Sepultura sen atpakaļ
+4
Vot sēžu un pētu kaut kādas galerijas un aprakstus no paseniem pasākumiem un iedomājos - šinī forumā ir kāds kurš bijis uz Sepulturu tālajā 92jā gadā? Kā bija, cik biļete piķoja, cik cilvēku aizvilkās, a?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Biļete maksāja 50 rubļus, bija pilna Sporta pils.
Lāča pakalpojumu izdarīja apskaņotāji... vienīgā grupa ar labu apskaņojumu bija ЧЕРНЫЙ ОБЕЛИСК (visas iesildošās grupas bija no Krievijas).

P.S. Tos, kuri bija pārmēru sadzērušies, nolūzuši vai arī smēķēja tribīnēs u.tml. neatļautās vietās, sodīja policija, milcija, apsardze vai kas tml.
0
Man stāstīja, ka tur pie SPORTA PILS visi matainie kazļinas pārdzērās un huiņas taisīja un pēctam atbrauca attiecīgās iestādes lai ieviestu tādu tīri normālu kārtību...
0
Domāju, ir tikai normāli nogādāt atskurbtuvē cilvēku, kurš neilgi pirms bezfilmas un plīsiena nolēmis apmeklēt pasākumu, uz kuru ierodas kādi 5000 apmeklētāju...

Bet koncerta laikā bija tā - kolīdz publika bija pārāk tuvu skatuvei, tā tika aizdzīta prom, izmantojot stekus & vairogus.
+1
apmēram tā kā tajā filmā - monsters of rock in Moscov!
+6
Bija normāli, biju skaidrā tajā pasakumā.
Ar stekiem pie skatuves uzdarbojās tikai OMON'ieši, kas to darīja tikai tāpēc, ka pašiem nebija ko darīt. Atceros tekstu - zajebal menja etot volosatij, shas poidu v mordu dam.
-1
mēdzu bieži uzturēties Sporta pils apkaimē, nja, laiku atpakaļ tur hoķi Latvija vs Somija skatījos, 92ajā gadā Sepultura, bet divu gadu vecumam tomēr būtu par šerpu, tagad ir drupu kaudze. kur vien skaties - drupu kaudzes.
0
moš kāds ofisbildings vai xxx maxxxima taps
+1
Nu, bet toties tagad vairs nav iespējams nopirkt biļeti uz SEPULTURA vai tml. līmeņa grupu koncertiem par ~ 2 aliņu cenu :))
+2
Es domāju, ka varēsi atrast Vecrīgā vietas, kur alus maksā ap 5Ls...
+2
^ Esiitii 0,5 alus laikam Desperado ar tekilu maksaaja paari 5 ls ;)
un biletes meedz maksaat ap 15 Ls, taa kaa -> viss sagalbaajas ;)
+2
Es pat pazīstu džekus, kuri ir bijuši šajā koncertāāā, vot. Esmu bezgala kruts, vot.
+6
Biju skaidrā, zolīdi sēdēju tribīnēs un purināju ne pārāk garos matus. Ar šausmām skatījos uz skatuves priekšu, kur omonieši dauzīja skatītājus, kas nudien neko īpaši nedarīja. Par laimi, vismaz Sepulturas laikā tas nebija.
Mēģināju smēķēt tribīnēs, dabūju ar steku pa celi. Vairāk nemēģināju.

Sepultura bija zvērā.

Braucot mājās, mani divi slāvi izrāva no troļļuka un atņēma visu, kas bija mugurā, atstājot tikai džinsus kājās.

Tāds, lūk, jauks stāsts.

Šķiet, tas bija 15. maijs.
+2
Sūri vecīt, vajadzēs tav kādu alu uzsaukt ...

A bet smēķētājus ar steku klapēt, tā ir laba fīča. Piesārņo te gaisu, saproties ...

Man stāstīja, ka Sepkultūristi pat teikuši, ka nespēlēs, ja tautu ar stekiem dauzīšot, tāpēc arī pārtraukuši. Ja paskatās šo klipu, tad tas liekas tīri ticami, jo čaļi par poličiem nekad nav fanojuši:
www.youtube.com/watch?v=vW40_FMOG8c...
0
^ par miliciju tas stāsts bij iekš Maskavas un tur Anselmo onkulis, tas kutš no Panteras baigi sakreņķējās tālaj 1991 bet jāsaka, ka jau baigi iespārda un kad mani jau tieši šādi pasāķumi ārī visspēcīgak iespaidoja manu toreizējo nenobriedušo psihi

video.google.com/videoplay?docid=-16...
0
Sūri tas galnokārt bija tāpēc, ka starp atņemtajiem apģērba gabaliem bija Amerikā pirkts Metal Church T-krekls un džinsu jaka ar Helloween patchu (kas arī bija pirkts Amerikā).
0
Rakstot, ka biļete bija nopērkama par ~ 2 aliņu cenu, tiku domājis par 2 aliņiem puslitra stikla pudelēs, nopērkamiem parastā veikalā.

P.S. Koncertā bija tādi, kuri tirgoja ar metālmūziku saistītas lietas, bet kā maksāšanas līdzekli nepieņēma Latvijas rubli. Tiem tad vajadzēja maksāt vienīgi ar CCCP laika "koka rubļiem" :))

0
cik atminos stāstus no koncī bijušajiem, viens no tiem ir sēdējis ar Maxu pie viena galda un strēbis aliņu, konci dziesmas spēlējuši par 50% ātrāk. Un Max kā jau liels policijas "mīļotājs" esot no skatuves spļāvis poličiem uz ķiverēm :)
0
Manuprāt, dziesmu ātrums bija tuvu oriģinālajam...

Vienīgais, ar ko tas koncerts īpašs - pirmoreiz Rīgā koncertēja patiešām augstākās raudzes pasaulē pazīstama metālmūzikas grupa... (pēc tam nākamie laikam bija Cannibal Corpse 1998. gada rudenī Dzelzceļnieku kultūras namā).
+1
^ turklāt, kas nav mazsvarīgi - savas slavas pilnbriedā, nevis norietā.
0
Toč!
Tur kautko toreiz tirgoja, nozīmītes uzšuves, laikam arī kautkādus kreklus un ar tā laika Latvijas naudu nevarēja noreiķināties...
WrongTale - ja kas es arī toreiz tribīnēs sēdeju, no skatuves pa kreisi.
+1
blja ja godigi es gribetu pabūt tādā koncī! tas ir daudz savadāk nekā tagad! un vel tada ekstra ka var dabut pa celi ar steku ! :D blje jautri varetu but!
+2
ir kādi videoieraksti no Sepulturas Sporta Pilī '92?
+2
^^^ Latvijas televīzija šo pasākumu nefilmēja...
+1
^^^^bet kāds noteikti ka filmēja
+1
Tajā laikā jau nebija visiem mobīlie telefoni ar videokamerām. Vispār videokamera bija tik pontīga štelle, ka bail, nebrīnītos, ja neviens nebūtu ņēmis līdz uz konci - zin, kā, jāsatraucas, ka nesaplēš vai neatņem, nevar lāga ieraut un peisakus papurināt...
+1
nu jā, bet pieņemu, ka KĀDS tomēr bija ar lielo tā laika pro kameriņu.
+1
phe, pa celi ir sūc.
Vot, kad tev pa galvu mauc ar steku un ar zābaku no sāniem iemauc pa ceļa locītavu (kadri, ko visspilgtāk atceros no tās mahāšanās skatuves priekšā). Nabaga krievu grupa, teju puskonci spēlēja omona mugurām...

Sēdēju no skatuves pa labi, kaut kur augšā.

===========
Manuprāt, dziesmu ātrums bija tuvu oriģinālajam...
===========
Noteikti. Sāka ar Arise - kā to var nospēlēt pusotrreiz ātrāk, mm?
Tas, ka mūziķi končos dziesmas spēlē bišku ātrāk (adrenalīns, utt.!) tas gan ir fakts.
0
šis ir labs klips, vabūt izņemot vietas, kur redzami viņi paši
www.youtube.com/watch?v=p4E0UtxI7b0...
0
vispār vecā Sepultura tiešām ir spēks, vakar DVD noskatījos, arī klipi un koncis, nu koncis zvērā, pat Motorhead Sepulturas izpildījumā izklausījās gardi
0
Hm, Runcis sāk atklāt oldskūla spēku? (lol, nāk atmiņā, ka sadzēries tev Sarcofago rekomendēju :D)
+1
skaidrs, ka tad neviens nefilmēja (mobilie, digitālie fočuki vēl tad bija no zinātniskās fantastikas sērijas), bet kkādam taču fočenēm jābūt...?!
Nu nevar būt ka nav nekādu audio, foto vai (video??) liecību par šo konci..
p.s. varbūt tās tikai baumas un tas nemaz nenotika? :D:D
+1
Cik atceros, tad tajā koncī vispār neko nevarēja ienest. Pie ieejas kautkādiem advancētiem metālistiem pat jostu ar kniedēm konfiscēja.
+2
Skaidrā nebiju, stāvēju pirmajā rindā, redzēju, kā pirms Sepultura's OMON'iešiem izdalija aptveres ar kaujas patronām.
Sepultura sāka ar Altered State. Spēlēja atrāk, neņemos apgalvot ka 50%, bet riktīgi ātrāk.
+1
Nē.
Sāka ar Arise. 100%. Es zinu. Es tobrīd bišķi sajuku :)
Es neatceros, kas bija otrais gabals (noteikti nebija Dead Embryonic Cells), bet trešais bija Desperate Cry, mans tālaika favorītgabals no Sepulturas.

Un intro bija ... viens no diska vidusdziesmu intro. Tagad slinkums klausīties, kuras dziesmas.
+1
es atkal pēc tusa nevarēju saprast vai man gadījumā chernij obelisk nepatika pat labāk :D

bet sajūta tajā dienā bija vienkārši nereāla !
+2
"Chernyj obelisk" vienīgajiem bija labs apskaņojums, viņi arī nospēlēja kaverversiju METALLICA "Seek & destroy"...

Sajūta - protams, tāds notikums!

+1
Jomajo, cik tālu var sniegties cilvēku atmiņa...:))
+3
Spilgtākās atmiņas saglabājas mūžīgi.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
DestructerOfNewb
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas