experimental / post/ netipisks black/death
+7
tēma veltīta nevis pa mežu skraidošiem trve lolistiem nebēdņiem, bet gan cilvēkiem, kam ir šajā scēnā kaut kas +/- jauns ko teikt :

www.youtube.com/watch?v=9HbL69osqTo...

(šiem obligāti iesaku visu albumu - White Tomb, perfekts kā kompozīcija)

www.youtube.com/watch?v=C8EdHK9BilM...

www.youtube.com/watch?v=c57r7MmGT7o...

www.youtube.com/watch?v=Nf24O5Yo-QY...

www.youtube.com/watch?v=emrBZZtGFgI...

www.youtube.com/watch?v=dOwK7LXUNxY...

www.youtube.com/watch?v=vaKU6rAoazo...

daļu no tā varēja vakar dzirdēt skaņu meža raidījumā. protams, ir vēl daudz daudz. jūsu ietekumi?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Nez, neko tik eksperimentālu un jaunu es Ulcerate gadījumā nedzirdu, lai arī pērnais albums man stipri smeķēja - droši vien tāpēc, ka Immolation/Incantation jau gadus 15 vecās fiškas tur sprauktin spraucas ārā :) Nē, nu ir jau no sevis ar kas pielikts, nav tik traki, tādā ziņā grieķu Dead Congregation vairāk cenšas saviem elkiem līdzināties.

Tēmas sakarā ienāca prātā Blood Revolt ar šīgada albumu Indoctrine- projekts, kas sastāv no Axis of Advance (kanādieši, kas spēlē mūsu reģionam samērā pasvešā black/death manierē) instrumentālistiem un Primordial vokālista, kopumā radot tiešām visai unikālu skanējumu. Ir arī tekstuāla koncepcija - īsi sakot, reliģiska fanātiķa - slepkavas fiškas un slepkavošana idejas vārdā kā tāda.

www.youtube.com/watch?v=GakQDxHQCG0...
0
nu es jau nevadījos arī ne pēc kādiem priekšrakstiem, man vienkārši Ulcerate šķiet interesantāks par vidējo desņiku, tas arī viss. toties Altar Of Plagues noteikti var rakstīt pie postmetāla >:)
+2
(starp citu, Deathspell Omega ir iznācis jauns albums)

Varētu pieminēt vienu, kurš šeit varētu būt mazāk zināms, jo īsti nav nemaz bleķis un arī ne eksperimentālais, bet gan ... hujzinkas, bet ar bleķa klātbūtni, un tas ir Mount Eerie ar albumu Wind's Poem.
www.youtube.com/watch?v=dtuCP1ExC_I...
+4
un vēl kaut kas inčīgi bleķīgs, bet ne bleķis:
www.youtube.com/watch?v=WX8CqfpGwzw...

...tādā garā varētu vēl kādus vairākus metrus foruma telpas piespamot, šitie vnk tādā jauši nejaušā kārtā. Visu vajadzīgo tāpat nepieminētu.
+1
droši posto, es priecāšos. tas nav nekāds spams.
+1
Tas Gnaw their tongues baigi labs izklausās >:)
+2
FEN ir super

pedējā laikā, lai arī tas nav netipisks bleķis, pie sirds iet Nazxul

www.youtube.com/watch?v=XDWAkU2ztUE...
0
nu var jau likt arī vienkārši labu bleķi, uz lielākā forestbleķa vairuma fona tas tāpat būs netipiski ;)
0
^^Paldies par šito Nazxul gabalu. Citādi vienmēr atliku paklausīšanos , bet šis gabals uzrunāja.
0
es tikko reāli apd%&#%

FEN - Nabaklab 29.janvārī !!!!!!!!

www.myspace.com/fenband
0
^ nuja, es jau par to pašu :) tikai nesen atklāju šamos, a šie Nabaklabā
0
bet kā jums Altar of Plagues? man liekas ģeniāls White Tomb albums. citi arī labi.
+2
Jā, SLAGMAUR un GNAW T.T. ir spēcīgi vārdi.. Paldies par ieskatu Sērgu Altārī; šitos ilgu laiku biju atlicis.. Puff, te varētu daudz visa kā iemest, bet lai iet dažas random lietas.. pēdējā laikā esmu uzsēdies uz kanādieša NEIGE ET NOIRCEUR šīgada albuma "La Seigneurie des Loups".. Skaņā nav lieku piedrazojumu, bet tā tomēr ir bieza un pufīga.. Viņa līdz šim kompozicionāli stiprākais veikums, manuprāt.. Mūzika par Kvebekas ziemas vēsturi:
www.youtube.com/watch?v=dt4PQJ5bzZI...

Tad vēl AASTYRA - projektiņš, kas mani pārsteidza ar savu patiešām bezkaunīgo uzdrīkstēšanos.. Ja kāds vēl atceras tādus Bomfunk MC'S, tad šādi varētu izklausīties, ja viņi spēlētu plekk metaal (Žēl tikai, ka šitajā video skaņa ir krietni anālāka nekā ierakstā):
www.youtube.com/watch?v=yCo0XewVpQk...

ORANSSI PAZUZU - Pink Floyd Black Metal no pagājušā gada:
www.youtube.com/watch?v=6lhnYQzq_RQ...

Lielisks gabals no norvēģu VED BUENS ENDE klasiskā 1995. gada albuma "Written in Waters", kas stāvēja visnotaļ atstatu no tā laika norvēģu BM tradīcijas:
www.youtube.com/watch?v=MQwimwdAF4k...

Viens putekļains un grotesks artefakts no franču Les Legions Noires laikiem:
www.youtube.com/watch?v=4SbhD-BCKCQ...
0
Fen, GTT un Slagmaur ir jau labu laiku tuvi sirdij. Altar of Plagues biju itkā dzirdējis pa vienu ausi, bet nebiju kaut kā pievērsis uzmanību. Bet tagad paklausoties baigi aizķēra... Paldies!
Tā kā te diezgan daudz jau no man zināmākajiem, labākajiem post/ambient black ielikts, tad iemetīšu vienu vienkārši pačotīgu grieķu bleku, kas nesen kaut kā nejauši pacēlās manām acīm:
www.youtube.com/watch?v=zcV9n3Zen2A...

Vēl piemetīšu Glorior Belli džeku blakusprojektu, jeb arī otrādāk, cik no viņiem tagad var saprast, kurā savu artavu devis arī Niklas Kvarforth no zviedru Shining - 11 AS IN ADVERSARIES.(jūtūbs savos rezultātos neko vairāk nepiedāvāja, bet te būs myspace links - www.myspace.com/11asinadversaries...):
www.youtube.com/watch?v=-AQas1JMShw...
0
Nekas baigi eksperimentāls, bet nav arī gluži "your average forest troll black metal".
Forgotten Tomb - The Scapegoat (Negative Megalomania 2007)

www.youtube.com/watch?v=i6BwL0BURvE...
0
Ne nestandarta Death/Black man nāk prātā tikai Norgves IN VAIN albums ''The Latter Rain" - www.metal-archives.com/band.php?id=33086... Šigada gan paliels kakucis. Dziesmas ļoti dažādas, reizēm uz Solefald ar velk.

www.youtube.com/watch?v=uuWh5RO3Bno...

www.youtube.com/watch?v=Y8OEW6XaZ-Q...
0
^^ Forgotten Tomb ir jāskatās uz Songs to Leave (2002), kas ir māsterpīss uz 100 gadiem uz priekšu
0
www.youtube.com/watch?v=QZHuaLSsGLM...

rekomendācija noklausīties līdz galam jo tā īsti ievelk pa vidam, bet outro vispār ir mesmerizing.
0
ui, paldies par atsaucību, būs kādu laiciņu ko klausīties un vērtēt :)
0
Hellgar. tas ir Symphonic black metal
+4
Top potenciāli interesants projekts, kura albums solās būt ārā nākamgad.

Runa ir par ēģiptiešu izcelsmes mākslinieka Nader Sadek debijas albumu; Nader Sadeks ir veidojis skatuves noformējumu Mayhem 2009 gada Ziemeļamerikas tūrei, un albumā instrumentus spēlēs tādi ļaudis kā Steve Tucker (ex-Morbid Angel frontmens), Flo Mounier (Cryptopsy bungmašīna), Rune Eriksen (Aura Noir,Ava Infery, ex-Mayhem), Travis Ryan (Cattle Decapitation), Mike Lerner (Behold… The Arctopus), Destructhor (Morbid Angel, Zyklon) u.c.

heavymetaladdiction.com/2010/04/26/press-re...

Ir redzams albuma priekšvēstesis klipiņa veidā, no kura pagrūti daudz secināt par albuma saturu, bet patīkami redzēt klipu, ko veidojis cilvēks ar izdomu.

www.youtube.com/watch?v=MB8B40PWZ3A...
0
^ ojā, šitais solās būt labs
0
MySticaL, par ko tieši tu to domāji?
+3
es jau vakar citā topikā pieminēju A Forest of Stars 2010.gada ripuli. Izrādās, ka ir arī oficiālais videoklips, kas ir vienkārši inovatīvs un unikāls. iesaku noskatīties līdz galam un skatīties uzmanīgi, tad baigi daudz interesantas detaļas atklāsies :D

www.youtube.com/watch?v=l8lMMJSn1m0...

+1
sampļi no teju, teju klajā nākoša Blut Aus Nord albuma: debemur-morti.com/debemur-morti.com/d...
Pēc pēdēja albja jau šķita, ka šie neko svaigu vairs nepiedāvās, bet ja viss jaunais albis būs tikpat kruts kā tie divi izgriezumu, tad viņi būs pārspējuši paši sevi.
0
Juvenile Baroque Slaughterhouse - Gall and Wormwood. skaitās post/avantgarda bleks. ārprātīgi labs
0
vispār ik pa brīdim kāpju atkal virsū uz Wedard. suicidāli depresīvais bleks. kaut kas teica, ka izklausās smieklīgi, bet man tik ļoti pavelk, ka pofig. vēl arī no šitā gala Urfaust, kas droši vien visiem ir zināms.
nav gan nekādi jaunumi, bet vispār par tēmu.
0
BaN jau preorderēts. Pats interesantākais, ka tā ir triloģijas pirmā daļa, bet abas pārējās paredzēts laist klajā vēl šī paša gada laikā (spriežot pēc informācijas oficiālajā mājaslapā).
www.blutausnord.com/index.html...
0
Es varbūt neesmu, E. kunga vārdiem izsakoties, gatavs avangardam, bet kad es pirms gadiem apmēram četriem to Urfaust paklausījos, tad tas manā šaurpierīgajā labas mūzikas skalā ierindojās stabili paša, paša dirsā. Tādus sūdus bieži nebij nācies dzirdēt.

Varbūt tagad liktos citādi, hvz.
0
Par tēmu runājot, šī Venecuēlas banda man tīri labi iepatikās:

www.youtube.com/watch?v=lOIVT5ZnT0M...

www.youtube.com/watch?v=UTTEBt77n8o...
+2
^^ katram savs lauciņš, katram savā laikā. es dažus gadus atpakaļ vemstījos no vārdiem 'noise' 'drone' etc etc vien, bet tagad tas viss ir mana pamatklausāmā mūzika.
0
Reku vēl arī pavisam svaiga intervija no Blut Aus Nord (28. bebruāris). Labs lasījiens.
www.mortemzine.net/show.php?id=2522&il...
+2
Sun Devoured Earth - kas tas tāds ir? metal-archives.com/band.php?id=3540325...
0
^ kaut-kas baisi ražīgs. Es gan tik nez, kas tur saražots :)
0
^es tikko veltīju kādu pusstundu jūķūbā noklausoties kādus padsmit gabalus. Man jau patīka, dzird austrāļu suicidālā bleķa ietekmi.

vienīgais paša bleķa pamaz - līdzīgi kā dūmā ar Uaral - tipa dūma monstri no Čīles bet dūma tur pamaz, kaut aŗi muzons pa lielām šaibām arī ir ok.

p.s. diez vai mēs Sun Devoured Earth redzēsim MP uz skatuves :D
+1
viņš pat viģikus taisa

www.youtube.com/watch?v=cknw2SoH7jI...
0
^ pačekoju vēl, čalim just 18 :D
0
fantastiski, ja tikai 18, tad moš mums te būs vietējais post-blek monstrs ar laiku. pagaidām viņam tur viss tāds rough and muddy. bet potenciāls ir.
+1
Vietējais Senmuth? :D
0
Interesanti, ka senmuth gandrīz katram (no ~30) albumiem ir recenzija. Laikam čomaki raksta :D
0
Varbūt pats :D
0
Runājot par pašu rakstītām recenzijām, atceros, ka Lembetu bija par vienu no savām grupām, laikam Loits, metālarhīvos sarakstījis recenziju un ielicis 0. Tekstā gan, protams, sevišķi nenodirsa (no panckām ārā gan ar neslavēja). Tagad laikam nahrenizēts jau.
+1
ohohoho, šitais ir kkas, Peste Noire jaunais albums, ar franču dīvainībām apveltīta avangardiska jautrība. Vāciņš arī normāla parodija par "Brīvību uz barikādēm". Lai labi dejojas! :D
www.youtube.com/watch?v=G_9Gu8TNo9I...
0
Gada aktuālo albumu tēmā jau minēju, bet -dubults neplīst- pieminēšu arī te: teitan minētais kolektīvs /forum/122801-experimental-post-netipisks-black-death#comment190008 ir laidis tautās savu albumu. Nav tik netipisks, kā varēja gaidīt, bet vispār labs.
+3
Nezinu, kurā tēmā lai iemet šito notikumu, bet vakar sanāca būt uz Rollšteina jaunās rokoperas mēģinājumu, kur pēc tam radās sekojošais sakāmais.

P.S. Rekomendēju noskatīties, lai tur vai kas.

karametals.lv/zinas/600/no-limes-...
0
^ paldies, to operu baigi gribu redzēt, bet nu ies jau ta uz ne-mēģinājumu
0
Mincīt, šodien-rīt-parīt ir oficiālās izrādes.
+2
Animals as Leaders, kārtējie eksperimentori no US austrumu krasta. Comments no neta:These guys make Necrophagist look like a bunch of high school pussies!

www.youtube.com/watch?v=NmfzWpp0hMc...
0
Tāks, pims kāda laika mēs te ar pāris čomiem iefanojām par Sun Devoured Earth, es pēc tam uzcepu arī rakstiņu: karametals.lv/zinas/615/gada-atkl...

Te arīdzan kaut kas līdzīgs klipiņam: www.youtube.com/watch?v=cknw2SoH7jI...
+1
www.youtube.com/watch?v=wuxKFM81DKg...
Fauna, ja nemaldos, spēlē kaut kādu šamānisku ambient bleķi. Viens albūms - viena dziesma.
P.S. Pirmās piecas minūtes var izlaist.
0
Sāku klausīties tādu kolektīvu Dwellers of the Twilight — kā ieslēdzās, tā arā neslēdzas. Jauks, ekskrementāls bleķītis no varžēdāju zemes (kuras gan vēl?), bet ne pārmērīgi pašmērķīgi ekstravagants. Var teikt, ka notrāpīts pareizais zelta vidusceļš.

Nesen iznākušais albums:

dwellersofthetwilight.bandcamp.com/

+3
nu šitie ir tikuši, kur neviens nav bijis

black/rock/trance

www.youtube.com/watch?v=bFnGRah7c7k...

0
Pēteris Pūrītis šodien 10:17ar dtweet
Ekopops – tiek spēlēts bez instrumentiem, atkārtoti izmantojot vecas dziesmas. Mūziķi sēž katrs savās mājās un šķiro notis.
0
Smukiņš atmosfēriskais postbleķis no Šandongas.

Man vislabāk patika šie gabali: "山魂", "远山", "松林赋" un "夜之蔓延". Pēdējā dziesma "天葬(Bonus)" pavisam rauj jumtu.

pestproductions.bandcamp.com/album/deep-mountain...
0
^^^ nekada vaina!

no savas puses, eksotikas cienitajiem, varu ieteikt Dienvidkorejas PYHA

www.youtube.com/watch?v=LYuqufcCbMI...
0
Nāks ārā Panopticon «Kentucky» albums. USBM kombinācija ar Apalaču ogļraču folkloru un stāstiem. Bandžo arī vietām ir.

Decibel mag: “Setting Appalachian protest songs against surging black metal shouldn't work. On «Kentucky», it does."

soundcloud.com/hammersmashedsound/...

www.decibelmagazine.com/featured/streaming-...
0
Starp citu, kas te fanoja par Wedard — man ir viens lieks eksemplārs no šitā te, ja nu kādam interesē: tsod.mortestudio.eu/2011/11/16/wedard-t...
0
neliels pārsteigums bija uziet kko šādu tvnet mūzikas sadaļā (postbleķis no dziļas Krievijas): kulturakureniya.bandcamp.com/
0
Progveidīgs post-bleķis ar neuzkrītošiem taustiņiem dažos dziesmu fragmentos. Viena liela dziesma, sadalīta mazākos, dažādos un interesantos gabaliņos.

Obsidian Kingdom - endless wall

www.youtube.com/watch?v=AWddqZbAYeo...
+1
Norava jumtu man shorit, kautka biju palaidis garam, tagad kad dabuju CD, sapratu, ka tas ir tas blekjis, ko sen neesu dzirdejis un kas patik.
saucas GERM - jau agrak te bija minets, tika kautka netika pietiekami izkjidats :)

www.youtube.com/watch?v=AwfGUDJxfAY...
+1
^ Tim Yatras ir ģēnijs - tikai izcilas bandas un projekti. Austere, Grey Waters, Kinstrife&Blood un Woods of Desolation ir tikai zināmākie no tiem
0
piekritu, piekritu!
0
Jauno GERM kompoziciju ieposteju pie 2013. gada albumiem :)
+1
Dråpsnatt

Nezinu cik nu tur bleks un cik eksperimentāls bet visai neslikts

www.youtube.com/watch?v=mICQCmCVBig...

The Ruins Of Beverast (man vēl jāpierod pie jaunā albuma, pagaidām vislabāk patīk iepriekšējais)

www.youtube.com/watch?v=mf65aQvRzlY...

Forest Silence, auksts un ļauns ungāru black un ambient projekts

www.youtube.com/watch?v=J29D-xy_hrI...

0
Jaunais ruins of pedarast tīri solīds.
0
a man riebjas (pagājušais gan patika)
+1
LYFTHASYR - www.metal-archives.com/bands/Lyfthrasyr/23...

ķip simfobleķis, bet teiktu, ka ir savi progresīvi-desiski piesitieni. Iepriekšējā (2007) ripulī tas simfonisms izpaudās kā visādas elektroniskās fiškas (sampli, kori utt.) - šīgada albuma uzsvars uz elektroniku ir lielāks - var jau Industrial kabināt klāt. Kopistiskā kopumā, kautkas un The Monolith Deathcult / Preternatural pusi. Jaunajam var arī disko-pļasko ķip Semargl ar pielikt pie salīdzinājuma.

Lyfthrasyr - Rage Towards Apathy (The Recent Foresight @ 2007)
www.youtube.com/watch?v=LhY7cKVEobk...

Lyfthrasyr - Evolution (The Engineered Flesh @ 2013)
www.youtube.com/watch?v=OX63kYiWrMQ...
+1
Hmm, Bleids iesaka kko, kas uz bleķa pusi? Patīkams pavērsiens! :)

Lyfthrasyr tāds interesants albumu vārdu došanas stils: «The Final Resurrection», «The Recent Foresight», «The Engineered Flesh». Bija tāds rakstnieks Robert Ludlum (tagad jau miris), kuram visi darbi bija nosaukti tieši šādā stilā: «The Janson Directive», «The Bourne Identity», «The Bourne Ultimatum» utt.!
0
Crematory katra albuma (izņemot pirmo, dohhh) tituldziesma bija atrodama nākamjā albumā

man Bleķis nepatīk, značit kautko uz Bleķa pusi nevaru ieteikt, jo, tas kas patīk, nevar būt bleķis. Priecājies, ka man Fork Domination nepatīk, citādi jūs Bleķi man nespēlētu :p
0
^ mēs jau nespēlējam ne tikai tev, bet jau gadu kā nespēlējam nevienam, kopš Vovanam trešais bērnelis ģimenē, un jāļauj tam paaugties >:) Tikmēr lai visus priecē biezais slānis ar jaunajām grupām un veco grupu jaunajiem gabaliem!
0
jaunu tēmu nav ko taisīt, lai iekrāmēto šitentote «Ivara peizāžu», lai arī neko daudz xp/netipiska/post viņa nav: Paysage d'Hiver - Offenbarung

www.youtube.com/watch?v=Hk6WAptENIU...
0
Jāpiemet tad klāt austrāļu ne tik tipisks bleķis. "Bleak One" vislabāk atmiņā palicis.

Order of Orias - Inverse (full album)

www.youtube.com/watch?v=DoOHZPdllCw...
0
P.S. Cover-art veidotājs esot tas pats, kas Blut Aus Nord. Tā arī sanāca šamos netīšām atrast.
+2
Ja prasās "eksperimentāli" vai "netipiski", tad lūk:

Cold Empty Universe

www.youtube.com/watch?v=XWnRsdKJ_SI...

Karna

www.youtube.com/watch?v=43an1vfmVCg...
+1
Karna ļoti labs, paldies kk
+1
Blekjis no Krievijas plashajiem tirumiem - SKYFOREST...

www.metal-archives.com/bands/Skyforest/354...

man ljoti atsita lidziba ar GERM ...

www.youtube.com/watch?v=5Q8WoSiz94w...
0
^ arī Austere, Woods of Desolation un Grey Waters :)
0
nu ja, nu ja - visi tevis pieminetie...
shaja jutubes dziesma ne tik daudz, bet citas, kur ir tirais vokals, nu totals Germs :)
0
^^ paskatījies ''similar bands'' ? :D
0
Janums no GERM'ista :)
Iznacis jauns vinja projekts - AUTUMN'S DAWN, jau ir velkams, ja kadam interese - sheit ir viss albums ieklausams:

www.youtube.com/watch?v=HzMKoC61i60...

0
VIOLET COLD - post-black / blackgaze / space ambients no Azerbaidzanas... man tiri labi patika, klausama smuka muzicinja :)

pilns albums klausams sheit:

www.youtube.com/watch?v=iXZZ4EZL3aI...
0
Značit arī Azerbaidžanu sasniedzis hipsteru vilnis…
+1
^^paldies par tēmas turpināšanu (esmu post-mincīts). interesanti, es biju Azerbaidžānā (Baku) pirms 2 gadiem, ļoti intensīvi meklēju kaut ko no metāla vai eksperimentālās mūzikas (aiziet uz kādu konci, nopirkt kādu vinilu), un tā arī neko īsti neatradu. uz ielām visi vīri vasaras vidū ar garajām biksēm, baltiem krekliem un pieglauztiem matiem.

derētu vēl dabūt albi "Her Dead Body in My Arms, Her Cold Lips I'm Kissing" www.metal-archives.com/bands/Void/35403904...
0
Iespēra Islandiešu / Friču kopprojekts Árstíðir lífsins - www.metal-archives.com/bands/Árstíðir_l... - stils par Pagan/Black nosaukts un pie asociācijām arī Primordial minēts, bet man vairāk Enslaved atgādina + agrīnais Solstafir (tas gan varbūt tik dēļ tā, ka dziesmu nosaukumos šiem arī tie jokainie burti ;) )
0
varu palielities - man ir vinju plates kolekcija, vot ta :)
0
ja kas abi Germ albumi un miniks ari ir tagad izdoti uz vinila, protams ka iepirku pat nedomajot par cenu :)
0
Skatoties, ko tad vēl izlaiž tas poļu kantoris, kurš izdevis Batushku, var uzdurties šādam te industrial doomjazz: witchinghourproductions.bandcamp.com/album/five-the-hier...
0
«Februāra otrajā pusē Havoks un Nihils pavadīja 7 dienas uz Saturna un tā tuvajā apkaimē. Šī brauciena mērķis bija ceļot cauri tukšumam, atklājot — neviens nezina, ko tieši, un kamdēļ… Netika atrastas atbildes un netika nonākts pie slēdzieniem, jo reizēm uz Saturna ir gravitācija, reizēm nav… Vairums gadalaiku parādās vienlaicīgi… Viņi atveda sev atpakaļ līdzi dažus skaņu paraugus, bet tie nedos neko cilvēcei.»

Šis ir labākais albuma apraksts ever! Pie kam albums saucas „seagulls Insane and swans Deceased mining out the void”. Iesaku klausīties trešo un beidzamo gabalu, tie ir saturīgākie no bezjēdzīgā.

witchinghourproductions.bandcamp.com/album/seagulls-insa...
+2
netisham uzravos uz shiem facebooka UADA - galigi jauns brinums no Portlendas

www.youtube.com/watch?v=UVZ2X39mxgU...
0
shodien dabuju papildinajumu savai GERM kolekcijas, jauno albumu ka plati un CD boxinju un parizdotus iepriekshejos albumus ar bonusa gabaliem.

scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13179400_1...
0
Te viens leibla izstrādājums izdod šo to ausij tīkamu tumši elektroniski eksperimentālu — pašlaik paspēju noklausīties četrus albumus, un visi ar kaut ko katrs nedaudz pavilka. Tad jau pārējie arī, visticamāk, pilnīgi sūdi nebūs.

reversealignment.bandcamp.com/music
0
^^^ es tā jūtu, ka Uada albums Devoid Of Light man toč būs šī gada topā. Jo vairāk klausos, jo vairāk ieaug. Vietām melodisks, vietām brutāls, vietām izmisis. Kruta!
+9
Peste Noire koncepts par "hooligan black metal" atradis dzirdīgas ausis. Tiesa gan, neīstās.

www.youtube.com/watch?v=vr3HwydF6p0...
+5
Pizģec - Burzum un Sjavas kopprojekts :D
+1
man vakar tieši bija treniņbikses un korpspeints
+3
Blelaps! Bardičkom bļekhopčiki, bādričikom!!
+2
šitie, sanāk, ir blekņiki?
+2
Bleķgopi :D
+2
nja, tas moments, kad likās, ka viss jau ir redzēts.. :D
+1
Desekrators tikai aizmirsa, ka priekšvēlēšanu laiks jau beidzies un nav jāienīst pilnīgi visi krievi uz šīs planētas :DDD "Tiesa gan, neīstās." Es vismaz to tā uztvēru :D
+1
^ Kā jau vanabībanderovecam tas viņam piedodams.
+1
MGLA dalībnieku otra grupa KRIEGSMACHINE ir branga ausu pasildīšanas iespēja tiem no mums, kam ar Blut Aus Nord ir par maz.

youtu.be/7iY5RxusESg...
+1
Black-hopam tagad ari deju mix ir :D

www.youtube.com/watch?v=DoXfauaU94o...
+1
Nākamais, ko mēs par šiem lasīsim, būs: "Repojošie Urālu korpsepeinta gopņiki paraksta līgumu par dubultplates izdošanu ar Beverīna Prod."?

(Un es kaut kur klusībā, dziļi iekšā ceru, ka tā tas arī būs!!!)
+1
Nea - tik bagats es neesmu :D
+4
Es varu tikai piekrist šim komentāram - "Нужно добавить сатанинских "блядей" в кадр" :D
+2
Izklausās, ka Austrijā ir kāda nosliece uz īpatnēju muzonu:

KOROVA - www.metal-archives.com/bands/Korovakill/18...
www.youtube.com/watch?v=giUyVZqtOk4...
0
ak vai, man vel shamais disks kautkur metajas :D:D:D
+1
WHITE WARD no Ukrainas. Ar saksafonu:

White Ward - Stillborn Knowledge (2017)
www.youtube.com/watch?v=5MHl_CG0Lik...
0
Bez tā saksofona varēja pavisam labi iztikt. Meh.
0
nekā - saksafons pats labums
0
Ar saksofona piešprici bij interesanti Five the Hierophant, un viņiem kā reiz jauns ieraksts:

five-the-hierophant.bandcamp.com
0
^^ man kaut kā viņš galīgi krīt ārā no kopējā konteksta. Šis jau tad arī baigi labais netipiskā bleķa gabals: www.youtube.com/watch?v=izGwDsrQ1eQ...
0
^ ja paliek apakšā Biiliju Aidolu, tad ir tīri ok :D

www.youtube.com/watch?v=jfydAir-iOI...
+1
Mož viš preferē būt augšā? Ko tad?
+1

Viens no maniem shi gada sakuma favoritiem, atmo blekjis no Rußlandes
NORTH BLACK - Martyr
"Post" tas nav - bet atmosferiks gan :)

www.youtube.com/watch?v=qCqD4FfSplE...
+1
Nav gan ne black, ne death, bet asociācija ar Pan.Thy.Monium nostrādāja dēļ saksofona. Avantgarde doom/sludge tā kā skaitās, un ir pilnīgs vājprāts: Gura - Caligura

soundcloud.com/cvltnation/sets/gur...
0
^ Izklausās labi
+1
iesaku noklausīties Monno albumu Ghosts. trubā ir tikai pirmais gabals:

www.youtube.com/watch?v=QcHW00q_1mY...
+1
^ kā to pareizi nosaukt? "Slinkumroks" vai "vienakordmetāls"?
0
nu tas ir intro, pēc tam ir daudz aktīvāk, bet vispār tas ir dūms
0
^ tas jau tā kā vairāk uz drone velk...
0
Droši vien tāpēc, ka (tehniski) vienkārša mūzika vanabijiem vairāk iedveš pārliecību, ka "es arī tā varu", un tā tās bandas vairojas. Visas vienādas, visas nenozīmīgas.
Pamēģiniet kaut vienu labu tēmu uzcept! Tādu, kura kaut ko izsaka. Kura nes uz sevis kompozīciju. Kuru var pāraranžēt, locīt un staipīt.
+1
^wow wow, paga, ļauj man attapties, tu šo komentāru uzcepi attiecībā uz to, ka ieliku intro gabalu no viena Monno albuma kā piemēru krutam saksofonam?

1) visi pārējie gabali ir tehniski krietni sarežģītāki, bet priekš tā ievērtēšanas diemžēl būs jāsaņemas ieiet soulsīkā un nokačāt to albumu, jo trubiņā neviens nav ielicis.

2) grupas tenorsaksofonists ir Antoine Chessex. viņa tehniskās spējas nav īpaši apšaubāmas, viņš saksofonu ir spēlējis arī dafiga 'normālos' projektos. protams, pēc attīstības līdz noizam reti kurš vairs iet atpakaļ spēlēt iron maiden kaverus.

3) visas drone grupas nav vienādas, bet tās bieži vien vieno tādas lietas kā kruta, pārdomāta, tekstūrām bagāta skaņa, par ko ļurinātājmetālisti bieži vien ne pārāk piedomā. t.i., nav obligāti jāspēlē 20 notis sekundē, lai mūzika būtu kruta.
0
Šeit ir viņa soundcloud ar diezgan plašu muzikālo spektru - soundcloud.com/antoine-chessex...
+2
Lieta nav 20 notīs sekundē un nav arī noteiktas skaņas piekopšanā. Taisnība, ka daudziem vajadzētu vairāk uzmanīties ar skaņu, lai tā būtu atbilstoša un pārdomāta, bet tas ir bonuss tiem, kas jau ir nokārtojuši pamatlīmeni - radījuši kompozīciju, nevis tikai skaņas tapeti vai izplūdušu/uzblīdušu improvizāciju.

Tā bija reakcija nevis uz konkrēto gabalu, bet uz manu saskarsmi ar drounismu vairāku pēdējo gadu laikā.
Un "post" tak nozīmē "pēc", ne? Tātad būtībā - pagājis. Tāds man arī lielākoties izklausās tas, kas ir "post". Sapinies drounismā un monotonijā, ironiski atsvešināts, bez idejām. Skaņa jau tur var arī būt bagātīga, bet tīri skaņas novērtēšanai man nevajag 10+ minūtes. :)

Gadīsies kaut kur satikties, parunāsim vairāk. Tikai nepadomā, ka es mēģinu apgānit tavu gaumi. Ja patīk, tad patīk. Man atkal, redz, ir tāds viedoklis. Vismaz šogad.
+1
Man jau ar patīk visādi tādi monotonie gabali, kā nekā tradicionālā dūdu mūzika jau brīžiem arī no drone daudz neatšķiras ar savu bezgalīgo pīkstēšanu. Kruta ir gan Mono, gan Monno, gan Kilimanjaro Darkjazz Ensemble, utt. utt. Mūzikas vērtība nerodas no sarežģītības vai ātruma. Tāpēc "slinkumroks" nav domāts kā nosodījums :) Es ļoti labi saprotu tos māksliniekus, kas savā maksimālismā kļūst par minimālistiem!
+2
man Funeral (stils) liekas par garlaicīgu, kur nu vēl Drone
0
ko tad tu no drone esi klausījies?
+1
Sun O. Varbūt arī Nadju vai Borisu
+3
Nodēvēts kā Neofolk/Experimental, bet domāju, ka šīs tēmas čekotājiem vajadzētu patikt:

HEILUNG

www.youtube.com/watch?v=QRg_8NNPTD8...
0
ir labs, bet tie kas ir no neofolk scenas, shams noliek zemak par "shplintusu" ...
0
A kāpēc noliek? Tāpēc, ka pārāk uz Wardrunas šniti velk?
+3
Šodien mēģināju ar svaigu ausi paklausīties vēlreiz jauno Morbid Angel un ienāca tāda doma, ka tur arī ir ne mazums drone iekšā. :) Teiksim, gabalā "Garden of disdain", tā ritma figūra ir tik vienāda un pervazīva, ka arī gūst "drone" efektu. Pat ja notis mainās un pat ja tur ir pilns ar sīkām variācijām, kuras tehniski tur IR, bet iespaida ziņā kaut kā nespēj kļūt NOZĪMĪGAS. Protams, tas viss ir manā galvā un nekāds Morbid Angel vispār neeksistē. :D
Arī garš ģitāras solo, kas gandrīz viss ir ļoti ātrās sešpadsmitdaļās, pēc kāda brīža sāk ķļūt par drone. Tādā ziņā piem. Michael Angelo Batio ir drone mākslinieks.

Labi, tagad paiešu vēl cauri tam, kas šeit ir salikts un gan jau viss kas vēl atradīsies. Jo ir jau tā, ka gribās arī kaut ko neiepazītu, vienkārši - kaut ko CITU. Pat ja daudz ir sanācis aizžāvāties un izslēgt pēc pusotras dziesmas (tā lielākoties pagāja arī iepazīšanās ar "thrash revival" grupām). Īstenībā es tiem post un drone džekiem eju atkal un atkal pretī ar naivuma pilnām actiņām kā tāds bērns. It kā pieredzes nebūtu bijis, ha ha. Tāds, lūk, ir nezināmās tāles vilinājums. :)
0
Morbid Angel ir hyperdrone.

Šis arī labs drone albums: (no jūtūba komentiem - "i don't get it" imagine that you're a rabid dog on PCP and a bad acid trip, and you've just spotted a lamb.)

www.youtube.com/watch?v=q3JeaBoBU-c...

Šis, protams, arī: (no jūtūba komentiem - I actually listen to this while perusing Wookieepedia -- sounds like Jabba Desilijic Tiure (the Hutt) singing. And funnily enough, sounds like the type of otherworldly music you would hear inside a subterranean bar on Tatooine with aliens chilling and drinking. Very fitting...)

www.youtube.com/watch?v=uGU9M5rTX_I...
0
Oi, bet tas komentārs par "rabid dog" gan ir ļoti, ļoti pareizs attiecībā uz Lorda Tārpa darbību.
+4
Nu nē... tagad sāku klausīties un katrreiz, kad viņš atver muti, redzu kādu ainiņu ar to suni un jēru. Siekalas, zobi, gārdzieni. utt. utjpr.
Vai arī - pie mikrofona cilvēks, kuram dzimšanas brīdī nebija gatava neviena jauna cilvēka dvēsele, tāpēc mašinērija automātiski iedalīja viņam iepriekšējā dienā sabraukta suņa morāli satricinātās garīgās paliekas. Runā, esot pat normāli iekļāvies sabiedrībā.

Viss. Jāiet gulēt. Arlabunakti!
+1
Interesants tas Heilung popularitātes pieaugums mūspusē. Vai nejaušība?
0
man par šiem ar kāds minēja, kautkad YT uztrāpīju uz šiem - skatuviskais tēls bija, bet ar muzonu pašvaki. Varbūt vēl reiz jāuzmet auss
+2
^ Varam pārbaudīt, cik nejaušība.. Youtuba algoritms pa lielam, jo es pie tā Heilunga nonācu sākot ar: www.youtube.com/watch?v=_MD8IK19aec...

sāc arī ar šo, un paskaties, kur tevi aizmet ap 4.-6. nākamo piedāvāto gabalu autolistē
+1
Man uzreiz kā nākamo Heilung piedāvā.
0
Iespējams, tāpēc, ka pirms tam atskaņoji. Pamēģini no tīra browsera private modē.
+1
^^^ tovakar klausījos Faun, Eivør, Danheim utt. tā ka algoritms nav īpaši jāpārbauda ;)
+3
^^ tiešām, ar sesto klikšķi parādījās. Tu tak esi gatavais Nostradamuss!
+1
Varētu arī pie 2018.gada likt, jo albums pietiekami interesants un svaigi skanošs, lai pat uz gada TOP10 pretendētu. MA raksturots kā Death/Sludge ( www.metal-archives.com/bands/Usurpress/354... ). Īsti nevaru piekrist, bet labāka priekšlikuma nav. Cik no iepriekšējā CD paklausījos, tas bija nedaudz tīrāks desu metāls. Vokāls ļoti sulīgs un vēl jāpiemin basists, kas ir ''Swedish Death Metal'' autors Daniel Ekeroth.

USURPRESS

youtu.be/Uq7eEG_F7bU...
0
GosT – Beliar (Synthwave ''Black'')

www.youtube.com/watch?v=NjRUjGH3MtI...
-1
ja nu kāds tik tiešām vēl nav dzirdējis šo albumu - www.youtube.com/watch?v=18E9nf57H48...

aprīļa beigās uz "The Body" koncertu Berlīnē, spēlēs kopā ar Lighning Bolt ;)
0
es joprojām neesmu :p
0
;(
-2
tad pērc Unholy Satan - unholysatan.bandcamp.com/album/unholy-satan...

vispār jāuztaisa jauna tēma pa ilgiem laikiem, haha
0
Lightning Bolt ir piecus līmeņus augstāks, bet tāpat offtopiks...
0
Lightning Bolt setu Bruķikā pat man, kam tāds muzons principā nav īpaši tuvs, izdevās izturēt līdz galam :)
0
nu man vienalga par līmeņim, The Body ir izcils koncepts
0
Vienkārši un tīkami, bez liekiem vijeboniem:

www.youtube.com/watch?v=0zdJStmTEQo...
0
The Body - izcilākais, ko esmu dzīvajā redzējis. Perfekta mūzika. Chip King teica, ka labprāt aizbrauktu uz Latviju uzspēlēt, bet te jau tāpat uz koncertu atnāktu kādi pieci cilvēki...
0
šitas ir pilnīgs post-netipiskais bleks akustenes un visādi čīgājamie

Winterfylleth - The Hallowing of Heirdom (2018)
www.youtube.com/watch?v=ypoSdnxwCQc...
+1
post / atmo / sympho black no pilsetas rußlande, kur razho VAZ'us :)

NEBULA ORIONIS

pagaidam tikai digitala versija, bet ap rudeni bus ari LP (plates) versija

www.youtube.com/watch?v=FdfYJIHgURw...
0
saksafoniņš:

Messa - Feast for Water (2018)
www.youtube.com/watch?v=HMszVb25Q1s...
+1
Uz bobi trāpijās Anglosakšu metāla banda. Sākumā mocīja taustiņus un par ''Nazi Occultism'' dziedāja, bet tagad nākuši pie prāta un par sentēviem mauc, kā tāds Skaifordžers. Taustiņu joprojām samērā daudz, sevišķi pirmajos divos gabalos (koveros). Šitā ir izlase no iepriekšējiem trim EP/demo.

Æþelruna (Aethelruna) ''Ealdgesegena'' Symphonic/Pagan/Epic Black Metal

Paganland (Hoyland Cover)
Þæt ðe Hwilum Wæs (Burzum Cover)
Lindisfarena; Anno Domini DCCXCIII
Mid An Fot on Fanfæt Gefylled Þæt Treow Wæs
On Modranihte
Þunor Weoha Þisne Ealh
Modor Eorðe Fæder Þunor (Bathory Cover)

www.youtube.com/watch?v=qytEHVYcL0o...
+1
kāda vaina nazi okultismam - tas tā kā Hydra Avenger sērijās :D
+3
^^ man liekas, ka tu esi pamatīgi tēmas sajaucis. Tak visparastākais ~viking/folk metāls (ķipa, nevaram saprast, kas mums vairāk patīk - Summoning vai Bathory). Tad jau varēji pie viena sagāzt visu ZuL lainapu arī te iekšā :D

Un par pupiem, kas būtu tā kā džokers postēšanai jebkurā tēmā, tur ar nekā nav.
+1
^^^ nu es kautka te nedzirdeju neka netipiska, post vai experimentala...
tipisks wannabe Summoninga un Bathory krustojums, ka jau Intars piemineja
+1
vecie nūģi :p

ai, tak pēc ''Heart of the Ages'' tāpat nekas interesants nav bijis ...
0
^ kā tu to vari zināt, tu tak bleku necērt...
+2
nutad reku jums BlackWave (RetroWave ar Bleķa piesitienu):

Abstract Void - Into the Blue (2017)
www.youtube.com/watch?v=VXPmTg5c9JE...
0
^ te jau drīzāk Audrey Fall un Perturbator krustojums :D
0
nezināju, kur šo iebāzt, tāpēc ieliku te.

www.youtube.com/watch?v=fpDKHYcpZgQ...
0
Pilnais albums vēl nav atrasts, bet izklausās interesanti un daudzsološi:

VEILBURNER (US) - Where Torment Has Danced Before (Experimental Black/Death Metal)

www.youtube.com/watch?v=4pg20YkzZLI...
0
hvz, cik nu tur eksperimentāls, bet izklausās nesūdīgi
0
divas citas dziesmas, ko paklausījos YT, ir savādākas pēc skanējuma - laikam tur tas eksperimentālisms ;)
0
Un neaizmirstam šodienas iespēju!!!

www.melnapiektdiena.lv/events/11022019...
0
Aizvakar Viļņā trāpīju uz leišu kamerorķestra NICO koncertu, kur šie mauca galvenokārt akustisku postroku, kaut ko pa vidu starp Kauan un Sigur Ros:

www.youtube.com/watch?v=-xXd571H3wE...

Trīs vijolnieces, čells, kontrabass, kam vietām klāt nāk altists, un vietām diriģents piesēžas pie klavierēm. Visi pie vajadzības dažos gabalos var padziedāt.

www.youtube.com/watch?v=zJhCYdh4xE0...

0
^tīri forši
+2
ORANSSI PAZUZU + DARK BUDDHA RISING = WASTE OF SPACE ORCHESTRA

www.youtube.com/watch?v=nCR-OrN41E0...

Straumēns visam albumam, kas klajā nak rīt, 5. aprīlī:

www.loudersound.com/features/oranssi-pa...
+1
SCI-FI conspiracy melodic death metal ar Alex Jones :D

www.youtube.com/watch?v=FvJEOxWpTfw...
0
Pagājšnedēļ pirmo reizi noklausījos BAL-SAGOTH debijnieku ''A Black Moon Broods over Lemuria'' (ierakstīts 1994, bet izdots 1995) - visai atšķirīgs no tipiskā Bal-Sagoth skanējum - growls pat nedaudz vairāk dzirdams nekā runātais un bleķīgais vokāls. Pa lielam Death/Doom ar simpobleka piešprici (~kā agrīnais Septic Flesh ar Cradle of Filth piejaukumu) - dziesmas daudzveidīgas - vienā vairāk desas, citā dūma vai bleķa:

www.youtube.com/watch?v=hiK5zTqC660...

www.youtube.com/watch?v=jbEaZvqJ9BE...
+3
NISHAIAR no Etiopijas ...
posteju jau otra topika, reali mana uztvere viena no "most underrated" grupam pedejpo gadu laika ...

Ja visadi Mesarthim un ISON ir visur redzami, tad shie partizani, ar saviem etniskajiem elementiem, turpina but totala pagride ...

www.youtube.com/watch?v=b1LOmIfTH6A...
0
THANTIFAXATH - ļoti tumšs, avangardisks un izcils melnais metāls, Dodecahedron, Deathspell Omega, Oranssi Pazuzu, Jute Gyte līdzībās no diezgan netipiskas vietas - Kanādas. Garantēta ļoti neērta klausīšanās pieredze.

youtu.be/zQfYN3XPw9I...

youtu.be/_w9TbulMd70...
+1
Etiopijas NISHAIAR ir baigi ņammīgs
0
erm... khemm... nu vispābā šovakar ir AmenRa koncerts:

melnapiektdiena.lv/events/16112019...
-1
Viens nejauši pleijlistē uzrotējis pārsteigums: kad Merilina Mensona basists un Bauhaus vokālists laiž neofolku, tad Nine Inch Nails sēž ar muti ciet un klausās...

www.youtube.com/watch?v=pvVpMRpdGQc...
0
Lielā kaudzē ar aizdomīga satura (tas ir, aizdomīga pat pēc mataino standartiem) diskiem bija nopircies kaut kas totāli melns ar uzrakstu Gospel of the Fuhrer virsū. Tā kā NSBM gandrīz vienmēr ir garlaicīga mūzika, kur muzikālo un saturisko ideju, kā arī rakstīt un spēlētprasmes neesamība tiek maskēta aiz konspirāciju teoriju un/vai radikālisma apdziedāšanas, tad es to disku noklausījos tik pēc ilgāka laika. Un izrādījās, ka biju pārlasījies nosaukumu: izrādījās Gospel of the Future S/T disks no 2007. gada:

www.youtube.com/watch?v=7Xie6Jp9W1E...

www.youtube.com/watch?v=mC_WWjDCu70...

ir pat video:

www.youtube.com/watch?v=iePVCaw8nak...

Otrajā albumā šie palika drusku gludenāki, bet vienalga skan trekni:

www.youtube.com/watch?v=-3rtySQOzpI...

www.youtube.com/watch?v=T6GVNC1Eytw...
+1
^ tīri labs doomīgais muzons, paldies. ar tēmu gan pilnīgi nekāda sakara :)
+1
ESOCTRILIHUM - viena cilvēka projekts iz Francijas. Tumšs, atmosfērisks, atbalsojošs "deathened black" ar nedaudz industriālu noskaņu vietām, un pa kādam avangarda momentam ar trāpās.

i-voidhangerrecords.bandcamp.com/album/the-telluric-...

www.metal-archives.com/bands/Esoctrilihum/...
0
^labs, skanējums atgādina Slagmaur, man patīk arī tās 'akustiskās' pieskaņas (pie apraksta norādītā 'kantele' - somu un kareliešu kokle?), kruti samiksēts.
0
Kad zviedri MORBUS CHRON, pēc tik svaiga un piesātināta albuma, kā Sweven, kur no oldskūla death iekāpa avant/prog lauciņā, pačūkstēja, mani pārņēma gaužas sēras. Par laimi, ģitārists/vokālists Roberts Andersons ir atgriezies ar jaunu projektu, kas nosaukts iepriekšējās grupas pēdējā albuma vārdā un ir tā gara turpinājums.

Albums "The Eternal Resonance" iznāks 20. martā, bet pirmais singls te:

youtu.be/E7atkNuadaE...
0
TODTGELICHTER buņģieris un NE OBLIVISCARIS vokālists apvienojušies projektā OMEGA INFINITY un uzbliezuši Saules sistēmai veltītu atmosfērisku avangarda bleku albumā Solar Spectre. Kaut kas tajā visā ir.

www.youtube.com/watch?v=luv_N4pcX2E...
+2
Patrāpījās šāds: indie pop/rock banda GOLD, kas sadomājušiko smagāku uzrukāt, un sanācis diezgan labs post-black.

youtu.be/iIGcUd9W6Cw...
0
Sen neko neesu postejis - nu tad ludzu, latinosu post apavu smaka :D

EL ALTAR DEL HOLOCAUSTO

www.youtube.com/watch?v=nc5kQ2uXCZA...

www.youtube.com/watch?v=PQQF5AaAvwI...
+2
Sonne, tas bi tu, ko es nupat redzēju Sabiles sidrā? :>
0
iespejams :)
0
Taisni vai sakārojās kāda sarūgusi suliņa :>
0
Te viens bleķa piemērs no Slovēnijas. Nasing spešal, bet man iepatikās kopējā atmosfēra :)

www.youtube.com/watch?v=CfX8UhUqb1c...
+4
Šizofrēnija no Baltkrievijas - MORA PROKAZA. MA viņu pašreizējo žanru apzīmē kā Black Metal/Trap. Man ir tikai ļoti attāla nojausma par to, kas ir Trap - cik saprotu, kāds hiphopa apakšžanrs.

Manas reakcijas bija no LOL līdz WTF līdz "vispār nav slikti". Lai vai kā Season of Mist ir saskatījis viņos potenciālu. Nu, vērtējiet paši...

Nahuj iģi! Nahuj iģi!
www.youtube.com/watch?v=2R8ddImZBQI...

www.youtube.com/watch?v=ajcYGV09fqk...

www.youtube.com/watch?v=nq4-7KFA-uo...

www.youtube.com/watch?v=0qbEtiuTJjw...
0
^Man visu laiku bija licies, ka 'trap' ir 'trash rap', bet Vikipēdija piedāvā šādu variantu - 'The genre gets its name from the Atlanta slang word "trap", which refers to a place in which drugs are sold illegally'.
0
Holandes vecmeistari lielisku EP izlaiduši:

Phlebotomized - Pain, Resistance, Suffering (full album stream)
www.youtube.com/watch?v=rlBQ6MLvwbo...
0
Esoctrilihum jauns ripulis - tīri labs:

www.youtube.com/watch?v=Q0VvYBvErOc...
0
^ man gan tas jaunais pēc vienas reizes likās krietni švakāks par iepriekšējiem 2. Būs jau vēl kaut kad jānoklausās.
0
Nav nekas izcils - labs albums. Iepriekšējie nav klausīti.
0
Nu tad iesaku - senākie man ar tā so-so, bet 2 priekšpēdejie pat ļoti patika.
0
VEILBURNER arī jaunajā ripulī turpina dissonēt - riebīgs (tehniskais) Death/Black ar savu skanējumu:

www.youtube.com/watch?v=_VmVzkab_gw...
0
^ t.i., Lupatu Dedzinātājs?
+2
TETRAGRAMMACIDE:

www.youtube.com/watch?v=gOOBhvS5kbc...

Tipa indieši, bet kaut kāds sakars ar krieviem, karoč, puhoi. Zvērīgs albis, monstrāls muzons. Šeit tiešām tiek sasniegta tā virsotne, kad, ja tu pietiekami ilgi klausies troksnī, troksnis klausās arī tevī. Kad sitieni pāraug glāstos...
0
Diezgan liels sviests vārdā CARA NEIR ( Experimental Post-Black Metal/Grindcore/Hardcore ) - www.metal-archives.com/bands/Cara_Neir/354...

youtu.be/FmTWOYrV1kQ...
0
Ruins of Beverast koncertieraksts atsauca atmiņā sajūtu Urskumug koncertos pirms 20+ gadiem: skaņa putrā, maz ko var saprast, bet vienalga ahujenna kruta.

www.youtube.com/watch?v=n-JlYBYf90k...
+1
^ IMHO viena no tām grupām, kura ierakstos ir baudāmāka nekā dzīvajā
0
nu ko, 12 gadu laikā kopš tēmas «experimental / post/ netipisks black/death» atvēršanas attiecīgais muzons ir kļuvis par šajos laikos jau TIPISKO «experimental / post/ black/death».

www.youtube.com/watch?v=c2Sn-RVQnqI...
0
^kā jau tas vienmēr arī notiek, jā
0
šis ietu pie tēmas: jaunā detuha
www.youtube.com/watch?v=2NHO41PQa9Q...
+1
Ὁπλίτης - Παραμαινομένη (2024), Avant-Garde Progressive Death/Black Metal

Ķīnas one-man band HOPLITES , kas pilnai laimei mauc grieķu valodā (tikpat labi varētu mandarīnu). Saksafons neslikts, vietām.

hoplites.bandcamp.com/album/--8
0
^ tas jau birdina tos albumus kā traks, pērn laikam bija 2.
0
3 - bet pirmais 1.janvārī iznāca
0
aaargh, ne tur
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
PeterisP
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas