Azarath
-1
Sātaniska un brutāla, ātra un ļauna Death Metal paraugstunda no Polijas:
profile.myspace.com/index.cfm?fuseactio...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-1
ļauna?
+2
neklausoties varu teikt, ka noteikti līdzīgs Vader :D kā jau visas poļu death bandas
+1
VISAS poļu death bandas? tas izklausās, ka ar tām visām tu domā tās kādas 3, ko esi dzirdējis...
+1
nu kādas 5 esmu dzirdējis un pietiek :D
+1
Man ar' radies iespaids, ka visas poļu death grupas saistās ar Vader. Tāpat, kā visās latviešu smagajās grupās reiz spēlējis bundzinieks vārdā Kārlis :D

Bet cik nu no tās vientuļās skaņas lerpatiņas tai MySpace varēja noprast, tad šis tā kā vairāk uz kaut kādu Behemoth un Deicide starpformu velk. Paldies Deivam, vismaz asimetrisks šoreiz nebij.
Moš pat kāds albums būs jānovelk.
0
Ē, bet fakts, ka šeit spēlē vecie vēži no Behemoth, Lost Soul un Yattering, gan varēja būt pieminēšanas vērts... Toč jāmeklē albumi.
+3
Man tieši Poļu Death vairāk asociējas ar līdzību Behemoth - Hate, Cryonics, Thy Disease un vēl daži. Pēc tam seko klasiskākas Tehniskās Desas kā Trauma, Sceptic u.c. Tikai pēc tam Death ar Thrash piešprice - Vader, Quo Vadis, Dies Irae.

Teikt ka Poļui Death viss ir vienāds ir tāpat, kā teikt to par Floridas vai Zviedru Desu ... Ir tāds viens kvalitātes kopsaucējs, tas arī viss (visrakrsturīgākais Poļiem, kā jau teicu) šķiet Death are Black piešprici.
0
Nu ja, isķinu glagoļiš, kā sacīt jāsaka. še tev pluss.
0
infestus, izziņai domāta metal-archives lapa - neba viss ir jāmin te - pasviedu tikai bandu izpētei.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas