0
nav dzelzi nav nekaada vaina :D vnk naak smiekli pa visiem hellhammeriem, griezeejiem un lauzeejiem, tumsas karalliem :D
Tu nepieraxtiji kas tev sobrid pa hitiem ir :D :D :D
0
bla, hellhammers tax es pats esu? :D
0
Bljee es Dzelzis biju jau pirms metaalu saaku klausiities taa ka tas uz mani neattiecas.

Katy Perry - Teenage dream
Kappa-Ja b Nje Vlez.
Paramore-emergency
Dj Bless-Black Tar Heroine
Sutter Kain-SlaughterHause
B.O.B ar to zakji no Paramore-Airplanes.

Btw,Melns krekls Tev nav?
0
tā ir, kad jaunības dulluma dikti blato, pēc tam pašam smiekli nāk. paskat, kā man- pieticīgi un ar glanci:)
0
kaasskrustu Tu domaaji, to vaaciesu?

^ Dauns?
-3
To dzelzitis :D

Katy Perry - Teenage dream, sitas ir ideaals :D taa to skukki prasas taadaa smagaa afterparty ...... nomocciit :D tas naivais skatiens un texts :D tur vajag parodiju uztaisiit pa to zosi :D klips naaviigs!

melns? mans vesels plaukts ar simtiem taadiem, es nezinu kur lai liek. palenaam gan nopleessu pa lupataam utt. :D dzinsi palubom Tev zili smuki buus :D :D :D

-3
To U

nu neko tad:D velc platus dzinsus un mana izmeera T - kreklu :D :D
-2
wewolf? Tev kas par probleemu? uz sevi paskaties
0
:D pagaidi, hammer, tur karnevāls būs vai kas par pasākumu? ka man platas drēbes jāvelk? plata gan man nekā nav, kad svēršu virs 60, tad arī sākšu platas drēbes valkāt:p
-4
Tu jau viena mana biksu stara iekap :D
kas tur buus paskaties man draugos, te jau skatos, kaadam jau caureja metas klaat par muusu sarunu, tape labak neteikt :D
0
Uuu,par Kety Perry tas i tochna... Naivais skatiens un paareejais...

Ja nevajag-uzdaavin man,taa gredzena vietaa :D
-4
nevajag. man ir ari vairaakas baikas, dazas CC baikas ir skiet jaunas veel. gredzena vietaa?? Tu man uzdavinaji vinnu :D jaa, blin, taa man miillaaka rotas lieta bija :(
0
Njehuj ar Craddle of Filth vajadzeeja pieljurbaaties un atdot :D
-3
Nu kaa, kad tuksojam jau kuru pudeli Jegermeisteri ar to vampirzakki Dani, vins solija, ka nakamajaa albumaa busu viena dziesma guest ar vienu rap pantinnu par gangsta vampire :D :D :D
+6
Zin,man liekas ka vish tevi appisa.
-3
Zato ko es ar vinu izdariju :D :D nee, es vinu apisu ari peec tam solidams, ka vins vares iebrekt piedziedajumu viena dziesma man toposaja rap albumaa :D
+6
''Hellhammer, vakar, plkst. 18:38
nav dzelzi nav nekaada vaina :D vnk naak smiekli pa visiem hellhammeriem, griezeejiem un lauzeejiem, tumsas karalliem :D

Hellhammer, vakar, plkst. 18:38
bla, hellhammers tax es pats esu? :D''

Kā es rēcu .... :D :D :D

A kur te ir kāds Tumsas Karalis ? Man uzbrauci, bla ? Nākmreiz, kad tevi satikšu, Bigijs tev pa muti sados, vot !
-2
:D :D es ari reecu veeljoprojaam :D
ari bigijs ir cietis no manis pats, taaka diez vai vinam buus interese Tava vieta nakt kautko risinaat :D
es sodien pec essential iesu uz Frailty taaka vari naakt pats dot pa muti :D
0
porcupine tree - lightbulb sun (viss albis)
šis tas no akadēmiskās mūzikas (konkrētāk - šostakovičs (simfoniskā mūzika), prokofjevs (da jebkas), Šnitke un viskas cits no 20. gs. krieviem
radiohead - kid a, pablo honey
kkas no vrāta pētras, bet dažas dziesmas - kādu konkrētu albi nevar izcelt (Lidmašīna rullē !!!!!!!!!)
0
Te varētu pamatīgu sarakstiņu salikt , jo mūziku klausos daudzpusīgu , tikai nafigam ar to te mētāties.
0
Rukur šāda dziesmiņa.
www.youtube.com/watch?v=-ELgvmeGYlo...

0
'Te varētu pamatīgu sarakstiņu salikt , jo mūziku klausos daudzpusīgu , tikai nafigam ar to te mētāties.'

tad nafig vispār ar mūziku dalīties?
0
bļa, kā reiz šodien klausījos to jobano dragostea din tei (o zone), izrādās baigi veca - es šai tēmā jau 13 gadu vecumā esmu šamos izsmējos
+2
-3
www.youtube.com/watch?v=jqYwfCrB-QY...
Drēģeris jobtvaju spārda!
+2
Ku labs, plett !

RAPALJE - Drunken Sailor

www.youtube.com/watch?v=nNh-D1wb0bw...
0
Absolūts nemetālisks hits:

www.youtube.com/watch?v=ljPFZrRD3J8...
0
Jā, dzērušais jūrnieks nemaz nav slikts!
Bet Drēģerim šitais gabsis ir foršs

www.youtube.com/watch?v=AWfZVnA6WFw...
-1
Pedeja laika baigi ieprikolisi si grupa, var kads ko sikak, kas tie tadi:
www.youtube.com/watch?v=6Q9xRFmUhxk...
+2
Mūzika no kompjūterspēlēm, it sevišķi vecām, arī ir forša (rock)

www.youtube.com/watch?v=tpDRKGeawr0...
-1
Vairākas dienas priecājos par šo sieviešķi. Kaverversijas Nothing else matters un Bad Romance ir ku di labākas par oriģināliem. :)

www.youtube.com/watch?v=lmsbHGEB6UU...
+4
0
^ pareizais muzons, lai lopā klausītieas :D
+1
^^^^ Jā , tie meldiņi... Savā ziņā nebrīnos, ka vispār sāku ķerties klāt metāla klausīšanai , jo jau sešu gadu vecumā aktīvi spēlēju šito un jusmoju par "mūziku" spēlē:

www.youtube.com/watch?v=1sPrZW2wXP4...
0
^ viss ok, bet tie jau ir pazīstamu metāla dziesmu koveri...
0
Smeldzīgs gabals Nensijas izpildījumā, baigi labs.
www.youtube.com/watch?v=UBFF2TFH-O0...

Jordan Reyne
www.youtube.com/watch?v=Vy3meFwicG0...
0
bļins, es pat nezināju, ka arī eesti poisi dzied par Kurzemi:D
www.youtube.com/watch?v=N3s5drNnP2k...
0
Par saunu jau ar dziedāja.
0
Dažreiz no nemetāla paklausos šos atslodzei, vai arī atkarīgs no garīgā
www.youtube.com/watch?v=aoh-W3H9r9w...
www.youtube.com/watch?v=n07rqKPvqPU...
www.youtube.com/watch?v=pbgZnowHiMU...
Protams arī metāla grupām pagadās kāda mierīga dziesma
www.youtube.com/watch?v=AFgkLLQ-r2Y...
0
Ak Eglīte, ak Eglīte,
Tu nosprāgusi smirdi !

UNHEILIG - O Tannenbaum (2002)

www.youtube.com/watch?v=hTli7ZkgNWM...
0
Vot man te vakar un šodien uz riņki Skumju Akmeņi (kas nezin - 90to gadu gothic/alternative rock) ripo. Pirmkārt jau Helēnas varenā balss vnk nevar nepatikt un vēl tas latviski sirsnīgais izpildījums...
www.youtube.com/watch?v=Ox93oB7Mda0...
www.youtube.com/watch?v=X6sOBUfRhrY...
0
Un par Anathema un Antimatter man besī tas, ka es viņus esmu jau atklausījies. Gribētos vēl to feelingu paķert bet nu, nu nevar.
Un augstākminētā Helēna tagad tīri smuki dzied ar grupu Levīti: www.draugiem.lv/leviti
It sevišķi cepī tā pirmā dziesma "Saule, saule"
0
Paklausies The Gathering ...
0
.. vai THE BLACK TEA - šobrīd gan cita vokāliste, bet ar ļoti laba.

www.youtube.com/watch?v=CLPp659SRpk...

Oriģinālā versija ir uz 10min

draugiem.lv/blackteamusic...
-1
www.youtube.com/watch?v=m7xXgIgV6DA...

man patīk šī dziesma
-2
Iespējams, tas no dzeršanas, tās radītās ceļošanas laikā un telpā (un kaimiņu sētās ... ar visām sētām), bet piedur un baksta, ik pa brīdim, tīri tā, paklausīties (sareibinātam) veco triku ar dubstep černi Doctor P: www.youtube.com/watch?v=oZkzcm7ubQg... (un pārējo viņa šausmradi) ... :X

Pirms viņa gan pirmais dabstepa kaks, ko dzirdēju, bija Camo & Krooked - All Fall Down (ft. Shaz Sparks) www.youtube.com/watch?v=8PN6mFd-M_U...

Lai mīnusi pludo kā pa bukkake meitenes seju priekaviela! :D
+4
pēdējās pāris nedēļas esmu safanojies par šo tanti, kas turklāt 15. oktobrī būšot arī Rīgā.
www.youtube.com/watch?v=SMUWvaz5D3Y...
_
www.youtube.com/watch?v=MFTlvay86ZA...
_
re te sākumā var ievērtēt viņas iemaņas ģitāras spēlē
www.youtube.com/watch?v=HtcBpto-8nc...
0
konkrēta džuse
+1
Surrogat baigi ahunaa blice, tik baigais retums.

www.youtube.com/watch?v=hTSO92mdDP8...
+1
SWEDISH HITZ GOES METAL- THE LOOK (ROXETTE) Feat. PelleK
www.youtube.com/watch?v=JSg2Ee4i-_g...

un diena izdevusies :-)
+1
0:39 un viss ir sabojāts. bet arī pirms tam jau nekas baigi labs nebija.
0
par 0:39...nu tādam gadījumam turu mājās retumu Counterforce - Popdivas Go Metal...
p.s. bet vispār jau tēma par nemetāla hītiem. Mani sintētika neuztrauc, jo galvenais ir enerģētika un emocijas!!
+1
uhh, ku labs mashups padevies ļaudīm!

www.youtube.com/watch?v=d0CgE7oyVpI...
+1
savulaik apsalūts nemetāl hīts bij onkuļa Mike Oldfield Tubular Bells, šitas joprojam besīgi tīk:

www.youtube.com/watch?v=sSRJvq4Wd48...
0
Šitie popsarikie labi iepirda. Nedaudz Desperadoz atgādināja. Konkrēti 2008.gada ripulis ''Love, War and the Ghost of Whitey Ford'' - pārējie nav klausīti:

EVERLAST - Stone In My Hand

www.youtube.com/watch?v=17FZIncZi8Q...

P.S. reku saistīta tēma pamanījās acīs trāpīties
+2
Sitiet mani nost gar zemi beigtu vai sauciet nelabos vārdos, bet GREIP - VIHMA LOITS spārda bumbiņas un ripina gurķīšus: www.youtube.com/watch?v=BNHZce1TCa8...
0
Jajau šitā tēma atkal pacelta, tad varu piebilst, ka tikko tik nokāpu no "Nero - Welcome Reality" albūma.
www.youtube.com/watch?v=K_2Z32qCYBg...

0
^^ man arī vienkārši patīk igaunietes
0
^^^ vai tik tie nav karstasinīgie urrrrrrrrrrrrrrmasi?
0
^ Captain Obvious :D
0
Ir labs. Tagad moš tāda mode uz acapella panesusies ? Tūlīt Van Canto ripulim ar drīz jāiznāk
0
Nu, ko nozīmē mode... Tas ir tāpat, kā teikt, ka tagad mode uz metālu panesusies.
+1
Greip: jeibogu no pirmajiem kadriem gandrīz paģību - likās, ka Reiniks tūlīt mani ēdīs.

Nero: modernizēti deviņdesmitie? :)
0
Nu tas ir tāpat kā - ieraugi savā tēvzemē Melo-M un uznāk doma, ka mode uz čellroku panesusies
0
Šad tad pavelkos uz jocīgu skandināvu popsu :)

Pēdējais pavilciens - Oh Land albums ar tādu pašu nosaukumu (2011).

www.youtube.com/watch?v=lWRi7gDYjVY...

www.youtube.com/watch?v=1a8ckDTW4aU...
+1
Vijolīte orķestra pavadījumā, kas izpilda ko līdzīgu AC/DC "Thunderstruck" :-)

www.youtube.com/watch?v=5sdgLLJGpuU...

p.s. no David Garrett - Rock Symphonies Live DVD (2010)
0
Saskābuša "Apinīša" salakšanās komplektā ar Sonnenmensch'a reaktivizāciju forumā kaut kā baigi pavilka uz jodelēšanu. www.youtube.com/watch?v=hAbGC-Yk878...
-3
Pateicoties ytube atradu "video" Sash-Ecuador (dziesma nav jauna, bet norauj jumtu. kas pa stilu hvz bet patīk!!)
www.youtube.com/watch?v=TMLzk6U6Qkg...
0
haha, show must go on!! :-)
0
Man tādu NE-metāla hitu nav. Nelielai kompensācijai- visu laiku labākie albumi manā versijā (saraksts gan koriģējas katra gada izskaņā... patreiz līdz 2010. gadam).
-------------------
Visu laiku TOP 20 albumi

1. Pictures at an Exhibitiion - Emerson Lake & Palmer/1975/
2. Criminal Record - Rick Wakeman /1977/
3.The Number of the Beast - Iron Maiden /1982/
4. Pictures at an Exhibition - Isao Tomitta /1977/
5. Made in Japan - Deep Purple/1972-2LP Live/
6. Live in London-Deep Purple/1982 Live/
7. Killers - Iron Maiden /1981/
8. Powerslave-Iron Maiden/1984/
9. Long Live Rock Roll - Rainbow /1978/
10. The Six Wives Of Henry VIII (live)- Rick Wakeman /2009/
11.Battle in the North-Immortal/1993/
12.Piece of Mind-Iron Maiden/1983/
13.Trilogy - Emerson Lake & Palmer /1972/
14. The Final Frontier – Iron Maiden /2010/
15..5-Ekseption/1974/
16.Abrahadabra – Dimmu Borgir/2010/
17.Ekpyrosis-Setherial
18. Strung Up - Sweet /1975-2LP/Live/
19.Equinoxe - Jean Michell Jarre /1978/
20.Tomb of the Multilated-Cannibal Corpse/1993/
0
Par 6. jā. labs. Klasika. Klausos ar baudu. Bet vairāk patīk (jaunāka vai vecāka (kā skatās) versija ar London Symphonic Orchestra.
0
Sameti, a kur palika Pictures at an Exhibition - Mekong Delta /1996/ :D
0
Sameti, a kur palika Pictures at an Exhibition - Mekong Delta /1996/ :D
0
hm, mūžīgā šodiena ...
0
...kaut kur gaisā karājas...
+1
Reku drīz būs atkal aktuāls hīts :D

www.youtube.com/watch?v=KC1Hjf6zxYQ...
0
0
Atpumējos 40x (rekords 50x), bet plānā 66!!
Enerģoju pumpēju ar ...techno (liekas ka Blood Stain Child at....)
www.youtube.com/watch?v=J06q4nhaC1g...
+2
Cepelīns nevaidmiris: Rival Sons - Pressure And Time (2011)

www.youtube.com/watch?v=-MA0m1K2jW4...
0
Šodienas pleiliste - Captain Beyond un Yat Kha \m/

www.youtube.com/watch?v=HBG3Ndr0JG0...

www.youtube.com/watch?v=F4IwxzU3Kv8...
0
pēc vakardienas, shodien dikti velk uz kautko skaistu un mierīgu:
www.youtube.com/watch?v=EeYL3uhYv48...
0
Kārtīgs BeerCore !!!

Bayernlied - Bei Weisswurst, Bier und Blasmusik
www.youtube.com/watch?v=K0HGbrDFzQw...
0
Šis palicis prātā:

youtu.be/CPQ_PnRPOXw...
0
šitais ir kruta no pirmās reizes nones jumtu

www.youtube.com/watch?v=Fa6Ggm9uhz0...

0
+1
^^ Tas matainais un bārdainais Wooden Shjips dalībnieks pirmajā brīdī vizuāli ļoti atgādina Warren Ellis no The Bad Seeds, sākumā pat nospriedu, ka tas ir kaut kāds kārtējais viņa projekts:D
Un turpinot par Warren Ellis - pēdējās nedēļas baigi griež Grinderman 2007. gada veikums.
Te viens īsts jaukumiņš!

www.youtube.com/watch?v=lL3dNfxcpnw...
0
Kādus apreibināšanās veidus vairāk piemērotus šim gabzītim vari ieteikt?
+2
-1
^ bij jau pie smieklīgajiem ;)
-1
Ja jau panesās par Dubstep ( /forum/123244-smieklīgas-bildītes-2012#comment215925 ), tad šitas smuki uztaisīts:

Pumped Up Kicks - Foster The People
www.youtube.com/watch?v=LXO-jKksQkM...
+1
Viens no maniem stabilajiem nemetāla hitiem ir šis: www.touchshop.org/touchradio/Radio56....

Tomass Ankersmits pūš saksi kaut kādā tukšā angārā Tallinā. Minimālistisks drone uz saksofona — nu kā lai tādā neiemīlas? :)
+3
Nick Cave & The Bad Seeds - The Weeping Song

www.youtube.com/watch?v=TqhOVY58zIo...
+1
^ biju dzirdējis tikai koveru, izradās orģināls arī ir labs.

www.youtube.com/watch?v=yh469YibWaw...
0
0
pēdējā laika klausāmais ir pavisam nemetālisks, vismaz kamēr uzturos mājās, ar ričuku ielās jau ir cita liste/ šnite :) Richard Galliano ..pēdējā laika atklājums
www.youtube.com/watch?v=OrX580rhZcI...
+1
baigi žēl, ka mēneša beigas, nav nauda, jo šovakar Palladiumā šī te:

www.youtube.com/watch?v=HY9WUZZrTpw...
0
^ un vēl tielējas, ka neesot hipsteris :D
-4
Nope. Zola Jesus iraid pārsvarā eksperimentālā elektronika. Bet hipsteriem tīk neeksperimentālā elektronika. Protams, ja neskaita indie pop.
+1
Hipsteriem tīk viss, kas ir eksperimentāls, un, pats galvenais, andergrqaunds.
+1
aha, tobiš — 9Horizon…
0
tātad, ja tu zinu grupu Maudlin of the Well, tu esi hipsters ...

9Horizon is too mainstream
0
Blade - nadirs :) Man bija pirmei divi Maudlin origjinalie CD, plus - minus, kad vinji iznaca, un toreiz tadu hipsteru vel nebija :)
+2
Sonne izrādās ir proto-hipsters !
+1
vai nu grand-hipsters :)
+5
Nu ja. Hipsteru mēlē runājot sanāk: "Sonne was a hipster before it was cool."
+1
mja, go gan es tik neuzzinu pedejas dienas par sevi :)
0
Sonnenmensch, šodien, plkst. 09:13
.....toreiz tadu hipsteru vel nebija :)

Hipsteri radās 40-50 gados Amerikā en.wikipedia.org/wiki/Hipster_...(contemporary_subculture)
Tad sanāk, ka hipsteri kā subkuļtūra ir vecāki par metālistiem :D Tā ka tagad ar bijību jāatiecās pret šiem.
+3
mja... labak es vispar nebutu to zinajis, jo man kautka pie kajas tie hipsteri :)
+5
^^^
Visiem viņi bija pie kājas, līdz brīdim, kad uzzināja par tiem :D
0
ugu - tagad es jutos pazemots un izsmiets :)
+1
Man vienmēr ir paticis šis Neila Janga koncertieraksts...

www.youtube.com/watch?v=Eh44QPT1mPE...
+1
www.youtube.com/watch?v=lm8oxC24QZc...

katram kārtīgam (alternatīvajam) rokerim reiz jāuztaisa arī kas tāds.
+1
Piemeram man patik visa sha cilveka plate no 1975. gada (Gwydion Pendderwen - Songs For The Old Religion - LP - 1975), origjinalu ir praktiski neiespejami dabut, un ja kads pardod, tada cena ir vairaki tukstoshi...
Starp citu, vel kads faksts, vinsh bija ari sektas "Children of the Golden Dawn" dibinatajs, ja kadam tas ko izsaka :)

www.youtube.com/watch?v=bFVxn5MY_uU...
+1
Hot girls, sands and Brasil. Vēl labaks tikai CL finals 19 maijā :-)
www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw...
0
MDB - Evinta - 143x klausos un per per per...
www.youtube.com/watch?v=VzCq_7QOdcY...
+2
Tiesu var kož sodomas kūkā, utt:

youtu.be/d-u2mpiA_gA...
0
Apriebies jau ar saviem pediņiem.
0
Brīdinājums: sirdi plosoša un smadzenes iznīcinoša lirika. Watch at your own risk.

youtu.be/ddgQLOODI-g...
0
Priekš manis, Die Antwoord, tas ir gada atklājums:
ppc ku labs video un mūzika.! all respect.

www.youtube.com/watch?v=vcMHkvEVgVo...
0
^^ besī, ka izmet video un vairs necērti, kas un par ko bija ...
0
^^ labāk vēlu, nekā nekad :) es tak tev teicu, ka jaunais klips, lai arī labs, līdz šim līmenim drusku neaizvelk.
0
Dienišķā popsas deva: GRENDEL - Deep Waters (2012)

www.youtube.com/watch?v=2xqwUMNRl2w...
0
0
vacu popmuzikas klasika:

www.youtube.com/watch?v=cs_w-QjaeXs...
+1
Krievi arī iepārda pēc 20 gadiem klasika iboO
www.youtube.com/watch?v=VFxQRM0D2E8...
0
… un vēl saka, ka homoseksuālisms esot bijis aizliegts iekš PSRS! :D
-1
Vēl viens hīts no tāliem laikiem: делай как я. jumtu nonesa, tad ... un tagad :-)
sdesj net urodov ...
www.youtube.com/watch?v=qDMAHnldHts...
0
njā, bija tādi laiki, bet es tad labāk ko šādu klausos:

LOST AREA - Black Storm (2011)

www.youtube.com/watch?v=S0VhJOFYflo...

P.S. To birstesgalvu gan varēja ar kādu smuku čiksi aizstāt - tāpat šis tur nahuj nav vajadzīgs
+1
Šis jau ar vienu kāju tuvojas metālam, šķiet, varētu būt šamējo smagākais gabals. Nebiju dzirdējis šito kādus gadus 20, pirms nesen ar Bigiju malkojot uzdūros iekš YT.

www.youtube.com/watch?v=WDr-XtvhUyU...
0
Normāls Hārdroks. Ar sen nebija klausīts - uzreiz sagribējās novilkt ;)
0
Video par smago mūziķa dzīvi :D

Pet The Preacher - A Part Of Me

www.youtube.com/watch?v=gxrQ5z8ftPg...
0
0
Nu ja, AULI rulle :)

Kautkas no citas operas, pedeja laika te stradajotiues sava gjerevnja mani velk uz shamiem jautrishiem :)

www.youtube.com/watch?v=ixOidHknc0I...
0
0
0
He, šis tā neko:
youtu.be/-bQ1K1jUFh8...
-1
noskatijos Bigija video un galva man pekshnji klikshjis - vai ta var ta but, ka sekojosho es nekad neesu postejis....

www.youtube.com/watch?v=Wfzp4cdcuYc...
0
šķiet, ka Intars šo kkur bija licis ...

kārtīgs Bolivudas hīts :D
0
Nesien man te bunbas klāt, neatceros gan, ka būtu licis. Gabals gan savulaik pa rādijō tīri bieži dzirdēts.
+3
Pa pālim liki, značit
0
Hm, pirms gadiem 10, skatoties Beauty in Darkness (Nuclear Blast) izlases, čortojos, kas šitādas huiņas salicis tur iekšā, pa starpai starp Tiamat, Amorphis, Left Hand Solution:

Apoptygma Berzerk - Until The End Of The World
www.youtube.com/watch?v=VMWQY8GVQqI...

Project Pitchfork - Existence
www.youtube.com/watch?v=fGYkVcxKobY...

London After Midnight - Kiss
www.youtube.com/watch?v=bK2LAAWFx_A...

sāk patikt - pizģecz podkralsa ņezometno ....
+1
Nav jau īsti pa tēmu, bet visiem true un mazāk true iesaku ievērtēt jauno Dead Can Dance albūmu Anastasis. Likās, ka šamējie ir stipri izbeigušies, bet nekā. Paīkama atslodze ar iemīļota dzēriena tilpumu rokās. Ja nav žēl, tad iekomentējiet, kā patika.
0
Ir normals albis, Dead Can Dance tradicijas, nav ko pielikt vai atnjemt. Ka man patika pirms 20 gadiem, ta ari patik shobrid.

Tapec bus vien jaieposte kads gabals no jauna alba.

www.youtube.com/watch?v=zReWPjreJzI...
0
Tev taisnība, pārbaudītas vērtības. Spēcīgi un pārliecinoši. Eh, nožēloju,ka nesanāca pabūt viņu koncī Operā. Tauta runā, ka irot bijis ļoti labs. Vispār viņiem ir ļoti labs dvd ar intervijām utt..
0
bildes nebūs. nav MTV (vispasaules degradētajs)
80's ierullē
www.youtube.com/watch?v=RwnzldxyKS0...

no jaunumiem iepārda diskača muzons (spelēja š.g jaungada disenē pie Brīvības pieminekļa)
www.youtube.com/watch?v=Bra-GWDka48...

0
Awolnation - Sail

klipiņš no viena pārliecināta cilvēka.

www.youtube.com/watch?v=fStj3vPG5U8...
+2
Muzons out of critic, bet flight like a fly -> superb!
+3
Davai ka iemetīs šajā tēmā. Karoč, mēģināju uztaisīt listi tādā Cracked.com stilā: Pieci Dīvainākie Latvijas Metālmūziķu Blakusprojekti. Būs jāspiež uz daudz saitēm :)

karametals.lv/zinas/pieci-divaina...
+3
Tiri labu izpetes darbu esi veicis :)
0
paldies! :) 100 punkti, ka tie nav visi tādi blakusprojekti iekš ne-metāla žanriem, gan jau ir vēl citi arī, tikai neesmu uztrāpījis :) Ja kāds zina vēl kaut ko līdzīgu — iepostējiet zemāk!
+1
Hmmmm. Neko diži dīvainu nesaskatu, ka metālisti nodarbojas arī smagās elektronikas lietām vai drone (īpaši, ja par pašsaprotamu tiek uzskatīta dalība folk/postfolk grupās). Galīgi nedīvains ir Cripple Fiction - tas tomēr ir plus mīnus metāls (screamo tur vispār nemanīju), un pirmssākumi jau daudziem mēdz būt citos žanros, kā vēlākie darbi. Tad jau, teiksim, Heaven Grey pirmajā demo rodamā detuha arī ir kas dīvains?
Suņa Stunda - nu tas gan ir kas pavisam cits. Tikai nez no kurienes ir grābts apgalvojums, ka tā bijusi teju vienīgā grupa žanrā, gan nav skaidrs. SWH "Radio Lāga" topā šāda žanra izpildītāju netrūka. Pupociklu Vasara ar nu jau tautā populāro rakstnieku Vilni Lācīti aka Sniegu priekšgalā, domāju, arī žanram pieskaitāma.
Starp citu, Suņa Stundā ir spēlējis arī Diseim ģitārists Dmitrijs Bulavskis. Savukārt tagadējais Diseim vokālists darbojas arī industriālveidīgajā (piedodiet, elektronikas subžanros orientējos vāji) projektā Magurah. www.draugiem.lv/magurah/
0
Nu tu vari parakt - bija blekjis Alfheim (Blizzard) tad viens memberis piedalijas Machinerie Perfect - tas pirmais, kas nak prata.

Tad vel chalis no Brute Chant speleja kautkadas "tribal" bungas kautkur - galigi vairs neatceros...

0
Gints @Kanibals@ dziedaja grinda grupa, 90-to vidu - pec tam visadi elektronikas projekti, kopa ar to pashu Nefolku, kautvai par piemeru.
0
Bijušais Brute Chant buņģieris ir rībinājis daudz kur, tai skaitā Latvian Blues Band un kopā ar Nilu Īli iekš "Afroambient", kā sesijas mūziķis arī kopā ar Fomiu & Kleinu, Vic Anselmo u.c. Starp citu, viņa viegli uzgūglējamā CV parādās arī šis te:

Kopš 2010. gada ebreju klezmemūzikas grupas "Forshpil" bundzinieks.

Bet šis laikam ir drīzāk gadījums, kad "plaša profila speciālists" gadījuma pēc ir sācis karjeru ar metālu.
0
ble, "klezmermūzikas" bija jābūt. (sit mani nost, ja es zinu, kas tas ir)
0
Ja jau piemin Vic Anselmo, tad tur tak darbojas divi no Neglected Fields kakliem, ne?
0
Jā, man pat mājās kaut kur VHS ir ierakstīta TV pārraide par "Sinepēm un Medu", kur Vika parādījās ar smagajā mūzikā visai labi pazīstamiem vīriem pie sāniem.
0
Klezmers ir tāda pa daļai humoristiski iecerēta ebreju štetlu folkmūzika (radusies diasporā, nevis Palestīnā). Tipa brāļi Ziemeļi, tikai ar vairāk štrumiem, reizēm pilnu orķestri. Un teksts jidišā.
+5
Tu tāds aizdomīgi labi informēts esi ...
+3
Mes jüden, savejos atbalstam! :)
+4
Ja jau tāda saruna ir sākusies, tad varu padalīties ar ziņām no paša pirmavota Motora personā.

Tā Sonnes pieminētā Kanibāla grupa saucās DENERVATION, kur uz gičas bija Motors un pirmais INVASION buņģieris Fritjovs. Esot nospēlējuši tikai vienu konci MadMixā.

Motoram, savukārt, Herr Delirium aka Kanibāls Gints paspārnē iznāca Noise/Antimusic ieraksts DOHOROX albuma nosaukums A.A.A ( Accident. Dr. Artishock. Am I Jesus )

Pašos pirmssākumos Motors darbojies kādā šaubīgā post punk brigādē P.M.M.P. ( Pavļika Morozova muzikālais projekts) , kur spēlējis ģitāru kopā ar kādu stipri jaunāku puisieti vārdā Voldemārs ( pats lika sevi saukt par Vali ) uz basa bijis Krišjānis Liepiņš , bet bungām puisis no Lubānas, kurš pārsvarā spēlējis ballītēs. Vokālās funkcijas pildījis kāds Oskars Morozovs.

Vēlāk Motors dažus mēnešus pildījis basista funkcijas apvienībā Plastilīns, kur viņu vēlāk nomainījis Sattelites bundzinieks. Vēl tur īslaicīgi ģitāru spēlējis arī leģendārais Jānis Daugavietis no “Ēnu Kabineta”, bet baumo, ka viņa stils jauniešiem bijis pārāks nepieradināts. Pēc dažādām sastāva maiņām Plastiliīns pārtapis par undergraundā visai labi zināmo Sirke.

Tad sekojis veidojums ar nosaukumu Osiris, kur ģitāras spēlējuši Motors un vēlākais Pupociklu Vasaras ģitārists (laikam). Kādā Jim Bim pasākumā Majoru pludmalē tas otrs džeks esot tā bliezis, ka nokurinājis ģitāras kombi jau pēc otrā gabala.

Izrādās, ka Motors kā fūzētais ģitārists piedalījies arī Imanta Dakša albuma “Mežs ieiet sevī” ierakstā. Kur ar draivu iespēlējis tituldziesmu un kompozīciju - Izvarots.

Tāpat arī jāmin visa Heresiarh plānprātība pārmetoties komerclauciņā , nomainot vokālistu un saucoties MOST PEOPLE DO
rutracker.org/forum/viewtopic.php...
Turpat var atrast tā arī neizdoto otro Heresiarh albumu: rutracker.org/forum/viewtopic.php...

+1
Kaukāds te P.i.M.M.P.s. blla.
+1
Yōpt, kas tik ļaužiem atmiņā neglabājas! :) Par Heresiarh linkiem paldies — biju dzirdējis par tādu ierakstu esamību, bet nebiju uzdūries!
+1
^^^ tas Herjuku rehersals uz sūdīgas matricas bija ierakstīts - nesanāca pārripināt ....
0
Es nu tik pamanīju, cik kruta grupa ir STandART. Tāds riktīgi latvisks Depeche Lakaienmode.

www.youtube.com/watch?v=yA--H7KF8oM...

un

www.youtube.com/watch?v=wWgpfujYAqI...

Pie kam visi klipi pro. Pat šitais pirmais pirms gandrīz 10 gadiem. Malači!

www.youtube.com/watch?v=ePXGUO5x7yM...
+3
Vēlreiz paldies par Heresiarh un Most People Do linkiem! Klausos un brīnos: nu nevar tak būt, ka Most People Do sastāvā bija k-kādi dalībnieki no Heresiarh, vnk neticas! Nu kā var spēlēt vispirms krutāk par Iron Maiden, bet pēc tam — sūdīgāk par Z-Scars…
+1
ржу - немогу! :)
0
Wounded Wolf — grupa, kas (diemžēl) eksistē tikai topošās filmas «Izlaiduma Gads» scenārijā. Dziesmas autors ir režisors Andris Gauja (Suņa Stunda), spēlē arī Ingus Baušķenieks, bet vokāliste ir tā meitene, kas organizēja Rammstein kaveru pārtijus Dārziņskolā.

Lai būtu smukāk, no kaut kādiem filmas «atgriezumiem» piemontējuši klāt video. Tas attiecas uz vienu no sižeta līnijām — skolotājai Zanei (Inga Alsiņa) vīrs ir aizbēdzis ar daudz jaunāku meiteni, kuru filmā tēlo dziedātāja Lingita, tāpēc skolotāja aiz škrobes neļaujas atteikties 12. klases skolnieka (Mārcis Klatenbergs) jauneklīgajai uzmācībai. Dzērumā tapušās plikbildes pēc tam kalpo par vienu no sižeta samežģīšanas elementiem, padarot to no vienkārša kāpostnieka par diezgan būtisku pārbaudījumu visiem filmas varoņiem.

www.youtube.com/watch?v=I20KEDu-9_k...
0
Gothic Rock at its best:

The Eden House - Neversea (Timeflows EP @ 2012)
www.youtube.com/watch?v=-uJPbL6LwWk...

www.theedenhouse.com/
www.jungle-records.net/index.php?option=co...
+2
Ill Bill - U.B.S. (Unauthorized Biography of Slayer)

www.youtube.com/watch?v=632qgOCHrjE...
0
ROFL :D
0
CHRISTOPHER AMOTT - Sea Is Black (Impulses@2012)
www.youtube.com/watch?v=mhI3gWqJk4Y...

Smuks, neiesprindzinošs roks / hārdroks / progs. Visai precīzi aprakstīts šeit: www.bravewords.com/hardwares/1002250...

''f this is where the ex-ARCH ENEMY guitarist’s heart lies, then there’s little doubt why Amott left his brother/ six-string partner and the rest of the melodic death metal Swedes. The live/touring outfit will feature (current/past) members of NEVERMORE, SHADOWSFALL and GOD FORBID. With a variety of guitar tones, this sounds like an FM classic rock radio station. The music offers numerous 70s hard rock, oft meandering progressive (occasionally acoustic and instrumental) passages, from the opening BLUE ÖYSTER CULT (circa Spectres/Agents Of Fortune) inspired ‘Sea Is Black’ to the acoustic NEIL YOUNG vibe of ‘Back To The Jungle’ and a short, voiceless ‘Under The Surface’, which recalls the late GARY MOORE’s ‘Parisienne Walkways’. The aggressive ‘Nothing Is Nothing’ is the only one approaching the intensity of the band he left behind, while ‘Shoutout’ has something of a New Wave sound to it. Live, these tunes have a harder edge.''

en.wikipedia.org/wiki/Christopher_Am...

INCUBITE - Riot Trigger (Collision Course (EP) @ 2012) - Industrial / EBM / Techno
www.youtube.com/watch?v=WQ_boZeP8OE...

de.wikipedia.org/wiki/Incubite...
+1
Pilnīgs un galīgs nemetāla hīts. Nekad neesmu noklausījies mazāk par 3 reizēm pēc kārtas.

www.youtube.com/watch?v=R4zT4pBokJw...
0
Rihanna (feat. Jay Z) — «The Umbrella Corp.»

www.youtube.com/watch?v=VzgImcgSEbs...
+1
Kaut kā pavisam nejauši trāpīju uz šo klipu. Kaut kāda veca serbu blice. Uzreiz paķēra tas gabals un klips arī feins:)
www.youtube.com/watch?v=P-c3Toa0Q50...
+1
Pupi, asines un rokenrols Debauchery vokālista blakusprojekta izpildījumā. Albums ir izdots kā 2CD - pirmais disks ''parastā'' versija (kā klipā), bet otrs ar ''growlu''.

Blood God - Blowjob Barbie (No Brain But Balls @ 2012)

www.youtube.com/watch?v=rBGlSrMGfrY...
+2
^ nu.. es domāju, ka būtu ne mazums cilvēku kas šo pat pie metāla pieskaitītu, tāda heavy piem.
a tā zjbs hārdroks, `s pivkom poķaņet`:)
0
Ir jau gana daudzi, kas AC/DC skaita pie metāla - un ši ir bezmaz kopija.
+1
pie iesakāmajām bandām tur parādās Big Ball - vot tā IR kopija ;)

www.youtube.com/watch?v=2bSNp-2u9IM...
0

^
a šitas spārda pamatīgi. Pat neskatoties uz to, ka kārtējais AC / DC klons...
0
Par kapeiciņu labāk noformēta blondīne.
+2
^gan jau neatteiktos apsedlot, ko? :))
0
Nu tā viena iekš to Blood God izskatās pēc tik pretīgi vulgāras pornozvaigznes, ka par to glītāku sameklēt nav grūti.
0
Pohren, galu pamērcēt varētu.
0
^^ tā laikam bija domāts :D
0
boks, nu njez, vēl bik smukāku prasās. Nēnu, protams, bada laikā arī skābu kāpostu zupu ēstu.
0
Pēdējās dienas šitie pseidometaļori no Slovēnijas spirina - NEUROTECH - www.metal-archives.com/bands/Neurotech/354...

Neurotech - The Cyber Waltz (Decipher Vol. 1 @ 2012)
www.youtube.com/watch?v=XAcgoN9M9JY...
0
Zvana melodija.

www.youtube.com/watch?v=LQGGQ-FCe_w...

Uzdzen garīgo, UK.

www.youtube.com/watch?v=lk5iMgG-WJI...

Kaut kas piedur, laikam vizuālais.

vimeo.com/52370829

+1
Alice in Chains pirmie 2 albji rauj jumtu nost
0
0
Tip nigga-nigga aizstāts ar roma-roma? :D
+2
Reku vēl viens čigaiņu repa gabals, šoreiz latviski:
www.youtube.com/watch?v=QziU6BbFTEo...
0
Psc, jams gadien pa starp negrip arī trollet?
0
ķip, uztaisi pilnīgāko sūdu un pastiedz to kā troļļošanu ?
0
Šitādu tomēr i jautrāk klausīties nekā sūri nopietno hiphopu par dem bitchez, niggaz utt. :)
+1
priekš manis šitas ir pārāk kropls, lai viņu varētu klausīties - lai kvalitatīvi rītardētu vajag zināmu talantu - reizēm pat lielāku, nekā apsmiekla objektam
+1
Mūzikas apskatniecībā katrs laikam ar laiku sāk vilkt uz Sameša pusi:

www.alternative.lv/zinas/atri-skali-un...
+2
Lai kas būtu teicis...
0
Neonzam pietika mēnešus trīs parosīties raidījuma pusvadītāja statusā nabas ēterā, kad otrdien viņš jau koncī ar šito kreklu staigāja:

karametals.lv/citi/atbalsts/...
0
tas krekls jau šim pāris gadus ir
0
Tas "Karametāla" logo tam kreklam uz tumša fona izskatītos labāk..
0
ai, kārtējie čērepi ar pentaškām ... pašam ir viens krekls ar galvaskausu un viens ar pentašku - pilnīgi pietiekami normālai garderobei
0
WITHIN TEMPTATION izlaiduši popsas koveru albumu ''The Q-Music Sessions'' - man jau patīk, bet tā kā vairums dziesmu oriģinālā nav dzirdētas, tad grūti objektīvi novērtēt. Kārtīgi tik viens gabals iepēra.

1. Grenade (Bruno Mars cover) 03:45 Show lyrics
2. Titanium (David Guetta cover) 03:57 Show lyrics
3. Let Her Go (Passenger cover) 03:43 Show lyrics
4. Summertime Sadness (Lana Del Rey cover) 04:06 Show lyrics
5. Radioactive (Imagine Dragons cover) 03:14 Show lyrics
6. Crazy (Gnarls Barkley cover) 03:31 Show lyrics
7. Dirty Dancer (Enrique Iglesias cover) 04:14 Show lyrics
8. Don't You Worry Child (Swedish House Mafia cover) 03:36 Show lyrics
9. Behind Blue Eyes (The Who cover) 04:19 Show lyrics
10. The Power of Love (Frankie Goes to Hollywood cover) 03:59 Show lyrics
11. Apologize (One Republic cover) 03:25 Show lyrics

Within Temptation - Grenade (Bruno Mars cover)
www.youtube.com/watch?v=aynjIfao2AI...

Apologize ar neslikts, bet ALL ENDS versija vairāk per:
www.youtube.com/watch?v=9pw3j0HK1E8...
+2
Pēc nosaukumiem spriežot, izskatās, ka es varētu būt dzirdējis oriģinālu visām (nav pārliecības par Nr. 1., 3., 11.). Pie kam viena otra nemaz nešķiet sūdīga (un te es nerunāju par The Who, kas tā kā pats par sevi saprotams). Šausmas, kas ar mani notiek?
0
^ analogjiski secinajumi... vobshem paliekam veci...
0
Same shit,atradu 4us par kuriem esmu dzirdējis,bet pašas dziesmas ne.... Vecums. vai radio ignorēšana.
+1
Biš paklausījos jūtūbē tos WT kaverus... sorry, praktiski visiem, ko paklausījos (tur bija daži arī ne no šī albuma, kā Gotye superhits Somebody that Used to know), oriģināli ir labāki...

Nu piemēram, David Guetta - Titanium. Gabals, kurš diezgan viegli pārnasas smagākā variantā, un principā instrumentālai daļai WT versijā nav ne vainas, bet vokāls oriģinālā ir dahuja labāks. Izklausās, ka Šāronai vispār neinteresē, ko viņa tur dzied. Nu vismaz pēc bulletproof titanium toč viņa neizklausās, vairāk pēc baltmaizes batona.
Oriģināls:
www.youtube.com/watch?v=JRfuAukYTKg...

Kavers:
www.youtube.com/watch?v=K1njYUrHkww...
+4
Karoč, paklausījos visus tos kaverus, ieskaitot tos, kas šajā albuma versijā nav (kopā laikam bija 15 vai 16), un secinājumi - vienīgā WT kaverversija, kas ir labāka par oriģinālu, ir Let Her Go ( Passenger). Arī galvenokārt pateicoties oriģinālā izpildītāja neizturamajam vardes vokālam.

P.S. oriģinālus esmu dzirdējis visiem, vienīgi par The Power of Love nav pārliecības - biju domājis pavisam citu dziesmu). kas tālāk? Positivus?
0
Tālāk LR2!!
+2
Starp citu - no LV saktuves šitie normāli iepēra vienubrīd: www.youtube.com/watch?v=SVBTJz7uJ5w...

Sen gan neesmu neko dzirdējis - moš nosprāguši jau?
0
Cik zinu, jamiem bija sastāva problēmas (taustiņnieks bija riktīgs daikts, kuram bija jāmaina vai nu attieksme, vai arī viņš bija jāmaina pats — tipa tāds ministrs Ķīlis), bet nesen atkal redzēju paziņojumu, ka šie kaut kur uzstājas.
0
Veeh, nesaprotu šītos "gičas padusēs" turētājus...
0
Khm, Medieval Child nebija slikti. Izklausās, it kā Deep Purple spēlētu Uriah Heep dziesmas - viņu saitā ir 11 un 15 min kompozīcijas, un live versijā skan pavisam labi.
Protams, vokāls, nu tā... Ar spēcīgu vokālu būtu pavisam cits smeķis. Un ģitārists taisa pakaļ Blekmoram it visā, izņemot diemžēl frizūru :(
0
šim arī blonda, dziedoša dīva par sievu ir ?
0
Jā - par taustiņnieka daicību bij dzirdēts, sīkais bračk kopā mācījās. Čalim laikam tikai vēl vairāk bietē sakāpis, kaut gan spēlēt šis māk, to nu nekādi nenoliegsi
0
DEADCELL - Unchained (2013)

www.youtube.com/watch?v=EoCf_miq08M...
+1
atradu dziesmu, kas patīk vēl vairāk kā Starless. sorry, ja te jau ir bijusi. King Crimson - Epitaph:

www.youtube.com/watch?v=kqVeDuZR2_8...
+1
Jā, pirmais King Crimson albums patiešām sper neganti. Spāņu grupai Asgaroth is pavisam jauks Epitaph blekiskais kavers.
0
eh, nu tas jau ir visu albumu albums - līdz šim rokmūzikā neko ģeniālāku nav nācies atrast...
+2
šodien aptuveni plkst 5:40 Radio Naba uzlika štelli , ko nebiju gadus 23 dzirdējis. Labais, reāli agro bērnību atsauca atmiņā un tās gičas droši vien bija pirmais solis ceļā uz metālu.

Sigue Sigue Sputnik. 1986. gads

www.youtube.com/watch?v=pk30a0qsVIk...
+1
www.youtube.com/watch?v=tRgGId0Unmg... - gribēju rakstīt, ka nevaru vien beigt klausīties, bet drīz laikam beigšu.
0
Visvairāk plusotais koments:

trent reznor made me gay!

www.youtube.com/watch?v=lOx5FZlX2JE...
0
nesen viens čoms ieteica vienu ubergrupu, kura saucas PRIMUS. viņu sastāvā viens no labākajiem basģitāristiem pasaulē, kurš laikam vienīgais izmanto to kloķi ar ko gičām stīgas bojā:

www.youtube.com/watch?v=TOdo7dhvSwg...

tieši šī dziesma ne, bet grupa kopumā pēc skaņas nedaudz atgādina Red Hot Chili peppers pirmssākumus. tā ka', tiem, kuriem patīk viņi, patiks arī šī grupa.
0
šeit laikam var atpazīt viņu raksturīgo skanējumu. tb, stils līdzīgs šai dziesmai:

www.youtube.com/watch?v=jozCJvLfs5Q...
0
Nik Turner (ex Hawkwind) - Time Crypt feat. Simon House

www.youtube.com/watch?v=xtwJSAEh7Uc...
+1
kādu laiku jau klausos angļu superīgos THE WHO! riktīgi patīk un iesaku visiem klausīties, kas to vēl nav sākuši darīt.

www.youtube.com/watch?v=PdLIerfXuZ4...
0
starp citu, viņiem viens no foršākajiem un interesantākajiem basistiem, kādu nācies redzēt.
0
uz viņu var tiešām attiecināt vārdu ''spēlēt basģitāru'', nevis ''raustīt sol - do''.
0
ā, un bundzinieks ir superslavenais Keith Moon. arī viens no spilgtākajiem sava instrumenta spēles pārstāvjiem. (parotams, arī viesnīcu demolētājiem)
0
Un viņi radīja pasaulsalvenus hītus. Vairākus.
0
Viņiem bija arī paradums koncerta izskaņā sadauzīt visus savus štrumentus.
0
Tas saskaņā arī Led Zeppelin tour manager sarakstīto grāmatu (par LZ, tiesa), noveda pie tā, ka The Who gandrīz bankrotēja - bet dauzīt štrumentus nevarēja atteikties, jo "publika no mums to gaida".
0
Es vēl daudz varētu tā rakstīt, bet tad es domāju, ka tomēr ne.
Man ir viens the best of, ar to pilnīgi pietiek. Nu, Live at Leeds var paņemt, tas labs koncis.
0
es sapratu savu kļūdu un šaustu sevi.
0
klasisks pop-roks:

ANNEKE VAN GIERSBERGEN - Drive
www.youtube.com/watch?v=5QrM8mudaeg...
+1
Kaut kā pēdējās dienās uzrunā Jūdas Grašu daiļrade.

Šodien iešu dirst
www.youtube.com/watch?v=qG1Bpc7fer8...

Runā, runā
www.youtube.com/watch?v=Cd6TeEl1bCc...

Par mākslniekiem
www.youtube.com/watch?v=ZDxrdKloxWo...

0
^ liela poha?
0
Nē, strēbts kopš sestdienas nav. Besis drīzāk.
+1
nedzerot tik besī var iedzīvoties ...
+3
Mums te pēdējās dienās ar Murgoni sanāca mazs čatiņš par muzonu un tad nu iedomājos, ka nevajag turēt sveci zem pūra. Nerunājām gan konkrēti par šiem, bet nekas...Moš ir vēl kāds kam patīk - www.youtube.com/watch?v=oqRA7DFfHbc...

Skaņa gan tāda sūdīga un tā, bet izpildījums un muzikālās domāšanas plašums gan acīs taisni vai duras.
0
šitas arī ''Geju mūzikas propagandā'' iederētos ...
0
nu Daini...
+1
Thahaha, tas jau drīzāk Semetis x 3 >:D
0
^^^^
nu nez, kā ar to muzikālās domāšanas plašumu, bet šķiet, ka viens no pirmajiem, kas sāka šādu mūziku (experimental jazz)un performances taisīt ir Frank Zappa.
www.youtube.com/watch?v=WzzWEeiUf3Y...
+1
Jau kādu laiku šis gabals tīri labi iespārda, cik esmu klausījies citus šī ansambļa skaņdarbus, tad tie uz mani tik paliekošu iespaidu neatstāj.

www.youtube.com/watch?v=psQoVCA9GTI...

0
Nē, paldies :O~
0
džuse tā kavēja konci, ka aizmirsa apģērbties ...
0
Dažreiz arī ķērcējiem un vaimanātājiem pagadās labi gabali: Converge — «Coral Blue». Teksts arī cienījams.

www.youtube.com/watch?v=QWJdxAGrQgo...
-5
šitas tāds normāls ne....?

www.youtube.com/watch?v=gXX1sNAUjow...
+1
tikai divi mīnusiņi? :D tad jau pārējiem patīk :D :D :D redz kas atklājas :D
+2
-Es viņu neprecēšu!
-Kāpēc?
-Man tagad ir 20 - viņam 40 - 2x vairāk nekā man. Kad man būs 40, viņam jau būs 80 !!! Briesmīgs kraķis!
0
Kurš Tev kokčiks jau iet? :D
0
SHITais labi smere, patik orginala, bet nu kas shita par Donald Duck versiju?

www.youtube.com/watch?v=0jEsAcQqFBQ...
0
-1
Biju palaidis garām, ka Tilo Wolff ir rullējošs blakusprojekts:

SnakeSkin - Bite Me (Canta'Tronic @ 2006)
www.youtube.com/watch?v=aZ26CXLBo-4...
+2
+5
Nevarēju saprast, kur lai liek. Karoč, ir tāds kārtējais dziedāšanas talantšovs The Voice, un tā norvēģu versijā piedalījās arīdzan tādi ne akurāt iesācēji kā progressive metal bandas Pagan's Mind vokālists Mels Gibs.. tfu, Nils K. Rue, kā arī Jan Thore Grefstad iz poweristiem Saint Deamon (pirms tam iz Highland Glory). Cik sapratu no komentiem, nu jau šie esot izbalsoti, acīmredzot žūrija pārāk uz popsu orientēta.

Nils K. Rue - Run To The Hills (Iron Maiden)
www.youtube.com/watch?v=RFurRv_QBPA...

Jan Thore Grefstad - The Show Must go On (Queen)
www.youtube.com/watch?v=DqggtwlLIoM...

un te abi kopā:
Nils K. Rue & Jan Thore Grefstad - From Yesterday (30 Seconds To Mars)
www.youtube.com/watch?v=nyoILeJ74yM...
+1
Satirikons beidzot kādu normālu gabalu uzražojis - var kājiņu pašūpot ritmiņā:

SATYRICON - Phoenix (feat. Sivert Høyem)
www.youtube.com/watch?v=i5GhFL0OWq8...
0
^ nuina... :o~
0
Tāds nīkulīgs ir. Tiamatu drusku atgādināja.
0
Kaut kad bija uzpeldējis gabals no Krievijas Voice varianta: Наргиз Закирова - Still loving you

www.youtube.com/watch?v=xbKjHIXIR7U...

Kā viņai tur veicās gan nezinu, bet šis gabals aizķēra.
+1
Šis pēdējās dienās iegriezies smadzenēs:
Lorde - Royals (Lyrics)
www.youtube.com/watch?v=P_WyB1Yunqw...
0
Dethecrator nesen te izcēla no miroņiem Guano Apes - šie sapriecājās un izlika tīmeklī jaunu video:
youtu.be/v3XcbCFSGWo...
Hm, vairāk gan kādus Garbage atgādina, nekā paši sevi, bet kaut kas tur joprojām ir...
+1
^atzīšos, ka 10-11.klasē man kkur patika šie vācieši, kad pa VIVA laida viņu debijnieka `Proud like god` gabalus 1997.gadā. bet jau toreiz viņi likās popsīgi. 2000.g. koncertu Rīgā noignorēju..Kāds vispār bija no trūmetāliešiem?
Un šodien- ne šis iepostētais gabals, ne vecie Open Your Eyes vai Big in Japan (2000.g. spridzināja top parādes) vairs neuzrunā..
Verdikts- pārrūgusi vērtība vidusskolu vai pirmo kursu auditorijai :))
0
netīšām uzklīdu klausāmai IDM:

www.youtube.com/watch?v=w85zuWCslXM...
+1
Šodien nevaru atkratīties no šī Pink Floyd kovera. :)

www.youtube.com/watch?v=2lsCEgcRozY...
+2
Gruuti pateikt vai tas ir ieks vai out of metal top. Anyway vismaz reizi nedeeljaa shitoo noklausos.
www.youtube.com/watch?v=yfZ5Ik4z0X0...

Zheel ka shito pa raadzinu nelaida.
0
Kaut kas skaists un neparasts, ko dažreiz ir iespējams noskatīties Alehousā, kad Normunds strādā.
Džeks ar falsetu un arfu. Bezpautainie kora zēni var mesties ceļos šī vīrieša priekšā un pielūgt Jauno Dievu!
www.youtube.com/watch?v=NYZB_M_82rg...
+2
Šis vīrietis var mesties ceļos King Diamond priekšā un sūkāt līko!
+1
Intar, Tu sabojāji visu romantiku!
+3
Vienmēr laipni!
+2
Esmu allaž atvērts jaunai, citādai, jebkurai mūzikai, negatīvas emocijas pēdējā laikā vismaz mēģinu paturēt pie sevis. Tomēr jāsaka, ka ko tik drūmu, nomācošu, kā tas džeks ar arfu, nekad mūžā nav nācies dzirdēt.
Sagribējās kaut ko pretēju - pamatīgu mačo roku (tādu, kur puiši neizskatās pēc gejiem pat tad, ja uzkrāso acis), kas ielītu asinīs kā sarkanvīns.
Piedāvāju arī jums:
youtu.be/aXAU4MmMIMo...
Grupa, kura pieturējās retro imidžam un retro ģitārām 2-3 desmitgades pirms šodien tik augstu vilni sitošām hipsteru tendencēm. Viena no pārdotākajām pankroka grupām šodien - pasaulei vēl ir cerība...
Var nepatikt, bet nu viena no patiesākām grupām tai cirkū, ko šodien dēvē par rokmūziku. Nākamais tetovējums man būs Social Distortion logo :)
0
Grūti no vienas dziesmas spriest, bet neko sirsnīgu un patiesu tai klipā es nemanu.Katram savs, kā mēdz teikt.

Nez gan, kas tie tādi par wannabe pankiem, kam "imidžs" vispār krata?
+1
Es tā arī neesmu sapratis, kādā galā šos MTV rokus ar visādiem Green Day, Blink u.c. dēvē par Pankroku ? Ķip asi sociāli-dumpinieciski teksti par to, kā maziņajam mamma jauno Playstation nav nopirkusi ?
+3
+1
Pāris dienas atpakaļ Rudaks atgādināja par šādu: «Ahujenna daudz sprāguši suņi»

www.youtube.com/watch?v=x5BFspi2QdM...
+1
Ellīgi labi un oriģināli. Snovonne - The Difference-

www.youtube.com/watch?v=v5ku1re3dzg...

Snowhite (Freezing Skin)

www.youtube.com/watch?v=mRkqJCxXVdg...
0
man ar ļoti patika.

sestdien spēlēs Nabagklubā :)
+1
Shahmen - Mark \m/

youtu.be/X0JzrYaxlCo...
+1
Es jau kuro dienu nevaru tikt vaļā no šitās dziesmas. Kaut kā baigi patīk tas piedziedājums :))

www.youtube.com/watch?v=GveGqk5N8Vc...
0
blin, ne jau painkillers :d

www.youtube.com/watch?v=opA_0z-K92g...
0
Man kaut kā bija licies, ka tu esi par vecu šitādai emo huiņai :D
0
Drīzāk vecums nu ir klāt :D
0
ā nu jā, pusmūža krīze arī ir variants :D
0
2econd_Skin klitors iestājies ?
0
Bet slapjajiem sapnīšiem pusmūža krīzē labāk All Ends paklausīt:

www.youtube.com/watch?v=ybNAV1UWPoc...
0
^ tik vecs vēl neesmu priekš šiem diviem vājprātiem, bet virzamies, virzamies uz to pusi :D
Šis gabz iepēra:

youtu.be/MWt9FNK9G8A...
0
tas tak smagucis !
0
Khh, kā tad. Vēl ko neizdomās :D
0
Nav jau tā, ka esmu baigi vecais, bet gluži jauneklis arī vairs neesmu :D

Slapjiem sapnīšiem der arī Adrenaline rush :d

www.youtube.com/watch?v=AgY47iY4NgM...
0
man shovakar velk uz pavisam savadakiem "nemetala" hitiem :)

www.youtube.com/watch?v=JRRob17dJcY...

0
Jettblack - Mother Fucker [acoustic]
soundcloud.com/axelo23/jettblack-m...
+1
S.A.D. (ex-Skumju Akmeņi/Akmeņu Dārzs) EP pāris dienas atpakaļ papildinājies ar vēl vienu jaunu dziesmu: sadmusiclv.bandcamp.com/releases
0
Šovakar Nabiniekā — S.A.D. pirmais īstais koncerts pēc reanimēšanās. Ieeja brīva, ja nu kas.

www.karametals.lv/zinas/ka-sad-atgrie...
+2
Gaļa !

The Visit - Offering (Raphael Weinroth-Browne (cello) and Heather Sita Black (voice) )
www.youtube.com/watch?v=mTnWHJ3ZqsI...
0
Pēdējā gada labākais no sieviešvokālā trance:
youtu.be/PAuJgmWVbI8...
0
Vot kā tagad, pēc ^^ noklausīšanās, gribētos kā nākamo lasīt Murgoņa komentāru: «Challenge accepted»!
+1
dažreiz paķer arī kaut kas no popmūzikas. Bet šī laikam nav tāda standarta popsa. Meiča liekas tāda mazliet nepieskaitāma :D

Meg Myers - Heart Heart Head. mm, tas moments no 3:00
www.youtube.com/watch?v=Xvh_0CuMMtM...

Meg Myers - Desire
www.youtube.com/watch?v=bR5u9jb0PJE...

+1
+4
SWEET ir viena ļoti laba grupa un nav nemaz tik cukuraina:

www.youtube.com/watch?v=Y-lwGaGrRJc...
+2
Roadhouse Diet-Big Truck Shuffle. Normāls dzērājblūzroks ar Tegtgrēnu Pēteri pie bungām.

www.youtube.com/watch?v=kU1ehhPWot0...

+1
Visnecukurainākais Sweet gabals laikam ir Set Me Free (ko kaverējuši Heathen, Saxon, arī Stryper etc.)

Izņēmuma kārtā ielikšu nevis oriģinālu, bet gan "kaveru", ko spēlē viena no Sweet vēlākajām inkarnacijām, kur no īstā sastāva ir vien ģitārists - šo redzēju arī Rīgā. Normāls hevītis šajā versijā.

www.youtube.com/watch?v=290fHCje-2g...
0
Paola & Chiara - Disco Voodoo

www.youtube.com/watch?v=lLLoiWIium0...

Ko var darīt, ja Metāla itāliski praktiski nav ... :D
+1
Izrādās ka vecais zvaniķis Maiks joprojām ripuļus cep (šogad būs jauns):

Mike Oldfield "Never Too Far" feat. Tarja Turunen
www.youtube.com/watch?v=7WsoeQjJzRY...
0
OK, tātad šeit ir albums ar nosaukumu «Drawn to the Cross» ar šādiem gabaliem, piem.:

When I Survey the Wondrous Cross
Alas! and Did My Savior Bleed
There Is a Fountain Filled with Blood
Ride On, Ride on in Majesty
Stricken, Smitten, and Afflicted
Oh, Darkest Woe
The Day of Resurrection

… un tagad uzminiet, kas tas par žanru!
www.cdbaby.com/cd/kirkmeyer4...
+1
Šajā nedēļas nogalē skatos video no kkāda Bangladešas muzikālā šova, kurā papildus sirsnīgam ģitārvecim, lērumam vietējo mūziķu un jaunajiem talantiem močī arī rīdziniece Nellija Bubujanca un basists Antoška ar višivanku:

www.youtube.com/watch?v=04FxMouVtic...
0
Besī šitā lipīgā popsa ;)

Traveling Wilburys - Tweeter and the Monkey Man
www.youtube.com/watch?v=lEJOekbg2lE...
+1
Ha ha, tam Bangladešas vecim ir Jeff Hanneman ģitāras modelis. Tas ar ērgļiem ladu punktiņu vietā.
+3
Nu lab, ja jau visi, tad es ar vienu, par to, ka gadās arī tā:
youtu.be/iZ-dqtpJ0kY...
0
HVZ kas par stilu, bet pirmā pilnmetrāžas albuma nosaukums ''Heavy Electricity'' aptuveni raksturo mūziku - ELP modeļa trio (bungas, bass, taustiņi), kas bliež Stoneri / Post-Rock / utt. ar elektronisku piesitienu. Otrais ripulis pat vairāk patīk:

NO SPILL BLOOD // No Retreat (Street Meat EP, 2012)
www.youtube.com/watch?v=1KWU8g9jAdo...

NO SPILL BLOOD // White Out (Heavy Electricit, 2015)
www.youtube.com/watch?v=FcLmRpp6ez8...
0
+1
Bāc, ku šis ir lipīgs. Būs jāpadrillē viss albums :D Somi Nighon

www.youtube.com/watch?v=6JCvH4g-glQ...
0
ir labs, un pietiekami ''Metālisks''
0
Vispār jā - gana metālisks, bet metāla arhīvos nav - tāpēc izdomāju likt te.
+1
GHOULTOWN labi aizgāja - roķīga Desperados(z) versija (skaitās Gothabilly). Dibinājis ex-Solitude Aeturnus basists - en.wikipedia.org/wiki/Ghoultown...

www.youtube.com/watch?v=ssCAdUgkr5A...
0
^ Da ar tiem visiem subžanriem var stulbs palikt. Es biju viņu pie Southern Gothic /Dark Country pieskaitījis (sk. Me and That Man tēmu) :D

Taču īstie cienītāji gan jau tur orientējas tikpat brīvi kā mēs te metālos.
0
jā, redzēju. Es tur nekādu Gothic nesaklausīju - šķita Rockabilly un Southern Rock/Western sajaukums.

Itkā samērā daudz klausīts, bet man joprojām Industrijas/Elektronikas apakšžanri nav līdz galam izprasti
0
^ Pats teici, ka skaitās Gothabilly. Tad jau kaut kādai gothic ietekmei tāpat būtu jābūt.
0
Gothabilly? Psychobilly? nē, veči, šitais pusakustiskais kovboju žanrs saucas Hillbilly.
0
^^ tas bija no Wikipēdijas
0
Kārtējais labais albums Björn "Speed" Strid un Sharlee D'Angelo projektam. Klips arī jautrs
THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA - Amber Galactic (2017)

www.youtube.com/watch?v=QOcnKnNKv-A...

www.youtube.com/watch?v=JToNqBY0s-U...
0
Un šitas ņēma un pielipa:

NEMESEA - Dance In The Fire (2017)
www.youtube.com/watch?v=VwafhUbP5EY...
+1
Ja patīk Thy Catafalque mierīgās vietas.

NEOLUNAR is a new project of Tamás Kátai, creator of well-respected Edinburgh-based avant-garde metal band Thy Catafalque. This album however has no common ground with metal, yet the somewhat weird amalgam of different stylistic elements is still present.
Electronica, retro futurism, dark wave, jazz noir, pop music are melted together in a dreamlike, dark, film noir vision.
Occasional sax and violin awashed in reverb, silent urban spaces explored. Midnight flânerie.

Music for the city, the night, the sleep.

Featuring world-class London saxophonist, David Jean-Baptiste and Dimitris Papageorgiou on violin.
credits
released July 1, 2016

Tamás Kátai - vocals, guitar, bass, keyboards and programs

with
David Jean-Baptiste - saxophone
Cat Purchase - additional saxophone
Dimitris Papageorgiou - violin
Rocio von Jungenfeld - narration

Recorded, mixed and mastered between 2014 and 2016

www.youtube.com/watch?v=cM7mersvGoI...
+2
Kādam kaut ko izsaka šie progresīvā roka zauri Gentle Giant ?
www.youtube.com/watch?v=z6WSLG5r-wE...
+1
Palūkojoties uz Stigmu (tas pats Agnostic Front ģitārists), apmeram var noteikt, kas būs dzirdams viņa soloalbumos: omulīgs itāļu onka ar jocīgu degunu un viltīgu sicīliešu mafiozi smaidiņu, 62 gadu vecumā joprojām ar ģītāru rokā un irokēzu uz galvas:
"Christmas time it came and went
And all I wanted was a baseball bat
To kill a rat in my neighbourhood.
Beat him up until he's black 'n' blue
Give him to mum so she makes him stew
To fill us up for a week or two..."
youtu.be/cR-wwl9tEGc...
Pirmais pašpasludinātais Ņujorkas pankrokeris, viņa "New York Blood" un "For Love & Glory" uz mūžiem ierindojušies mana punk/hc topa augšgalā.
+3
Pirmais LV etno clasic doom. Skan episki. m.youtube.com/watch?v=BU8ESy2E8f0...
+2
jeb vienkārši 70s psihodēlija.
+1
Medicīna nomāktam garastāvoklim un gaišākam prātam:
www.youtube.com/watch?v=IA88AS6Wy_4...
+2
Par visiem ne-metāla hitiem reizē:

www.youtube.com/watch?v=IP0wuwJBdMI...
+3
0
+1
O, un šitais labs gabals, jums toč patiks:

www.youtube.com/watch?v=MWY5PmBzwlc...
0
^ Man šitāds pārāk Trve Kvlt - es klausos vienkāršu popsu:

Night Club - "Dear Enemy"
www.youtube.com/watch?v=ckTkBY6t2Dc...
+3
^^ nē, Fauns, ņihuja. Tas meičas ņaudiens sākumā viesa cerības, tomēr tāds "ozols, pārdaugava - mi rdk, zoļik dva" vien ir.

tā jau nav vienkārša popsa; tā ir sarkano datumu popsa :D
0
^otrais teikums uz BoD minēto klucīti domāts.
0
ko tu domā ar brīvdienu popsu ?
0
Es neko neminēju par brīvdienām ;)
+1
Naff jau tik slikts, bet šis labāks :>

youtu.be/2mZ5xY54Jdg...
0
tas viss ir popsa, visas Sjavas un parejie - rekur ir istais trve vecis

www.youtube.com/watch?v=kbev1VUB7Jc...

www.youtube.com/watch?v=hmd5tUX3H_s...
0
^^^ kas tad ir sarkanie datumi ?
0
Eu džeki, teikšu jums godīgi, tas sen jau vairs nav modīgi, bledd, labāk slēdz ciet to bodīti, jo: www.youtube.com/watch?v=TANUQM5_uOE...
+1
MINISTRY čupša projekta SURGICAL METH MACHINE šitais gabsis man jau vismaz gadu stāv kā telefona melodija... mm..:

www.youtube.com/watch?v=Z6XHd06qr-Q...
0
uzradies vietējais gara radinieks Perturbatoram:

paradigma4.bandcamp.com/track/sint-popa-kli...
pēdējais gabals reti labs lēnais: paradigma4.bandcamp.com/track/iz-iro-stunda...

Izlaists, protams, tikai uz kasetes 25 eks. tirāžā: paradigma4.bandcamp.com/album/faradeja-lauk...
0
Šis tas no izrakteņiem.

www.youtube.com/watch?v=G0DQLBzUEKw...
0
Eläkeläiset - Wacken Open Air 2011

www.youtube.com/watch?v=vy5UgEVT48Y...

0:01:07 Poro (Roboter)
0:01:56 Olkoon Humppa (Let There Be Rock)
0:04:26 Humppapommi (Time Bomb)
0:08:20 Laakista humppa (Love Song)
0:09:42 Humppakerho (Got the Time)
0:12:55 D.A.L.L.A.P.E. (R.A.M.O.N.E.S)
0:14:14 Humpaava Jeesus (American Jesus)
0:20:06 Humppamalli (Das Modell)
0:24:17 Sauerkrauthumppa (Wind of Change)
0:28:12 Jukolan humppa (Nemo)
0:32:17 Soramonttuhumppa (Enter Sandman)
0:36:06 Sorvarin humppa (Ace of Spades)
0:38:34 Vihaan humppaa (Hate Me)
0:42:23 Herra Kekkonen (Mrs. Robinson)
0:47:27 Ranttalihumppa (Run to the Hills)
0:52:44 En saa millään humpatuksi (Satisfaction)
0:56:04 Humppaukaasi (We Will Rock You)
1:00:27 Susiturkkihumppa (Hungry Like the Wolf)
1:04:14 Syksy (Shot By Both Sides)
1:08:48 Hump (Jump)
1:12:07 Humppalaki (Breaking the Law)
0
0
+1
Gothic un doom faniem varētu patikt

www.youtube.com/watch?v=asTily3XuNk...
0
Tiem, kam tīk Mechina, Game Over, Machina Supremacy ...

MASTER BOOT RECORD - Virus.DOS

www.youtube.com/watch?v=ylab7BgasHw...

Diskogrāfija izskatās šādi ;)

C​:​\​FIXMBR Full-length 2016
C​:​\​EDIT CONFIG​.​SYS EP 2016
C​:​\​EDIT AUTOEXEC​.​BAT EP 2016
C​:​\​CHKDSK /F Full-length 2016
C​:​\​COPY *​.​* A: /V Full-length 2017
486DX EP 2017
INTERRUPT REQUEST Full-length 2017
Direct Memory Access Full-length 2018
Virus​.​DOS EP 2018
0
Te savdabīgs nemetāls: dziesmas, kas bāzētas uz patiesiem stāstiem par slepkavībām un maniakiem.

www.youtube.com/watch?v=5acxZzjYfMQ

www.youtube.com/watch?v=DPOMjmO8xRI...

www.youtube.com/watch?v=uh0y4CLiw-c...
0
Visa dziesmas darbība notiek vienā mazmājiņā. Un tas nav grainds.

www.youtube.com/watch?reload=9&v=l7...
0
Krietni piesitās šis te anti-okupantu gabals no Krimas tatāriem:

www.youtube.com/watch?v=h5A0q_-QSXs...

Saprotu tikai virsrakstu: "Kas cits, ja ne mēs".
0
Hmm, šitādam SO BELOW uzdūros - jauks, atmosfērīgs sintpops iz Jaunzēlandes.

www.youtube.com/watch?v=wYNY78Fh1ro...
+1
Mike Patton & Jean-Claude van Dam... tfutu, Vannier

Video ar pliku sievieti: www.youtube.com/watch?v=jcwSCANHQ1M...

Kāds ''niknāks'' gabals: youtu.be/lfyXn5hS2zY...
0
Jauna koncertzāle Rīgā:

karametals.lv/zinas/25-gadi-25-dz...
+1
+1
Vispār man Spotify par pērno gadu saka, ka TOP3 albumos man ir bijis šāds "shit".

www.youtube.com/watch?v=41_d4D7T6uI...
+2
^^ diezgan jautri ... ar visu Dance Pit

Ta jau jāieliek arī IC3PEAK (Maskava) - klipi diezgan episki. Muzons skaitās ''experimental electronic''. Wikipēdā piebilde ''In 2018, a series of the band's concerts were cancelled or disrupted by law enforcement'' nepārsteidza:

IC3PEAK - Смерти Больше Нет
www.youtube.com/watch?v=MBG3Gdt5OGs...

un šis klips mierīgi kādai Death/Black grupai varētu būt:

IC3PEAK - СКАЗКА
www.youtube.com/watch?v=y13sm8OJTf4...
0
Šie, man šķiet, nesen bi Rīīgā?
0
pirms gada maijā.

Šogad atkal maijā būs, Anglikāņos, bet jau ir SOLD OUT - www.ticketshop.lv/site/events/view/34...
-1
Kur tā pasaule iet ...

GHOSTEMANE
youtu.be/uPBoNTT4UDk?t=1517...

Pēc veiksmīgās ASV turnejas Floridā dzimušais reperis Ghostemane beidzot uzstāsies Eiropā. 18.aprīlī viņš koncertēs zālē Palladium. Biļešu iepriekšpārdošana sāksies piektdien 13. septembrī plkst. 11:00. Tikai pirmās 300 biļetes par īpašu cenu 25 EUR!

Ghostemane, īstajā vārdā Ēriks Vitnijs (Eric Whitney) — amertikāņu reperis, kas pamanās apvienot, šķiet, nesavienojamus žanrus: hip-hopu, trap mūziku un blekmetālu. Žurnāls NME raksturo viņa daiļradi kā “emo jūtīguma un hiphopa sintēzi”.
+3
Merilinam Mensonam, kā izskatās, muzikālie mazbērni sadzimuši.
0
www.youtube.com/watch?v=eMXYQ6JiCFg...
te Merlina mazmeita, kuru #0 izvilka.
0
Ja rodas sajūta, ka mūzika latviski (ja ņemam to, kas nav metāls) ir arvien vairāk degradējošs Rača izstrādājums vai arvien pīkstošāks avangards, tad vērts atgriezties pie šī te albuma:

sadmusiclv.bandcamp.com/album/pirms-v-tras...
+4
Ja - bet piekritisi, ka 90. gadu vidus era skan daudz "tuvak sirdij" ? ;)

www.youtube.com/watch?v=eken_sNtnvo...
-1
Ta Lucifenaa - sakums interesants (+daudz kur redzams Mayhem) - pedejie posti - porn, bling live un totals craps
+2
+1
nea, vecie hiti bija labaki :D

www.youtube.com/watch?v=vTGTXkbYSLc...

+1
Nu tas čubārs no dueta kaut kad bija izteicies, ka viņam jau tas roķis labāk tīk, bet ar to neko nopelnīt nevar. Darbs darbs darbs...
0
0
Ja no Mechina noņem nost ģitāras, bungas un orķestrējumu slāņus ar kori, tad paliek pāri gandrīz vai tīrs komercpops: izlīdis blakusprojekts Melrose, kurā galvenā ir Melisa Rosenberga, savukārt Tiberi un Holch tikai piespēlē. Lūk, kā izklausās, kad dziedātāja paziņo: "Mainīsimies lomām: šoreiz augšpusē būšu ES!"

www.youtube.com/watch?v=7VF0hjUz3qU...

Pirms tam arī kaut kas bijis:

www.youtube.com/watch?v=58605fwt8U0...
0
Ozijam, kā izrādās, ir vēl viena meita, kas taisa tīri labus gabalus žanrā, kas kaut kur līdzinās Zola Jesus darbiem:

www.youtube.com/watch?v=KToT4MaglaM...

Jauna dziesma:

www.youtube.com/watch?v=VhbbnjtG2O4

Gabals "Cocaine Style" izklausās kā veltīts tēva uzvedībai:

www.youtube.com/watch?v=-0gxrnoCg3I...
0
Jūtu, ka šis būs starp nemetāla labajiem gabaliem:

www.youtube.com/watch?v=ZW-UYA_GDWU...
+2
Šis būtu labais, ja tik to liriku attīstītu, nevis dricelētu vienu pantu, pff:
youtu.be/O8Jii6SegMo...
0
^ labs!
0
Yat-Kha - Dyngylda (1995) - gārdzējs no Tuvas

www.youtube.com/watch?v=8jgztlz3v4w...
0
Nejauši uzgāju šādu te, kas skaitoties "indī pop"

www.youtube.com/watch?v=VY2l7D-eR8w...
0
Izklausās pēc Guano Apes.
0
man patiik shitais bet taa man nepatiik anime
youtu.be/EkdVaAzjK2g...
+1
Hmmmm... jāklausās teksts:

www.youtube.com/watch?v=2l6JUNFAJ9o...
+1
Facts don't care about your feelings, bet nedrīkst arī aizmirst, ka feelingiem arī nepiš fakti un emocionāli uzbudinātam pūlim ne tik :>
0
The Devil's Daughters w/ Danny B. Harvey
www.youtube.com/watch?v=b4e7JCSVM_g...

un viņas pat dzied vēl ...
0
No iknedēļu stratkoma sagatavotā Krievijas dezinformācijas un feiku apskata:

Recent polls show that 62% of Russians permanently fear a world war, slightly less than they fear the arbitrariness of their own authorities. If an enemy is someone whom people are supposed fear, the pro-Kremlin media would do well to update their list.

If art is in any way a reflection of life, the latest music video clip of a Russian experimental band from St.Petersburg "ShortParis", deserves your attention.

www.youtube.com/watch?v=_d1AmMt6A9s...
0
Kaut kur uztrāpījās kaut kāda Somijas grupa, kas izklausās pēc Depeche Mode ar Katatonijas vokālistu. Izrādījās tīri baudāma kombinācija.

sarasolus.bandcamp.com/album/summa...
0
Tas moments, kad uz vecumu Moby izklausās pēc Death in June:

www.youtube.com/watch?v=5C-QnB4z7DI...
+1
^negaiditi!
reals DIJ no 90to sakuma!
0
Vēl viena grupa, kam izdodas neizklausīties pēc sevis arvien jaunos veidos:

www.youtube.com/watch?v=rPv541AO5bk...
0
OVERKILL kodola dalībnieks, basists D.D. Verni izveidojis rocabilly bandu DD VERNI AND THE CADILLAC BAND. Jautra, pacilāta veco ļaužu deju mūzika :D

www.youtube.com/watch?v=4psjGtIRS3c...
www.youtube.com/watch?v=LmLIp9K2qNg...
www.youtube.com/watch?v=nQhuZW751GA...

Izrādās, jamais ir cienījams vokālists!
0
Lanz Bulldog und Orchester

www.youtube.com/watch?v=02i02czjcfs...
0
^^ ir labs. Viņš The Bronx Casket Co. bija piedziedātājs un pēdējā albumā arī kā galvenais vokāls mauca:

www.youtube.com/watch?v=wKZOjN_1lzc...
0
^^ beigās, kad iesila, gan nojuka viss ritms.
+1
tas jau bija zōlō
+1
Laikam šajos laikos jāņem Tautumeitas palīgā, lai uztaisītu, kā saka citās zemēs, "relevant" dziesmu. Gabals kopumā (labā nozīmē) atgādina septiņdesmito gadu B. Rezņika un I. Kalniņa dziesmas.

www.youtube.com/watch?v=qZcq88wGoUk...
+1
Biju dikti skeptisks, bet izrādījās baigi OK gabals. Pat... akdies... pasmags vietām (!)
-1
Tautumeitas jāsalaiž ar Skyforger kopā.
+2
Skajumeitas
+2
Meitufordžeri?

Man gan mājsaimniecībā norādīja, ka esot visai tipisks PV gabals, tikai iespaidīgs klips. Nu labi, pieņemsim, ka tiku pārsteigts negaidot.

Neatceros, vai esmu licis, bet man gaužām tīk kanādiešu the Tea Party. Tāds kā Zepelīns ar Džimu Morisonu, plus nedaudz (orientāla) folka paretam. Viens no pērnā gada albuma gabaliem:

youtu.be/0YFKUI1LoMc...
+2
^ Tējas partijai Hollenthon bija smuku kaveru uztaisījuši pēdējā albumā, kaut kur pie vecām dziesmām jaunās skaņās jābūt.

Es te paprovēju paklausīties Author & Punisher, kura nosaukums kaut kur bija manīts. Nez kāpēc biju gatavojies apmēram synthwave vai kādam līdzīgam žanram, bet izrādījās gandrīz vai metāls, tipa industrial/electro doom. Nav slikts.

www.youtube.com/watch?v=zlZyFLX7VdE...
0
Yup, arī Nevermore un Melechesh ir kaverējuši Tea Party, turklāt vienu un to pašu dziesmu.

youtu.be/uhcdBc-YtYs...

youtu.be/KgPX_vL3IDU...
0
Noklausoties šo vienu Tea Party gabalu, man uzreiz radās asoiācijas ar Clutch. Laikam tas blūzīgais/folcīgais skanējums pie vainas.
+1
Labs Synthwave/Electro Rock - čaļi agrāk arī ko smagāku spēlējuši:

Dance with the Dead
www.youtube.com/watch?v=770qoLmHSFA...
-1
^ japs, tiri oki!

Runajot par popsigo elektroniku mans pedeja laika hits nr.1 ir

Sydney Valette - War Child no 2022. gada plates.

www.youtube.com/watch?v=l8QMq4P3wZk...
0
Kas tas? Tuc-Tuc Depeche Mode?
+1
Nemetāls ira kāls!
0
Ugga - tas ir synthpop's :)
+1
Ja par synthpopa tēmu šamā tēmā, tad te iederas STandART no Dobeles:

www.youtube.com/watch?v=arp9hji8f28...
0
Sonne, es tagad kofuzēts... šis ta arī skaitās synthpops?
youtu.be/41cj54waoR8...
0
Nu manas acis ta ir vnk popsa - tachu tajos laikos, kad grupa bija populara, bija visos alternativajos Vacijas elektro izdevumos mineta :)
+1
wow, manam 2004. gada komentāram no runča renāra konta šajā tēmā 4 plusiņi, neticami! pipec, man tolaik bija 14... arī neticami.
konkrētās 'Omamma' izpildītāju joprojām nezinu. skatos, ka Ilmāram Dzenim ir laba 'Omamma', bet tā ir cita dziesma.
0
Floor Jansen - Live In Amsterdam 2022 - ja neskaita pāris Nightwish un After Forever gabalus, kurus var par Metālu uzskatīt, tad pārsvarā dažādi popsas vai popsīgāki (Sympho Rock stilā) koveri.
www.youtube.com/watch?v=t_lqvZVCwCA...
+2
^ īsts #666
+2
Biju nupat Berlīnē uz Nightwish koncertu. Floora dzied labāk par Tarju, bet jaunākie Nightwish albūmi ir drīzāk kaut kāda filmu soundtrack mūzika. Vecie gabali man joprojām patīk. Btw, Floorai pirms mēneša izoperēja krūts vēzi, bet tūrei saņēmāa.
+1
^^ bļa, kā aplauzos - vajadzēja The Electric Hellfire Club uzlikt ...

www.youtube.com/watch?v=smWZR_CTbk8...
+1
Uzpeldēja igauņu grupa "Must bass läks üle tee" (MBLYT):

www.youtube.com/watch?v=W_O6AFYedJE...
0
Dāmas labi mauc - saksafonzolō arī rullē
+2
Kārtējo reizi apstiprinājās teiciens "Neskati vīru pēc cepures'' - līdzīgi kā ar Twisted Sister, biju ignorējis CINDERELLA - kas nu tur labs var būs, ja velk zeķubikses gan kājās, gan rokās... Izrādās, ka visnotaļ labs Hārdroks (''Night Songs''), ar vokālu, līdzīgu Dan McCafferty (Nazareth). Nākamais albums (''Long Cold Winter'') ir blūzīgāks, bet ar labs

www.youtube.com/watch?v=pmfrYyEdeUU...

www.youtube.com/watch?v=6j7E7pvLxmI...
0
I'll Be Mocking You >:)

youtu.be/hKfnJhd7_qA...
0
NEW WORLD DISORDER
youtu.be/d7r_BgO2lfc...
0
^ tā dziesma izklausītos vēl patīkamāk šāda veida izpildījumā:

www.youtube.com/watch?v=U0kCRbSyjmo...
0
^ offtopikk!!!
0
Ja Džons Viks iestājas spēlēt Baložu Pilnos Pagalmos:

www.youtube.com/watch?v=T6N-sFoWizg...
+1
Es pēdējā laikā esmu pavilcies uz ASP - vācu gotu roks, epizodiski arī pa kādam metāliskākam vai industriālākam momentam. Cik var spriest, Vācijā ļoti populāra grupa, ir pāris WOA spēlējuši, Mer'a Luna teju katru otro gadu starp hedlaineriem, bet ārpus dzimtenes tikpat kā nezināma.
youtu.be/1jM9MGdtyDk?si=eAJ7...
0
^ kapec tu doma ka nezinama? :D

Tu MONO INC esi provejis klausit?

www.youtube.com/watch?v=LS48CJRt4LI...

www.youtube.com/watch?v=opKonJ5-XdA...

0
Mono ir OK, bet ASP vairāk sper.

Ja jau tēma pavirināta, tad šogad biju Depo uz PARTIARCHY konci - stils ''kautkāda elektrōnika ar industrial piesitienu''. Teksti par drāšanos. Konciī skanēja smagāk un industriālāk jo dzīvās gičas bija:

www.youtube.com/watch?v=cfEgAcNe4aU...

www.youtube.com/watch?v=ptb5zl71FVw...
+2
^^ Sonnenmensch, vakar, plkst. 09:28

"^ kapec tu doma ka nezinama? :D"

Es akurāt neapgalvoju, ka tā ir - man tik tāds iespaids radās. Bet gan jau arī kādam, kas metālu neklausās, šķiet, ka Skyforger ārpus Latvijas neviens nezina :D
+1
Es negribu tagad samelot, bet pirms kadiem gadiem 10, Lietuva, kad biju, dzirdeju ASP pat pa kautkadu parasto radiostaciju :)
+1
^^ es aizvakar satiku latvju sievieti, kura nekad nebija dzirdējusi par Skyforger eksistenci, kaut arī dzīvo un strādā te visu mūžu, nav pat ārzemēs dzīvojusi.
0
Bez tam jāatzīmē, ka Bleida variants grupas nosaukumam PARTYARCHY ir pat labāks nekā oriģinals!
+1
Baigi aizķēra angļu Creeper, kuriem kaut kad tūlīt iznāks jauns albums. Tāds popsīgs astoņdesmito gotiskais roks, vismaz kaut kas uz to pusi.
Vislabāk laikam raksturo youtube komentārs:”this sounds like when you want to lay in your coffin all day, but you have to win the big game” 😀

youtu.be/cHIA1JcBBZ4?si=tGuy...
0
Ir OK. Pat nav jāmēģina minēt, kas ir vokālista mīļākā grupa :D (vokāls gan vietām uz Billy Idol velk - tad kad pēc 69 Eyes čaļa neizklausās)

GUNSHIP jaunu albumu izdevis - ir labs, tik ģitārsoliņu varēja būt vairāk - beigās saksafons nedaudz piebesīja:

GUNSHIP - Monster in Paradise (featuring Milkie Way, Tim Cappello, Dave Lombardo and Tyler Bates). Es gan Lombardo nemanīju
www.youtube.com/watch?v=l_ulVpYs6vg...

0
Jā, Gunship primā!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas