Grafiti mākslas noslēpumi
0
Kiwie kopā ar grafiti māksliniekiem Amc un Saki vēl apskatāms Rīgas mākslas telpā zem Rātslaukuma. Ko par to domā?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
Es vienam otram grafiti "māksliniekam" labprāt personiski saluztu roķeles.
-2
KO smukās sienas apraxta?
0
Daži grafitti ir okei, kā piemērm tie, kas Hanzas Tunelī, vai tas Tele2 projekts centraļņika tunelī. Bet tie 'tageri' ir vandāļi.Manis pēc zīmē savu garadarbu, galvenais lai tas ir saskaņā ar attiecīgām iestādēm un vietās, kur nav pārāk uzkrītoši...
0
blā es vienmēr brīnos, kad viņi ir tikuši tādās vietās...kādā veidā?
-1
eu, kas ir tas lohs, kas pa 37/41 autiņa maršrutu visur to stulbo suni zīmē?! nē, nu es neko neteiktu, ja visur nebūtu tas pats... bet tas sunītis jau mums kā nacionālais simbols, ne?
+2
Kāds vēl f*cking sunīts? Neesmu nevienu redzējis, izņemot baltu bulterjeru uz siens, braucot ar 25. trol. uz RSU...
+3
Hanzas tunelī jau visādi kropļi savus pašportretus pa visru sazīmējuši (vaflonu izskatā). Laba daļa no ''grafiti'' ir kautkādi prasti smērējumi no sērijas ''zģes bil Koļan, vsje otžaļisj, rezka''. Baloniņus tādiem pa virsu smērētājiem pakaļā sabāzt un uzkarsēt.

Nevienu tādu ekstremālu vietu neatceros - ir dažas paaugstas, uz kurām pa notekcauruli vai jumta lūku var pielīst.
-3
ierosināta kaut kāda +/- bezjēdzīga tēma par grafiti izstādi, kura jau pietiekami ilgu laiku ir apskatāma Rīgas Mākslas Telpā, un sākas diskusijas par tageriem, kas apzīmē privātīpašumus. Kur vēl lielāku beztolku? :D
+3
Kas es vienīgais padsmit gados esmu visādus "CANNIBAL CORPSE" un "SKYFORGER" uz sienām pūtis?
-5
Šī jau hip-hopa tēma...
+5
es uzpūtu Tabestic Enteron kaimiņmājā, pēc tam durvīm uzlika kodu, viņi nemaz nenovērtēja to, kā biju centies, speciāli pirku 3 dārgas krāsas un wetīju sawu emociojonālo un māxliniecisko dwēseli šim zīmējumam, bet wiņi manji njesaprata ;(;(
+2
^ Hell yeah !!!
+2

Dažreiz gribas personīgi pie rokas pieķert visus ķēpātājus ar "māxliniecisko dwēseli" un sadot pa aci, īpaši tad, kad ir ticis apķēpāts svaigi krāsots žogs vai namu fasāde, kuru pats esi krāsojis...
+3
tāda nu ir to žogu krāsotāju dzīve - mīlēt un ciest :)
0
TABESTIC ENTERON 4EVER
0
grindmetal never die
+1
- ХУЙ -
+1
HMR....tā būs labāk...!
0
Nkeā nebija, kombinācija HMR uber alles! Imantā šitas bija ļoti plaši izplatīts zīmējums uz piecstāvenēm...
0
Tā, kamēr rakstīju, mani apsteidza :( Curse you, Norchall2!!!
0
....bez uber alles!:)
0

RuncisRenars
, šodien, plkst. 09:14
es uzpūtu Tabestic Enteron kaimiņmājā, pēc tam durvīm uzlika kodu, viņi nemaz nenovērtēja to, kā biju centies, speciāli pirku 3 dārgas krāsas un wetīju sawu emociojonālo un māxliniecisko dwēseli šim zīmējumam, bet wiņi manji njesaprata ;(;(

pierādi!
kur ir bilde?

:D
+5
man tie grafiti fartisti izraisa divpusejas domas, dazzi ccista mak smuki uzbliezt, bet tie narvesen kisoku kkepataji, un svaigo sienu apķēpātāji- tiem gan vajag salauzt 10 pirkstus uz rokam, lai mācās ar kājam pūst savus Tagus!

vēl šausmīgi kretinē, kad Tu ieēj vecrīga un tur arī sienas aprakstītas, blje pūt uz Vecām rupnīcām vai "Getto" rajonos, ne jau uz pagājušā gadsimta mākslas pieminekļiem!
0
nu vot neesmu nobildeejis, un durviim kods priekshaa
+4
Manā kontā ir viens Cannibal Corpse un Slayer uzraksts Jelgavā, mazafakas. Kkādi sīkie bija arī Tabesticu uzmeistarojuši, pat bija centušies loguci daudzmaz atkārtot. Bet nu varēja lielāku un redzamākā vietā, lai man to sirdi vairāk silda.
+3
es kādā atejā uz balsinātas sienas no sirds un dvēseles (bļa, neatceros ar dakšiņu vai ko) galīgā pārpālī būdams, izgrebu "Necrophagist"
+3
aa gadus 5us atakal daudzas malas rigaa bija sapustis kaut kads sikais reperis 3 burtu kombinaciju CBT
un kad tos burtus redzeju vienmer pasmaidiju jo man vini asociejas ar grupu Cock and Ball torture 8)
0
Faun - tas biji Tu? Netālu no rimčika un Pasta ielas? ja tā, tad Tu esi mans varonis, katru reizi, kad tur dzīvoju, ejot, tie uzraksti sildīja sirdi. :) vēl ar bij tajā pašā rajonā Immortal sarakstīti.
+2
nu kā ta! Uz sarkanās ķieģeļu sienas. Bled, zini, kāda spriedze bija to rakstīt... Kaut kāds vecis pat iemanīja un mentus sasolīja. Tāpēc arī tas Slayer blakus palika nepabeigts. Vēlāk kāds cits viņu dabeidza. Immortal, visticamāk, mans sīkais bračka ir rakstījis, bet nu tie sīči tur pārāk nesmuki bija saķēpājuši. Senākos laikos cilvēki tomēr vairāk centās. Cik smuki, piemēram, vecā paaudze bija sakrāsojuši Kreator un Death, dziļāk tajā pašā pagalmā. Sadist arī. Perfekti no logučiem nozīmēti!
0
Ah... un ja vēl kāds SODOM pareizajā fontā uzrakstīja... ar asumiem...
0
Taču mans pagalms! gandrīz visu savu mūžu - 13 gadus tur nodzīvoju! tieši tajās sarkanajās ķieģelenēs! opā!
+1
Pirms gadiem 4 rakstīju kursadarbu par tagiem un tageriem, ar visām aptaujām un intervijijām, pašai bij tīri interesanti papētīt un uzzināt kas ko kur uzķēpājis :P
+1
intervijām*
+1
Intervija ar vienu no Latvijas graffiti pārstāvjiem

hiphopz.lv/intervijas/tase-es-...

0
... savā laikā pie Raiņa vakarskolas - tie caurstaigājamie tuneļi tika apķēpāti gan ar piedienīgiem, gan nepiedienīgiem uzrakstiem. Pēdīgi direktoram tā lieta apnikās un tad tas izdomāja tuneļa sienas izdaiļot ar visādiem grafiti zīmējumiem. Nezinu gan, kā pašlaik tur izskatās...
+2
''Vai Tevī nav egoisms, vienaldzība ?

Tase: Ir! Un, kas vēl ir interesanti – katrs writer, kas raksta nelegāli, bojā kādam īpašumu, taču, kad viņam pašam kāds cits uzraksta pa virsu, viņš vai sprāgst no dusmām. ''

nespēju to interviju izlasīt, jo besī kretīni kuri pilnīgā nejāgā lieto kaudzi svešvārdu, kad mierīgi var iztikt ar Latviešu valodu.

P.S. ''throw up'' ļoti atbilstoši tulkojas Latviski - vēmiens ...
+1
Tie jau nav svešvārdi, bet gan barbarismi.
+4
No intervijas rodās apjausma par pilnīgu idiotismu. Kāpč tas ir jādara viņš tā arī nepaskaidroja. Adrenalīns? Baigais skaidrojums: "tie ir burti uz sienas". Nē, nu zaebiss. Burti uz sienas. Super! Būtu vismaz kādu vēstījumu ielikuši tajos burtos. Kuru pis, kāds tur Tase vai ynk, vai KNJ, vai HFOEFH kur ir pabijis. Savā muzonā vismaz ir džeki, kas kaut kādu domu ripina, risina pa kādai problēmai vai kā, bet nu vnk burti uz sienas ir absolūts debīlisms.
+2
Šis zīmējums labs izdevies
pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Docent_gr...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas