Opeth 23.02.09 @ Tallinn
+2
OPETH (SWE)
23.02.09 Rock Cafe
Tallinn, Estonia

www.bem.ee

Tickets avalaible at 27.11
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
hmmm
par cik patreizeejos tuures datumos veel nav pievienota Igaunija, tad varbuut Latviju arii iekljaus tuuree?

* 21st - St Petersburg, DK Lensoveta - RU
* 25th - Örebro, Club 700 - SWE
0
nu cerams, laigan šaubos
-1
JOOOPCIK
aahaahaahh
es gribu, lai viņi ir šeit, nebūtu nekur jābrauc ^^
0
paldies par info katrā ziņā!
0
Tas gan buutu skaisti. Vienreiz jau redzeeti, bet noteikti ietu veelreiz, ja atbrauks!
0
blaa... es ceru tas nesakrīt ar snovošanu slovākijā ("s" vajadzētu būt ar lielo)...
+1
tipo Snovošana?
+1
snov-ošana, jebšu latviskāk sakot, sniega ostīšana...
0
0
vispār jau "s" ar lielo bija domāts par Slovākija (kā valsts nosaukums), bet man patīk jūsu attieksme :D:D
0
kaadas izredzes tam, ka vini iegriezas ari Latvijaa?
+1
Būtu jauki, ja iegrieztos arī Latvijā, bet izredžu nav. MP organizē tikai grupas "priekš visiem", kur ieejas maksa var būt arī lielāka vai arī mazāk populāras, bet ne pārāk dārgas. Opeth maksā naudu un to klausās vairumā, hmm...domājoši cilvēki. Organizētāji nonāks mīnusā, jo cilvēku nebūtu daudz.
+2
WTF ir tas, ko tu runā..?
+1
tad jau mēs te tādi pamuļķi, ka domājošā grupa pie mums nebrauc :D
0
Mikes vokāls vismaz vienreiz mūžā būtu dzīvajā jādzird. :) Paskatoties jūtūbā fragmentus no The Wacken Carnage, kur jams iekš Bloodbath ... ufff ... vokāls vienlīdz spēcīgs kā dzīvajā tā arī ierakstā. m/
+1
Ū,nē,naw goregrind nav trve?
Māsa vienlaik klausījās Opeth,tad paklausījās Amon Amarth,teica ka tas pats Opeth vien esot,tikai bez ņaudēšanas :D
+2
Vienam džekam māsa vienreiz klausījās Abba un teica ka tāpati Eolika vien esot, tikai bez Viktora Zemgala.
+3
:D

Opeth jau popsa vien ir.
0
Būtu simpātiski, ja atpērtos šeit. noteikti aizietu. Nupat noskatījos to viņu jauno DVD (Roundhouse Tapes), tas bija spēks.

kk:) :D ļoti OK.
+1
"
Opeth jau popsa vien ir."

Vislielākā popsa ir blackmetāls. :)
+2
Enslaved būs "domājošāki" par buntīti tādu Opeth'u; i neko, redz, degunu augstu neceļ...
+2
termins 'domājošāks' spārda pakaļu.

Es domāju vairāk nekā mans sunītis Dollijs, tātad es esmu domājošāks. Tas nekas, ka es visu dienu domāju par kakām.
+1
Vai ne? Pats, sucka, nemanīju, kā no Raimja aizņēmos...
0
krievu grupa Alley, šāgada albums The Weed.

Absolūts Opeth klons.

Labākais, kāds vien ir bijis. Un nav sūc it nemaz.
+5
Principiālu iebildumu pret Opeth-veidīgajiem man nav, bet kaut kā vairumā es šos nepanesu. "Inteliģenta" jeb "domājoša" vai citādi apzīmēta "nestandarta" mūzika jau automātski nenozīmē kaut ko labu. Reizēm būtu labāk vairāk pie mūzikas piedomājuši, nekā ar domāšanu izcelties.
0
0
paldies par linku.
Biļetes ir iegādātas.
0
Kautkāds transports ar tiek rīkots ?
0
Gribeetaaji braukt var rakstiit uz profilaa email adresi...
0
Nosūtīju ē-mīlu :D
0
tad jau vēl kāds letiņš tomēr būs.
Tas labi.

Paskatījos, ka tas ir turpat, kur bija pēdējais Nightwish koncis. Vismaz vieta zināma :) Ir kur auto nolikt ar'
0
koncis bija baigi super. viens no maniem top koncertiem ever.

patīkami arī redzēt, ka daži spēj neuztvert sevi kā nez kādus rokstārus un spēj pasmīkņāt par sevi.
0
Interesē ko spēlēja. Vari uzrakstīt setlist?
0
šitais pats ar' bija:
--------
Opeth's setlist Feb 15th 2009 Helsinki, Finland:

Heir Apparent
Ghost of Perdition
Godhead's Lament
Hessian Peel
Credence
The Leper Affinity
The Night and The Silent Water
Closure

*Teasing the audience with parts of: Black Rose Immortal, Master's Apprentices, Bleak, Burden, The Drapery Falls, (maybe some more that I don't remember...?)

The Lotus Eater
Deliverance
0
Labs setlist, bet savādi, ka nebija The Grand Conjuration un Bleak.
0
Jā - un nebija arī permanentais Demon of the Fall :)

Es varēju sastādīt listi no vēl 10 gabaliem, ko gribētu dzirdēt no Opeth koncertā ;) Bet tā jau parasti ir.
BTW, kaut kā mazāk pavilka viņu Watershed albuma dziesmas... lai arī albums man visumā patīk.
+3
un igaunji dabuuja headbangot bez muuzikas, lai Opeth nospeeleetu veelvienu songu :D Mikem ar humoru gan viss bij labi:" we are the backstreeboys of heavy metal" :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas