Ziņas & Dzeršana
+2
Es par. Kurš vēl par šādām sadaļām (atsevišķām)? :))
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
O jā!
0
x1
+4
Pohuj
+2
Nafig? BoD pareizi saka - ziņas ir defos/tvnet/apollo/leta utt., savukārt dzeršana tāpat saistīta ar visām pārējām sadaļām. Ar "Viskas", manuprāt, pilnīgi pietiek.
0
Es a domāju, ka ir labi kā ir.
-1
Būtu vieglāk orientēties forumā tiem, kas te tik regulāri neuzturas.
0
Opā! Jā, es par + Bigij, uzliec tak kādu tematisko aptauju arī beidzot :D a to skatos, tas jautājums vispār noņemts.
0
Jautājums ir pirmajā lapā :)
0
Kas tur ko orientēties? Forums -> 5 apakšsadaļas. Ja tu skaties tikai tos 10 jaunākos komentārus, tad tev jaunas sadaļas tāpat neko nemainīs.

Ja kādam par grūtu orientēties "Viskas" sadaļā, tad ņehuj viņu piespamot, un vismaz normālus tēmu nosaukumus rakstīt. Vispār jau šīs tēmas autors par dzeršanu ziņām vien komentē, tāpēc nav arī brīnums, ka tādas idejas rodas.
+2
Tur jau ir tā galvenā problēma, ka, ja sadaļā ''Viskas'' kāds ļāvis vaļu savam fantāzijas lidojumam un tā vietā lai, piem. ierakstītu ''meklēju darbu, daru visu (inķim ņepredlogaķ)'' ieraksta ''izmisuma solis''. Varbūt varētu ieviest kautkādu standartizētu tēmas apraksta sistēmu, kur varētu atķeksēt uz ko tā attiecas - dzeršanu, ziņām, hohmām utt. Tas apraksts varētu pirms tēmas nosaukuma parādīties. HVZ.
+2
Njā, bet tad lieti noderētu arī iespēja tēmas sortēt ne tikai pēc pēdējā komentāra vai izveides datuma, bet arī pēc alfabēta.
+4
Varbūt vienkārši forumu pārtaisam par kaut ko līdzīgu wikipēdijai tādā gadījumā?
0
haoss ir trūmetāla šarma neatņemama sastāvdaļa.
0
^man gan liekas, ka tā ir novirzīšanās no tēmas!
0
nu ķipa novirzīšanās no tēmas ir tā šarma sastāvdaļa! :D
+1
Var moš uztaisīt tā kā dažos BB forumos - uzbraucot uz tēmas nosaukuma, parādās teksta preview.
+3
Hmm...manuprāt neviena tēma nevar novirzīties no dzeršanas...
+2
Ok, es varu paziņot - es esmu piedzēries.
+3
Jau trešo dienu pēc kārtas...
+1
Zajebla jau no rītiem elpot spirta dvašu...
+2
^^ arī smuki nodevu šīs dienas. Brīnums, ka galva šorīt nesāpēja.
+1
man tas pats.
+1
es gan līdz riebumam pareizs kaut kā esmu palicis - tā vēl par nedzērāju var palikt :( nesen te musināju citus uz dzeršanu, bet pats pēc 1. alus atlūzu :D
0
Es veselas divas dienas neesmu ņēmis iekšā neko stiprāku par kafiju. Kaut kā baigi garlaicīgi. Vakarā būš jāpagaršo sīvais. Apmierināt savas pamatvajadzības cilvēkam ir ļoti svarīgi. Tas ir tiešais reiss uz laimi.
+1
ui, ui, ui, te kaut kas nav labi: es arī vakar apgūlos pēc viena alus...Tas liecina vai nu par pārstrādāšanos, vai par to,ka vajadzēja nopirkt garšīgāku...
+2
Fui, uzreiz atcerējos vakar vakarā mājupbraucot puspiespiedkārtā dzero Aldara Latvijas un Pilzenes (pāķbodē auksti bija tikai cēsdara ražojumi) - garšoja pēc pelējuša ūdens, ne alus (veci nebija). Pilzenes sen nebija dzerts, bija atmiņā palicis kā samērā dzerams brūvējums ...

P.S. Var jau būt, ka tik drausmīgi likās, jo trīs dienas tika Užavas, Brāļa, Bauskas, Piebalgas, Tērvetes, Brūvera un Valmiermuižas ražojumi lakti ...
+1
nuja, nuja, es ar par kontrasta metodi padomāju...
+2
Jā, laikam tak būs šodien jāpaņem sīvais un jākompensē brīvdienu godīgums, a to kaut kāda zaraza tā kā taisās piemesties.
+1
Es gan uz suliņām un kvasiņiem pasēdēšu - jāļauj akniņām atpūsties. Vismaz līdz piektdienas pasākumam.
+1
Espis, nekad nejauciet alu ar ripām, pamodos kkādā fukkin tukumā, wtf. Labi, ka vismaz nebija nauda taksim...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas