Jaunais CC elbuums
0
www.amazon.com/Evisceration-Plague...

Sheit var noklausiities paaris sekundiites no katras dziesmiņas :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
TAg tik jāgaida ka atbrauks atkal ciemos
+1
nais
0
ble nu zbis, kā es hedbangošu pie Scalding Hail heheee :D
0
kas kur ko?! vai ta var jau novilkt??
0
Da kas tur ko klausīties, it kā no viņiem lielus pārsteigumus varētu sagaidīt.
0
elllmuts
0
priecajos, ka ieturejusi CC raksturigo skanu :)
+1
albūms cip iznāks pēc mēneša.
Intar, lai cik arī dīvaini tas nebūtu, es arī nemaz negribu sagaidīt no CC kautko orģinālu un nedzirdētu. Mani apmierina klasiskajā raksturā ieturētās dziesmas un neapnīk, klausoties atkal un atkal.
+1
Tas jau normāli, es neko sliktu ar to nebiju domājis. Domāts bija - kāds tolks klausīties tur kaut kādus fragmentus, kad tik daudz, cik no tādiem var izlobīt, tāpat pats par sevi ir skaidrs?
0
ak tad kāds arī vel šitos klausās, tas jau tāpat kā vidusskoals vecumā klausīties britniju un teik zet. bet ja patīk, ta jau lab, ka tik ausīs patīkama urdoņa un sirds ieklapē stiprāk >:)
+1
EEEH... C.C.-pusaugu laika lielā mīlestība. ~92. bezmaz vai gāju gulēt un modos viņu pavadībā.
Starp citu, cik pamatotas ir baumas ka Džims Kerijs un Kriss Barness mācījās vienā klasē. Un ka HAMMER SMASHED FECE kļuva par saundtreku Eisa Venturas filmā pateicoties tam, ka Kerijs ir baigais DEATH METAL un konkrēti C.C. fans?
Vai var kāds apgaismot? Vai arī tā tomēr ir tikai baika?
+5
"His favorite band is death metal band Cannibal Corpse,[17][18] who made a cameo appearance in Ace Ventura." /Wikipedia/
No Jim Carrey bio iekš www.imdb.com ---> "Insisted that his favorite band, Cannibal Corpse, play in the movie Ace Ventura: Pet Detective (1994)."
0
Labaiss
0
Ir ok, tikko noklausiijos, man patiik. Viilies neesmu.
+2
vot jaa, shito topiku mekleeju, bet chota nevareeju atrast, girbeeju vnk iespamot, ka albuums laaaaabs \m/
+1
Es tāpat.
Ko lai saka - kārtējais spārdīgas un tehniskas desas etalons.
Allaž solīdi - kā sava veida Motorhead no death metal! Heh, lai gan daudz kas kopš tā laika mainījies - tomēr ne velti pat tūkstošgades maiņu savulaik tieši šīs grupas pavadījumā sagaidīju.
+1
jaunais albums labs, neko sliktu nevar teikt, baigi kautko atgadina laikam kadu ieprieksejo CC albumu :D
+1
baigi kautko atgadina laikam kadu ieprieksejo CC albumu :D

o rly? ;D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas