Chimaira, Unearth, Throwdown & Daath @MP Sep. 24
0
How about that for a fookin’ line-up?

Chimaira will tour Europe with support from Unearth, Throwdown and Daath. The pit is going to be pure insanity at this one!

Sep. 24 - Riga, LTA - Meina Piektdiena
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
0
ai metalcore...
+1
chimaira vata i metalcōrs?
-2
čimaira ir diezgan sūdīgs metalkõrs pie kam...
+1
Garām
0
man ir aizdomas par to, ka iekš LV viņi neko dižu nenovārīs, un no viņu foookinā line up'a nebūs tā īsti jēgas. tas Daath gan bija mazliet klausāmāks par pārējiem, imho.
0
naaassing spešalll
laigan Daath tīri paklsausāms
0
Man gan likās ka "this presents darkness" (vai kā viņu) kāda puse tā abloma bi tīri klausāms. Ar metalkore gan tas man neasociējās...
0
Cik atceros, Chimaira ir metams vienā maisā ar tiem groove/ half-thrash/metalcore brīnumiem kā Lamb of God, Shadows fall u.tml.
0
Daath tiešām labs, bet pēdējais albums gan lika vilties. Arī pēc skaņas korīgs kļuvis, tā ka nebrīnīšos, ja dzīvajā arī vecās dziesmas būs izķēmojuši līdzīgi kā to Soilwork izdarīja.
-4
Man personiski visi metal cori un hard cori vienkārši riebjas.es to pat nenosauktu par metālu,bet gan par drazu.es tad labāk klausos Miķeli Gruzīti.
+4
Guntars Račs tev piekrīt.
-5
tavu personisko neviens neprasīja.
+1
Nū, normālam NYHC nav nekādas vainas (protams, ka tas nav metāls - bet tāpēc jau arī to sauc par hardcore, nevis metālu :D), crossover vispār ir prīmā.
0
Daath izklausās labs un tas Throwdown ar tāds pantērīgs. Unearth ir shitocōre un par Chimaira citēšu Slayerman: "naaassing spešalll", bet labi, ka tas groove/half-thrash/crossov... nav tik derdzīgs pasāciens kā shitcōrs.
0
^ crossover tu tur nepin iekšā. Tas ir tikpat stagnants retro stils kā thrash (kas tas pa pusei tas arī ir - thrash/hc). Rekur šitie paši pērnie viesi The Exploited arī tādu spēlē.
0
jū, crossover sper dibenus, piemēram, tāda klasiska manta kā The Accused! :)
0
Problēma tur, ka daži gudrīši bija sākuši saukt (melodisko) Metalkoru par Crossover.
0
hmmm ... man visu laiku likās, ka crossover attiecināms uz visādiem kombinējumiem, bet nu pēc nelielas izpētes uznāca apgaismība :)
Nu tad svītrojam crossover no mana iepriekšējā komentāra ārā.
0
Burtiski tulkojot, jau tā it kā sanāk, taču attiecībā uz smagmūziku, cik zinu, tieši uz šo krustojumu tas tika pirmoreiz attiecināts un attiecīgi iegājies. Tiesa gan, pēct am 90'tajos to peč burtiskās nozīmes attiecināja uz visu ko, tur Limp Bizkit, Korn, RATM...
-3
shitam koncim ir jaabuut vnk zveeraa..un domaajams, ka tauta uz shito bus diezgan padaudz..chimaira noraus jumtu!
0
^jumts pats aizmuks no tik briesmīgas mūzikas :D
0
interesanti, kad atbrauks kaut kas tik patikams kā Hate eternal vai bloodbath?

atbilde nekad! tas grupas ir parak krutas lai pertos uz ssejieni ... jo taas ir relikvijas...

bet visi metalcore tas ir muzikas stilinns ar kuru var "stiligi" Pa-stilot...un gluži tāpat kā drēbju modē ... nāk jaunā kolekcija

... pēc gada.. @MP sagaidam Tokio hotel :D
0
offtopic to -

Mutilate2 - Hellhammer tas esi Tu?

spriežot pēc Nika vilku paralēli grupas nosaukumam Mutilate myself.. ja tomēr esi ... tad gribējas vienkārši pateikt -Čau! :)
0
hehe, javna tr00metāla forums :) DÅÅTH pirmie divi bija labi, bet pēdējā nekā tāda nebija lai piedurtu.
0
un unearth jau nav tas sliktākais no metalcora :ban_me: ^^
+1
un labak NYHC nav nevainais - kartīgs resno metāls ... alus vēderi ... daudz tetuvejumu un visi dusmigi ... kas var but labaks un iedvesmojošāks? :)

Hatebreed,Cataract, Walls of jericho (bija tēma par kundzem metālā, ta lūk vēl viena dusmīga kundze) ... tās ir tikai dažas iedvesmojošas bandas...
+1
tam metal/death coram nebūtu ne vainas, ja ne tie pļērcošie vokāli. mūzika atsevišķiem kadriem ir tīri klausāma
0
lūk patiess crossover, kas spārda pamatīgi, D.irty R.otten I.mbeciles

www.youtube.com/watch?v=AYKLzHMUhZM...
0
šo ''Crossover'' albis jau deva tam visam nosaukumu. Visai labs, starp citu.
0
Municipal Waste!
0
Jāāāāāāāāāiet!
0
neee...esmu MM gichists
0
Chimara
mmmmm
njauu
yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
neko vairs nevajg
^^
destrikam un valdim 3 zvaigzhnju ordeni

-1
bļe... metaļoru mīluļi liek visiem mīnusus, kam nepatīk metalcore? :))
+3
Daath ? o ou... ibāl... pārējie pat varēja nebraukt... nu ko būs jākož ārā litriņš un jāatkārto kreatora malēja lidojums >:)
>-+
+2
Chimaira dzīvajā izklāusās pēc vēl lielāka sūda nekā ieraksots. Sūds, sūds un vēlreiz sūds, episks. Bet par piečuku neslikts pasāciens.
+1
Un Daath es nokavēju strebjot alu. FML
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas