Xe-None
0
Vārdu sakot baigais danc mūziks. :D

www.youtube.com/watch?v=ObPUiMPyPps...

Cienājieties: www.xe-none.com/DMR_hi.rar...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
vienvārdsakot huiņa!

Ta jau labāk Blumchen :D
www.youtube.com/watch?v=HUbh30XohlA...
0
^ dance for satan!
0
Palūgšu XE-NONE neapdirst!
Reālie čubriki un prikolisti!
0
tāpat kā Gobziņš arī ir baigais prikolists. bet tas nemaina faktu, ka tā mūzika ir briesmīga
+1
Tu gribi teikt Gobziņam ir briesmīga mūzika!!!!??? O_O
0
nav mana gaumē , tā maig sakot :D
0
marle! kas var būt briesmīgāks par Los Amigos!
0
Wtf?! Pat scooter labaaks skan nekaa xenoonz :D
+2
0
Atklāti sakot, man liekās, ka Gobziņš ir pārāk dīvains. Vēl joprojām ierēcu par viņa dziesmu: Man saujā benzīns :D :D
0
Man saujaa benziins :D:D:D
Klasika :D
0
Bet tā tak nav Gobziņa mūzika. Es vispār neesmu pārliecināts, vai kādau dziesmu viņš pats ir sacerējis. Tā uz sitiena neviena prātā nenāk.

Bet Dzeltenie Pastnieki bija ok.
+3
Gobziņš ir ģēnijs. "Dziesma par alni" vien ko vērta :D
Bet vispār joprojām nevaru "atiet" no Intara kādreiz še priekšāstādītajiem J.B.O.
www.youtube.com/watch?v=xILO0uYYaKo...
P.S. un vai viņiem tiešām ir šitik albumu?...
en.wikipedia.org/wiki/J.B.O....
0
man vecāki Gobziņu un Ēriku Loku nereti uzlika 5 gadu vecumā pirms gulētiešanas. miedzēns labi nāca, i tagad arī vēl šad tad paklausos, bērnības mūzika tomēr :)
+3
tas video augstāk izskatās pēc manu un jūsu, dārgie kolēģi, vecumdienām LOL :D
+2
bāc, man tagad ir jauns favorīts mūzikā, pat Parisu Hiltoni aizēnoja: Blumchen. paskatījos pārējos klipus un secināju, ak spārda konkrēti. ;) :D
0
"Bet vispār joprojām nevaru "atiet" no Intara kādreiz še priekšāstādītajiem J.B.O."

Kāda nu tur mana priekšāstādīšana, vismaz vienu viņu izpildīto kompozīciju, domāju, 95% no šeit rakstošajiem iepriekš bija dzirdējuši. Varbūt vienīgi ne visi zin, ka tas, ko Terzens un citi sauca par "Sepultura feat. Luciano Pavarotti - Roots Bloody Roots" patiesībā ir J.B.O.
-1
man kauns marle :D
0
Gobzinja jaunais hiits Resnie Putni spaarda dirsu!
-1
Re, kā; atkal es tais krutajos 95% netrāpu :( Ko lai dara, darbā vienīgā izklaides iespēja ir LR1, mājās Terzens ar' tikai caur datoru aizsniedzams; bet kas tas Terzens vispār par putnu, ka būtu viņu jāklausās?...
+2
Nav jau jāklsusās obligāti. Bet vismaz viņa laikā daudzmaz sakarīgu smagmūziku varēja dzirdāt pa rādijō, kaut ar stipri atkārtojās. Bet nu tāpat tā štelle ir izbeigusies, tā ka stresa nav.

SIA Radikal gan izklausās itin sakarīgi, ja kas - tādā ziņā gan ir tīri ieteicams paklausīties; Huskvarnveidīgs grūvīgs trešveidīgs muzīciņš, un - kas netipiski - teksti latviešu valodā nav nemaz pārāk truli.
0
Vienbrīd biju sācis cilāt tos Terzena arhīvus, taču, noklausoties kādus 10 raidījumus, likās, ērtāk ko pasmelties varēs no kāda žurnāla vai Truemetal foruma; par ko arī paldies.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas