Pērk/Pārdod
+4
Vai pārdodas?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-4
Pārdodas protitūtas. Lieta vai nu pērk, vai pārdod.
+5
Ej nu ej? :))
+3
Moš B.U. grib truemetālu nopārdot? Es zinu pāris clvēkus. Deniss arī būs.
+2
Thnx Ugga - šitais bija vajadzīgs...
Tūlīt sāksim tirgot :)
+1
ko ta'?
+9
heresy
+1
pārdodu besi mazās vienībās, par cenu - pie satikšanās.
+1
bet vispār ir viena lieta, Tev viņu vajag: Gates Of Ishtar KASETE !!!! Tu labāk zvani tūlīt, jo kuru katru brīdi kāds to mēslu beidzot savāks no manis...
+4
Par to jau vairāksolīšana bezmaz jārīko. Tā izreklamēts te forumā kā kaut kas TIK unikāli sūdīgs...
0
Bet tāda sadaļa nebūtu nemaz tik bezjēdzīga. Pēdējās nedēļas laikā piemēram jau divas gičas tirgojas nost un uz pavasari visi paliek vēl aktīvākin hohoho Pērk/pārdod/iemaina/met pakaļ you know
0
nu ja, ka "nebūtu nemaz tik bezjēdzīga"
tāpēc jau tāda tagad arī ir :D
0
Safārs man parādija tikai tagad pie lielajām sadaļām, bet pie jaunākajiem jau tēma bija. Kā browsēt tālak, ja pārlūka acis melo
+1
Ja brauc ar sūdu, tad vienā brīdī attopies sēdam milzīgā sūdu čuppā viscaur noziedies ar sūdiem - tur nav nekāda augstākā matemātika.
0
bod aizmirsa ceņņiku uzlikt
0
Ieinteresējies ?
+2
Nē, es tikai norādu uz tavām nepilnībām.
0
Varbut kads zin, kur sobrid labs cenas teltim - budzets - 20 - 30 Ls?
0
Vari dabūt no manīm teltīti pa 20 nieku! :) Skapī stāv jau otro gadu bez lietošanas. Aizņem tik vietu.
+2
vakar salūza čaiņiks, varu notirgot to pa pāris bambāļiem rēzeknes tumšā.
+2
kāda jēga no salūzuša čaiņika?
+1
^ Pieņemu, ka tomēr lielāka nekā no telts, kas jau gadiem tikai stāv un aizņem vietu! :D
+1
nu piem. čaiņiku tu vari nolikt goda vietā
+3
Vēl nebiju redzējis tādu lietu: no 10 aktuālākajām tēmām trūmetālā — četras par andeli, un pilnīgi NEVIENA par dzeršanu!!!
+3
Notiek vispārējā oligarhācija!
0
Vai, ku es bi naivs! Tagad jau šobrīd 6 tēmas no 10 par sīkām gešeftēm.
+2
Pupi!
0
Pērku alu.
+6
Perku pupus, pa leto, 2nd handu nepiedavat!
0
T.i., tu pērc kolbā izaudzētus pupus? Vai arī pupu izaudzēšanas procedūru?
+7
Pupu kāre uznākusi? Mums uz laukiem vairāki varianti: šabeļpupiņas, lielās cūku pupas, mazās strīpainās arī esot izaugušas šogad labi.
0
Pārdodu Steel kurpes. Melnā krāsā. Izmērs 41. Ideālā stāvoklī. Cena 20 Ls. (Rīga) Interesentiem lūdzu rakstīt uz e-pastu, kas norādīts profilā.
www.steel-boots.com//tmp/3-eyelet-shoes...
0
Situācija sekojoša. Par aliņiem paņemšu kādam nevajadzīgus Orģinālos CD ar labu klausāmo iekšā.
sanāca dabūt fordiņu kam CD atskaņotājs un ņem tikai tīro mantu pretī. Pašam viss tik super digitāls, ka nav ko iebāzt.

Varu piebraukt un savākt Rīgā vai bārā. ir varianti? Uzraksti ko piedāvā...
Alus pēc izvēles
+2
Nevajadzigos diskus cilveki tirgo Ebaya vai Discoga :)
0
Ja tev tas fords ir ar veco maģi, tad visticamāk skrāpēs diskus pa mūsu ceļiem. Es tādā neliktu. Svaigākiem mafoniem gan nekas tāds nav novērots.
0
Parastais, tā kā tev profilā nav mails norādīts, atraksti uz manējo. Man ir šis tas no kategorijas «maināms pret aliņiem». Nenozīmē, ka sūdīgi albumi — nozīmē drīzāk to, ka vairākos eksemplāros katrs.
+1
Nu komōn, viss taču vienkārši. Nopērc kādu širpatrepu
220.lv/lv/auto_preces/auto...
ņems visus formātus ar visām USB ligzdām u.t.t.
Tā tik kāds dos tev savus orģ.CD par aliņu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas