tm.lv update 2009-08-28
+8
Šis jau bi gatavs pirms trim nedēļām, bija paredzēts patestēt vairāk un ieviest vēl šounto (daudz interesantāku), bet nu jūtu, ka savādāk te vairs nekas neizkustēsies.

Izdarītais:

*) Forums un jaunumu komenti apvienoti vienā sistēmā (lai nav jādublē katra jauna fīča). Vizuāli faktiski nekādas atšķirības.
*) Major code cleanup - izvākts un sakārtots vecais kods
*) "Vieglāks" HTMLs - ātrāk ielādējas :P
*) Izskats pa visām sadaļām kaut cik novienādots
*) Advanced meklētājs
*) Bobbi ķeksis, Avatāri pagaidām off (būs bekk)
*) Kalendārs nafig izvākts no pirmās lapas - pārlikts sadaļā arhīvs. Arhīvs sakārtots pa mēnešiem (nevis pa dienām <- LOL).
*) Dafiga visādi uķipuķi labojumi, slinkums atcerēties

Test! Test! Test! Test! ;)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
Gļučī mīnusi. Pamē ielikt, pazūd koments, paliek tikai pluss.
+11
Bet sev kad mēģina likt plusiņu ielikt un pēcāk mīnusiņu.. ai ai.. :))))
+1
2008 ?
+1
Tās krāsas kautkādas jocīgas izskatās ...
+1
Vilšanās? :(
0
fonti kkadi mazaaki palikushi .... pilniiigi griezh aciis
+4
tā jau viss normāli, tikai sirds mazliet satrūkstās, kad ienāc truemetālā un priekšā uzraksts ''not found'' ;(
+1
Kā not found? Kur? :O
0
Toč mīnusi gļučī.... Nah uz mana kompa strādā ta a?
Fonti mazāki? Ar kādu browseri? Mož vari screenshotu uztaisīt?
+5
Mīnusi: fixed
-7
sie updeiti ir so yesterday :D:D
+4
Skatos uz tiem fontiem - nu tādi kā bija tā arī ir :]
0
Par "not found" sapratu
0
Sīkums, bet 1. lapā 1. reizi nospiežot navigācijas pogu "vecāki ieraksti" neparāda ierpeikšejos 10 ierakstus, bet -3 ierazkstus...

Man jau labak patīkās, ka nākošās lapas 1. ieraksts ir iepriekšejās lapas pēdejais - savādāk nepamet sajūta, ka var būt kāds ieraksts ir izlaists. Paranoja rulz :)
0
recenzijās, logiš, tas pats
0
A tas ir ar mērķi - lai, piemēram, lapā 5 vienmēr būtu tas pats kontents. Tikai šitais man vēl līdz galam nestrādā :D :D
0
Man fonti ar kārtībā, bet man Operai uzlikts, ka min fonta lielums ir 12p
+3
P.S. ''Pievienot'' poga tik maziņa uztaisīta, lai pa dzērumu neposto ? :D
+1
^ A pats logs tā kā lielāks izskatās. Vēl pamanīju, ka pie jaunākajiem foruma komentāriem labajā pusē arī sarkaniem cipariem atzīmēti nelasītie - nav vairs jāmēģina atcerēties, cik komentāru tēmā bija iepriekš :D
+5
Opera jau nav browseris
+1
Vēl, cik skatos, profili nav davesti kārtībā
+1
Pirmajā brīdī nevar saprast, kas mainījies, saspiestāks viss liekas, krāsas savādākas, štoļi? Labi, ka vakar nedzēru...
+3
Tavu Operas nemīlestību īsti neizprotu. 8-to gadu jau lietoju. Citus neprasās.

''BigUgga, šodien, plkst. 12:45
Vēl, cik skatos, profili nav davesti kārtībā''

Ko, izmaiņas kā parasti pa pjaņu taisīji un īsti neatceries ko sadarīji ? :D
+1
Es tā skatos kreisajā malā jau rezervēta vieta avatariem. Tāpēc arī izskatās saspiestāk.
+1
E? Kur saspiestāk? Var screenšotus uztaisīt? Citādi mož nez kas tur rādās....
+1
chrislMl, vizuāli nekas diži nav mainījies (nū pacentos dabūt XHTML valid :D, plus vienādām lietām vienots stils), šis update vairāk iekšējās ķeskās pārķidāts. Nū protams, arī meklētājs, manā skatījumā, ir zaibītis.

BladeOfDarkness, kā reiz ne pa pjani (varbūt dažus piegājienus). Ja būtu galīgā pillā tad viss būtu čiki :D :D
+1
Priekš nākošajiem updeitiem: varētu papildināt funkciju "Mark all as read" arī prieks foruma postiem jeb uztaisīt jaunu...
+5
This document was successfully checked as XHTML 1.0 Strict!

Yoptwailol - tu esi pārspļāvis pats sevi!
+2
Vot vot :) Zin, uznāca luste paspēlēties. Var pat teikt, ka man iepatikās tas XHTML :P
+2
sūdi tādi, ka uzspiežot uz kādu iepostētu citas lapas linku neatveras lapa jaunā tabā, bet tajā pašā.

piemēram
www.apollo.lv/
0
Lieto cntrl pogu
0
Profili fixed
+2
Varētu profilā pievienot informāciju, kad lietotājs reģistrējies.
0
A nafig pie arhīviem kalendārs ? Tāpat tak nešancē.
0
Kā nešancē? Tipo izvēlies datumu un tad no tā sākot tiek parādīti newsi uz leju.
+2
Disable Bobbi - bekk. Vispābā var disablot jebkura usera komentus (izņemto sevi) :P Spiežam uz [Profils] un ķeksējam
0
chrislMl: check ;)
0
Good Job ;)
0
Eu, kur šī fīča bija agrāk, kad Runcis meklējās un nefolks ārdijās ???

P.S. Galvenais neaizmirst, kam tie ķekši salikti ... Moš vajag pie profila šo infu rādīt, ķlip, uzspied uz profila un redzi, ka šim subjektam ir ielikts bobijķeksis un BOD ķeksis.
+1
tas jau varbūt nebūtu tik būtiski, kāds varbūt negrib publiski izrādīt savu nepatiku pret konkrētām personām; drīzāk vajag, lai pašam parāda, kurus esi atķeksējis.
+3
Nu, kā to ņem. es teiksim ierakstu - Intar, ejam dzert, bet nekādas reakcijas .. WTF Apskatu tavu profilu - a tur redzams, ka man ķeksis ieliks (WTFMFSOTB). Eju dzert ar citu truli ...
+1
Bigij, moška varētu ievietot kustīgos avatārus, kā piemēram... userserve-ak.last.fm/serve/_/6926827.gif... :D
0
Man ''animated images'' atrubīti. Po.
+1
bwahahaha ... Shnizzel avatāra ideja labu labā :D:D:D ... jā es vēlarvein skatos uz to un rēcu :D:D:D

Bet par nopietnām lietām:
- es esmu par linka atvēršanos jaunā logā. (Pats ctrl nelietoju, bet vairāk gan peles vidējo tausiņu - effekkts tas pats) Jo reizēm aizmirstas ctrl vai peli uzspiest.
- gaidu avatārus. Kautgan nebūtu slikti, ja varētu *.gif ielādēt.
- par pārējo turpināšu kad būšu skaidrā ... tagad slinkums rakstīt, jo visu laiku alus pudele jācilā :) Bāc, bet kā man paveicās - tikko biju veiciī pāri ielai un tur kā reizi 1 piebalgas un 1 tērvetes pudele ledusskapī palikusi.
+3
Vai tad tā ir veiksme ? Vot ja 10 pudžas un ar atlaidi ...
0
0
Vēl vajag tikai iespēju izvēlēties, kam nerādīt savus postus, tad gan būtu jautrība. :)
+3
To varētu par maksu :P
+1
jā, jā, vēl vajag -''nevienam nerādīt savus postus'' hehe
+4
Gribi nomainīt avataru - sūti SMS !
+1
Nez par ko man tāds sods, bet mēģinot atvērt savu profilu, saņemu uzrakstu "Šāds profils neeksitē!" (vakar bij kaut kāds "_no_suck_login" vai kas tamlīdzīgs :D). Domāju, izlogošos, varbūt sanāks, bet nekā. Apstiprināju, ka tiešām nezinu, kas ir Amorphis, bet izmeta uzrakstu "Kļūda" un izlogoties neizdevās. Atverot profilu ar citu browseri, kurā neesmu ielogojies, neeksistējošā profila vietā dabonu uzrakstu "TrueMetal!". Tiec nu gudrs :) Citi profili it kā verās normāli, cik mēģināju.
+1
Laikam te suns aprakts - mēģinot saglabāt profila info, parādās "Nevar saglabāt neatktīvu kontu!". Nu interesanti :) Jāpiezīmē vēl, ka abi minētie kļūdu paziņojumi arī satur pareizrakstības kļūdas.
+1
Jāāpačeko būs...
+5
Obligāti jāievieš iespēja "nerādīt visu citu lietotāju komentārus".
+2
Tas ir trū - no Trūmetāla pat izlogoties neļauj. Tie kas jautāja, kā var izdzēsties vispār būtu šokā :D
+1
Juods: :DDDDD
0
Hm, ierakstīju meklētājā ''latviešu alus'', bet tēma ar tādu nosaukumu parādījās tikai 11 ...

Rezultāti: 110
Forums > Miestiņš
Forums > Par vēsturi
Forums > Audio Kasetes meklē pienācīgu melomānu:D:D:D:D
Ziņas > WACKEN OPEN AIR 2009
Forums > Baznīca pret līgotājiem
Forums > Truemetal partija
Forums > Vēlēšanas
Forums > Melnās Piektdienas 3 gadi @ 15.05.2009.
Forums > Pankiem
Forums > truemetal vs. vecumdienas
Forums > Latviešu alus
+3
A kā ta Tu grippēj? Tu grippēj, lai notiek tā kā Tu grippi? :) Vispā tur kārtojas pēc datumiem, tā šķiet. Liekas, ka var arī ko advancētāku, bet nu tad jāāāā pačeko...
+2
bahaha
truemetal -gay

Rezultāti: 542

(true | metal) -gay -emo*

Rezultāti: 1724
0
Nu ja, pēc tēmas izveidošanas datuma ... Varētu advancētāku opciju - meklēt tikai tēmu nosaukumos
0
''Mark all as read'' vienu brīdi strādāja, tagad vismaz uz Foruma tēmām nedarbojas ...
+2
Meklētājs update - iespēja maklēt pa titlēm tikai.
0
Tagad patestējam "mark as read". Aizdomas, ka var nestrādāt :D :D
0
A vot strādā gan :D
0
Pag, nestrādā gan. Biki jāpatestējas... :O
0
Nu man rādās, ka nu jābūt gan...
0
True, kad maina meilu, tad tas jāakceptē no jauna. Linku uz e-mail nesaņēmi?
0
Nea, nesaņēmu gan. Arī postfixa logus jau par vēlu čekot, tā kā nezinu vai nebija nofiltrēts spamā. A tagad vnk rāda, ka neaktīvs konts un mainīt adresi otrreiz neļauj.
0
Nu nočeko gan. Baisi interesanti, mož par spamu tiek uzskatīts? :O
0
Ha!

X-Spam-Status: No, score=3.5 required=5.0 tests=BAYES_99 autolearn=no, version=3.2.5

Man uzlikts, lai jau no 3 punktiem met spamā, tāpēc arī nesaņēmu. Vēstules saturs liek domāt, ka vainīgs hash urlī, kurš aizņem procentuāli pārāk lielu teksta daļu:

Jusu epasts tika mainits!
Ludzu apstiprini jauno adresi, nospiezhot uz /register/accept/6fe1ebcb5c22b799d9fd6c989da6c939/

Kā risinājums pēc labākajām spameru tradīcijām būtu vēstules galā iemest pilnu Tālavas Taurētāja tekstu :)

Starp citu, apstiprinājuma links vairs nestrādā, jo pagājušas vairāk kā 3x24h. Ne uz priekšu, ne atpakaļ :)
0
Nu tu dod... no 3p?? Tak uzliec vismaz 5 un piekonfigo blacklistus (90% spams atkrīt pirms skanēšanas).

tests=BAYES_99, pfff rubī tak to pavisam nost, a to 99% jams piekabinās tos 3.5. Vai arī samazini piešķirto punktu skaitu. Šādā veidā tak daudz meilus var pakāst. BAYES_99 ir vienīgais tests, ja?

Akceptēju manuāli. Paprovē taga.
0
Nu man spamasassinam +/- defaultais konfigs, bet laikam būs jāpietjūnē. Principā gan vienīgie meili, ko ar Bayes pakāš ir krievu spams ;)

Mana problēma gan izskatās, ka ir atrisināta :)
-2
bet es esmu pali , jaa tas atrisina daudz ko :D
0
- Tiem, kas nav ielogojušies, vairs nebūs "jaunāko komentu" fīča. T.i., nebūs redzams, kas ir izlasīts, kas nav.
+2
Va ta pirms tam bi?
Es te nejauši kļūdījos paroli rakstot, par ko tiku attiecīgi informēts; bet otrreiz, ierakstot pareizi, jams paziņoja "kļūda", tomēr ielogojās. Sīkims, bet jocīgi.
0
Tas tāpē, ka aiziet atpakaļ no kurienes logojās - šajā gad. no kļūdas lapas :D Šito safiksēs.
0
Būtu jauki, ja redzētu, ko advancētajā meklētājaā atķeksē ...
0
Tu neredzi, ko pats attķeksē? :o
0
Tas izrādās Operas gļuks - ķekša kvadrātā ir fona aizpildījums uz kura melnais ķeksis nezkāpēc neparādās: content2-foto.inbox.lv/albums108592669/bla...
+1
A ko es visu laiku saku par to Operu?
Jā! Tieši tā!
+3
Vienreiz joka pēc to Operu biju novilcis un uzlicis. Neko nesapratu. Atverās tev pa visu ekrānu kaut kāda kosmiskā stacija ar miljons fīčām un apakšfīčām... priekš kam? Es taču netaisos i-neta browserī uz dzīvi pārcelties, bet ieskriet, ātri un bez liekām ķibelēm atrast to, kas mani interesē un nahrenizēties. Un jo mazāk lieku sūdu gar acīm žaibinās, jo patīkamāka sajūta. Explorers vispār man pēdējās windowsa instalācijas eksistēšanas periodā ir jau kādu laiku nomiris un ja arī nebūtu, man uz viņa bail klikāt. Firefox mūžīgi mūžos!
+1
Āmen.
0
Nu, ja tev po prošče, ta ņem to sūda Hromu. Minimums funkciju. Man tieši Foksā pietrūkst čupa Operas funkciju.
+3
Pats ņem un saliec, dajebko addons.mozilla.org/en-US/firefox/...
0
Saliec sākot ar adblocker un ghostery
+1
Lielākais joks ar Operu ir tāds, ka viņa ar visu savu kaudzi fīču ir vieglāka par pliku Firefox bez jebkādām fīčām. Bet jā, tagad Chrome ir krutākais, kas ir.
0
Nea. Opera 9.27 apmēram 80 000K aizņēma, 10 jau 150 000K, bet Firefox 3.52 - 60 000K. Firefox gan bez jebkādām fīčām.
0
Ā, ta tagad pamainījusies situācija. Savulaik tā nebij.
+1
Opera ir ok, dažreiz gan gļuko, bet it kā ātrākā no šiem.
0
Hmm, gribēju izņemt ķeksi norčalim2, lai saprastu, par ko iet runa grafiti tēmā, bet izrādās, ka "šāds profils neeksitē". Nobanots jau, vai kas?
+2
Norchall2 was eliminated by truemetal security forces?
+2
ugu
0
Oh, par ko tādu godu var izpelnīties ?

Varbūt ir jēga atsevišķi izcelt kādus pēdējos 5 komentētos jaunumus, recenzijas un rakstus un to sarakstu rādīt galvenajā lapā un moš arī forumā, zem foruma pēdējo komentēto tēmu saraksta ?

Varētu arī Jaunumiem uztaisīt iespēju uz vecākiem ierakstiem aiziet arī no lapas augšas, lai fiksāk varētu līdz kādam 2007.gadam tikt (gļukainais kalendārs tak nahrenizēts).
0
pareizi ir.
0
kas tad ?
0
mans komentārs uz iepriekšejajiem attiecas - tas par to, ka Norchall2 nobanoja.
+1
Nē, nu komentāri viņam lielākoties diezgan kretīniski bija, tiesa gan. Bieži radās priekštats, ka viņš nesaprot, kur atrodas un ko dara. Tāpēc jau arī bija atķeksēts.
+1
Mūžīgais pālis ?

Es laikam kautkā viņa teiktajam automātā nepievērsu uzmanību ...
+2
par operu runājot, varu piebilst, ka uz sava lauku superdatora, kuram ir tikai 256 mb rama, visekonomiskākā un browsēšanai patīkamākā ir tieši opera. firefox ir nenormāli lēns, turklāt bez addoniem jācīnās ar reklāmām utt, bet hroms, lai arī ēda maz ramu un bija zibens-ātrs (salīdzinoši), kkā raustījās un ik pa mirklim bija pussekundes sekundes bremzītes.

turklāt opera man vēl joprojām šķiet vispielāgojamākā. bik pakruķī to un šito, un tev ir ideālais browseris. un tas viss bez kkādiem addoniem.
0
BladeOfDarkness: par jaunumiem būs (tb plānots) atsevišķa sadaļa. Browsekli augšā pieliku. Btw, kalendārs nav nahrenizēts, bet izvākts no pirmās lapas un iebāzts sadaļā Arhīvs:
/archive/
0
Dženkuje bardžo, pan.

33, viss labais ko saku par Operu, attiecas uz 9.27 versiju - pēc tam panesās kautkāda huiņa, kas akūni noslogo procesoru un atmiņu. Vakar uzinstalēju jauno 10 versiju (pirms tam betas pamēģināju) - kačēju kā parasti Mp3 no metalarea.org - atvērtas kādas 30 lapas, a tas suka aizņem 700 000 atmiņas un proci pa 50% noslogo un vēl bremzē - uzmaucu pa virsu veco labo 9.27 - procis 2%, bet atmiņa 250 000 un ņihuja nebremzē, bļa (versijas pēc 9.27 ar baigi slogo kompi).

Ne velti eksistē šis saits: www.oldversion.com/ Par viņu saukļa patiesumu gadās pārliecināties ik dienu ....
0
P.S. Jā par Arhīvu biju piemirsis - tāds neuzkrītošs.
+2
Šito var dabūt gatavu, ja 00:00 iepostē ?

/forum/121697/#comment143080
0
Labs :D vēlāk iečekos
+1
tas Chrome tagad laikam ir visātrākais no brauzeriem, bet viņam ir viena tik debīla fiška, ka nahrenizēju viņu. Man bieži vajag visādās lapās no linkiem vērt vaļā wōrda dokumentus un viņš(Hroms) visus manus aplūkotos dokumentus krāj uz desktopa (varēja izvēlēties jebkuru folderi). Uzlikt kā pie cilvēkiem, ka var apskatīties arī nesaglabājot viņam nevar. vismaz nevarēja. nafig.
+1
Tūlīt Chrome iebliezīs smagu robu FF, ieviesuši add-onus.
+1
Pagaidām jau tas ir stipri EXPERIMENTAL.
Btw, FF3.5 iečekojāt? Visnotaļ žiperīgs. Es vēl testēju, izskatās, ka ram arī nerij (tb iztīra laicīgi)
0
A tie Chrome ir sūds tādā ziņā, ka viņam vajag vismaz XP :E Tāpat kā nīkuļiem IE7 un IE8
+1
va ta kāds vēl lieto ko vecāku par XP? o_O
+1
vēl jau ir visādi linuxi.
+1
''Chaos
va ta kāds vēl lieto ko vecāku par XP? o_O''
Bigijs :D :D

OS ziņā Opera ieliek visiem: www.opera.com/browser/download/?c...

Bet man par tām milisekundēm ir svarīgākas ērtums, funkcionalitāte, pielāgošanas iespējas. Tāpēc Chrome pēc pārdesmit minūtēm nahrenizēju. Firefox es ar nevaru tā sakonfigurēt kā Operu (vienā Operas recenzijā bija rakstīts, ka daudzas Operas fīčas Firefoxā caur kautkādu konsoli var konfigurēt, vai vispār nav iespējams).
0
Chaos, lieto vai nelieto, taču, ja nevar saputrogrammēt tādu nīkuli kā browseri priekš w2k, nu tad ko es tiem programmētājiem varu pateikt? Kā viņiem vispābā var uzticēties ko viņi liek tajā kodā iekšā?

BladeOfDarkness, Vari precizēt, kādas fīčas? Būtu interesanti paprovēt apskatīties kā tad tur īsti ir uz FF.
0
Ā, es vēl piemirsu, ka tagad Win Safari arī vajag vismaz XP :E (Kautkādas tur betas pašā sākumā gāja uz w2k)
+2
nē nu ja tu lieto kasešnieku, tad jāsaprot, ka diskus tajā nevarēs atskaņot :D
0
W2K<->XP == CD650mb<->CD700mb

Un nekāds TAPE<->CD
+2
Mājās Mazjilas nav un slinkums instalēt. Pa sīkumiem diezgan daudz kas savācās, ''Mouse gestures'' tikai Operai ira, bez viņām vairs negribas ņemties. Varu ielikt minimālo fontu izmēru (teiksim trūmetāla burti man par sīku liekas, bet ielikts ka min 12p un attēlo vismaz tādā lielumā). Firefoxam ar itkā tāda fīča ir, bet reāli nedarbojās. Var saregulēt kā tabi parādās - aiz aktīvā, beigās - tu uz viņiem automātā pārslēdzies vai nē. Besī ka Firefoksā automātā uz šiem pārlec. Pie ''Speed Dial'' ar jau pierasts, laikam vēl Safari tāds bija un arī Chrome. Tā kā kādus 8 gadus jau lietoju, tad uz citu nepārvilinās. 10v ar čupa jaunu fīču un mājās tā kompi neslogo kā šancē.
0
Ā, un vēl fīča - Operā var čupu ''Search Engine'' samaukt bez esošajām, Firefoksā tādu fīču neatradu.
+1
^ slikti meklēji
+1
par tm.lv runājot, vajag ieviest nelielu kārtību tur, kur Saites uz grupām. Vesela čupa ar mirušiem linkiem + Fraily?
0
Velti BoD muti dzesē, tāpat jau skaidrs ar šiem browseru kariem, kas tuvāk sirdij, tas tuvāk ķetnai.
0
Chaos, tur apakšā ir meils, uz kuru var sūtīt updeitus - tākā droši :)

BladeOfDarkness, nu pusi no tām fīčām toč var ar FF. Par tiem gestures - mēģināju jEditam pieslēgt (tipo editors, kurā kodēju) - nu nez, laikam baisi jāpierod. Drošivien, ja pierod, tad jau vairs nevar atradināties :)
+1
^^ ja tā būtu ... Lielākā daļa ļaužu bakstās ar kakaino IE6 un nemaz nenojauš, ka var arī citādāk.
0
Neesi pamanījis, ka jau kādu laiku ir iznācis IE8?
0
Man jau darbā arī beta ir bijusi, bet te iet runa par ''lielāko daļu ļaužu'' ;)
+2
Deathperado, IE[7|8] nekuja neiet uz w2k - tātad.... %$&^%)G

Nēnu es jau saprotu, ka tiem onkuļiem un biļļiem gribas, lai visi ik pārgadus pirktu jaunus windus, bet es tiem onkuļiem saku - ēd kolēģa dirsu. Tāpat, noteikti, admiņiem arī prieks un darbs - ka tik kautko pārinstallēt, ka tik kaut-ko sapist. Kā es knapi sainstallējis, notjūnējis, nopucējis un salicis visu kā vajag, tad pēc *viņu* lōģikas jāliek viss pa jaunam?! Ēd dupsi!
+1
Ir jau XP savi mīnusi, bet mazvajadzīgu un ēdelīgu izskaistinājumu dēļ pārlikties uz citu Billija OS neredzu jēgu. Varbūt W7 ir jēdžiga, pet pietiekami esmu nočakarējies ar Perētājsistēmu, lai būtu vēlme vēl ņemties ar kautkādu gemoroju.

Bigij, tev moš tas Billija brīnums kautkā īpaši sakonfigurēts, bet es uz viņu bolījos kā teļš uz jauniem vārtiem - ņihuja nevarēju atrast :D No 98 uz XP pa taisno savlaik pārlecu.
0
nez, no sākuma man Vista arī besīja. īpaši pašā sākumā, kad bija visādi gļuki. Bet tākā nopirku laptopu, kam bija jau uzlikta, tad nācās vien pierast. tagad jau ir 2. servispaka un viss štokos.
+2
Ehhh, vienas problēmas jums ar tiem Windows'iem... :)
0
Uz Pingvīna Half-Life neeparukāsi ...
0
bet viens ir skaidrs, ka Linuxu nekad mūžā nelietošu. Bija iespēja uz nedēļu padarboties ar Ubuntu un secināju, ka Linux domāts tiem, kuriem svarīgāk ir nevis datoru lietot bet stundām ilgi urķēties viņā :) Pekšņi pazūd skaņa - pusdienu lasies pa visādiem forumiem, lai atrastu kāpēc. nu i nah.
+1
Ha, ha. Kā pirms vairākiem gadiem (tagad vairs nav taisnība) stāstīja sisadmins - viena firma visu uz Pingvīna uzmauca. Tad kautkas nojuka. Izradījās, ka vienīgais čibis, kurš to versiju cirta, dzīvoja kautkur Ukrainas sādžā :D
+1
BoD, ko muldi? Pāris gadi atpakaļ jau redzēju, kā zem Linux ar Cedega Half-Life gāja griezdamies. Pats gan tik Heroes un Might and Magic III un Broodwar'us mēdzu iegriezt (zato zem defaultā Wine).
0
Es darbā un mājās lietoju Windows 7 ar IE8, nekādu problēmu, viss strādā, man nah nav vajadzīgas 536345 pogas uz web browsera interfeisa, nemaz nerunājot par visādiem tur fucking addoniem, kas to vien gaida, lai konfliktētu savā starpā un maitātu tev dzīvi.
Es piekrītu, Vista bija mēslu mēsls, bet es mierīgu sirdu varu pateikt, ka W7 ir viens nolādēti labs produkts. Es jau zinu, ka man te pretī stāv nokaitinātu pingvīnistu bars, bet whatever, W7 x64 uz laba kompja, ar 4GB un vairāk ram - vienkārši viss lido, nav man kernelis divreiz mēnesī jākompilē, es varu atnākt mājās un mierīgi pageimot kaut ko, nevis jukt prātā rakājoties pa konfigurāciju.
+1
Kad sāks parādīties krutas spēles kuras tikai Direct10 kož, tad padomās par W7, bet viņas dēļ apgreidot dzelžus negribās. Pusotrs gads tik kompim.
+1
Man jau ir divi gadi kompim, nekādu problēmu ar DX10 spēlēm tagad.
Ar 6GB ram viss iet ideāli - 2GB priekš sistēmas, 4GB brīvi priekš ārdīšanās.
0
bļa, 6gb ram... esmu zaļš aiz skaudības.
+1
Man būtu bail tādu aparātu mājā turēt. Es tomēr esmu apārstējies geimeris. Jutos diez gan atvieglots, kad jau pasen, kad iznāca Medieval Total War 2, kompis nevilka. Huh... tur taču būtu kāds mēnesis no dzīves izgriezts. Un kur nu vēl visādi jaunumi par kuriem nemaz negribu zināt.
+2
Bet nu 3. Dooms tagad jāpabeidz. No tā nevarēju atturēties.
+2
Man jau galvenais, lai Spider Solitaire un Mahjong Titans nebremzē :D
+4
6GB Ram? Par ko tur skaust? Eku šeku tm.lv griežas uz aparāta, kam ir 32GB ram ;)
+1
Salīdzināji ar man te normālu mājas geimerverķi ar serveri...

Mājas datoriem vispār mātesplates uztur līdz 8GB ram, ja gribi vairāk, tad jau japērk serveris, uz kuraa jāliek vai nu kāds nix vai MS Serveris, lai varētu izmantot kā nākas. Un lielākā daļā cilvēku vēl joprojām lietu 32 bit OS, kas vairāk par 4GB neņem pretī.
0
Kāpēc jālien nix vai server? Vaita tādam W7 ir ierobežots ram apjoms?

P.S.
Uz 32bit windiem jau vispābā tik 3gb vai mož 3.2gb
+1
Man jau 4GB stāv - reāli kā 3.25GB atpazīst, bet ir nedaudz labāk nekā, ja būtu 3GB, jo pārsvarā jau RAMiem sapārotās ligzdas, jeb kā to huiņu pareizi saucas.
0
Man liekas, ka Tu putrojies :)
0
Ja iebāzti 4GB ram, tad WXP 32bit paziņo, ka sistēmai ir 3,5GB.

Ja gribi izmantot vairāk, vajag likt x64 versijas, kas ir must have mūsdienās.
+1
Nevis "XP paziņo", bet 32 bitu x86 procesori nespēj fiziskajā adrešu telpā adresēt vairāk par 2^32 baitiem jeb 4 GB. A adrešu telpā vajag ne tikai RAM, bet arī videoatmiņu u.c. lietas, tur arī pazūd tas pusgigabaits.
+2
Whatever. 64bit OS - thats the the way to go today.
0
Mājās toč rāda 3.25GB.

Videoatmiņa aizņem RAM ja ir iebūvētā. Parasti, ja kompī ir kādi 4GB RAM, tad arī videokarte ir normāla ārējā.

P.S. Tā huiņa saucās divkanālu arhitektūra, īpaši nesaputroju ;): en.wikipedia.org/wiki/Dual-channel_a...
0
BoD, nu nerunā par lietām, ko nesaproti. :) Procesora fiziskā adrešu telpa un RAM nav viens un tas pats. Procesora adrešu telpā var iemapot dajebko, ko chipset's atļauj. Arī piem. BIOS ROM image mapojas uz fizisko adrešu telpu.
0
am, hey, a kā ir ar tām OS - man ir vista laptopam, 32bit. es varu uzdabūt 64bit?
0
Ja procis ir pietiekoši jauns, tad jā, nekādu problēmu.
0
0
nu, tagad jau man ir 2. servisa paka, tikko apdaeitoju, bļa,
0
thunder, var
0
a kā to var izdarīt? skatījos kaut ko guglē,ņifiga nesapratu.
0
es esmu diezgan liels nezinītis datorlietās.
0
ja kāds man to visu pārinstelēšanas procesu varētu veikt, hm, varētu uzlikt kādu četrpaku, vai piečuku... mja.
+1
Pliku XP par pieciem aliem varētu uzmaukt, bet vistu nē - kačāt vēl to kluci, apgraizīt. Nah.

Neon, tu gribi teikt, ja man ir videne ar 1GB un RAMā ir 4GB iesprausti, tad XP 32-bit teiks, ka man ir 3GB RAMa ???
0
cik alus vajag par vistu? :D
0
Kādu vēl Vistu? Traks esi? Tad jau liec uzreiz W7.

Blade: ja 1GB ņems no RAMa, tad Tev "teiks", ka ir 2.2GB. Ja video atmiņa uz pašas kartes, tad 3.2GB.
0
A nafig tev to kakaino Perētājsistēmu ? Tūlīt W7 būs (retail). Un XP vēl arvien spārda dirsu.

Bet runājot par 64-bitu - palisi kautvai šito: www.tech-recipes.com/rx/1426/vista_64_bi...
0
Hi, hi. To pašu pateicu :D

Rīt jāpalūr, cik šancē rāda.
0
Tpfu, bļa. Vecu rakstu ieliku. Tagad jau ar softu daudzlabāka situācija. Bet mierīgi var gadīties, ka mīļotai progai nav 64-bitu versijas.
0
Tai linkā tas daunis pats putrojas. 32bit nosauc par x86, bet 64bit par x64 o_O. Vai nu tad raksti x86-32 un x86-64 vai prosta 32bit un 64bit. A to man tādam rakstam uzmetot acis vēl sāks šķist, ka x64 ir kāda nebūt jauna proču saime.
0
x64, šķiet, bija termins, kā to apzīmē mazais mīkstais. Līdzīgi kā pingvīnu pasaulē to sauc par amd64. Protams, x86-64 tomēr ir viskorektākais apzīmējums.
0
AMD64 tāpē, ka x86 64bit pirmais dabūja AMD, tad tikai Intel ar savu ET64 vai kā viņu..
0
kādam no jūsējiem ir W7?
0
Bija EMT64, tagad vienkāši Intel 64.
0
Ja velc kādu progu, tad bieži pie izvēles ir rakstīts x86 vai x64.

Bet šancē ar rāda RAM=3.25GB, lai gan ir 1BG Videokarte.
0
Ne jau vienmēr visu gigabaitu jāmapo uzreiz. Nu tur nianses, asemblers nedaudz jāpamācās, lai līdz galam izprastu. :)
+1
Nu tak viņam ir video RAM ir atsevišķi, doh! Video, kas šārē sistēmas RAM, tiek nomapots momentā. Vismaz es negribētu, lai kaut-kas sāk rīstīties, jo redz, chips vairs nevar atrast pietiekamu lielu brīvu RAM fragmentu, jo nebija laicīgi nomapojis >:O~
+1
Nu ja, ka atsevišķi. Un 100% visu videokartes atmiņu jau no procesora pieejamu vienmēr nevajag.
0
Khh, un kā tad tu no RAMa domā dabūt kaut-ko ārā, ja nu savajagas? Swaps, protams, 2mb. Arī ar swapu - padomā, cik tas būtu lēēēēni.
0
bet cik tad ir tādas spēles vai programmas, kuras ir paredzētas 64-bit sistēmai?
0
Tagad jau samērā daudz.
0
Kāpēc jādabū? Videokartes procis jau redz visu, tam sava adrešu telpa.
+2
Te tā paskaitīju - sanāk, ka kādas 30-35 tēmas ir veltītas dzeršanai (nezkāpēc trīs tēmas ar vienādo nosaukumu ''alus'' neatradās šoreiz). Moš vajag izveidot atsevišķu sadaļu ''Dzeršana'', kur visu šo bagātību samest vienkopus ? Lai aktuālais pa ķērienam :D
+1
Nu nez, dzeršana jau pārklājas ar citām aktivitātēm - končos dzer, Bigijs dzerdams kodē trūmetālu utt.
0
"Ne jau vienmēr visu gigabaitu jāmapo uzreiz."

"Videokartes procis jau redz visu, tam sava adrešu telpa. "
0
Jā?

Iemočījam vienus videoatmiņas megabaitu simtus uz CPU adresējamo atmiņu, sapišam tur datus, dodam GPU ņemties un mapojam citus megabaitu simtus un pišam paši. Kaut kā tā IMHO.
+1
Bļaģ nu zajebal jau. Ko tu tur maposi vēlāk, kad rams ir pilns?! Jāmapo uzreiz.
+1
Nu vi bļin dajoķe ...
0
Vai ta kāds kaut ko saņēma?
0
Kāds sakars?
Norezervē adrešu telpā kaut kādu logu priekš videoatmiņas un tad tā loga ietvaros maini videoatmiņas bankas, ko gribi redzēt.
+2
Nēnu daunz, jeibogu... Paturpināsim pie alus kausa, tad es izskaidrošu vai ieskaidrošu, ja vēl nedaleks :))

Karoč, nākamais updeits - foruma ierakstus (izņemot dauniskos) vajadzības gadījumā iespējams pārcelt sākumlapā.
+1
A čo ? Būs daunisma filtrs ? Ķip, ja pirmajam ierakstam -10, tad tas uz sadaļu ''Miskaste'' aka ''Bobijgals'' automātā pārceļas ?
+1
Nē, tikai iespēja tēmu pārcelt uz "sākumgalu". Lai nav debīlisms, ka forumā viens bazars un vēlāk sākumā parādās otrs.
-2
BigUgga, kā būtu ar to, ja forumā 'mūzikas' sadaļu sadalīt pa žanriem?? Piemēram, 1) death 2) doom 3) black 4) grind 5) metal core 6) citi

Mazāk būtu jārakņājas pa visu to kaudzi.
+3
nafig vēl pirms postēšanas rakņāties zem kāda stila rakstīt? pietiek ar Mūzika un viss.
+3
^ es ar domāju, ka nav vajadzīgs. Tad vēl panesīsies strīdi no sērijas "nafig šitas ir šitajā sadaļā, tas tak nav nekāds black" utml. Nereti jau nemaz nevar ar tā īsti nodalīt. Ja nu vienīgi var mūzikas sadaļu pārsaukt par metāla sadaļu, un pārējā mūzika lai iet zem viskas. It kā jau arī šajā gadījumā pastāv "pelēkās zonas", tā kā varbūt arī tas nav vajadzīgs.
+2
Labais! Kopš 17. sept. nedarbojas reviews sadaļa, i neviens nepamanīja? :D
+2
Tur jau kas jauns pāris reizes gadā parādās, tā ka nav vērts pat čekot ...
0
a kapēc tā ir, ka profilā ir ne-ieķeksēts "Nerādīt avatārus", a avatāru tāpatās nava? -_-
0
jā,vispār,kad avatari būs atpakaļ,ko?
+7
Kad kokiem pimpji augs, HĀ HĀ HĀ
+7
+1
no iepriekšminētiem (minetiem?) komentiem sanāk ka jābūt avatariem!
+1
Kādreiz bija, bet tad te paārdījos, un vēl nav dalikti atpakaļ.
+1
Avatari būs atpakaļ, kad visi savas bildes profilos saliks ... HĀ, HĀ, HĀ
+2
Arī laba ideja - ieeja tikai ar savām bildēm :D
-1
bus avatāri būs arī bilžas ;)
+2
Uztaisīju, lai youtube klipi ielādējas tikai kad ieskrollē attiecīgajā vietā. T.i., netiek lādēti uzreiz visi klipi, kas ir tēmā. Uz FF3.5 strādā, interesatni, kā būs uz ne-browseriem, piemēram, Operu? Blade?
0
Uz IE nešancē :E
+1
uz Operas 10 šancē, video ielādējas un spēlē
0
IE safixoju (tipo).
0
Video redzu (Opera 9.64). Īpašu šķirbu nejūtu, moš mājās, kur ne tik fikss internets, tas ko doss. Kautgan pie lēna neta labāk atvērt un atstāt lai viss salādējas, nekā skrolot un gaidīt katr reiz.
+2
Nu atver aņuku tēmu :) Tas dos biki gan ātrāku ielādi, gan mazāk noslogo pašu browseri.
0
Man ar Chrome vispār video nerādās. Tikai links.
0
Ar FF 3.5 ideāli, sen jau tā vajadzēja.
+1
psc, gūglē truemetal.lv rāda ar 336000 reizēm.
0
Kādā ziņā ?

Thunder, ierubī Javascript.

Anekdošu lapa tagad ir ātrāka. Ir kautkāds ierobežojums, cik ierakstu / MB var vienā tēmā sakraut ?
0
Pagaidām nav :P Chrome būs jāpaskata vēlāk.
0
kā var to javascript ierubīt? neko neesmu čakarējis, vēl vakar video rādīja.
0
Kā i taga uz to chrome?
0
solved. un iet ātrāk. zajebis.
+1
Arī mājās pie ieslēgtiem torrentiem anekdotes atveras uzreiz, nav vairs jāgaida. Zajebišče m/
+1
Nu re cik lāb :)
0
Hm, tā PROFILA aile ''Manīts'' tik tagad uzradās, vai nebiju pamanījis ? Anyway, tur arī vakardiena skaitās ''šodien'' (vismaz Overkirilam).

P.S. Paskat, tā jau drīz līdz biedru sarakstam un cepumu/ogļu skaitam nonāksim :D
0
Smago anekdošu tēma sāk pamazām iebremzēt...
+1
Smagas tak...

Bet izskatās, ka tai tēmai ir potenciāls būt pirmajai, kur štuka komentu būs :)
+1
Ķipa, par maz smieklīgu aņuku pēdējā laikā ;) ?
+2
Eu, bet agrāk bija tā, ka ja uzbrauca ar peli uz vārdiņiem, tad viņi kā mazi sarkani tārpiņi sarāvās. Kāpēc tā vairāk nav? :(
+2
Laikam būsi pārstājis lietot to, kā ietekmē tev viņi sarāvās :D Nekad neko tādu te neesmu pamanījis.
0
Faun, šitā tak nav aņuku sadaļa, kar ar palēm uz vardēm braukt :D
0
/forum/31797/?hl=t%C4%81rpi%C5%86i#comment31835

rekur pierādījums viens, un nevaru atrast divi
0
+1
Tu palasi, palasi - tur tak arī ir redzams, ka citiem saraujas, citiem ne.
0
BladeOfDarkness, šodien parādījās. Tur kārtējais man jaunievedums, ka time()--23:53:53 skaitās šodien (kā vienu laiku arī pie komentiem) :D

Faunam gan vecā sāpe vēl nav sadzijusi...
0
Man gan labāk patīk kad pieriet, nevis kad saraujas.
+1
Pieriet ? Moš vispār noriet ? :D

Njā, Faun, beidz lietot to ko lieto. Labāk pieturēties pie tradicionālām vērtībām - alkohola un muzjakas.
+2
Priekš manis izmira vesela virtuāla tārpiņu suga, a jūs ņirgājaties.
+2
Sanāk, ka mēs visi esam palaiduši garām Trūmetāla tamagoči ? A moš Bigijs par tevi ņirgājās ? Var tak uzbliezt kādu javenieku, kas tik konkrētam lietotājam šancē ?? Piem., atver werwolfs Trūmetālu - a šim pretī sāk bobja kailķermeņi lekt virsū :D
+1
Bigijs var, bet tā nav darījis. Tas par ko Fauns runā i skats no kāda browsera kādas konkrētas versijas, kur tas browseklis "tukšos" linkus attēlo kā parastos. Tipo <a href="">Fauns</a> - uzbraucot ar peli paliek sarkans. Citos browseros efekts i, citos nav.
0
Viena figņa ko Opere nerāda (kas pat ir labi, jo besī) - mirgojušā aktualitāte.
+1
Laikam jāuztaisa, ka, ja apskatās to actuēli, tad vairs nezibeņo...
0
/forum/102975/#comment148241

Iepējams, ka kautkāda komenta pirmsapskate noderētu ...
+3
Ārējie linki varētu atvērties jaunā logā
+5
Skatos forumā vajag sadaļu "Kap-sēta" visiem, kas uzsāk diskusijas par dažādiem personāžiem, kas aiziet aizsaulē un visādos veidos mirst.
+1
Tikko pamanīju ''+ -'' aprakstus - lakoniski :D
+4
Tip, kad sev krāmē? :P
0
Nenāktu par ļaunu ieviest funkciju "edit coment".
+1
Man vakar ienāca prātā fīča - mazliet nenopietni, bet - ka varētu katram, kas nav atķeksējis bobiju, disablēt iespēju atbildēt uz viņa komentāriem :D Kaut gan, tad jau vienkāršāk vispār visiem disablēt šo iespēju :D
0
Reportēju, ka neredzu savo komentu ja esmu ielogojies:

/forum/121845/#comment148794

Tā vietā man rāda tēmas iesākuma rakstu ar banneri utt. Kā izlogojos tā viss normāli.

+2
Oh, kāds iemanījies sev ķeksi ielikt ?!
+1
^ nav tiesa, tāpat neļauj, es mēģināju >:)
0
Bangls, uztaisi screenshot vienā un otrā gadījumā un atbliez uz info @ truemetal.lv
0
OK!
0
Bangls: fixed!

Šāds triks bija tiem, kuriem uzlikta kommentu kārtošana otrādi un tēma ir "ielikta" pirmajā lapā.
0
Zaibis!
+3
Алё, начальникаа ! Uzspiežot Aktualitātēs uz DEAD NOVEMBER tautu aizhujārī uz pISIS ...
+2
Bledd nu kas i šodien...
+3
Pirmdiena - grūta diena ...
+5
Rīt varam gaidīt ievērojamas izmaiņas, jo ir spēcīga aizdoma, ka Lielaisunbaismīgais šovakar kniebs iekšā ne tikai zosi ;)

Sveiks lai dzīvo !
-2
nezinu vai tas ir ticis apspriests, vai kā, bet ienāca prātā ideja - kā būtu ja TM forumā varētu emocijas likt? zini, visie tie >:) un ^_^ un kas vēl nē tādi bezpersoniski liekas. ir taču visādi headbanger un dzerošiem dzeltenmūļi, kas forumu padarītu skaistāku, ne?
+2
Iespēja nosūtīt privāto ziņu lietotājiem nebūtu peļama.
0
arī
+2
hunter, cik atceros ir ticis apspriests. Sevišķi leils atbalsts gan nebija, bet man šķiet, ka vienubrīd Bigijs pat bija tā kā sataisījies uzķimerēt. Es gan ar diži lielas vajadzības nesaskatu - it kā tie smailiji būtu baigi personiskāki par :D vai >:( Raibāk vēl nenozīmē skaistāk.

Privātā ziņa gan nebūtu peļama iespēja.
+4
Privātās ziņas es varēs lasīt >:)
+4
Ta man nevaig. :P
0
Un tad vēl šī lieta:
/forum/109339/
0
:D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas