Novembers Doom - Into Night's Requiem Infernal
+5
Izrādās, kau nupatiņās iznācis jauns elbums.

Pilno vēl neizdevās atrast, bet spriežot pēc šī
www.youtube.com/watch?v=IIf0q9j0YAA...

varētu būt ļoti jauks, tipo "To welcome the fade" stilā.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
tas vokāls, tas vokāls... izskatās, ka būs labs. m/
+1
tā balss skan no elles dzīlēm. johaidī!
+1
gribeeju jau likt linku, bet izskatās ka tā vieta aizklapēta ciet. Ja nebūs slinkums un atcerēšos, tad uzlikšu kaut kur tepat :)
Bet albums labs.
+1
+1
www.mediaportal.ru pagājušo nedēļ bija un gan jau, ka metalarea.org arī ir
+1
šito jau kādu laiciņu griežu uz riņķi. ahujenna labs.
īpaši dziesmas The Fifth Day of March, Eulogy for the Living Lost.

zlobnijs un melodisks
+3
tāds riktīgs paraugs īstam doom/death. My dyingam vajadzētu nokaunēties.
+2
Mņa, pameklējot labāk arī atradās. Sen nekas nav meklēts, pa vecajiem kanāliem vairs neko atrast nevar, bllla.
0
labs, labs. pašlaik klausos, un priecājos. uz Eulogy... dziesmu tāds foršs, dejojams riffs :D m/
+1
no dooma gan tur tā pamaz palicis.
+1
blett, skaistums! Vokāls psc... var just, ka džeki dvēseli ielikuši.
0
Pirmais rezultāts no googles blogsērča: rapidshare.com/files/254245015/Nov... - parole "metal"
0
Jeah kārtējais ND ģeniālais albūms.
0
ND ir trīs vājas vietas - dziesmu intro, tīrais vokāls un piedziedājumi. nu, tas tā, imho. tomēr, ritma partijas un vnk neaprakstāmais growls to visu padara ne tik sāpīgu.
0
man tīrais voķis patīk - tāds nedaudz uz Katatonijas šniti
0
Es nez, kas tev tur tai tīrajā nepatīk? Tīrais vokāls ir ļoti labs. Growls, protams, ir ūberlabs. A citādi - nu nez, klausāms, bet vai vairāk? neesmu drošs.
-1
nu kopumā tas tīrais vokāls ir ok, salīdzinot ar daudziem, tiešām neciešamiem (bet nu vienmēr atradīsies kāds, kurš kaut ko dara sūdīgāk par kādu), bet brīžiem pārāk saldi paliek un tas nosit apetīti. Tur tas viens gabsītis, viss ar tīro, .... nu nē.. var jau saprast to viņu domu, ķip, atelpa lai atkal uzgāztu, bet nu par kādiem mīkstaušiem viņi mūs uzskata, cien. kolēģi? Tad jau labāk būtu paeksperimentējuši ar kko instrumentālu. Akustiskās ģitāras iespēles arī brīžiem skan diez gan komiski, lai arī pēc tām viņus uzreiz var atpazīt.
0
pag albums jau ir lauka??
kur var dabut? sita dziesma bija sweet, bro!
0
Mmm, tīkami
0
pedeja laika man kautkoa iesparada stoner dooms, piemeram iron man albums 2009tais, cool vienk.
0
bet ND jaunulis, ruulz
+3
decapitated, tu guli arī?:D viens posts 03:14, nākamais 07:51
0
man ta medz gadities :D
+1
^ vitaminizētā jaunatne
0
Chaos, 16. jūlijā, plkst. 18:34
"tāds riktīgs paraugs īstam doom/death. My dyingam vajadzētu nokaunēties."

Ne nu tur MDB ko kaunēties, nedz arī šitāds man izklausās kā doom/death (vai otrādi) paraugs. Neesmu tas cītīgākais šī lauka racejs, bet doom metal ar death metal visveiksmīgāk, manuprāt, apvieno Runemagick. Asphyx, Torchure, un jā, pat Autopsy arī ir šis tas ko piebilst.
0
Vēl var pieminēt Mythological Cold Towers, bet ND ir samērā daudz desīgo vietu lai šos tā dēvētu. Katrā ziņā ne tikai vokāls kā 90% citu reizēm par ''doom-death'' dēvēto bandu. Kā jau minēju citā sadaļā - albums labs. Men nedzaudz Amon Amarth atgādina ;)
0
nu es MDB uzskatu par doom/death etalonu, bet tagad jau vairs viņus par doom/death nenosauksi
0
redz, attiecībā uz ND un mazākā mērā uz MDB ir tas, ka tas doom/death izpaužas kā 0:00 - 2:34 = doom; 2:35 - 4:29 = death, repeat. Tas pats Runemgick savieno abus žanrus kopā vienlaicīgi. Atcerējos - ja neko neputroju (kas var būt, jo pasen bij pēdējā reize, kad dzirdēju) Ceremonium arī labi šo darīja.
0
Pirmo Tiamat, The Gathering, Crematory un Officium Triste albumu ar var droši pie Doom/Death skaitīt. The Prophecy arī. Vēl Beyond Belief ar ir desīgi gabali. No tādiem pazīstamākajiem laikam viss (+ vēl Death-Doom veterāni Winter).
0
pirmais Tiamat Sumerian Cry ir pure oldskūl death metal. Sākot ar nākamo Astral Sleep panesās death/doom.
0
tja, par Winter piemirsu. Vēl jau te Razorback rec sasparojušies uz šo virzienu - Hooded Menace, daļēji Acid Witch, daļēji tas pats Coffins, kas vismaz agrāk ar pie šiem bijis...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Liega
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas