Vairāk tādus Latvijai
+11
reāli, es nezinu par to pasākumu, par komerciju tajā un tā tālāk, bet vismaz man, varat saukt mani kā gribat, šitas ir tāds reālais tirpu gabals. vairāk Latvijai tādas domas un cilvēkus.
www.youtube.com/watch?v=gJo0NRIOcVI...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
es apraudājos... lūk tā ir vērtība!
+1
tik..latviski :) jauk jauk
+2
patīk arī man
-7
tāda pati huiņa kā koru kari utt.
+1
Chaos - neiet runa par raidījumu. Ja Tev šitas gabals neaiziet,nu, nesaprast man.
+1
O jā, šitais ir krieg! :)
-2
Koru karus neesmu skatījies, bet nu šitais ir nothing special, manuprāt.
Nesaprotu, kāpēc Chaos krāj "mīnusus", pa manam, cilvēks pareizi vērtē!
-3
Ya, če za huiņa?
+7
tad jau labak 100 000 tādus pasākumus nekā 1 jauno vilni.
+1
Ir labs, nē tik tiešām, labs gabals.
+1
vecais hipijs bērnus labi piebarojis ar pašaudzēto kaņepju sviestiņu, normālu nostaļģiju pēc 70tajiem atsit :)

ideja ok, cepuri nost par famīlijas vienotību,utt, bet dziesmeklis varēja būt 4x īsāks jo tas meldiņš ātri pieriebjas!
0
a vot nesaprotu, par ko u un irony mīnusi.
0
"... jo tik daudz tādu lielu namu uz šīs zemes ir, kas cilvēku no cilvēka, no cilvēcības šķir"
0
Kārtējā latviešu gaudu dziesma, kuru noklausīties līdz galam vajag milzu pacietības.
Ja vienam pinkšķis nāk, citam jāsāk žāvāties.... :))
0
Balti spēlē ķeltu muzjačku?
+4
Es neko tur tādu sevišķu neatrodu, bet tirpas tiešām nez kāpēc skrien. Kaut kāds hidden message laikam. Buršanās.
+3
Par ko asaras birdināt akurāt, neredzu, bet vispār ir labs - kvalitatīvs izpildījums un pozitīvisms, kas šajos laikos nav mazsvarīgi. A to piegriezies jau, kaut arī tv neskatos, internetā ziņu saitus ar vairs nevar vērt vaļā, ja negrib garīgo maitāt, nu jau arī tie vairs nav jāver, ja pat te puse tēmu ir par to pašu.
+1
Pievienojos Intaram. Kautgan gabals jau pirmajā brīdī atsita priekš manis pilnīgi nesagremojamos Menueta skaņdarbus.
-2
ja šo dziesmiņu uzdziedātu Nils ar Aināru? tad ar jums tirpiņas skrietu un asariņas tecētu?
0
werwolf - Menuets salīdzinājumā ar šitiem ir "estrādes dievi".
+2
Kelly Family latviešu gaumē? Nu, muzicēt ir ok, bet nav manā gaumē. Bet diez vai kāds rādītu pa TV ģimenīti, kas būtu uztaisījusi powernoise industry projektu vai grindcore ģimenes ansamblīti.
-1
Sonnenmensch, piekrītu, kautgan Menuets laikam ir vienīgā pasaules banda, kas man izsauc burtiski fizisku riebumu.
+4
Grindcore ģimenes ansamblītis :D :D :D "Anal Incest" :D
0
Sonnenmensch - vai ir ponts salīdzināt ģimeni, kas dzied pie pusdienu galda, ar četrdesmit gadus spēlējušiem profesionāļiem?
0
ne jau es viņus salīdzināju, ja kas :)
0
Pozitīvisms ir OK, bet nah tik banālu un garlaicīgu ...
+1
reku arī super-pozitīva ģimene! tikai h viņ zin, kurš tur tēvs, kurš dēls, dritvai...

www.youtube.com/watch?v=U4oYtZTBQTE...
0
A kāda vispār tam raidījumam sūtība? nu, ķip - konkurss? Es nezinu, man nav tv mājās, es šito video netīši netā atradu.
+1
tas ir murgs visi šitie dziedi ar zvaigzni un kā tur citus sauc nemaz nezinu...
+2
Es cerēju, ka krīze tiem glamūriem vienreiz būs pielikusi treknu punktu, bet izrādās, ka tagad tikai sākās koru kari II utt. Otrais koru pasaules kaŗš. Palūr tik kā mūsu vietējās grezeles par tiem čelentāno sajūsmīnās - normāli letiņu puikas jau sen, kā vairs nav cieņā. Dziedi ar ģimeni my ass... :-(
0
Reinis Lauriks my ass.
0
saldais kuce
0
Laura Reinika fans my ass 2.
+2
Dodiet mums: ''Dzer ar zvaigzi'' un ''Guli ar zvaigzni'' m/
0
labusu tēma

/
-1
mirsti ar zvaigzni
-1
labākajam dalībniekam skaistākā kapa kopiņa
+1
Ja jau "dzer ar zvaigzni", tad jābūt arī "mahājies ar zvaigzni". Bet vispār šitie joki ir so 2007... :)
+1
Man personiski "Līvi - ozolam" šķiet riktīgs tirpu gabals.
0
dzer metanolu ar zvaigzni
+2
tas ir pilnīgs čau ar tiem čigāniem tajā video... tālāk vairs nevar...
+4
Tātad DZER AR ZVAIGZNI raidījuma vadītājs Armands Šķēle aicina brīvprātīgos Latvijas lepnumus sacensties ar Latvijas slavenībām - Rūdolfu Plēpi un Jāni Grodumu. Spēles noteikumi sekojoši: Dzērienu var izvēlēties šova brīvprātīgais dalībnieks. Dzeršanas laiks neierobežots. Jebkurš, kurš dzeršanā PĀRSPĒS zvaigzni dabūs BONUS punktus (un arī BONUS šņabi). Nākamajais spēles posms saucās 'ātrlāpīšanās'. Pirmais, kurš parādīs savu prasmi tikt uz kājām ar sīvā palīdzību dabūs galveno balvu - mēneša atpūtu Rehabilitācijas centrā un Anonīmo Alkoholiķa biedru karti uz 10 gadiem.
+1
Intar, krieviem jau ir ''mahājies ar zvaigzni'' - kautkādi aktieri u.c. boksējas savā atarpā :)

Dzer ar zvaigzni gan vajadzīgs laika ierobežojums un fīča jau - dzert kopā ar viņu un pārspēt citas zvaigznes.
+5
ja būtu tāds Dzer ar zvaigzni, tad diezin vai kāds no dzērājstāriem tur gribētu piedalīties, jo dzeršanā Latvijā noteikti ir ļoti daudzi neatklāti talanti, kuri nav zināmi plašākai publikai. domāju, ka katrs otrais traktorists Aldonis tādu Grodumu pārdzertu vienā setā
0
Hmm, varētu pierunāt savu senci uz tādu, jo viņš absolvēja pļēgurskolu vienā gadā ar med. fakult.
0
kāda velna pēc visas trūmetāla diskusijas ievirzās līkumotajās alkohola tematikas sliedēs? :D
+4
Tāpeč, ka tas ir tas kas trūkst cilvēkiem visvairāk, neatkarīgi no tā cik daudz tas ir patērēts pirms tam, tā vienmēr ir patr maz, bļeģ! Un ja kāds nesaprot, ka šmiga ir tik svarīga, ka pat var ieņemt ģimenes locekļa statusu, var iet nahuj, bļe! Saprotat, ka neviens pasākums nav svināms bez kārtīgas necilvēcīgas piedzeršanās? Kā piemēram Jāņi, Lieldienas, Ziemassvētki, Jebkura cilvēka dzimšans diena, jebkura cilvēka vārda diena, Sv. Šniceles piemiņas diena, jebkura diena nedēļā ir iemesls lai pieliktos kā nezvērs! Un nākamā diena ir jāsāk nevis ar ieiešanu dušā vai zobu iztīrīšanu, bet gan mēriņa ieraušanu saulainākai dienai! Man ir apnicis, ka cilvēkiem ir vienalga! Ir jādzer un viss! Domājiet Latvieši uz īriju brauc tāpat vien lai darbu meklētu? Ņihuja, viņi brauc tur viņus mācīt dzert! Un vispār vienīgais iemesls, kāpēc latvji brauc prom ir tāpēc lai apmācītu citas tautas kā patērēt alkoholu! Ja vēl kāds apšauba to, ka tieksme pēc alkohola Latvietim ir pilnīgi normāla parādība, tad ieskatieties šajos te:

- Nespļauj zem galda. Arī tur ir viesi.

- Paslīdot zem galda, pieklājīgi atvadies no pārējiem viesiem.

- Nekad svinībās nestāsti, ka šovakar nedrīkst daudz dzert. Pretējā gadījumā apkārtējie visu vakaru centīsies tevi piedzirdīt.

- Inteliģenti ļaudis nekad nedzers no pudeles kakliņa, ja pa rokai būs tukša konservu kārba.

- Lai kā ciemiņu nebarotu, viņš tik un tā piedzersies.

- Mazās devās alkohols ir nekaitīgs jebkādos daudzumos.

- No rīta iedzēri - visa diena brīva.

- Es savu mēru zinu: ja nokrītu - pietiek!

- Alu ar šņabi nesamaitāsi.

- Dzert sākuši mazāk, toties biežāk.

- Labākā sejas atsvaidzināšanas maska - ar ģīmi rasolā.

- Ja dzīve ir teātris, tad es gribu starpbrīdi. Un - uz bufeti!

- Labāk silts šņabis šodien, nekā vēss - bet rīt.

- Jo mazāk cilvēkam naudas, jo vieglāk sameklēt ko iedzert.

- Kur šņabis - tur arī dzimtene.

- Alkoholisms - tas ir tad, kad jūs dzerat vairāk par savu ārstu.

- Lūk, atkal nav neviena iemesla, lai neiedzertu.

- Dzersim jautri vai arī ar dāmām???

- Par daudziem dzīves skaistākajiem mirkļiem mēs uzzinām tikai no aculiecinieku stāstiem.

ĀMEN, BĻE!!!
+1
^ cepums Šnicelei! (vai labāk skābs gurķis)
0
Sorī, ka es te pēdējā laikā huiņu rakstu, man vnk šīberis iet ciet un smadzenes kūp no studijām. Politoloģijas fakultāte ir moku kambaris...!
0
'Rūdolfu Plēpi un Jāni Grodumu.'

OMFG, šitos nepiemini!
-1
alkoslavenība Plēpis, ibiomattarārā
+3
atbildot uz šniceles postu:

www.youtube.com/watch?v=3LThJOOUcAA...
+1
^ epic video m/
+1
Obanā, tiešām episks. Un man bērnībā likās, ka visi muļķiki redzēti... nu jā, rādīja jau arī tikai dažus uz riņķi visu laiku.
0
sie jau muļķiki pieaugušajiem ;)
principā netiek klasificēti kā muļķiki, bet gan kā stop-motion
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas