Dimmu Borgir - bez vortex un mustis
0
Izskatās ka čaļi nahrenizēja šos abus personāžus no grupas, vismaz ko tādu sapratu ieejot viņu mājaslapā. Par mustis poh, bet vortex taču bija viņu slavas mugurkauls. Tas nu toč nav true.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tas jau bija kādu laiku atpakaļ, bet nu tagad visu mūzikā izšķir vokāls, producents un attieksme, takā grupa nekur nepazudīs.
0
Hmmm... grupā palikuši tikai Šargrats, Silenoz un Galders?
Ble, kas tad tās par razborkām? Es neesmu galīgi sajūsmā, Vortex balss vienmēr mani ir sajūsminājusi... :(
0
khmm...
nav ļaunuma bez labuma.
Vortex bija krimināli underused tai grupā - 2-3 pantiņi pa visu disku šitādai balsij? wtf?!
ja tiešām nahrenizēts ir, tad novēlu Borknagar atmosties... vai džekam iesaistīties kādu 3-4 projektos uzreiz. Par daudz nebūs.
0
Es labāk par Arcturus resurrekciju.

Bet vispār šitās ir pavecas ziņas. Palikušie DB-ieši bija vēl baigi garo gaudu palagu sacerējuši par to, kādi slikti šie abi bijuši.
+3
Arcturus, bez šaubām, arī būtu labi augšāmcelt - citādi, skatos, Year Zero sāk aptrūkties iedvesmas, šoļi...
0
Kā pa manam, Dimmu Borgir sastāvā vajadzētu būt arī iepriekšējam VADER bundziniekam Daray...
0
Daray ir tikai live member.
+1
Tie sliktie var braukt shurp, uztaisīsim kādu projektiņu;)
0
O jā, par to Vortex'a balss nenovērtēšanu gan ir taisnība. Nu tas nekas, ka salikts ar echo efektiem un pārdziedāts tā lai smukāk izklausās, bet dzīvajā arī ir pierādījis savu čalis. Tagad Shagrath var iet laizīt īkšķi, vai nu uzbliezt trešo Chrome Division albūmu beidzot :D
0
Man Ģimka Borgir kādreiz bija mīļākā grupa. Kad sāku giču spēlēt, man viņi sāka likties garlaicīgi. Kad iznāca in sorte diaboli, es vispār viņiem mīksto uzliku, kā arī lielai daļai bleķa.

Nē, nu Mustis, starp citu, ir/bija labs klavierētājs, nesaprotu, kādēļ viņš ārā bij jāmet. Vortex'a balss sāka besīt pēdējos divos albūmos, viņš tur baigi ne pa tēmu skan.
+3
Kāpēc man liekas ka pēc šitā DB popularitāte sāks strauji krist!? Principā DB popularitāte arī tika uzbliezta uz šo divu čaļu rēķina. Plus vēl jāņem vērā ka daudzi (ļoti daudzi) klausījās Borgir tikai dēļ Vortex. Pat ja atradīs līdzvērtīgu aizvietotāju, nebūs vairs tas, jo vortex ir kļuvis par sava veida ikonu.
Mustis - (retorisks jautājums) kurš izdomāja DB vizītkarti Progenies of the great apocalypse, bez kuras kā ievad dziesmas neiztiek neviens DB koncis?
Cik pārlasīju to gaudu palagu, šamējie sūdzas ka vortex esot nekompetents un lažaini dzied - cik esmu dzirdējis live ierakstus, tad tieši šagrats ir tas kuru pensijā būtu jāsūta.
Mazliet papētīju DB vēsturi un attīstību
pirmie 2 albūmi - viduvēja norvēģu blek blice kādu ir daudz
3. albūms - pienāk mustis, DB sevi rekomendē kā daudzsološu grupu
4. albūms - vortex, sākas strauja DB augšupeja.
rezumē - dodu 70% garantiju ka nākamie albūmi būs mēslainē metami, jo tiko tajā pašā meslainē tika izsviesta grupas panākumu atslēga.

P.S. offtopic - austiņas ribina puritanical euphoric misantropia
0
Diemžēl par pēdējiem 2 DB albumiem nekā laba teikt nevaru. Agrākie gan gāja pie sirds.
Nākošo albumu labu negaidīju pat pilnā sastāvā. Kas būs tagad - ej nu sazin, varbūt palikušie neturpinās In Sorte Diaboli stilā, bet saveidos ko jēdzīgāku.
0
Oi oi oi, DB tādi, DB šitādi, i sūdaini, i Šagrats slikts, i Vortex tikai ar savu iedziedāšanos reizi pa 4ām dziemsām visu izvilcis. Bet protams, to esmu jau sen pamanījis, nodirst DB tak ir tik populāri un forši.
+1
Dimmu Borgir ir jāiet atpakaļ forestā tēlot troļļus. Tas ir trve.
+7
Desper, kurā vietā kāds te nodirsa DB? Beidz tak vienreiz uzvesties kā tāds sasodīts histērisks sievišķis.
0
:D
0
paranoja :D
+3
Ņikuja, vispopulārāk ir nodirst COF
+2
Es ļoti saasināti uztveru uzbraucienus grupai, pateicoties kurai es savulaik es vispār ar tādu žanru kā black metal.
+5
Uzvilkts esi ne pajokam Dethper, pat domu noformuleet vairs liidz galam sakariigi nespeej :)
+1
lol... tagad pamanīju, ka neesmu pierakstījis vārdu "iepazinos"

O jē... strādāt un vienlaicīgi kašķēties forumā - tas ir riskanti...
+3
Strādāt vispār ir riskanti - darba traumā var iedzīvoties. Labāk pagulēt.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas