Gorgoroth
0
ja kādam interesē, tiesa nolēmusi, ka tas nosaukums pieder Infernus'am
nu ko, jāgaida jaunie albumi
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jau zināms, bet MP diemžēl uzstāsies Gaahls vicinādams rainbow flagus. Varēs pēc tam uz XXL iet :D tikai viņiem blice zem cita nosaukuma būs...
0
jau zināms, bet MP diemžēl uzstāsies Gaahls vicinādams rainbow flagus. Varēs pēc tam uz XXL iet :D tikai viņiem blice zem cita nosaukuma būs...
0
Nav jau nemaz tik skaidri zināms, vai būs.
0
All hail the mighty ... GAYGOROTH and the new wave ov trve norwegian blue metal :D

Bet nu nez ... Ghaal vai tik ar to geju pasaakumu nechakaree medijiem un cilveekiem praatu.
+2
Gāls takš reāli zaimo, anālizējot. tas tūlīt būs jaunais trends blakkeriem.
0
Jaunais gandrīz gadu vecais trends?
+4
0
^lololololol :DDDD
0
hahahaha :D
0
Nabaga veco Gālu izsodomizē ar rozā ķiņķēziņiem :D
0
muahahahaha
0
jautrīši, blj.. :D
0
GoreGoreGoth

Feelings are guy :D
+2
Gaahla un Kinga grupa turpmāk sauksies God Seed.
www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...
0
God Seed - ar nepacietību gaidu, kas sekos tālāk :D
-2
wtf... Gāls tagad arī vēl par kristieti palika?
+2
Gay Seed
+4
Man ir aizdomas, ka Roof izteiktais nosaukuma variants tiks lietots biežāk nekā oficiālais nosaukums...
+1
Tas, kā dēļ šādas ziņas mēdz būt lieliskas, ir iespēja palasīt to komenārus:
"here's a better name:
Satan's Sperm Whale"
-1
Man Seed arī labs :D
-2
Ghaal Seed
-1
Jocīgs nosaukums, tur var vismaz 3 nozīmes viņam pieķēdēt. Smiekli visiem nāks ne pa jokam...
-2
normāls nosaukums - man smiekļi nenāk - laikam par to es tagad mīnusu dabūsu :
0
kkaads miinusotaajs te uzradies :/
+4
tas noteikti ir vai nu pats Gaals, vai viņa LV aģents.
+1
minusotaji varetu but tie pasi gaygoroth nepratigie un visadi citadi trakie fanu pulki, es par to esmu parliecintaats.
4 tas jau ir daudz, vesels pulks, pat tamboresanas pulcina nekad tik daudz nav bijis.
gorgoroth nepratigie un visadi citadi trakie fani paradiet sevi un ar dusmigu grimasi un krampigu pirkstu spiezt uz minusu. Ta tikai sabiedriba redzes cik jus esat, nepratigie un visadi citadi trakie fani.
+1
gaygaygaygaygaygaygay
+1
Es vispār i nemaz neierubīju, kādā sakarā Gāls vispār uz kaut ko tur var pretendēt. Viena vienīga reklāma, bledd!
0
Varu jums pačukstēt, ka Gorgoroth - Quantos Possunt Ad Satanitatem Trahunt ir jau pieejams. Pagaidām gan tikai 192kbps, bet ar to pietiek, lai saprastu ap ko lietas grozās. Un viss ir tā, ka jau bija gaidāms - vecais Gorgoroth stiliņš, tikai ar puvuma smaku. Viss jau dzirdēts n-tās reizes gan viņu pašu, gan viņu pakaļdarinātāju izpildījumā. Pat īsti nesaprotu kāpēc Infernusam likās svarīgi izdot šito lažu.
+3
^ pēc tāda ievada tak negribas vairs pat zagt lai notestētu :(
0
Kur novilki? Jāietestē ko viņš tur...
0
rockbox.psychocydd.co.uk/
iesaku ielikt šo torrentu pie bookmarkiem
-1
Bļe bet tur vajag uTorrent. man i bit comet... pox. pagaidīšu kamēr parādīsies iekš metal-torrents
0
www.youtube.com/watch?v=DKaZLYuPptI...

jup ! Pests ir atpakalj ! Gorgoroth gay no more !
0
Hellgaram taisnība, nav pārāk aizraujošs.
0
kkāds melodesas albūms. skan nedaudz pēc gorgoroth, bet ne vairāk, lai varētu tikai pazīt. diez vai kādreiz vēl klausīšos pēc pirmās reizes.
0
varētu man albūmu uz meilu atsūtīt???
-2
ha ha es intaram mīnusu ieliku.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas