Violator
+2
Parādi indiāņiem metālu, tad dabūsi redzēt mošpitu (rock)

www.youtube.com/watch?v=jQaADJJ4x5I...

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
zaibis - i gan violator, gan violation. :D
0
viesuli, tu laikam neizlasīji manu komentu iekš degradācija diskusijas.
0
^ jo Tev tas bija jāņem vērā... k'mon...
+3
Es jau tajā tēmā kakainos video saliku, ta kā nav ko dirst bļe! Un to video ir tik daudz tajā diskusijā, ka to tak neviens prātīgs matainais lops netaisa vaļā.
0
kakas jau ir domātas, lai netiktu vērtas vaļā, - tādēļ jau palūdzu kakāt vienā caurumā, nevis visos vienlaicīgi! :P
+2
bet tad daudzi neredzētu šo jauko video, jo es toč to diskusiju ar 9573 video neveru vaļā :)
0
šito video es uzgāju, kad lasiju komentārus pie video ko youtubā var atrast ar atslēgvārdiem Municipal Waste circle pit. tur bija diskusija par tiem cicrcle pit, un tur viens čubriks bija ielicis šitam video linku. cik es tur sapratu, tad pašlaik Čīlē baigais thrash metal uzplaukums. Un tiešām tajā Violator viģikā visi tādi true thrasheri, nevis kaut kādi pokemoni emo.
Kaut gan, ja paskatās visādus Slayer Metallica Sepultura viģikus tai D amerikā tikai tādi ir. Kaut kā tā.
0
Čīlē un Urugvajā to indiāņu jau vismazāk ... Bet metāls D-Amerikā vispār ir populārs, tik tā pati problēma kas Japoškām un Krieviem (arī Čehiem / Slovākiem / Ungāriem) - maz starptautiski pazīstamu grupu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas