End Zone
0
Sākšu ar to, ka man Power Metal ne visai patīk, varētu pat teikt, ka lielu daļu Power'istus es nevaru panest, taču žanrs tomēr gana plašs, tāpēc, protams, ir izņēmumi.
Šoreiz runa ir par Krievijas blici End Zone, kura metal-arhīvos nodēvēta par Power Metālu (kaut gan es pirmo albumu vairāk gribētu likt tehniska thrash plauktiņā). Tātad, džeki oficiāli sākuši 1993. gadā un kaut kād arī pajukuši. Nav ne dēmuču, ne EP, toties ir trīs pilna garuma albumi, kuri ir, jāsaka, lieliski un unikāli katrs savā veidā. Pirmais, ko es no šiem dzirēju, bija instrumentālais albums Thalatta et Thanatos, kuru uzgāju tēva audiokasešu krājumos, tas bija pirms kādiem gadiem 4. Jau toreiz iepatikās, bet neērtā kasešu formāta dēļ (varēju klausīties tikai vecvecāku mājā :)) patikšana pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem uziet albumus internetā digitālā formātā līdz šim brīdim bija nogrimusi aizmirstībā. Nesen pamanīju tukšo End Zone vāciņu mētājamies plauktā mājās (kasete laikam joprojām atrodas kasešu maģī pie vecvecākiem) un apņēmos dabūt šo albumu kompī. Redz kā, dabūju arī pārējos divus, un, jāsaka, ka ir vienkārši super!

Tātad, kādas atsauksmes par End Zone tiem, kas klausījušies? :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
spēka metāls ar zelta smadzenēm
+1
un platīna galvaskausu
+1
give me some time, mēn...
0
Novilkšu, paklausīšos. Krievi komentos jau biksēs čurā - ķip krutāk par Mekong Delta ...
0
^ Nu ta' paklausījās kāds galu galā vai ne?
0
2 minūšu meklējumos novelkams fails neatradās, tāds arī ir vērtējums (.)
0
''Eclectica'' ir OK. Pārējie nepatika.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas