lets alko
-13
Vakardien izgaju caur centraltirgum.
Iecekoju ka no ratiniem kur tirgo vecu partiku tiek tirgots ari alkohols :DDD
Taka saubos vai alkohols var ta sabojaties beidzoties terminam tad cenas bija interesantas.
Lacplesa alus maksaja 30 santimus.
Zip kokteilus pa 50 sant vareja dabut.
cccp energijas dzerienus vareja iegadaties par 25 santimiem.
Kautkadi zili wodkas kokteili gaja pa 25 vai 30 santimiem.
Butiba ja nav naudas smigai tad te ir laba vieta kur pirkties :DDD
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
Ko tu tur pazaudēji? Centies atrast sapistā dvd atskaņotāja tirgoni? :D
-13
Vienkarsi gaju leta food meklejumos ko iegraust kamer gaidijam lai man parskaita naudu :DDD
Rezultata tikam pie 3 cipsu pakam kuras tikai 50 santimus maksaja :PPPP
+8
Čipsi - īstā barība badacietējam.
-10
Pec pacinas apesanas ir ok.
+4
Centrāltirgus saulē labi uzrūdzis Lāčpiša aliņš ar, visticamāk, pamatīgi iztecējušu termiņu galīgi neizraisa simpātijas. Ja nu vienīgi pamatīga aizcietējuma gadījumā, varētu lietot kā caurejas zāles :)
+3
Zip kokčiku pa 39 santīmiem Dārzciema BETĀ var iegādāties.
-1
Drīz bobis ies bezmaksas alko un paiku pa misenēm meklēt.
+1
Kas tālāk? Bobis konstatēs, ka debesis ir zilas?

P.S. werwolf - nav smieklīgi...
-2
Ja alkoholam ir beidzies termins paris dienas kas tad vinam ir vainas ?
0
nee, jo termins jau ir kam citam domaats :)
0
Bobik, teikšu tev tā, ka dažiem aliņiem (beigts) termiņš par labu nenāk; tad var tiešām jautri pavadīt laiku nevis kompānijā, pie teļuka, datora..., bet gan uz poda.
0
Parasti pēc pirmā malka var pateikt, ka aliņam termiņš notecējis.
+2
Henesy, par to podu... mn atmiņā nāk brengulis, kas bij plastmasenē ieliets un noturēts pāris dienas zem manas gultas....
0
Taupīgais latvietis :D
+6
uh, savulaik, kad vēl mācijos 8. klasē ar čomu nopirku bampli (2litreni), kurai izrādījās notecējis termiņš un bonusā vel bišj bišj ieskābis, bet tā kā tajā vecumā galvenais bija reibums un bija po, es to divlitreni arī uzreiz piebeidzu vienatā... ibio, TĀ VĒMIS es nekad neesmu, pilnīgs fontāns uz 2m, kas turpinās 5-7 sekundes nonstopā ar galveno domu galvā, bļēēēē, kad es beidzot dabūšu elpot :D
0
Once upon a time strādāju pārtikas veikalā Vecrīgā, kur nelietīgi tika tirgoti nocenotie 2litrīgie ali(trakais āzis parasti bija vairumā). Atpakaļ gan neviens nenāca,lai nolamātu par to, ka ir neapmierināts ar preci, bet kad kāds nāktu iegādāties atkārtoti-arī nemanīju :P
+1
Es saprotu, ka varbūt šis brīdinājums nāk par vēlu, bet 2 ierakstiņus uz augšu rodamo forshs sarakstīto labāk nelasīt, ja ir manāmas pamatīgas uzdzīves sekas, saules dūriens, tikko gadījies izbraukt karuselī vai tam idejiski līdzīgā iekārtā utt., un iztēle nav no švakākajām.

Nē, nē, man viss kārtībā, bet tā biš jocīgi palika.
-2
Ja ok par alu kuram beidzies termins saprotams tacu tiem kokteiliem tak nekas nevar sabojaties ja vinam pamata ir vodka un udens un kautkada limonade ?
+1
pajautaa mammai vai kadam pieaugusajam, kuru dazreiz satiec. :)
+2
Termiņš jau nav noteicošais faktors. Ja salīdzina sliktos apstākļos (piemēram, siltumā) glabātu alu ar vēl sakarīgu termiņu un labi glabātu alu ar iztecējušu termiņu, tad kurš būs sliktāks? Nezkāpēc gan liekas, ka 1.

+1
nu ok bobi, tev jau labāk zināms, testē visus pēc kārtas un ziņo par purgena rezultātiem.
+1
'uh, savulaik, kad vēl mācijos 8. klasē ar čomu nopirku bampli (2litreni), kurai izrādījās notecējis termiņš un bonusā vel bišj bišj ieskābis, bet tā kā tajā vecumā galvenais bija reibums un bija po, es to divlitreni arī uzreiz piebeidzu vienatā... ibio, TĀ VĒMIS es nekad neesmu, pilnīgs fontāns uz 2m, kas turpinās 5-7 sekundes nonstopā ar galveno domu galvā, bļēēēē, kad es beidzot dabūšu elpot :D'

vecīt, es šo astotklasnieku un puiku, kuri 5 gadu vecumā sāka pīpēt un iet meičās, jūtos kā maza, nevainīga meitenīte

visu cieņu. bet labāk nē,
+1
tb puiku priekšā
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas