Iekšas izņemošais mēris
+1
laikam jau par šito bija tēma, nevaru tik atrast. karoče, maispeisā CC ir ielikuši visu savu jaunāko CD noklausīties. uzreiz pateikšu, ka man CC riebjas, un pārsvarā viss, ko viņi ir taisījuši man nepatīk. tomēr, lai cik pārsteidzoši nebūtu, jaunais Evisceration Plague ir izdevies tiešām labi. it kā viss tas pats, kas parasti no CC sagaidāms, tomēr, kaut kas tajā visā ir mazliet citāds, uzmanību noturošs ilgāk par 2 dziesmām. varbūt kaut kā panākta tumšāka un drūmāka atmosfēra (cik nu death metal var būt atmosfērisks)? CD noformējums arī ir pārsteidzoši labs , par spīti klišejiskajiem zombijiem. šoreiz tie izskatās gana nikni, nevis smieklīgi. nu, labi - džeks ar izvalbītajām un sarkanajām acīm lika ierēkt, bet tas tik un tā nesamaitā kopainu. šoreiz - thumbs up for cannibal corpse!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-1
Em, desa var būt ļoti atmosfēriska - Mortem, Morbid Angel, Nile, Anatomia, Amon Amarth, Hypocrisy, Behemoth, In Vain, Necrophagia, u.c.

Bet man gan šķiet, ka ar katru nākamo albumu CC atrauga kļūst arvien skaļāka un apnicīgāka.
0
Grainds jau arī ir visai atmosfērisks pasākums - šķaidi, griez, drāz'n'bāz. Uhh, kāda atmosfēra, haha!

Man jau šķiet, ka E. ar atmosfēru domāja ko biezāku un emocijām bagātāku par tipisko death metal miesniekgaisotni. Atmosfēriska death metal piemērs - Aeternus.
0
es - uzreiz pateikšu, ka man CC riebjas, un pārsvarā viss, ko viņi ir taisījuši man nepatīk.

kolēģis - Bet man gan šķiet, ka ar katru nākamo albumu CC atrauga kļūst arvien skaļāka un apnicīgāka.

^ par to mums mīnusi? :D
0
brutality tāda atmosfēra... un man viņi nav pleijerītī... bāc... mudaks, bļe...
-1
Tas nozīmē to, ka jaunas vēsmas no CC sen nav dzirdētas - tik vien kā vecās skaņas atraugas citādākā produkcijā.
0
Visam sakarīgam metālam ir sava atmosvēra, tikai kur, kas un kā to saskata.
Jaunais CC albūms ir gaidīti labs, brutāls un zvērīgs, tādam būtu tam jābūt un ceru tādā garā ieturēti albūmi tikas ražoti vēl un vēl bez bremzīgas marinēšanas.(protams ar savu kvalitāti) Nekādu bezjēdzīgu mūzikas/stila/vecā rakstura un visa pārējā izmaiņas es negaidu un ceru arī nesagaidīt.
0
Visatmosfērīgākie Death Metal paraugs ir Nocturnus
0
"(cik nu death metal var būt atmosfērisks)?"

2009-ajā tas nu gluži nav vairs prātīgākais, ko teikt par desiniekiem. Nav jau nekāds 89-ais.
Bet man arī tas jaunais kanibālis patīk. Kad noklausījos tos dziesmu atgriezumus, likās - ai, nasing spešal, bet kad dabūju visu, uzskati mainījās. Bet man jau iepriekšējais arī bija pat ļoti pa prātam, tā ka ko nu man te daudz spriest.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
WrongTale
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas