Walpurgis night 16 korpuss
0
30. APRīLIS : "Valpurģu nakts"
30. aprīlī 2009. gadā "16. Korpusā" notiks raganu nakts sabats par godu viņu profesionāliem svētkiem - Valpurģu naktij.

Pasākuma programmā ietilpst 8. muzikālo kolektīvu uzstāšanās, karnevāls, raganu parāde un konkursi ar balvām no veikala "Stils-M".

Bizzara histērisko buršanu atbalstīs no skatuves:

Uzsildīs:
КРОВИ - www.myspace.com/krovivia
un
ИМПЕРИЯ - www.draugiem.lv/music/musician.php?...

Pielies eļļu:
XS DENIED (Igaunija, Tallina) - www.myspace.com/xsdeniedba...
un
CONSUMED (Daugavpils)

Smagas artilērijas uzbrukums:
CELESTIAL CROWN (Igaunija , Tartu) - www.myspace.com/celestialc...
un
HEAVEN GREY - www.myspace.com/heavengrey...

Iznīcinās ienaidnieku līdz galam:
SOLARIS - www.myspace.com/solaristic...
un
REBEL YELL - muzika.draugiem.lv/music/musician.php?...

Ieeja no 19:00, sākums 20:00 !
Līdz pasākuma sākumam cena - 4 Ls, ar pirmajiem dziesmu akordiem - 5 Ls.
Pēc tradīcijas meitenēm topless ieeja par brīvu.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
nekas īpašs.
0
Baudāmi varētu būt.
-10
Nesaprotu gan kads sakars valpurgu naktij ar kailkrutainam meitenem :D
Toties seit var saskatit seksismu un viriesu diskriminaciju.
Es tacu ari gribu aiziet uz so pasakuma ar kailu torsu par velti tikai sastopu sadu nejedzibu :((((
Laikam pedejie notikumi ir padarijusi nedaudz ksenofobisku tapec lai ari pasakums varetu but jauks shovs atbaida tas krievvalodigo grupu ipatsvars ka ari tas ka divaini jo nenotiek tas ne mp ne celle jo it ipasi pec idejas sinisteram ar so pasakumu butu jabut lielakam sakaram neka sitajam iestadijumam.
-10
Nesaprotu , gan kāds sakars valpurģu naktij ar kailkrūtainām meitenēm :D
Toties , šeit var saskatīt seksismu un viriešu diskrimināciju.
Es , taču arī gribu aiziet uz šo pasākumu ar kailu torsu , par velti , tikai sastopu šādu nejēdzību :((((
Laikam pēdējie notikumi ir padarījuši mani nedaudz ksenofobisku , tapēc , lai arī pasākums varētu būt jauks , mākslinieciskajā un kumēdiņu veidā , kā - šovs , rezumē - atbaida tas , ka šeit dominēs krievvalodīgo grupu īpatsvars , kā ari , tas ka nenotiek pasākums , ne mp , ne celle , jo , it īpaši pēc idejas Sinisteram aka Tomam par šo pasākumu būtu jāatbild jo goti un viņš ir tuvāki , šai nozarei , nekā vienkārši komerciāls klubs ar savu popkultūras domāšanu!!!!!!!
+5
Tev laikam vienmēr jau jāizceļ savs intelekts.
Besī šitādi pisēji, kas vienmēr gaužas par to, ka meitenēm atkailinoties ieeja ir lētāka. Da ej uz kādu geju klubu, tur noteikti ar šādas fīčas ir priekš džekiem.
Derētu visos pasākumos pa kādai krievalodīgai grupai, ieteiktu visiem organizātoriem šo domu apsvērt.
Un kas tur dīvains ka nenotiek mp vai velns viņ kādā cellē. Ja neesi pamanījis 16.korpusā šad tad notiek šāda veida pasākumi. Popkūltūras domāšana tā teikt man vienmēr asocējusies ar naudas kāšanu un domājams ar šāda veida pasākumiem diesko daudz nevar nokāst skanošo. Aizdomas, ka tev pašam ir k-kāda kreisā popkūltūras domāšana.
Un pričom te Toms, ķip viņš ir vienīgais kas drīkst rīkot pasākumus kas kaut cik saistīts ar tā teikt gotisko un līdzīgo un vispār pričom te goti...

Bļ!
+4
Kaut kāds slāvu pasākums, na*!

Augstākais komentārs laikam ir atbilde uz kādu neredzamu bobijsxxx komentāru?
+3
Tik tiešām, ar savu atkailināto torsu Bobijs var doties uz Purvu, tur noteikti sagaidīs ar atplestām rokām/kājām.. Bet vispār - nu kā var šitādu fufeli malt! Krievu grupas - ksenofobija, atlaides meitenēm - seksisms un diskriminācija, atbaida tas, ka nenotiek cellē vai MP.. psc!
-9
Zipak jā esmu inteliģentāks par tevi :D
Saproti es iestājos par demokrātiju ja ir atlaides meitenēm tad tādām pašām arī jābūt džekiem.
Teoretiski piekritēju varētu būt no abām pusēm jo nenoliegsim ka ir cilvēki kas nodarbojas ar fitnesu un uztur sevi formā sava ziņā arī no vīriešiem izskatas pietiekami pievilcīgi lai meitenes nāktu uz viņiem skatīties.
Protams marle tākā tev pašam nav ne muskuļu ne formu ko rādīt tad tev jau svarīgi lai šādu variāciju nokakātu visā garumā.
Tam arī nav nekāda sakara ar gejismu.
Tikai vienkārši plašāks skatījums.
Tā marle nosauc lūdzu kādu grandiozu true norvegian black metal festu ir sarikojis 16. korpuss ? :D
Drīkst jau arī citi rīkot tomēr mītiskā valpurģu nakts vairāk piestāv gotiem nekā metālistiem.
-7
Jūs tak vienkārši esat aprobežoti.
Dzīvojam tak 21. gadsimtā.
+8
He who lives in a glass house shouldn't throw stones.
+4
Es būdama sieviete uzskatu, ka bezmaksas ieeja vellatām ar plikiem pupiem ir laba lieta. Drosmi vajag attalgot un skaistumu mums visām būs vairot.
-7
Te tak vispār ir bezjēdzīgi diskutēt.
+5
...jo neviens tev nepiekrīt, un tu nespēj nevienu pārliecināt par savu taisnību? Mja, dīvaini, ka tā.
0
Solaris... nu psc, tādi ''iznīcinātāji''.
-5
Laikam tiešām jāpārdod savs acc ebay'a , jo kā redzams jums pieklibo takta izjūta , tam ka es panācu jums pretim rakstot tā kā gribat!!!!
-8
Latentie geji jūs tādi.
+4
labais, man jau likās, ka esmu gejs... visu laiku nevarēju saprast, kāpēc man patīk vīrieši.
+3
Zin, bobij, labāk pārdod sevi ebay'ā, jo, kā redzams, tev pieklibo sajēga. Tu domā, ka rakstot ar garumzīmēm un nevietā saliktiem komatiem, tu kādam izdari pakalpojumu?

(pačukstēšu priekšā - lielākā daļa vienkārši labāk gribētu, lai beigtu dirst kaut kādu debīlismu).
0
'Te tak vispār ir bezjēdzīgi diskutēt.'

Taadaa gadiijumaa - ko tu te meklee?
+4
Lai arī cik grūti nebūtu to atzīt, katrā sabiedrībā ir nepieciešami indivīdi, no kuriem ņemt piemēru kā NEVAJAG darīt - tas krietni atvieglo potenciāli traumējošu situāciju risku, kas saistītas ar teoriju, praksi jeb "mācīšanos no savām kļūdām". Turklāt pieļauju, ka ne jau retajam maziņu katarsi varētu sagādāt maziņā apziņa "paldies dievam, ka es neesmu tik stulbs kā tas roberts". Tas, ko es ar to gribu teikt, ir, ka tomēr sliecos nepiekrist Intara priekšāčukstam...

Manuprāt zīmīgi, ka bobijsxxx piesauc latentumu - gayism aside, izbaudi savu paškritikas trūkumu, kamēr to spēj, kas zin', ja nu kādu dienu vēl būsi gatavs piemaksāt, lai tikai tiktu vaļā no sava vecā "acc"
+2
Uzziņai:
Ģermāņu un skandināvu mitoloģijā Valpurģu nakts tika svinēta kā mēness svētki pirmajā pilnmēness naktī starp pavasara un vasaras saulgriežiem. Vēlākās tradīcijās par Valpurģu nakti tika dēvēta nakts no 30. aprīļa uz 1. maiju, kad raganas Bloksbergas (Brocken) kalnā svinot svētkus.
Viduslaikos šajā naktī tika atzīmēti svētās Valpurgas (Walpurga/Walburga) svētki.

Kāds te sakars ar gotiem?

Cik neinteresanti dzīvot visu ierāmējot attiecīgajā rāmītī. Neinteresanti, bet daudz vienkāršāk...nevajag kustināt smadzenes tik daudz.

P.S. Klubā XXL puišiem (ja tos var nosaukt par puišiem) ieejas biļete ir 2ls, bet meitenēm 10ls, tā ka...
0
a puišiem transvestītiem? bobikam?
-7
Tads sakars ka visus ieprieksejos pasakumus sai sakara tomer ir rikojusi ja nekludos NPD viniem jau bija ar gotiem kopigas gelas.
Jebkura gadijuma gotiem sie visi rituali piestav daudz labak.
Piemeram tas pats witchcraft tiesi priesterienes apgerbu zina tuvakas ir gotiem neka metalistiem.
Taka manuprat sada orgijam skaistak piedien goti neka pagan metala cienitaji apgerbu zina.
Piemeram cipendeilu pasakuma tiesi dzekus neielaizh.
Varbut ja partrauksiet tik sauri domat tad bus ok iespejams jau ka vienkarsi nevienam no trumetal.lv nav tada perfekta auguma ko radit tapec jau ari tiek man te braukts auguma :D :D
+2
Grūti noturēties nelamājoties.

Kuram te ir tā šaurā domāšana!
+2
Reizēm patiešām grūti ir pašam sev pamatot ķekša absenci. Es jūtu, kā manas smadzenes bojājas, kaut vai tikai izlasot pāris teikumus tā sviesta.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas