Kvarforth (Shining) intervija...
0
www.youtube.com/watch?v=aXFDVp4dZ8k...

es kaut ko ne tā sapratu, jeb viņš tiešām pievērsies kristietībai???
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
viņa sieva ir +/- kriestiete , viņam pašam mīkstais uz to visu liekams
+1
Tad, lūk, kas notiek ar cilvēkiem, kad viņi iemīlas. Kļūst par laimīgiem, draudzīgiem apalīšiem?
+7
Nesen viņš vēl bija cilvēknīdējs un visnodirsējs. Ko lai saka, tā bāba viņu drīz pieliks pie viets un moška nākamajā albūmā būs kāds Eltona Džona kavers.
0
ahahhahhahhaaahahha LOLOLOLOLOLOLOL blakks ar katru dienu paliek rēcīgāks.
+1
Pipec osliku...
0
Par garu, lai skatītos, bet pēc komentāriem šķiet, ka notiks kas līdzīgs kā ar Blekmoru no Rainbow...
+1
Vai ta ar Blekmoru kautkas slikts notika? Iepatikās viduslaiki un mandolīnas un apnika hārdroks. Gadās.
0
Kā uz to skatās. Man tās trubadūru būšanas nu galīgi neiet pie sirds un tāpēc uzskatu, ka viņš iekš "Blackmore's Night" iznieko savas spējas.
0
Man Blackmores Night ļoti patīk, bet Rainbow spārdīja vairāk.
0
P.S. Vispār viņš tur saka, ka šim patīk katoļu ceromonijas, tāpēc precēsies katoļu baznīcā, kaut arī nav katolis (bet par tādu laikam jākļūst lai tur laulāt, čiksa ar diezvai ir, ar mataina Zviedriete-metāliste). Varēs braši skandēt - Es mīlu mūsu Kungu, Jēzu Kristu ...
0
Malējs reiz pat tā safanojās par to Blekmōra naitu, ka paķēra akusteni rokā un izgāja tam visam cauri pats ar saviem pirkstiem. Tā taču bija, ne?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
ssstnotb (6 gadi)
Viskas