Ex Deo
+3
welcome to Rome.Total War.
Kataklizmas džeku projekts Ex Deo albums Romulus.
Pati Kataklizma man tā ne visai. ja nu vienīgi pirmie divi nenormālie albumi.
Bet šis projekts ir zvērā. smuks, smacējošs death metal ar orkestrāliem piesitieniem un tēmām par seno Romu.

www.youtube.com/watch?v=l38JxFUCh0I...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pie devītā gada albjiem jau tikai šis apspriests. Klausāms jau i, taču pārsvarā true Kataklizmas faniem šis ne visai, pat saka, ka pēc šī, šamajiem vajadzētu pārtraukt Kataklizmas darbību ^^,
0
Kāpēc ? Uztaisīt blakuspojektutu ar citādāku muzonu ir pilnīgi dabiski. Tāda jau ir blakusprojekta jēga. Kāpēc lai Kaķuklizma tāpēc pārtrauktu drbību ?
+1
A dziesma tīri laba.
0
albums normals iklausas ka kataklizma, tikai vairak melodiska un visas tas orkestra fignas, man ta kautka ne ipasi bet klausities var#
0
"Uztaisīt blakuspojektutu ar citādāku muzonu ir pilnīgi dabiski. Tāda jau ir blakusprojekta jēga. Kāpēc lai Kaķuklizma tāpēc pārtrauktu drbību ?"

es jau varētu ko bilst, bet decapitated jau visu pateica kā ir.

Nu tāds pašvaks tas Ex Deo.
+3
Ļoti pašvaks. Klips arī patizls. Varēja uz tām rociņām vēl zeķītes ar sejiņām uzvilkt.
+2
Klips OK, galvenā problēma, ka izskatās pēc kārtīga ''300 spartiešu'' ripofa.
0
Beidz, klips ir komēdija gatavā.
+1
Bah, te jau pat Immortāļiem jāsmej.
+7
Es, protams, pārspīlēšu, bet škiet, ka klipa režisors visas savas zināšanas par romiešu bruņām ir smēlies Emperor videoklipos. Un cīņas horeogrāfs ir Jānis Puntulis.
0
Un sevišķi episks ir rahītiskā vilka uznāciens.
+1
prasās gan vēl pēc bruņucepures ar birsti virsū, citadi nav tāda īsti romiska sajūta.
+2
klips patizls, piekrītu. laikam šādi izskatījās senie romieši - īpaši tās bikses :D
www.last.fm/music/Ex+Deo/+image...
0
Galīgi netīšām un neticamā kartā pavisam negaidot piepeši uzdūros šī klipa "director's cut" versijai:
www.youtube.com/watch?v=H_JskTx0TTE...
0
Nu nez. Ir diezgan labs vispār. Man jau tās ōperistiskās lietas patīk. Tiesa gan ķērkt viņs gan varēja mazāk!
Klips labs! Ir lietas, kas nav autentiskas, bet kopumā man patīk.
0
nekas īpašs. klausīties jau var, bet, Chaos, izteiciens "smacējošs death" laikam šeit tiešām būtu par stipru teikts. diez ko vareni nesmacē.
0
Nē, nu tas directors cut variants vēl tīri ciešams. Vismaz salīdzinoši.
0
Shizzz, un kā ta tev šis?

www.youtube.com/watch?v=n6kTmWYIAcw...
0
Tas directors cut tāds jēls joks sanācis. Īsti nekā smieklīga.
A ko man ar to operas gabalu darīt ?
+4
Nu tak teici, ka tev tās õperistiskās štelles patīkot.
0
Tas bija vairāk par to elementu esamību metāla gabalos. Ōpera tīrā veidā man pie sirds neiet.
+1
Max Cavalera duēlis ar Pavaroti? ar neiet pie sirds? :D
+1
^^^ tāds nekad nav bijis
0
nu lab-ja konkretak, tad domaju to plagiaatu feiko! sauc kaa gribi! :)
0
J.B.O. to dziesmu izpilda. Sauc "Pabbarotti & Friends: Roots Bloody Roots"
0
nebūtu tik daudz tās ķērkšanas varētu šito pat par epic death metal nosaukt. Būs jāpaklausa pārējais elbūms.
0
Kādā veidā tad ķērkšana traucē tam būt epic death metālam?
0
Ķērciens ir pa daudz un pārāk dod pa ausīm. Būtu vairāk growlojis - būtu daudz feināk.
Bet tik un tā tas gabals lipīgs :D
0
tas klips pat drusku atgādina Hordes of chaos! :D
+1
Ja būtu tīrais vokāls, tad būtu epic sympho metal un tantei būtu riteņi.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas