Ble, iekaardinaaja piektdienas dienaa... :)
+5
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
dēmmm, vakarā būs viens jāpaņem.
0
visticamāk, tērvetes. vai, varbūt, užavas.
0
vispār normāls blogs, ir ko palasīt
+2
Nu cūka tāds, nu! Tā kaltēt uzreiz sāka...
0
Intar, es uzreiz uz bodi peec paaris bairiishiem aizjozu. :)
0
Hm, Jurčik, varbūt ciemos pie Tevis piekāpt?
0
Henesy, droshi!
+1
UZ
+3
UZ TĒRVETĪĪĪ!!!!
+3
Zaļā Pūķa ordenis šovakar trauks uz Tērveti. :D
0
plett, a mājās ta stāv vēl daži garšigie alēni...
0
Marsh uz maajaam! :D
0
Un es jau biju izlēmis šodien nedzert ....
0
Dainiit, vai nu kaads akuraat ar varu mutee lej?
+3
Jā ... Bleid's lej ...
+1
nu jau gandrīz par vēlu, bet Krustpunktā tērvetniekam atlaide - 0,69 sant.
+1
vakar bija Užavas tumšais. Šovakar - Tērvete, mmmm....
0
Vakar bija Piebalgas Mednieku, šodien - Užavas tumšais un Bauska :)
+1
Vakr bija Lāčplēsis Pils, tad laikam bija Aldaris Zelta, tad atnācu mājās un iedzēru Piebalgas Senču.

Un jā, es vakar redzēju grupu Tērauds. Bija ok, man pat patika.
+1
Despers vakar ir kārtīgi indējies :P
+1
Hmmm...
Tātad, Lāčplēša Pils bija iekš to franč krodziņ, un pa 50 santīmiem pie tam vēl :D Un garšoja ok... vairāk vai mazāk.

Aldara Zelta... well... nu jā, Kabata ir degradējusies galīgi, no garšīgā Sātana, ko agrāk tirgoja ir norāpojusi līdz "tikai Aldaris". Uz platajām acīm un jautajumu "Ko tu darīji Kabatā?" atbildēšu ar "Skatījos grupu Tērauds."

Par Piebalgas Senču es varu pateikties savai tālredzībai un savam ledusskapim :D
+1
Ā, te jāstāsta, kādus alus dzēra un dzers ? Nu Ok, par Valmiermužu atsevišķa tēma. Vēl paņēmu pa pieciem Mednieku, Valmiermuižas, Tērvetes parastā un Senču. Vēl 5l Brālis un pa 4 Abata un Vecās Raibās Vistas eiliņiem. Vīkends būs izdevies.

P.S. Darbabiedri bija sanesuši man Aldara Zelta, Luksuss un Cēsu sarkanā 4-pakas. Beizdot tika pievarētas. Vispretīgākais bija Cēsu. Arī Luksus ne visai riebīgs. Zelta gan izrādījās visai dzerams. Labi ka nav vairs tik salkans kā vienu brīdi bija.
0
t.i. ''arī Luksus ir visai riebīgs''
+2
Es atceros, ka vienu brīdi Zelta garšoja pēc ziepēm.

Un vēl es atceros, kā vienos Jāņos, kad bija beidzies VISS alus, Intars atrada vienu aldarīti, vvz kas tas bija Lux vai Šmuks, bet nu neviens neko par saviem principiem "es Aldari nedzeru" vairs neatcerējās, visi kā dēles pie tās mazās pudelītes piesūcās. :D
0
Luksus tas bij, jā.
0
bauskas izlejamais ir teh stuff, es nezinu ko viņam tur ber klāt, taču uz neko citu vairs pagaidām nevelk
+1
uz jāņiem beidzās alus? jūtu līdz :))
+1
Tā, ap... 3-4iem rītā... tas bija depresīvi :(
+1
Līgas tā kārtīgāk pasvinēja ...

Savlaik, vēl ar zaļo etiķeti, Luksuss tiešām atbilda savam nosaukumam. Pēc reinkarnācijas vairs nebija tas, bet bija OK. Pēdējā laikā pilnīgi nokurvojies. Tikai Leišu sarkanais Luksus ir dzerams.

Bet bada laikos tak arī Velns mušas ēd ..
0
Bet Piebalgas izlejamo vairs nedzeršu, gan Sievenē pēc šā lietošanas galva sāpēja, gan pagājšnedēļ, kad Pablo pieslējāmies pazīstamiem alkāniem - iemaucu tik divus, bet nākamā dienā sekretāre secināja - vakar dzēri ...
0
Secināja pēc kā? Elpas, saviebtās sejas, lūguma pēc Ibumetīna 400 trijām tabletēm?
0
pēc seksual molestation at work >:)
0
Vispār jau laikam personāldaļas vadītājām, personāla atlases speciālistēm u.tml. ir ietrenētas spējas secināt, ka cilvēks iepriekšējā vakarā tā pavairāk "paņēmis uz krūti"...
0
"Sekretāre" nav uzreiz obligātā kārtā personāldaļas darbiniece :D
0
Protams, sekretāre nav tik kaitīga un proletariātam bīstama amatpersona...

Manis pieminētās personāla speciālistes dažkārt mēdz ar "kaulainu aci" uzlūkot pretendentus uz vakantām vietām darba intervijās...
0
Desper, Tu tagad esi Tērauda cienītājs?
0
Vispār par sekretēri es viņu pēc ieraduma saucu - ofciāli skaitās vecākā referente, lai ko tas nenozīmētu. A pēc kā atšifrēja neprasīju. Moš atšifrēja, tāpēc ka kožļeni kožļāju, jo piecēlos nedaudz pirms ierastā darba kavējuma laika un zobu tīrīšanu ar Stimarolleri aizstāju ;) A varbūt saguruma pēdas sejā ...
+3
Dvinga pakausī...
0
^^^ Nu, paklausoties to Tēraudu, nākas atzīt, ka mūzika kvalitatīva un klausāma, ir ok.
0
Hmmm, neesmu gan to bandu dzīvajā dzirdējis, neņemos spriest, bet pēc šī: www.draugiem.lv/terauds nekāds labais iespaids neradās.
+3
Zem grādiem, dzīvajā bija normāli :)
0
^^^ :D:D:D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas