Postapokalipsei joprojām vajag aktierus, sevišķi kanibā
+2
1. Tik nebrēciet, ka dubultposts. Informācija ir mazliet pamainījusies, turklāt tagad vecajā tēmā apspriež tikai bobiju, kuru es pat neredzu.

2.
Radoša grupiņa sestdien 18.aprīli Ķemeros no pl.11:00 līdz vakaram uzņem mazbudžeta postapokaliptisko mītu/traģikomēdiju/film... - "Pēc bumbām krita sienas".
Sestdien filmējam masu skatus, kuros aicinām piedalīties visus interesentus. Jo vairāk, jo jautrāk.

Ja vēlies piedalīties, lūdzu, sūti e-pastu uz negaiss@gmail.com pēc papildus informācijas.
p.s. Cilvēkēdājiem un skatu ierīkošanas palīgiem uzsaucam alu (kamēr pietiks nauda).

Foto no apokalipses: www.amateurinmotion.com/dzelme/kemeri/index...

Par filmu:
Filmas darbība galvenokārt norisinās Latvijā pēc globāla atomkara.
Cilvēku ir palicis maz, daļa ir deģenerējusies, citi dzīvo slēgtās apmetnēs.
Vienu šādu sabiedrību ar iebiedēšanu un dezinformāciju kontrolē reliģisks/militāri zinātnisks kults, kura plānos pavisam nejauši iejaucas galvenie varoņi.
Filmā darbojas arī nāve, cilvēkēdāji, šamane, vadonis, orākuls, kultisti, trakie, klejojoši mūziķi un citi postapokalipses iedzīvotāji.

Apspēlēsim tādas tēmas kā pūļa kontrole, reliģiskais autoritārisms, ģenētiskā atmiņa, paralēlās pasaules un cilvēka iekšējais ceļojums iekšā un ārā no tā visa.

Ainas sevī ietvers:
Postapokalipses pilsētas trakā ikdiena un iedzīvotāji;
Kulta ceremonijas (upurēšana, pielūgšana);
Cīņas ainas;
Masu sacelšanās;
Pēdējā episkā cīņa starp cilvēkēdājiem un kultistiem;
Trako stāvs.

Nepieciešamie tēli skatiem:
Postapokalipses iedzīvotājs
Cilvēkēdajs
Kultists
Trakais

Pēc pieredzes garantējam jautribu foršā kompānijā un labi pavadītu dienu. Atlīdzība radošajā baudā, taču badā nomirt arī neļausim.

Paldies,
Māksliniece Ieva, Ceļojošais muzikants Jānis, Orākuls, Vadonis, Melnā Priesteriene, Nāve, Šamane Taiga Melno Dzērvju cilts, un citi.
Un Radiācijas sistēmu operators Olafs.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
cik jau pieteikušies?
+1
No truemetal uz foruma ierakstu atbildējis tikai viens pats Valters! Tas nav true! Nu būs vēl henesy, runcis renars un deep.

Mēs pat sarunājām 2 hiphoperus, kurus nejauši satikām gruvešos.

Un redz, man tieši likās, ka cilvēkēdāji ir īstā loma metālistam. :)
Pašlaik ar e-pastu apzinām jau pieteikušos, kuri noteikti ieradīsies.
Maillistē ir cilvēku mazliet pāri 30, taču kāda puse jau ir skaidrs, ka neieradīsies
+1
Es saku, ka būs jautri! Ģenerālmēģinājumā bija! Lieliska iespēja jautrā kompānija pavandīties pa Ķemeriem un pie tam vēl nejauši kļūt par filmu zvaigzni!

P.S. Mīļie, vai kāds, lūdzu, varētu man uz 18.,19. aprīli aizdot tādu kārtīgu guļammaisu, kas iztur -15 (vai vēl zemāk) grādus?
+2
Guļammaisam jau pofig, cik grādu, galvenais lai gulētājs iztur... Domā, būs -15 šonedēļ? :D
+1
Tik daudz gan jau, ka nebūs, taču es domāju, ka naktīs (un vēl pie tam — mitrajos Ķemeros) laikam vajadzētu tādu siltu "sedziņu".
0
Tā kā mēs visu nepaspējām uzfilmēt 18. un 19.aprīlī, turpinām filmēšanu (daudz siltākajā) 3.maijā (svētdien) sanatorijā Līva, Ķemeros (Jūrmala).
Plānojam postapokalipses pilsētas ainas sākt filmēt no apmēram pl.12.30 līdz 16.30 (40min gatavošanās).
Tur būs iespējas izpausties kā kultistam, postapokalipses iedzīvotājam un trakajam.

Lūdzu, piesakieties, kas vēlas piedalīties šajā filmēšanā!
E-pasts: negaiss@gmail.com

Sanatorija Līva uz kartes: Ejiet uz maps.google.com/ un meklēšanas logā ierakstiet 56.947528, 23.510184

---
Daži foto no iepriekšējās reizes:
foto.inbox.lv/arnis~kalninsh/19-0...
+1
Sāki filmēt un sākās gripas pandēmija...
+4
Tas ir nākamajai filmai. Ta kā mums nav naudas specefektiem, ar manu draugu biologu palīdzību nosūtījām vēstulīti uz Meksiku. :))
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas