Palīdziet atpazīt
0
Ienācās viena latviešu dziesma, bet nezinu, kas izpilda. Izklausās diezgan oldskūlīga.
Vai kāds nevarētu izpalīdzēt noklausoties un atpazīstot?

www.megaupload.com/?d=PNUF3R3I... - tur var novilkt.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nosaukums varētu būt "Tad". Vismaz ar tādu es to novilku. Un kārtas nr - 9. Vai tas no albuma, vai kādas izlases - neizdibināmi ir tā kunga ceļi.
0
Atradi gan kur uzlikt, nekādus kakainus tūlbārus netaisos likt lai no tās huiņas novilktu.
0
Hm, tev prasa tūlbāru? Fuck, manam kompim itkā nevajadzēja.
Būtu uzmetis uz yy.lv, bet tas nobiris un vairs neiet.

Ja kāds man ieteiks normālu uploada serveri, uzmetīšu tur.
0
BladeOfDarkness, kā pirmajai personai, kas iesaistījās, aizsūtīju uz meilu.
+2
vaig lietot mediafire, tas ir ideaļņiks, nekā visi tie rapidšāri utt.
www.mediafire.com/
0
nekaadu tuuljbaaru nevajadzeeja, ievadi kodu un velc
0
Vismaz agrāk tas tūlbārs līdzēja, ja viņš bļāva ka "all download slots for your country are taken" vai kaut kā tā - un tas principā bija konstants stāvoklis.

Bet mediafire tiešām ir zaibis, nekas nav jāgaida, velc cik failus reizē gribi (vairāk par 7 laikam gan nav sanācis, var jau būt, ka ir kāds limits), utt.

šas novilkšu un paklausīšos.
0
Hmmm, nav ideju. Tikpat labi varētu būt arī jauna banda, bet pēc stilistikas vairāk velk uz 80-to beigām un liepājnieku skolas. Te laikam jāsauc vecā gvarde talksā :)
0
O, vismaz labi, ka beigās nonāca līdz tēmai :D

man jau arī šķiet, ka tas ir kas vecāks. Vismaz tā izklausās. Un ieraksts arī uz to laiku velk.
0
hmmm, nav ne jausmas kas tas varētu būt. Bet noklausījos divas reizes un tīri tā neko dziesma. ja to dziedātu Igo, tad es teiktu, ka Remix, jo diezgan līdzīgi močī.
0
ee, a no kurienes tu viņu novilki?
0
Painteresējies "Draugos", domubiedru grupa "Vecie, labie gabali". Varu derēt, izdosies.
0
DC.
Vispār vienam bija folderis LATVIESHU HAARDROCKA RETUMI 1980 - 1990, kurā bija tāda tīri jauka izlasīte ar tādu oldskūlīgo hārdroku/roku (vēl viens iemesls uzskatīt mantu par vecu, lai gan garantijas nav).
Ja ir vēlme, varu citiem iedot, jo vairs to jūzeri neesmu redzējis iekš DC.
0
infestus, tencinu.
Iemēģināšu.
0
lash,
a nevar to folderi kaut kaada rapid/megaupload vai trekerii iemest?
0
Labs gabals. Izklausās kā no 80-to sākuma. Kaukas līdzīgs dzirdēts, bet nevaru atcerēties. Pēc teksta ar nesanāk atrast.
0
WrongTale, es pacentīšos to izdarīt, kad tikšu pie sava Rīgas kompja. Tagad esmu aizbraucis mājās, nav tā visa līdz.

Tur jau vēl bija Libau, Bastards un Doktors Fausts, bet to jau visu DC var pa reizei atrast.

Lab, kad tikšu pie tā kompja, uzmetīšu visu. Vai nu man žēl...
0
Jā, toč, vai nu šitajos webiskajos vai pirātlīcī, būtu baisi svētīgi.
0
būs, būs!
Tik atgādiniet, ja kas.
0
thanks, lash

ar dc diemžēl neiru familiārs.

Dikti gribētu dzirdēt Krīzi un Neptūnu...
0
Es arī gribētu dzirdēt Neptūnu, pagaidām esmu dzirdējis tikai PAR viņiem. Uz divām, trim basenēm reizē čalis laidis.
0
@Jelgab:
Nez, par ko tu tur runā ;) Normunds Henkūzens laida uz vienas basenes, normāli :)

lv.wikipedia.org/wiki/Nept%C5%ABns_...(grupa)
(biju spiests papildināt ;)
0
Taču drīz grupā atgriežas Zigmunds Latuškēvičs un no citas Liepājas grupas Krīze pārnāk vokālists Ivo Vītols

who the fuck ir Ivo Vītols :D tas jau bija Māris Vītols
0
Neptūns man mētājas.
Krīzei man ir tikai viena dziesma - Aklais Āksts, taču tas ir smagi labs gabals.
0
@Chaos:
liec aiz auss: nekad, nekad nelabo Wiki rakstu, iepriekš krietni ielietojis Tullamore Dew.
Šorīt atcerējos par to stulbo kļūdu un izlaboju.

@lash: yep, tas ir Māra Vītola gabals, btw. Kad sanāk, kaut ko kaut kur izmet :)
0
Varbūt jāsāk ar to, ka mūsu bodēs dabonamo tuļļiku vispār nelietot.
abet baltais bušmīlis ir visnotaļ dzerams. ;)
0
Dzi - dažs saka, ka šī varētu būt Elpa.
0
Elpa? Nu nez. Var jau būt, ka grupai ir bijuši dažādi muzikāli atšķirīgi periodi, bet cik nu esmu dzirdējis, Elpa skan daudz savādāk - vieglāk.
Lai gan grupas daiļrades zinātājs neesmu, varbūt arī ir.
0
@WrongTale:
Par triku ar trim basenēm koncertos stāstīja Klāss Vāvere.
0
ook, beidzot noklausījos.
Ļoti apšaubu Elpas variantu - 1) tā bija krietni vieglāka grupa,. stipri elektroniskāka; 2) Logins nedziedāja tik šķībi :)

Jelgab: iespējams, tas ir Klāsa minētais Ivars Piļka. Hārdroka laikos (tb, kad bija Fomins/Kleins, utt.) nekā tāda nebija.

@Intars: Domā, made in Krakovas patilte? Bet kurš tāds nav? Tikai tas DžekDanjels, ko sievasmāte no Milānas pārveda, cerams nav :)
Nav tak nevainas tullamorim. Maigs, glīts, smoothi iet lejā :) Bušmilim arī ne vainas.
0
Tullamorem pirms kādiem 1.5-2 gadiem bija manāms krass kvalitātes kritums - acīmredzot no citas garāžas sāka bodēm vest. Tās maigās garšas vietā parādījās diezgan spirtota nianse un pēcgaršas trūkums. Tāpēc kaut kā cenšos izvairīties no viņa, bet, ja neizdodas, tad šķaidu :) Labprātāk tad ņemu Jameson, ja nice 'n' humble īru viskiju gribas. Nu jā, pēdējā laikā reizēm arī bušmīli.
0
0
Tam nav nekāda sakara ar metālu, tāds viegls roks, bet gribu noskaidrot par, lūk, šo dziesmu:
www.dziesmas.lv/index.asp?page=lyri...

Vienreiz pa TV redzēju, sen atpakaļ. Iespiedās atmiņā. Kāds zina, kas tā par grupu un cik sen viņi eksistēja?
0
KK:( - šī dziesma bija tepat trūmetālā Lash piedāvātajā latviešu roka folderītī. Dziesmu izpilda KRASTS.
0
Lūk tā diskusija:
/forum/101111/
Pēdējais links laikam bija tas labākais novilkšanai.
0
Āaaa... Paldies!
Vai tad tai grupai kāds sakars ar hārdiem? Pēc tās dziesmas nepateiktu.
Labi, jau velku to folderi.
0
Grupa 'Krasts'. Apmēram 80-to beigās pastāvēja.

lash šo dziesmu ir augšuplādējis savā norādītajā norādē(pilnīgi mēle samežģījās), kā ir pareizi - savā norādītajā vai sevis norādītajā?

0
Tā ir ka raksta, skan Moonspell un vēl kafija jādzer.
0
Laikam jau "sevis norādītajā", jo tas attiecas uz darbību - norādīšanu. Nekāda pretruna gan nerodas arī ar otru variantu.

Jau rokos pa to folderi - man ir sajūta, ka daudz ko pazīstamu atradīšu. Bērnībā astoņdesmitajos biju cītīgs radio klausītājs, he he.
NULLES CIKLS "Karsta sieviete" :D :D :D
0
Karstā sieviete ir neslikta dziesma vispār jau.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas