ASP
0
Vācu gotika. Neko sev, veči ir pacentušies :)

www.youtube.com/watch?v=D8kvrYuQHOo...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Klips pa pirmo, ''Corpse Bride'' plastilīna stilistikā (kautkad jau biju skatījies, laikam Beauty in Darkness izlasē). No šitādas Gotikas (precīzāk - Synth Gothic) šo to mēdzu paklausīties, šitiem pāris albumi ir dzirdēti - tīri patīkams klausāmais.

www.musicmight.com/artist/germany/fran...
0
klips jauks, bet mani gan vairāk pievelk tieši tehniskais izpildījums
0
Kādu labu laiku biju uzsēdies šiem, bet tagat k-kā vars īpaši nevelk. Runājot par dziesmu, klausīties var, klips ar labs.
Tas īsumā viss.
0
Videoklips nedaudz atgaadina grupas TOOL videoklipinus:D:D
0
Ar ko ta ?
0
The best albums thus far - "Weltuner", 2003. gada un "Requiembryo", 2007. gada.
0
Pēc 2005 nevienu jaunāku neesmu klausījies, būs laikam jāpačako, ja sanāks lais.
0
^^Sonne, tu par ASP? Man ir tikai 'Nie wieder [digipaka]'.

Tu varētu būt feins vecis un upload'ot tos 2 priekš manis, ok? Uzliec uz yy, vai kautkur, lūdzu.
0
Kā es tev lai uplodoju oriģinālos CD ???? :)

0
FLAC vai APE, protams.

Bet vispār tur apakšā Ramstein skan, ne?
0
Ne Ugga, jautajums nebija domāts par faila nosaukumu un kodējumu - bet par to, kā CD fiziski lai kautkur uplodo :)

Sorry - es savus CD no kolekcijas neripoju, jo pamatā visi kas man ir - ir limitētie un neizpakotā veidā plauktiņā...

Bet atbildot uz mazais2 jautājumu - vai tad ir tik traki ka nekur tos 2 albūmus, ko minēju, nevar nopumpēt??? Tam man kautkā negribētos ticēt...
+1
es savus CD no kolekcijas neripoju, jo pamatā visi kas man ir - ir limitētie un neizpakotā veidā plauktiņā...

^ kam taupi ? invāzijai ? >:)
+3
Nē - kapitālieguldījums :)
+1
tīri praktisks bez subjektīvā ?
+3
Var arī tā teikt...

Nu mana sistēma ir ļoti elementāra, man bija ap 2000 dažādu stila oriģinālo CD, ko esmu lēnā gaitā tagad nopārdevis, gan Ebay'ā gan no rokas, atstājot tikai limitētos izdevumus utt - un par ietirgoto naudu pamatā iepērku pārdoto vietā limitētās versijas un plates, kas arī ir "uber limited", special boxes etc... Tas ir reāls ieguldījums nākotnei, jo vērtība šādiem izdevumiem tikai ar katru gadu pieaug.
0
arī krīzes laikā ?
0
japs...
te jau savulaik bija saruna par platēm un to cenām.
-2
Vot nodarbe. A kas pēr k-kādus ASP, johaidī visi tādus ripo.
+1
Kāpēc ? Kam patīk tas nopērk.
+1
Ar patikšānu jau gan nepietiek.
+2
Ko ta vēl vajag ?
0
vot-vot...^^^
0
"Bet atbildot uz mazais2 jautājumu - vai tad ir tik traki ka nekur tos 2 albūmus, ko minēju, nevar nopumpēt??? Tam man kautkā negribētos ticēt..."

mininovā nebija.
0
Mininovā <-LOL
0
es tur parasti viskautko velku. vai vēlies mani apgaismot par torentjūzēšanu? būšu pateicīgs
0
Tādos publiskos torrentos tak pārsvarā visāda propulāra huiņa, DC var atrast retākas lietas. Man gan nav jausmas, vai tāds ASP ir vai nav populārs. Acīmredzot nav.
0
Normāli keksi muzonu no torentiem nevelk ...
+3
No kurienes, tad tavuprāt, metalarea.org, no kurienes, cik saprotu, pats lielākoties velc, to mūziku dabū? :D
+3
Ble, kaut kāds tizls teikums sanāca :D
0
Nuja, visādi lohi pa torentiem savelk, normālie keksi pēc tam normāli novelk :D Daži jau tiek pie relīzeru serveriem un nosper no turienes. Pēc tam palaiž tīmeklī.

No publiskajiem torentportāliem jau tikai jaunos albumus var dabūt. Vecos labāk pa torrent.ru vai forumiem meklēt
0
uzrakstot googlee 'Requiembryo mp3 blogspot' pirmajā lapā atradās kaut kāda adrese sapodownloads.net/2007/05/asp-requiem...
0
labi - ja kāds man iedos pieeju kāda privātam FTP serverim - uplodošu tur ASP-Requiembryo-2CD-Limite...
0
^^^es jībal normālus keksus. Es visus jaunos gabalus velku no mininovas. Kā tikko jauns albūms, tad uzreiz parasti mininovā ir, pat diezgan retas lietas.

DC es sen pārstāju lietot, jo viss, kas tur reāli ir, ir tikai ārzemju filmas ar krievu voice-over. Šis tas labs jau tur bija - kādi 10 Lv jūzeri, kuriem bija labas mūzikas kolekcijas, bet tas arī viss. Ņemot vērā, ka esmu ārzemēs, man dc ātrums vairāk par 50kb/s nespīd.

Varbūt ārzemnieku dc ir arī jēga sēdēt, bet tur viss atkal ir kategorizēts un kaut kādas privilēģijas un vēl visādas fiģņas, nu nafig nevajag.

Tā kā torrenti vairāk patīk.
0
"Nuja, visādi lohi pa torentiem savelk, normālie keksi pēc tam normāli novelk"

labi, BOD, man jau nav iebildumu, varbūt, ka kaut kas foršs tajā visā arī ir, būt `visādam loham`...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas