Kas brauks uz MJR 2004?
0
27—29. augustaa notiks Menuo Juodaragis 2004. Tas notiks Kernavee(Valiukishkiai) Lietuvaa. Speelees arii muusu miiljie Skyforger. Siikaaka info www.mjr.lt
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
sveika, henesy!
es braukšu. kopš vasaras sākuma jau gaidu :)
0
To Negaiss — vai Tu zini, kur atrodas taa Kerneve, cik km taalu no LV robezhas?
0
vēl neesmu noskaidrojis :))
noskaidrošu
0
a kas tur veel speelees un cik tur ieeja maksaas?
0
nu vai ziniet! Tas tak būs naturālais industry/techno festivāls ar folka piedevām un nabaga Skyforgeriem! Leišu metālisti dosies uz seno cīņu pasākumu netālu no Lavijas robežas, Skodē. MJR ir galīgi degradējies, tur būs pilns ar leišu gotiem utml Pagājušo gadu jau bija neforši, a tagad, ja apskatīsiet, kas tur uzstājas, tad saparastu, ka tur nav ko meklēt, pie tam vēl tik tālu.
0
Kernave ir laikam ~ kaadus 30 km no Vilnas. No robezas relatiivi papraavs gabals.
0
Skodē arī Skyforger's būs nākošā dienā. Varbūt tur labāk doties, ja reiz MJR techno utml grupas spēlē?
0
tieši tā! Kas grib īstu folk festu, lai brauc uz Skodi, nevis uz to leišu gotu murgu.
0
es gribu tieši uz neofolk/goth/darkwave festu :)
0
es vispār klausos ļoti dažādu mūziku: metal, gothic, folk, neofolk, industrial, classic, ambient, noise, darkwave, EBM
0
a kas par industriju tur buus?
0
Zinaataaji vareetu pateikt, cik shis pasaakums vareetu kopumaa izmaksaat.
0
Ja uz visaam dienaam, tad kaadi 6 Ls par biletiiti + veel kaads latinsh par telts vietu. Nu jaa, ja grib ar milziigiem apgriezieniem eest un dzert, tad piereekini veel kaadus latinjus, aa, un ja nestopee, tad arii celja naudinju.
0
Par festu Apolee (lietuviski):
www.ginklai.net/kovarnis/apuolemod....
0
Kas par grupaam tajaa Apolee speelees? (izņemot SF)
0
Apole ir tieshi 10 km no Skodas, taa ka ja nav ar vaagji, drusku japatirina kaajas.
Uz shosejas netaalu no pilskalna mikroskopisks veikalinsh, drizaak kiosks, taa ka cerams, viss buus uz vietas, jo tas kiosks uzticiiibu neviesh
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas