Vecais VADER poļu valodā
0
Ievērtējiet seno laiku VADER, kad Peter vēl nebija vokālists & dziesmas bija poļu valodā!

www.youtube.com/watch?v=TwOkcDij3iw...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Bet ku' labs! Kas tā ir par lietu, ka vecs metāliņš ir tik lāgs.
0
I, i labs. Pirmais, kas ienāca prātā, bija KAT - 666, tikai biš dusmīgāks.
0
Šitais ar no tiem seniem laikiem:
www.youtube.com/watch?v=PFAoo-V8cJs...
+1
eu, a kā ar šamiem poļiem? (daži vaderisti arī bija iesaistīti)

www.youtube.com/watch?v=JJxoCOXMtvg...
+1
Vader nekad nav īsti cepījis, bet Dies Irae "The Sin War" ir ūber labs albums. Kad paņemu disku rokā, tad 3-4 reizes pa riņķi toč aiziet.
0
DIES IRAE savulaik bija VADER bez Petera. Tā ka var teikt, ka vismaz 50% un pat vairāk no VADER tur bija iesaistīti.
0
Man (es ceru, ka vēl) ir visi 3 Dies Irae diski. "Sculpture of Stone" tomēr vislabākais, kaut gan arī pirmajos 2 ir pa krietnam hītam. Bet tas ir vāks, kā nelaiķa Doks spārdīja visa veida pakaļas... Un kā Mauzers izdirš savu talantu tanī UnSun.
+1
Ta jau pie reizes jāmin citi oldskūlie veterāni - poļu QUO VADIS:

www.youtube.com/watch?v=c8O5O83rpHc...
Kā poļu biedrs uzrakstīja: Polski niedorobiony Slayer - ale było bombowo !!!
0
^^^ man no šitā kautkur poļu oriģinālā kasete mētājas :)
0
21.agustā šiem jaunais albums nāks ārā. Būsu arī Ltd.Ed. ar diviem koveriem un DVD. 2 gabalus paklausījos - parastā tehniskā dalbjoška. Kā jau VADER kvalitatīvi, bet nu tā ... nespārda.
0
Jā, jauno VADER albumu labākajā gadījumā noklausīšos mp3 versijā, jo 2 līdz šim noklausītie gabali lika vilties - nekā jauna, nebijuša, totāls pašplaģiātisms.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas