DD pardevusies :D
-1
Dienu pirms Ziemassvētku vakara – 23. decembrī – klubā Melnā Piektdiena
notiks smagās mūzikas koncerts A True Tribute to LaVey.

Kluba durvis būs atvērtas no plkst. 19.00, koncerts sāksies plkst. 20.00.

Koncertu rīko izdevniecība Severīns, un tas īpaši veltīts Antona Šandora Laveja grāmatas Sātana Bībele izdošanai latviešu valodā.

Lavejs, saukts par Melno pāvestu, ir Amerikā oficiāli reģistrētas organizācijas Sātana baznīca dibinātājs. Viņš būtiski ietekmējis vairākus mūzikas un kino novirzienus. Skandalozo grāmatu no angļu valodas tulkojis Nils Sakss, klajā laidusi izdevniecība Severīns.

Koncerts būs īpaši patīkams pārsteigums smagās mūzikas gardēžiem: pirmo reizi Latvijā piekritusi spēlēt latviešu black metal grupa Dark Domination. Grupa savā desmit gadu pastāvēšanas laikā iekarojusi vairāku Eiropas valstu skatuves, taču nekad nav uzstājusies savā dzimtenē. Sātana Bībeles izdošanas fakts ļāva saņemt Dark Domination līdera un idejiskā tēva, pazīstama ar skatuves vārdu Lord Messir, piekrišanu uzstāties grāmatai veltītajā koncertā.

A True Tribute to LaVey uzstāsies vēl citas Latvijas smagās mūzikas apvienības. Koncerta rīkotājs pagaidām neatklāj, kuras grupas spēlēs, un cik to pavisam būs.

Koncerta laikā darbosies Ziemassvētku tirdziņš, kurā par izdevniecības cenām varēs iegādāties Sātana Bībeli, Dark Domination mūzikas ierakstus, un tas nebūs viss – rīkotāji patur tiesības pagaidām neatklāt vēl citus neganti patīkamus pārsteigumus.

Klubs Melnā Piektdiena atrodas Rīgā, Brīvības ielā 193c (bij. rūpnīcas Sarkanā zvaigzne teritorijā). No centra lūkojoties – VEF gaisa tilta pakājē, kreisajā pusē.

Uzziņai:
Dark Domination aizsākumi meklējami 1997. gadā, kad Lord Messir izveidoja death metal projektu Domination. Jau pēc gada mainījās gan grupas nosaukums, gan spēlēšanas stils – tieši tā black metal žanrā sevi pieteica Dark Domination.

Grupa izdevusi albumus
Reign of the Fallen One (2008),
Let Satan Speak Through Ours Lips (2007),
Rebellion 666 (2006),
God’s Tormentors. Live in CZ (VHS) (2005),
Compilation „...Of Hate & Blood” (MC) (2004),
Blasphemy (MC) (2001).
Pēdējais no nosauktajiem albumiem 2003. gadā tika atkārtoti izdots Portugālē.

www.dark-domination.com/ne...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ka tevi holokausts un 7i esesieši....
-1
Super, Bobij; lūk, ar šitādām ziņām vajag šeit nākt! :D
-10
a kur cepumi ? :P
0
Vairāk saturīgas ziņas, mazāk offtopika un arī cepumi sekos.
-3
kur taadu info raavi ?
+2
un, beidzot visi komati salikti...!
+1
Svarīgi! Koncerta rīkotājs aizvakar redzējis NLO: klab.lv/users/rakstnieks_nr... :))
+1
bobij,tu esi atmarozaks,ka butu un ja tu pakartos,lai atbriotu pasauli no sava stulbuma pakapes
idinj,tu nespej iedomaties ka tu esi visiem piegriezies
0
graver-tas 100% ir copy-paste....
+1
btw,no metalshow.lv.
Man liekas ka,bobijxxxprāt, pārdevušās nav tikai tās grupas kuras spēlē mežā priekš sēnēm un stirniņas.
0
bobij, ka veicas ar meitenes meklejumiem?
kapec seit neliec ieksa sludinajumu, varbut te bus lielaka iespeja atrast 18 gadigu metalisti?
+2
decapited es jau ieliktu tikai te tas meitenes cik nu vinas te ir praktiski neposto.
0
lai veicas
+1
Kā izskatās, finansiālā situācija šamos izvilkusi no pagrīdes.
Variet mani nolamāt un apspļaudīt sakot, ka grupa to dara tikai aiz tīras cieņas un cilvēkmīlestības, bet es vienalga pieturēšos pie savas versijas. Kā teikt, lieks latiņš kabatu nesaķēzīs.
+1
lash, es tev ieliku plusiņu, jo ixklaidējos zigzagā, bet principā nepiekrītu tevis rakstītajam lunārismam, netaisos apspļaudīt ūtētē "sakot, ka grupa to dara tikai aiz tīras cieņas un cilvēkmīlestības", jo man krietni ticamāka liekas versija, ka grupa to dara nevis naudas, bet attiecīgo ideālu dēļ. Tavs videoklis ir sekls un tuvredzīgs, ja tu neesi truu, tas nenozīmē, ka tāds esi vienīgais =)

Lasīt vēlreiz: "Sātana Bībeles izdošanas fakts ļāva saņemt Dark Domination līdera un idejiskā tēva, pazīstama ar skatuves vārdu Lord Messir, piekrišanu uzstāties grāmatai veltītajā koncertā."
-2
A man pofig. Sakss meklē pircējus metaļugu vidū. Tirākais mārketings.
+3
Faun, es sāku piekrist tavai idejai par 0,35Ls vērta mega-mīnusiņa pasūtīšanu ūbergudrajām vecenēm...

heresy, ja tu uzmanīgāk lasītu Laveja daiļdarbu un mazāk censtos piesieties stilam, tad varbūt arī saprastu to, ka mūsdienās ir vēl saglabājušās augstākas vērtības par mārketingu. Šis, jo īpaši, ir tas gadījums.
-1
Pats Šandors La Vejs rakstijis, ka no reliģijas apvienošanās formālā kopumā jēga vienīgi tāda, ka kāds no tā pelna.

Metāla mūzikas koncerts La Veja vārdā - nu lai jau. Tas tomēr un un paliek Severīna mārketinga pasākums. Ideja veiksmīga, bet nekas īpašs.
0
a kuru tas piss, vai tas ir triks vai nav?
-2
a jaunais Animals Killing People albums Kentucky Fried Killing, es curaju bikses.
+2
visu cieņu, bet blackmetāls ar mārketingu un aktīvu peļņas gūšanu galīgi neiet kopā
0
Teorētiski tā būtu, bet prakse rāda ka iet gan un kā vēl.
+1
Satanic Warmaster kā reiz parakstija līgumu ar pusdolāru par splita "Ma bitches in ya forest" ierakstīšanu

-1
Bleķis jau ir tikpat pelnošs kā visi citi apakšžanri, ja grupa atrodas siltā leibla paspārnē. Ja tāda nav, tad gan ir true :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas