Alus mucas
+2
Uz Jāņiem gribētos iepildīt Brengulīti muciņā, bet pašam tikai 20l muciņa un derētu tā kā vairāk. Tikko piezvanīju kaut kādam meistaram, šis 30l mucu pa 130ls taisa, tā diezgan par sālītu liekas.
Kāds nezin, kur varētu nopirkt vai vēl labāk - iznomāt alus muciņas, vai varbūt kādam mājās mētājas kāda muca, ko varētu uz Jāņiem iznomāt? :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Koka muca?
0
Lētāk nebūs iegādāties tipisko bleķa mucu?
+2
nebūs smuki
0
Ja nemaldos, tad tajā pašā Brenguļu uzņēmumā var iegādāt alu iznomātā mucā. Laikam gan bija jāatstāj kāda drošības nauda, ko dabū atpakaļ pēc mucas atgriešanas.
Iesaku painteresēties.
0
Bleķa vai plastmasas mucai klāt vēl dzesētāju / lējēju vajag. Par to laikam bija atsevišķi jāpiķo. 220 ar vajag.
0
Brenguļiem piezvanīju, šie teica, ka nekādas mucas nepiedāvā.
Kādas tās dzelzs/plastmasas mucas izskatās un kur viņas raut?
0
Tad nāksies iztikt ar savu 20litrīgo un daudz kastēm aldara vai cēsu čurūdeni. Vismaz ietaupīsi, ir taču krīze.
+2
Ko Tu tur trako ar tām mucām? Pērc kā visi rāmi dzērāji stikla apudelēs. NU labi, kaut ko jāizdomā, kā izlīdzēt....
Saimniecības vaikalos var nopirkt lielos plastmasas bačokus... vienreiz Andrejsalā dzērām, viens bārdains atnāca ar tūristu mugusomu un man par lieliem brīnumiem izvilka 20 l plastmasas bačoku, kurā bija alus iekšā.
Vēl jau vari pats paspēt to mucu uzbūvēt, laiks vēl ir, mežs tepat blakām, sāc tik drāzt dēļus, stīpas arī kaut kur sadabon.
0
Uz Jāņiem neviens netaupa un ja cilvēki grib brengulīti, tad vajag brengulīti! Viesuli, kādus tieši plastmasas bačokus tu domā? Tjip tādus, ko ūdens automātos bāž? Īsti veikalos matījis neesmu.
-2
Kad pirms kada laika laikam 3 gadiem aldari stradaju tad tur mes kravam tadas dzelzs cisternas ar alkoholu kadas ir redzamas baros.
varbut vari aiziet uz aldari un uzprasit vai vini tev nevar tadu iziret ?
0
Tūlīt alus mucas vairs nebūs vajadzīgas, nākamnedēļ plāno paaugstināt akcīzes nodokli alum, tieši pirms Līgo!!!
0
BoD, bleķa mucai tas dzesētājs/krāns nav obligāti nepieciešams, tā ir tāda patīkama ekstra (kuras darbināšanai arī elektrību vajag). Var iztikt ar plastmasas rokas pumpīti, tādu, kā šo: img375.imageshack.us/img375/5079/mucapum...
0
Piša vienīgi ar to plastmas pumpīti bik, bet nu tas sīkums.
+4
piša būtu meklēt mežmalā rozeti, kur pieslēgt elektrisko :)
+3
nu, pliku rozeti jau var paķert līdzi... >:)
+2
ar kājminamo dinamo mašīnu :D
+1
^ kurš mīs pedāļus, kad būs palicis viens, kuram pusplaksts vel tikai vaļā, bet ir pa īsu ?
0
Var jau aķi izmantot.

Pagājšgad kāzās laistīju - baigais čakars. Vai nu mucas bija pārkratītas, vai lejamais sūdīgs, bet pārsvarā putas nāca. Lēju Čehu stilā.
0
Tie rokas pumpji ir draņķi. Kādā pasākumā tā visu mucu putās nopumpējām. Kā sadzen lielāku spiedienu, tā putas, kā mazāku, tā ne sūda netek ārā.
+1
Nez, vienu reizi tik ir nācies ar tādu darboties, bet, kad piešāvās, nebija ne vainas. Nevajag jau tur nekādu spiedienu iekšā dzīt - kad pirmais biezums noskrējis, vienkārši attaisi krānu un lēnā garā pumpē.
0
Mēģināju gan es, gan vairāk pieredzējuši cilvēki, bet rezultāts bija viens un tas pats.
Viss laikam gan atkarīgs no alus un tā, cik lielā mērā tā muca pirms tam ir kratīta.
0
No tā noteikti ir atkarīgs.
0
es domāju tās saimniecības plastmasas kannas, nu tur parasti benzīnu un eļļas lej.

Kā tas ir liet alu čehu stilā?
+3
Hmm , šodien vismaz viena patīkama ziņa - iegāju maximā nopirkt kvasu , bet ieraudzīju tērvetes senču alu par 0.49ls ! Nācās atteikties no kvasa un paņemt pifcīšus labāk...
+4
Tu domā, ka mūs dikti iepriecināji ar ziņu, ka dabūji alu pa lēto nostrēbties? :D
+2
Nu ja tu dikti nestiepsi gumiju, varbūt pats arī dabūsi (ja pieņemam, ka visās maximās tāda akcija).
+1
es jau neko , es jau neko.. :D
Tikai padalos ar informāciju...
+1
Ble, no manis līdz tuvākajai maximai minūtes 15 ko iet, baiss slinkums.
+3
Čehu stilā ir tā - lej nepieliecot glāzi. 2/3 glāzes ir pilna ar putām, to noliek malā un ņem nākamo. Kad kāda 8 salieta, tad pirmai putas nosēdušās un var dragāt nākamo riņķi. Tā kamēr visas pilnas.
+1
Ir nu gan process...
Termiņš tērvetniekiem it kā normāls... :D
+3
Pohuj par termiņu, galvenais lai pēc tam pļūts neparauj.
+1
Tas "čehu" stils laikam atmaksājas, ja vajag tempā - šļurkt! un glāze pilna ar putām, šļurkt! nākamā, un tik mauc uz riņķi. Palielu galdu gan vajag :)

Tā, hmm, kur man sanāk kāda maksima pa ceļam?
+1
Forši - atradu ledusskapī aizķērušos piebaldznieku. :)
0
Aizjozu līdz tuvējai pundurmaksimai - yo, vēl 8 kastes bija. Tagad baigā cemme, ka sestdien 5 pa 0.63 paņēmu :( Pamazām būs jāsapēr čupa - derīguma termiņš vēl mēnesis.

Rimčikā atlaides Warsteiner, Budwais un Starbrno. Pēdējais visai garšīgs.
0
Šogad sanāk pirmie krīzes Jāņu svētki.. Būtu labi , ja visam pifcītim 50% atlaidīte...

Blade , a cik warštainers un budwais piķoja ?
0
He, he, Blade taisīs alus depozītu. :))
+3
mSPW - "Šogad sanāk pirmie krīzes Jāņu svētki.. Būtu labi , ja visam pifcītim 50% atlaidīte..."
Optimists, ibio mat. :D
Tūlīt alum vēl akcīzi pacels, 2litrīgo 7% apinīti slavēdams iekšā liesi. :)
0
Kaukādi 0.60-70 laikam bija
0
Es ar ielūkojos vietējā maximā, paņēmu puskasti Tērvetes sencīša. Ir labs, divus jau izdzēru, trešo tikko atkorķēju, ar kvalitāti viss kārtībā. Tas, ka termiņš vēl mēnesis, negarantē, ka būs dzerams - kāreiz ar šo pašu sencīti ir sanācis tādā veidā iegrābties, šķiet ar Baušķenieku arī.
+2
Intar, gan jau ka maximai cilvēkmīlestība uznākusi, grib tautas ciešanas dižķibeles laikos atvieglot. :)
+4
Gāju gar maximu un gandrīz vai izbrīnījos, redzot zildeguņus un visādus citus deklasētus elementus trekterējot Tērveti, kas priekš viņu budžeta nav atbilstošākā izvēle. Labi gan, ka šeit biju lasījis par to akciju, tāpēc nebiju spiests traumēt savu nemirstīgo dvēseli ar milzīgu jautājumu - WTF?
+1
Par Apinīti (augstāk kāds raksīja).
Vakar satiku sen neredzētu cilvēku un ierosināju iemest pa kādam alum. Viņš gribēja pirkt Apinīti (o,5 l, stikla pudele) par 32 sant. Sākumā uz to skatījos skeptiski, tomēr plastmasas pudeļu alus (manuprāt), taču ko gan kompānijas pēc neizdarīsi.Pievienojos.
Un - dīvainā kārtā tas Apinītis iekšā gāja labāk par citiem lētā gala aliem (Cēsu, Lāčplēsis u.c. tādi).

Tumšo 7%īgo gan nevajagot, it kā nava labs.
0
Cēsinieks pēdējo gadu laikā ir degradējies un palicis vēl pretīgāks par Aldari :(
+1
Nepiekrītu. Par Aldari pretīgāka nava nekā, ja nu vienīgi Līvu Pilzenes.
0
kuba sanak labaka par aldari ?
0
Es gan piekrītu Quorthon teiktajam. No Cēsīm tik vieglo var karstā laikā pastrēbt. Aldarim gan Pilzenes gan Portera ir labs. Arī Lāčplēsis ar Līviem degradējies. Daļu šo produkcijas var tik lietot.
0
Aha, es ar apmēram tāpat uzskatu.
0
Bobij, grūti teikt. Bija laiki, kad atbilde būtu bijusi NĒ, taču tagad - ej nu sazin (Kubu sen neesmu baudījis). Katrā ziņā ne Kuba, ne Aldaris nava tādi, uz ko vajadzētu tēmēt.
0
Es iebildīšu Dainīša teiktajam par Cēsu alus ražojumu — "No Cēsīm tik vieglo var karstā laikā pastrēbt." — šamiem ir Mītavas alus, tas ir diezgan ņammīgs.
+1
Mītavas pifcis nebja tas ar to mistisko karameļu piegaršo ?
0
mitava likas tiri ok it ipasi baudot ieks pirts.
0
Tas bija ar lopu uz etiķetes un skābuļa piegaršu.
0
kurš tur teica, ka no piebaldznieka pēdējā laikā galva sāpot? mani laikam uz psiholoģisko paķēra :]
0
No piebaldznieka, ja izrauj kādus 6 vai vairāk, gandrīz vienmēr ir bijis pasmagi. No tā varbūt varētu secināt, ka tīri dzīvs alus.
0
Nu , Piebalgas lux , cik gards bija pirms 4iem gadiem , tik gards , manuprāt , vēl šobrīd..
0
ne par garšu ir šis stāsts
+2
tak lielākai daļai šitas raksturīgi, ka sākumā ok un pēc tam pēc čurām sāk garšot. neņemiet ļaunā, bet izslavētā užava vairs pat neliekas tik laba /kopš sāka masveidā rimčikos tirgot/
0
arī taisnība, pat izlejamais vars nav tā manta
0
Pudeļu Užavas neattaisno savu cenu. Izlejamais ir OK
+3
njaaa... Maximā akcija turpinas, netīšām iegājām pat sanāca, aizgāju uz veici nopirkt maizi un sērkociņus un izgāju ārā ar 27 alus butelēm pa tiem pašiem 0,49 Ls...
lieki peibilst, ka miegs bija ciešs un stabils :D:D:D
+5
nākamreiz uz Mahimu ejot, jāņem tačka līdzi :D
0
Esi lietas kursā 24/7 un nepalaid garām tieši savējo veiglās cenas alkoholu! Esi pats savas alkocenu ekonomikas terminators. Labi, zb dirst. Būtu pat swf baneri rēkas pēc uzbliezis, bet te nevar ielikt.
Isāk sakot šito uz bookmarkiem var sūtīt krīzes laikā. Un populārākas preces arī iespārda ibio (alkohols gaļa desa)

maksamazak.lv/tags/alkohols...
0
Starp citu, tā akcija Tērvetes sencim ir ne tikai Maximā - Rimčikā arī ir pa 0.49. Vismaz ceņņiki stāvēja, pats alus jau bija izgrābts :D
0
Bij,bij,es vēl 6us paņēmu...Limbažos Maximā jautri,pārdevēji nav uzlikuši jauno cenu.Plauktā pa 79s,pie kases 49s,gan jau ka paši priekš sevis taupa :D
+1
Eu kā ar tām mucām?
+2
izdzertas
+1
Runāju ar pazīstamu galdnieku, šiem to alus mucu uztaisīt nav nekāds vieglais uzdevums, tapēc arī cena augsta. meklē alternatīvas.
+5
^ lai taisa kantainu. būs alus kubs!
0
Nepatik, ja neskaita guinness, murfies vai killkaney, parejos perku pudeles, jo tiem 3, + guinness owned ir bumbina, ks rote un padara to ka istu draftu , pareji ja ir izvele pudeles, es perku pudeles
0
Alus kegos neatšķiras ne ar ko no pudeļotā, vienīgi no kega to dabū ārā ar CO2 vai CO2+N (parasti eiliem) palīdzību. Bumbiņa alu papildus sagāzēt pie izliešanas, lai lielāka putu cepure.
0
Tada jau ginese jeega ir ;) putas ir guinness, killkaney draught (no draft beer) stipri atsira sno stout versija, ipasi extra stout ko taisa Kenija vai kur un ir 7% , loti labs
Peronigi man negarso bundzas, jo es alu dzeru no pudeles, tam ir savadaka garsa pudeles , vai draftu no glazes
0
Guiness pudelē ar stipri atšķiras no bundžas - tāds normāls tumšais aliņš.

Man vispār patīk tik no glāzēm dzert, tā ka pofig, kāds oriģinālais iepakojums.
0
Ja tas atsikras, bet diemzel Istu guinness 5,2% Lv tirgi 4% eksporta versiju dabut var , cik zini ka Itaalija, un protams britu salas, un iru krogos valstis kur vini mitinas, kas Can, US , Aus

Es pieradu pie pudeles, jo vecos laikos dzeram cela, vilcienos, uz ielas etc
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas