Neglected Fields
+1
Kāds zin kur var novilkt šīs grupas demo albūmus?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Mēģini ar kādu no grupas sabīdīt. Un tad pasaki vai izdevās.
+5
Dzirdēju baumas, ka šamie tomēr kaut ko spirinās. Esot bazars par ārzemnieku buņģiera variantu.
+3
cerams, ka tās nav tikai baumas
+2
Zinu kur var novilkt pilnos albumus loslesā, bet demo gan nezinu (neviens laikam nepacentās kaseti noripot). Turklāt visas demo dziesmas jau pilnajos albumos atrodamas ....
+2
Sergejs (Destr) nupat teica, ka "nokārtosies buņģiera variants", un tad jau aiziešot.

-----
Turklāt visas demo dziesmas jau pilnajos albumos atrodamas ....
-----
Tā tas ir. tomēr nez kāpēc man tas 4-dziesmu demo patika labāk nekā Synthinity. Tagad es neatteiktos noskaidrot, kāpēc ;)
+2
Biji jaunāks un naivāks ? ;)

Man ''Pleasure Of Molestation'' dēmucis iezveļ daudz vairāk nekā tās dziesmas pārrakstītas ''labākā skaņā'' uz ''Obsculum Obscenium''. Dēmucī skaņā vienkārši gāž no kājām nost m/
+2
Nu jā kruti, visi te kaifo par to kāda skaņa ir demucī, a padalīties nevar. Skopuļi :)
+2
Pleasure Of Molestation nebija demo, bet gan EP. to EP gan neesmu dzirdējis, bet ble tas Obsculum Obscenum ir nenormāli kruts albums! Black Metal kaveris vien ko ir vērts, nu var dzirdēt, ka čalis vokālā izliek visu savu dvēseli(ja viņam tāda vispār ir). un pati tituldziesma Osculum Obscenum vispār nogāž gar zemi
+2
Ņehuj dirst, ja nezin, bļa. Man ir CD, bļa ibionah. Šitas, bļa, jopbanijkoņ čerezžopu nah: www.cover-paradies.to/res/exe/GetElement....

P.S. OK, skaitās jau EP (uz CD gan rakstīts MCD), bet pašu spēkiem vien rakstīts un taisīts.
+1
visiem plusiņi
+2
bāc cik skaisti :*
+1
- Runci, tu padarīji padarīji šo diskusiju tik skaistu
+2
- es zinu, paldies, es arī tevi mīlu :*
+1
- Runci, tu padarīji padarīji šo diskusiju tik skaistu
+2
- Runci, es zinu, tu būsi mans vīrs!
+1
- heresy, tu būsi mana sieva!
+2
jau esmu
+1
- plusiņi būs mūsu bērni. DYING FETUUUUUS!!!!!1
+3
demo albūmus gan vari pameklēt dc++ vai arī torentos.
jā, neglected fields ir labs. vismaz es tiešām zinu cilvēkus, kuriem patīk, lol.
+2
eu, es liku sev plusiņu, un tieši parādījās heresy uzliktais plusiņš man, kāda optiskā ilūzija.
0
Tur tas joks, ka DC nav un neesu es tāds trakeru monstrs, lai izraktu absolūti visu ko gribu.
-1
vai ta hackers.lv huba nav ?
torentos saubos vai tik vecas lietas bus.
Nez mosh crisimi grib pacensties un aizpildit req metal.iplay.ro
pec tam es novilksu un iemetisu fano.lv vai ari yy.lv
pareizi fano.lv nevar :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas