laika nosisana
-17
ko jus darat pusdienu partraukumos vai nesvarigu lekciju laika ?
Piemeram dazi zinami cilveki spele wow.
Sava laika pat biju iemanijies pat darba leka sezot pie kases ar portativo pirmajas rita stundas spelet wow u
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+10
šausmas
-17
pentagons.lv ir vel ir nedaudz interesanta spele kops manu ikariam kontu noblokeja par perversu vardu izveli savam pilsetam.
+15
izšuju, pildu krustāvārdu mīklas vai sēžu tualetes kabīnē, tur vismaz var pabūt vienatnē... Bet pusdienu starplaikā ēdu...
+9
man jau puss gadu ir viens liels pusdienlaiks, ko es daru? neko audzeju taukus, jo citu nav ko darit.
+5
pentagons.lv ir vel ir nedaudz interesanta spele kops manu ikariam kontu noblokeja par perversu vardu izveli savam pilsetam

^OMFG... es domāju, ka mani vairs nekas nespēs šokēt. kā es maldījos.
+2
kādam loham jābūt, lai spēlētu wowu, kur nu vēl pusdienu pārtraukumos. :D
+5
^labāk padomā, kas cilvēkam darās prātā, ja viņš spēļu pilsētas sauc perversos vārdos.
+7
par tām pilsētām jau īstenībā ir labs :)

Pipelgrada un Vaņučkonstīna
+9
E., šodien, plkst. 15:51
^labāk padomā, kas cilvēkam darās prātā

Kur, kur darās?
+5
Intars taisa smadzenē virpuli >:)
>-+
0
E., šodien, plkst. 15:51
^labāk padomā, kas cilvēkam darās prātā

Kur, kur darās?

^ vai, piedošanu, par prātu tur nevar būt ne runas. :D
+1
labāk džointu uztin vai aliņu iešauj.
wow lol. u fail again, bobij
+1
panesās bobijdrāma atkal...
-9
Vai tad deathperado reiz nerakstija ka ar mokam ticis vala no sas atkaribas ?
Vispar mums gilde ir daudz interesantu cilveku kas geimo pusdienas partraukumos vai ari piemeram paraleli pieskatot bernu.
Ne viena vien mamima ir musu gilde :PPP
+1
Laika nosišana? Ja nu vienīgi - dzerot alu, vodku, skatoties TV vai filmas pa VHS, DVD...

Datorspēles - nekad nav izraisījušas interesi... garlaicīgs un bezjēdzīgs pasākums tās datorspēles...
+5
...pretēji vodkai un TV >:)
+1
es arī nespēlēju datorspēles, bet viss jau ir relatīvi bezjēdzīgs
0
es gan kapaju
+3
HoMM III vai V
0
agrak 3. ceturtais suucs
es mociju tagad oblivionu.
+6
Es lasu grāmatas. Kaut vai pāris lapaspuses ierauju nāsī, kad brīvs brīdis.
+4
Hmmm, nopelnīšu mīnusiņu:D Arī uzrauju WOW, palasu kādu grāmatu, un ar piespiešanos uzrakstu kādu publikāciju. Ja labs laiks un kompānija nav tālu jāmeklē, tad mierīgi aliņu, desiņas un fonā trešiņu - pusdienas pārtraukumā:D
-2
ai, fuck wow.
labāk uzkurīt vai iedzert aliņu un reizi pa reizei call of duty uzraut. ta normāli, multiplayerā paārdīties. tur vismaz ir kāds challengs, atšķirībā no wow.
0
Oblivion ievelk riktīgi, vienīgi laika palika žēl, tādēļ vairāk pievērsos jēdzīgāku softu apguvei. No grāmatām tagad lapojas Quo Vadis.
Starpcitu viena tāda paša nosaukuma tehniskās desas blice no Kanādas ir diezgan laba.
+2
HoMM III - vot tā ir manta >:)
>-+
+1
HoMM III vispār ir viena no labākajām, ja ne labākā spēle no visas sērijas. Pluss arī tas, ka ar to var arī tīri labi un patīkami nosist laiku arī ar vēl kādiem cilvēkiem.
+3
Radio SWH sākuši spēlēt labas dziesmas! :D
www.youtube.com/watch?v=WOY-0UxQhhE...
+8
Masturbēju. Pirms darba, pusdienas laikā, pēc darba. Kad studēju - arī neinteresantās lekcijās, pirms tām, pārtraukumā un pēc tām.
-2
tad jau jēls, ne? uff.
+4
Thunder, nē - pa šitiem gadiem riktīgi bieza āda uzbersta. :))
+2
kveiks, kveiks, trešais kveiks!
yo, yo, trešais kveiks!
Oi! Oi! trešais kveiks!
mmhmhmmm, tr.kv.

kurš grib atrauties
0
eu, Faunuc, atsūti kreku, man uzinstalēts ir, cd-key iemaukts, a tāpat prasa CD tam 3 kveikam
0
Atinstalē, uzinstalē pa jaunam un kad prasa cd-key, spied esc un ignorē viņu. Kā rakstīsi iekšā, tā sāksies problēmas. Nav tur nekādi kreki vajadzīgi.
0
skaidrs :)
es pamēģināsu
+5
0
Tas bobim!
0
pēdējās trīs dienas šēžu pie kompja un vienk zombējos. Man no tā labāk paliek? Protams, ka nē...
-1
viens no pedejiem hitiem darba laika isinashanai....
nekadi personas dati registracijai netiek prasiti - tikai niks un aida....regojoties caur sho linku pelnisiet ma xpierience punktus :D

akmentins.mybrute.com
0
akmentiņš tūlīt dabūs morda bļa :(((

eeees eeeesmu duuusmiiiiiiigs >:(((((((((
+1
Reku nigeru dāmu brīvā laika pavadīšana. Skat. 00:22 sekundē =D

www.youtube.com/watch?v=C9PGcMMC4X0...
0
es mācos uztaisīt m/...:P

www.youtube.com/watch?v=OY2tcMFiFJg...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas