latviesu metala grupas
-28
butu labi ja varetu ieteikt kadas grupas kas pedejo 20 gadu laika ir izdevusas albumus un kuras butu verts novilkt ?
reiz gribeju ari pirkt bet secinaju ka randoma atskaitot standarta skyforger vel dazu grupu neka cita nav.
mosh ari tas bija gailiti g kad tur biju.
doma ir tada vilkt no neta un paklausities kas labs sataisits.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
''ka randoma atskaitot standarta skyforger vel dazu grupu neka cita nav.''

Man jau liekas, ka tikai dažas grupas arī ir izdevušas albumus. ( no metal scēnas)
-5
kasetes jau ari varat saukt.
+13
man tāds jautājumiņš bobijamxxx - cik reizes nedēļā tu noraujies pa štāsi?
0
sāc ar Monro (latviešu grupu) nejauc ar Holivudas seksdīvu kaut kādos tur 50. gados...!:)
0
"doma ir tada vilkt no neta un paklausities kas labs sataisits." - normāli cilvēki, redz, paņem arī meklē arhīvos, tad kaut ko novelk, noklausās un tad izdzēš to, kas nepatīk, nevis uzdod jocīgus jautājumus: 'kādas latviešu grupas būtu vērts noklausīties?'

Bet tu jau nemaz nezini, kā `latviešu` pareizi jāraksta, komati un garumzīmes arī tev ir pie vienas vietas. Kāds tolks tev vispār latviešu grupas klausīties...
-6
monro ko vini speleja ?
+3
teikšu: bļad un ej apskaties draugiem.lv/music
-6
rmt neko neatradu
+8
Jāraksta sūdzība žīdiem, ka nav speciālas Gugles versijas dauņiem un attīstībā atpalikušajiem...

Varbūt pēc daudziem gadiem situācija mainīsies uz labo pusi un Bigijs uzliks botu, kas atbildēs uz bobija topikiem: 'Pamēģini meklēt caur google.dauniem.lv , sanāk?'
0
AT THE TOMB-Kill Kirill- starp citu pirmais grind Latvijā (tā es vismaz sliecos domāt). gads varēja būt kāds 93,94.
0
draugiem.lv/music/musician.php?...

Re ku Monro. Speciāli tev.
+3
Nu šitais gan ir viens hipertrofēta temperamenta tipa īpašnieks. Šitāds flegmatisms pat sunītim Drūpijam sapņos nav rādījies. Necaursitams, nah - jebkas, kas būtu spējīgas nogalināt pat ziloni, šim - kā pīlei ūdens. "Here we go again. Boo. "
www.youtube.com/watch?v=cJ_cuhD6yoM...
Droši vien, ka cilvēku arī šis nogalinātu tikpat mierīgā garā, pie sevis kaut ko burbuļojot par pēdējā žurnāla "Sīrups" numura saturu.
Bobij, man no tevis bail.
Tādēļ te būs dažas grupas, ko es personiski uzskatu par ievērības cienīgām; varēu pat teikt - latvju metāla ķērnes krējumu manā necilajā skatījumā... Saņem, un nebiedē vairs cilvēkus.
Barbarossa, Brute Chant, Dark Domination, Dementia Praecox, Dies Irae, Disease, Distant Light, Frailty, Grindmaster Dead, Gust of Anger, Heaven Grey, Heresiarh, Huskvarn, Maze of Cako Torments, Neglected Fields, Preternatural, Remains, Rūsa, Sanctimony, Ultra, Urskumug, Year Zero, Zx Spectrum.
+3
"doma ir tada vilkt no neta un paklausities kas labs sataisits."

Bļeģ, nu tad arī velc no neta un klausies, nevis kārtējo reizi pieprasi palīdzēt degunu izšņaukt. Vaicāšu vēlreiz: Tu sev dirsu vismaz pats vari noslaucīt?
-4
Intar torentos ir jazin ko meklet ja nezini tad ir loti gruti.
Un nav jau nekada Latviesu muzikas kataloga kur izskaidrots ko spele katra grupa.
butu labi ja butu kautkas lidzigs imdb tikai par grupam latviski.
+1
www.metal-archives.com/browseC.php?c=118...

Še un ej nahuj vai par bezķiruģiskās lobotomijas eksponātu.
-3
links neladejas bet paldies.
0
"We have unfortunately had a hard drive failure on the MA server."

lasiit nemaakam?
un trakeros tu latvieshu muuziku neatradiisi
-1
RMT atradu tu tak bija ja nemaldos tavs liktais dies irae gan skyforger gan preternatural
0
Dies Irae ir polju grupa...
skyforgerus rumaanju admins ielicis ;]
un jaa, taadus svaigus albuumus jau var sastapt, pats veel paaris dienas atpakalj nobriinijos par sceenes reliizi "Hezzel-Under_Pressure-CDR... latvieshu industriaals, a es 1x par taadu dzirdu :))
+1
^mums arī bija Dies Irae.
0
nu es par to kura rmt ielikta
-3
Man bija Ivitas Puzo aizdota Dies Irae kasete tikai tagad nesaprotu kura grupa no tam bija :D
0
ieraksti kaadu LV grupu ieksh google un galaa pieraksti blogspot...vismaz Brute Chant un Flaying var atrast
0
deathmetalinvasion.blogspot.com/

sheit vismaz abas blices var atrast ierakstit emuaaraa
0
Starp citu kādreiz bija tāda apvienība REMAINS, spēlēja desumetālu DEATH stilā.
Tikai ar to viņu daiļradi ir švaki, nekur neesmu manījis. Varbūt kāds zin, kur tāda ir pieejama un vai vispār ir? :D
0
Levita grupa :)
Vienu kaseti viņi izdeva, atceros, biju pat prezentācijā...
A vai bija vēl kas... neatceros.
0
Ja var ticēt Intara informācijai, tad nav :)
www.metal-archives.com/band.php?id=36744...
Njā, bet nav vērts īpaši uztrauktāties - nekas tāds īpašs, ko gribētos biežāk paklausīties. Vot ja Quarx kāds varētu piedāvāt, tā būtu fantastika!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas