Finntroll kapučjaka
+4
Pārdodu Finntroll kapučjaku. XL izmērs. Pērngad atvesta no WOA, uzmērīta un nolikta skapī, jo par lielu. (Tā ir, ka pirkšanu uztic vecim :D)
Bildīte www.heavymetalonline.co.uk/acatalog/Zh017.gif...

15ls
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+7
pagaidi kad apvelsies un tad deres noteikti
+4
LOL
+3
Esmu izlepis - man vajag ar reiferi un lielām smukām krāsainām bildītēm.

+4
Rāvējs ir.
A bildītes vari izkrāsot pats :D Brīva vieta krāsu fantāzijām :D
0
Un tev viņa ar par lielu :D
0
XL man par mazu (ja arī gribētu...)

ekkh :( Nedomā ražotāji par dūšīgiem latvju tēvaiņiem. Jāspīlē virsū uz plikas miesas XL svetšērti :( XXL ir non-existant.
+7
Pērc Amērikā - pazudīsi tajās drānās
0
dod man pusgadu, es mēģināšu uzēsties pa to laiku līdz XL.... tagad ir S
-2
V
-4
E
-2
I
-3
K
-2
I
+5
Tu ko dari?
0
viņš testē kapacitāti
0
ooouuuuuu -k
+2
ēsreips nāks, tad būs slikti
+1
Nobanos nahujjjjjjjjj ??? Jeb pohujjjjjjjjj ????

Man ir XXL Moonspell kreks. Neslikta pidžamma, tā ka XL būtu pašā laikā ..
+3
ieliec bildi, kur esi tajā XXL kreklā ;)
+1
Tas briedis kaut kā atbilst manai iekšējai būtībai. Ja rīdzinieki gadās būt dīvaini un neviens to smukumu tā arī nepaņem, tad esmu pircējs - ja būsi ar mieru pa pastu to jaku sūtīt...
+6
Hehehe, nepārtraukti kāda liek ragus? :D
+2
Apmaksāti pasta izdevumi un sūtu kaut uz Austrāliju:D
uzraksti uz ziziister @ gmail.com
0
BigUgga - nē, bet visādi čukčas iejūgā ielikt gan mēdz...
+7
Vēstule ministram

Cien. Slaktera k-gs!
Vēršos pie Jums ar lūgumu palīdzēt.
Man ir 24 gadi. Apstākļu spiests, apprecējos ar 44 gadus vecu atraitni. Viņai ir meita, kurai ir 25 gadi. Mans tēvs viņu apprecēja. Iznāk, ka mans tēvs ir manas meitas vīrs. Tādējādi mana meita ir mana pamāte, jo ir tēva sieva. Mums ar sievu piedzima dēls. Viņš kļuva par mana tēva sievas brāli un tēva brālēnu. Viņš kļuva arī par manu onkuli, jo ir pamātes brālis. Mans dēls ir mans onkulis! Mana tēva sieva arī laida pasaulē dēliņu. Viņš uzreiz kļuva par manu brāli, jo ir tēva dēls, un mans mazdēls, jo ir manas sievas meitas dēls. Iznāk, ka esmu savas sievas brālis, jo esmu sava dēla brālis. Galu galā iznāk, ka esmu pats sev vectēvs.
Tādēļ, ņemot augstākminēto vērā, Slaktera kungs, lūdzu Jūs veikt nepieciešamos pasākumus, lai atbrīvotu mani no obligātā militārā dienesta, jo pēc likuma, iesaukt armijā tēvu, dēlu un vectēvu vienlaicīgi nedrīkst.
+2
Anekdošu sadaļu navarēji sameklēt :D
+5
Malējs pēdējās dienās tā kā ar šaibu pa galvu atrāvies :P
+2
nu tak, mums darbā atlaiž 8 darbiniekus no mana ranga un es esmu atzīts kā "the best man" ... Malējs paliek!!! *

* būs par ko ceturtdien sūkt alus visu dienu andrējostā >:) ja kāds tur gadās, pievienojās
+3
tagad visi tevi noskaudīs, haha
0
A kas ta tur tāds labs būs ?
0
vai tad andrejosta tagad nesez menti(un dzer alu XD) un nedzen visus alkanus prom? Vismaz kad mana draudzene gaja tur ar draugiem iedzert, paris urliki teica, ka tur menti gainajot visus nahuij.
0
tur būs kompānija, vai būs kādi sabiedriskie pasākumi nezinu :)

tālāk par andrējslau burvīgas vietas
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
Dethecrator
BigUgga
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas