Anathema
0
Tikko draugos redzēju baneri, ka Anathema spēlešot Fono festā!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Nu tā pagaidām izskatās :)
+1
jei jei, jābrauc būs pagruzīties
-2
atkal brauks un mētās no sevis baigos kingus.
+1
va ta ir tik traki?
+1
Kā kuro reizi. Metālmānijā 2006. (laikam) gadā tā bija. Pārējās 2 reizēs, kad esmu redzējis, viss bija ok.
0
Atkal spers pa monitoru, ka neskan, kā gribās?
+1
Parādi to baneri. Kaut kā neticās. :)
0
www.fonofest.com/ rakstīts
-1
+4
Pofigs... būtu ko jēzīgāku savervējuši...
-2
marle, vakar, plkst. 21:24
Pofigs... būtu ko jēzīgāku savervējuši...

Jā, prasās kādu kārtīgu kristīgo metālu! :D
+1
marle
nākamreiz saviem senčiem to teikumu pasaki
+1
Interesanti vai viņi kaut ko no vecā materiāla arī spēlēs
+1
roof diez vai.

vismaz tajos pēdējos divos Live DVD neviena no vecā materiāla nav. Vienā DVD vecākā dziesma bija no Eternity (un arī tikai viena) un otrajā nekas vecāks par Alternative 4 nebija.
-1
pat Sleepless ne
+1
No vecajam dziesmam parasti spelee A Dying Wish un Angelica.
+1
veči nesatraucaties, redzēju viņus pagājušogad tepat Holandē :D ... spēlēja gan sleepless, gan silent enigma gan veel šo to, karoč nospeeleeja konci likaas gandriiz viss, a tad atnaaca veelreiz atpakalj un nomaica kaudzi vecos gabalus ;)
-1
tb nomauca
-4
nejēdzīgākā banda ever
+5
^nejēdzīgākais koments ever
+4
^ nejēdzīgākais uzbrauciena mēģinājums ever
+3
nekam nav jēgas
+1
==Chaos, 2. martā, plkst. 14:25
jei jei, jābrauc būs pagruzīties==
nevajag nekur braukt. ieslēdz vakarā ziņas un vari pagruzīties mājās...jei jei
-2
nah tās ziņas, neko jaunu jau tur nestāsta
-1
anatēmai cik ir dziesmas tik ir, a pie mums ar katru dienu arvien sūdīgāk un sūdīgāk... bļa sukas nogrieza 20% no algas, jebal pidarasi bļeģ
+1
kam nogrieza?
0
man, nu... :D:D:D
+1
dusmu terapijai vaig noklausīties Armanda dziesmu Uzpērkamās Dirsas.

"pie mums visiem viss ir pohuj, pie mums visi jau ir pieraduši, ka daži pimpji viņus līdz kaklam sūdos iegrūduši"

0
It kā spēlēs, jā. Cerams, ka nedirš. Jo MP reklamēja Anathema, a sanāca figzinakas. NO Anathemas jau bija veči, bet ne visi un ne tie.. Sen tas bija. Bet jāpagaida.
+4
Anathema + Alcest 10.11.2017 Tallinn Rock Cafe
www.facebook.com/notes/anathema/anat...
+3
^ es pagājušogad biju Eindhovenā uz Anathema. Obligāti braukšu
+2
man no Anathema jaukas atmiņas par sendienām, proti pirmie albumi līdz Alternative 4 ieskaitot, bet pēcāk strauji apsīka interešu aktivitātes ap šo grupu. Sāka palikt tādi nu izteikti mīksti un (garlaicīgi?). Līdz šodienai nu jau kaudze albumu izdoti. Parekomendējiet, kas tāds labāks no pēdējām dekādēm šiem puišiem. Paldies.
+1
^ man laikam bija stipri līdzīgi, tikai interese jau pazuda pēc Eternity. Bet laikam jau mēs visi kaut kā evolucionējam un 2011. gadā dzirdētais We're Here Because We're Here atgrieza interesi par Anathema, protams, ar nosacījumu, ka atsakāmies no stereotipiskā - "tas taču nav metāls, kas tie par pediņiem" ? Īstenībā jau tādu pavisam vāju albumu nav vispār (Distant Satellites tomēr ir švakāks), bet man vislabāk patīk Weather Systems (2012, favorītākais traks - Untouchable Part 1) un Natural Disaster (2003, favorīts - Pulled under at 2000 metres a second).
+1
Man ''Alternative 4'' šķiet lielisks un sekojošais ''Judgement'' ļoti labs. ''A Fine Day ... '' ir labs. Pēc tam gan sāka nīkuļot un ''A Natural Disaster'' varētu būt otrais švakākais albums aiz ''We're Here ...''.

''Weather Systems'' ir labs; par ''Distant Satelites'' nekas nav piefiksēts. Tas arī viss, par jaunajiem albumiem pēc ''Alternative''

Jūnijā būs jauns ripulis ar jocīgu nosaukumu ''The Optimist''
+5
Manā uztverē vk šedevrāli gabali:
www.youtube.com/watch?v=XFo332Y5uIA...
+2
Man Anathema ļoti patika līdz A Natural Disaster ieskaitot. Pēc tam man tas A-ha veidīgais muzons sāka krist uz nerviem. Es esmu optimistisks uz jauno albumu, jo šis jaunais gabals mani paķēra.

www.youtube.com/watch?v=8y1ROzCUpbU...
0
bet nu, protams, šis trve kvlt doom and gloom ir pāri visam

www.youtube.com/watch?v=04ulRWENs6U...
0
^^^, jā, Untouchable abas daļas lieliskas - dzīvajā bezmaz asariņa nobira ;)

Jaunais tiešām cerīga izklausās - ierasti atmosfērīgs un ievelkošs.
+2
Nu redzkā, nākamajā dienā pēc Tallinas, ir koncerts arī Rīgā.
Anathema + Alcest 11.11.2017 Melnā Piektdiena, Rīga
+3
Klīst runas arī par Dying Fetus, Mayhem un Katatonia rudens sezonā Rīgā ;)
+4
11.11.17 MP / Anathema / Alcest
www.ticketshop.lv/site/events/view/22...

Majhems un Dying Fetus oktobrī, ironiskā kārtā, izskatās, ka abi vienā datumā, tik katrs citā norises vietā.
0
Cerība, protams, naiva, bet moš noraus no agrīnā perioda labāko gabalu Sweet Tears. Atceros periodu, kad tika drillēts daudz un dikti.
0
aizmirsti ...
0
Alternative 4 ir tālākais pagātnē uz ko viņi parakstās, cik saprotu, lai gan sleepless ir vēl 2014-2015 spēlēts, ja var ticēt setlist.fm
0
var ticēt - tas arī Vellakmenī tika spēlēts, tik 2012.gadā - www.setlist.fm/setlist/anathema/20...
0
Šajā pagājušā gada setlistē vispār vecākais gabals ir no Natural Disaster, ja neskaita uz encore Fragile Dreams no Alternative 4 - bet gan jau, ka arī tā ir pārveidota, lai iekļautos viņu patreizējā daiļradē.

www.setlist.fm/setlist/anathema/20...
0
beidzot pēc ilgiem laikiem koncerts, kurā tauta reāli pēta setlisti un spriež par mūziku vēl pusgadu pirms koncerta :)
0
Man ir tādas divējādas sajūtas - veco laiku vārdā jau nu ļoti gribētos tikt uz koncertu. Bet nu tad es saprotu, ka mani tas viņu pēdējo padsmit gadu veikums galīgi nesaista.
0
Lai arī bandā sen nav ne Pattersona, ne Vaita, grupas kodols ir saglabāts pateicoties brāļiem Cavanagh (pareizi uzrakstīju?). Skatīt klātienē džekus, kuri reiz turējuši sveci, kad radās britu death/doom drēgnajā Liverpūlē, domāju, to trū fīlingu varētu sajust, lai arī muzons nav vairs gluži tas.
+3
Man tādā ziņā ir noveicies - sanāca viņus redzēt vaigā The Silent Enigma tūres ietvaros. Kopā ar My Dying Bride.
0
^kad un kur?
+1
Tas bija Katovicē, Polijā, 1995 vai 1996 gads. - braucām pilns lielais autobuss ar matainajiem lopiem :D
0
^Tas varētu būt ahujenna kruta, attiecīgā laika zelta periods, bet tuvojoties norietam. Tā autobusa matainajiem lopiem šobrīd vid. 40..45 g. varētu būt. Lielākai daļai, varu derēt, sen vairs nav nekāda sakara ar metālu :)
0
Bija jau arī tādi, kuriem tagad 50 :D
+1
^^ "nav nekāda sakara ar metālu" var būt maldīgs lielums. Ja "truba zovjot", tad "sakars" var atjaunoties sekunžu laikā :) Tas no pieredzes gan savas, gan svešas
-1
Lai arī bandā sen nav ne Pattersona
R
0
Reiz Dunkans ar mandolīnu vienā rokā, Mārstaļu ielas sienu otrā, lēnā garā tipināja uz braucamo, jo abi ar kolēģi bija koduši līdz rītam, pie dirsas, ka 5os no rīta lipene un koncerts, liekas, Francijā:)
Tas laikam bija Antimatter ietvaros kkādā Depo.
0
^jādomā, tas bija 14.11.2008 Depo koncis, kad vēl piedalījās Vic Anselmo. Tas gan nebija Antimatter ietvaros. Dunkana solo minitūre. Depo, atceros, bija diezgan pilns.
0
Ar Vic Anselmo bija MP
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas