Sutas Balss 2009
+1
šogad pasākums notiks 14. un 15. augustā, tapēc gribētājiem vēl laiks rosīties līdz maija beigām,atkal būs daudz dažāda stila un līmeņa grupu un jautrības kā parasti, sakarā ar krīzi alus arī būs lēti. sīkāk www.sutasbalss.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Sakarā ar krīzi būs jāsāk domāt kur braukt kur nē... jeb jābraukā kamēr nauda ir un tad tiem kuriem nepietieks, nu neko.
-16
Kautini starp pankiem un metalistiem ari tiks rikoti ?
Kur tas pasakums isti notiek ?
+7
Ehhh, krīze viņiem. 90-tajos mēs braukājām pa festivāliem bez neviena santīma kabatā.
+7
Ba bobij ko var dirst visulaiku par tiem pankiem, bļ. Nafig būtu jākaujas. Tevi kāds panks piekāvis, ka nevari likties mierā, jeb vienkārši debīls esi?
+8
panki un metālisti varētu kopā tā draudzīgi uzšaut bobim.
+9
Vakar vakarā Daugavā peldam tika atrasts vīrieša līķis ar ļoti vardarbīgas nāves pazīmēm. Pēc atpazīšanas veikšanas tika secināts, ka tas ir bēdīgi slavenā forumu cīnītāja par vvz ko BobijaXXX līķis.

Aizdomās tiek turēti visi truemetal.lv lietotāji, Brasas skini un.... principā, visi, ar ko viņš kādreiz ir komunicējis.

Krimināllieta netiks ierosināta nozieguma sastāva trūkuma dēļ.
+6
"Krimināllieta netiks ierosināta nozieguma sastāva trūkuma dēļ." :D

dziivnieku tiesiibu aizstaavji gan vareetu meegjinaat kaukto izdiikt par retas, iipashi neapdaavinatas neandertaalieshu sugas peedeejaa paarstaavja bojaaeju.. bet kas gan vinjos kluasiitos :D
-2
Sutas Balss ir visjaukāk atmosfērātais fests latvijā.
0
es to festu dēvēju par Sukas balsi, tas arī aptuveni raksturo manas domas par šo festu, vienreiz biju 2006.gadā, 1 dienu es izturēju. :D
+2
sakritība, ka nupat jūtrubā skatījos kaut kādas grupas ar nosaukumu katalepsija konci iekš Sutas balss. uz skatuves bezpreģels. pie skatuves vēl lielāks bezpreģels. visapkārt bezpreģels. diez, tas fests nav kaitīgs veselībai?
+1
Iespējams, tur slēpjas tā pasākuma burvība.
Protams, ne visiem tas var patikt.
+2
Diezgan liela anarhija. Pagājušo gad bija tā, ka tur varēja braukt dienas atpakaļ, un palīdzot taisot skatuvi un staf, tika iekšā par brīvu. Nu, un daži panki bija tā darījuši, un pirmajā oficiālajā festa dienā viņiem jau bija 3 vai kura diena dzeršanas, un taisot skatuvi viņi bija ar to skavotāju, ar ko laikam skavo skatuves audumu, bija piebliezuši pilnas rokas ar tām skaviņām. Karsts, daudz alus, un viss iekaisis. Tas bija pizģets skats.
0
značit, ir kaitīgs veselībai.
0
:D
+3
es metu krustus, lai man tur nebūtu jāspēlē :D es tiešām negribu uzšķērst kādu panku vai sākt bļaut uz organizatoriem vai iet dirst mežiņā, kur odi kož dibenā, jo tualetēs viss plūst pāri... utt utttttttttt
0
Kurā grupā spēlē?
+1
Ui es jau tur esmu bijis trīs vai četrus gadus pēc kārtas. Ja nepiedzeras tā ka neko neaceras tad ir baigi super. :D Nezinu gan par tiem odiem kas kož dibenā, bet toleti vienreiz izmantoju, tas bij baigais piedzīvojums. A tā pēctam var ezeriņā, kārtīgā ezeriņā dibenu izskalot un tāpat nopluņčāties. Vieta jau skaista.
-9
Marle vai zipak vai ka tevi tur sauc tagad esi izskuvis sev irokezu uz galvas ka tagad esi meties uz baigo panku aizstavesanu? :))))
Man pret pankiem ja vini nav lecigi un nepiesienas klat nav nekadu iebildumu.
Ir zinami sakarigi panki kautkan jaatzist lielaka dala panku meitenes piemeram Gunta.
Tas jasaprot ka sakarigie panki ko esmu pazinis vairums ir bijusas meitenes.
-11
Neonz pag vai tad tev nebija 25 gadi ?
Ja nekludos tad 1995. gada tev bija 13.
No cik gadiem tad tu pa festiem isti braukaji.
Tads malacis ka nu tik :DDDDD
-8
Liega tad jau drizak nevis sukas fests ir si varda cienigs bet tas zverudarznieku :))
-8
Pareizi sukas fests tak ir siichiem kuriem vasara ir brivlaiks.
Kuri var atlauties uz festu atbraukt 2diena un dzert vai dikt kadam alko lidz 7dienai.
Liega ja tu spelesi es noteiktu brauksu pie reizes bus Lacars jaredz klatbutne :))
+4
o bļā, ko tad es tādu esmu izpelnījusies, lai bobijs speciāli brauktu uz mani skatīties? Nu tad lūdzu tikai ar ziediem un plakātiem, labiņi? :D
un Helvijs teica, ka panki nemazgā dibenus, tāpēc es ar viņiem nedraudzējos :D
-4
Liega kadus ziedus tu gribi.
Kukurs nebus apvainojies ka es tev ziedus :DDDD
Par tiem plakatiem laikam bus ta svakak jo nav ne jausmas kur lai dabu Lazarus plakatu.
Jums fanuklubs ir varbut tur janoperk :DDDD
+1
Plakāts pašam jāzīmē vai arī prasi Mazajai mellajai par fanuklubu, viņa visas tās štelles organizē :p
Bet ko Tu darīsi, ja es nebūšu ar vienu grupu, bet divām? Tur vieni laksti nederēs un viens plakāts. Jā, es zinu, ka dārgi izmaksāšu :p Un Kukurs te ņipričom, viņam jau ir saderēta prūšu līgava un nākotnes plāni par bērnu selekciju
-5
Kas ir ta maza mellaa ? :DDDD
Nezinaju ka tev ir otra grupa to busu palaidis garam ka tad to sauc ? :DDDD
Tad tu tikai lakstus vai pukes gribi ?
Visa nopietniba nebutu iebildumu tev ziedus uzdavat ja sniegums bus jauks.
Prusu ligava ?
Nezinaju ka tadi prusi vel eksiste :DDDD
Viduskolas laika vins bija neonacistiski tendets jaunietis nevis kautkads prusis.
Viekarsi nezkapec biju iedomajies ka jums tada nopietna romantiska kopiga saikne un tu esi vina izredzeta.
Ja kludijos tad atvainojos tev.
0
Es nekad nēsmu bijis šitajā pasākumu.domāju ka ar neko vel nēsmu palaidis garām:-))
+2
kamon, tas ezeriņš no rīta vien ir labs arguments, lai uz to festu arī varētu aizbraukt. un atmosfēra ar tur chillā.
-5
Pilns ar netīriem pankiem un nomālējušiem pokemoniem???
+2
vispār jau ne pārāk. katrā ziņā, ne tik daudz, kā citos latvijas festos. panku gan tur ir diezgan daudz, bet tas netīrums... ai, ai, aizspriedumi.
-4
Vai tad panki mēdz būt tīri ar??
+12
Jā, un vai metālisti mēdz būt skaidrā ar?
-1
Ak kas ar jums ir ar tiem pankiem??? kaads kashkjis kas notiek? man liekas ka peedeejaa laikaa vispaar visi dziivo mieriigi un nahuj kasiities savaa starpaa ja var kopaa savaaakites un kaadu suuda urlu atsist tas buutu produktiivaak.... un es biju viens no tiem pankiem kas sevi ar skavotaaju saskavoja un jaa poh tas ir fests un kaa zinaams fests ir izklaide, katrs izklaideejas kaa grib... fests ir ideaals un tur nav nosuudojushos pokumonu tas tieshaam priecee jo tur brauc nopietnaaki cilveeki un tur ir tas miers kas daraas... un jaa panki arii meedz mazgaaties, ir arii taadi kas mazgaajas biezhaak par jums...
-2
"tur nav nosuudojushos pokumonu tas tieshaam priecee jo tur brauc nopietnaaki cilveeki" :D kā tad...
Panku reliģija ir anarhija, tās totēms - ampula; fetišlieta - cigarete, kura jādiedelē no citiem.
Man nav paveicies, man nav pazīstams neviens sakarīgs panks.
+2
^ nu tā pateikt gan ir stulbi.
0
Liegai nav gadījies dzirdēt par straight edge un redzēt Henriju Rollinsu...
0
"man liekas ka peedeejaa laikaa vispaar visi dziivo mieriigi un nahuj kasiities savaa starpaa ja var kopaa savaaakites un kaadu suuda urlu atsist tas buutu produktiivaak.."

Buhaha, tāda demagoģija. Dzīvosim mierīgi un visus spēkus atdosim cīņa pār "sliktajiem"!
-6
teiksim ta ja panki ar savu lecigumu netraucetu metalistiem viss butu ok.
+1
"Liegai nav gadījies dzirdēt par straight edge un redzēt Henriju Rollinsu..."

Šķiet, ka G.G. Allin ne tik :D
-2
ja pasākumā (tajā pašā Sukā) es "trū pankus" vairāk redzu horizontālā stāvoklī kaut kur vārtoties vai guļot kur pagadās, un, kad kādi eksemplāri dzēruma delīrijā mēģina prikola pēc uzklupt citu cilvēku teltīm, man tomēr izveidojas konkrēts un diezgan negrozāms priekštats par panktu domāšanas veidu un to diezvai mīkstinās slavienie onkuļi un viņu veikums, ko min Infestus un Intars.
+1
nujā, vienkārši ir tie eksemplāri, kas liek domāt, ka liela daļa no viņiem māk vien dzert alu un pēc tam vārtīties pa zemi, bet tā jau vienkārši ir acīs lecošākā daļa.
+3
Ōjā, G.G. Allin gan varētu mīkstināt:
www.youtube.com/watch?v=XCYAflHm-U4...
+2
^ Nu tak jau, kur ta nu vēl zolīdāku čali atrast.
+2
Čīzas Maria!! :D :D :D
+1
ble, gomosjaga
0
Dauns. Nu vajag šai pasaulei attīrīties... Vajag...
0
Tas G.G.Alins jau nav panks. Kaut kāds bastards ar novirzēm, nu, lai jau, bet panku idioloģija jau reāli ir anarhija, nekādas rūpes. Šitas tā nedaduz slimi pazīmēties grib, nu, un sanāk arī.
0
foršs fests bija!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas