Palīdziet Šnicelei!
+1
Tātad, ja kāds no Jums ir diezgan kompetents vēsturē, lūzu palīdzēt (ar grāmtām, linkiem uz lasāmvielām) sakarā ar kaut ko par totalitārisma režīmu ideoloģijām un kāpēc tie ir izveidojušies. Par onkuli Ādiju un to brūno kropli Staļinu lūdzu nevajag, jo man jau dafiga materiālu ir par šitiem. Paldies jau iepriekš
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
un nekādu wikipedia.com
0
Konkrētāk, lūdzu!
+3
krieviski saproti? aizej uz www.torrents.ru grāmatu sadaļu un pameklē, viņiem ir TONNĀM. tikai reģistrācija seviškos dienas laikos.
0
Vai ta i-netā trūkst resursu par Musolīni, Pinočetu, Franko, Idi Aminu, Polu Potu ?
+1
Pinočets bija autoritārā režīma vadonis
0
A ko gribi? Man jau kaut kādas grāmatas mētājas vroģi... Tiešām konkrētāk, lūdzu!
+1
Kāpēc ne wikipedia? Tak skaties materiālus un apakšā var lūrēt atsauces no grāmatām.
0
(l)Mao Dzeduns jau ko vērts...
0
Konkrētāk - Totalitārism ideologijas un to izveides iemesli. Cik ilgi totalitārisms rullēja kādā valstī un kas bija pie tā atbildīgs. Kāpēc totalitārisms izgāzās un kādas sekas. Kas pamudināja cilvēku uz tādu rīcību utt.
0
totalitārisms jau tīri daudzās valstīs bija un katrā bija savādāks laika ilgums un pamudinājums uz to.
+1
ja pēti vēsturi (es mācos VFF iekš LU) neaizmirsti kambodžu, īstenībā tur bij visklielākā elle.
Runājot par totalit;arismu, nekas tik ļoti nepalīdz totalitārismam kā, tautas ilgas pēc stingras rokas. Nedomāju ka kāds tev būs spējīgs konkrēti minēt kādu grāmatu. Vnk kas meklē tas atrod
atceries
3.reihs
PSRS
kambodža
francija (jakobīņi)
vjetnama
Koreja
ķīna
ntās āfrikas valstis
čīlE *JA NEMALDOS)
vairāk laikamtagad neko citu neatceros (tou know i am drunk toooo muck tio day
+3
O jā, es tagad varētu palīdzēt šnicelei tikt apestai ar ceptiem kartupelīšiem ^^
0
"Schnizzel:
Pinočets bija autoritārā režīma vadonis"

Ja nemaldos, tad autoritārisms no totalitārisma diži neatšķīrās. Totalitārisms it kā ir mazliet "niknākā" formā, bet galvenā doma abos variantos ir vienāda - faktiski tauta tiek pakļauta kādam un priekš tā visi līdzekļi ir labi.
0
Nu bet viņam tēma ir par totalitārismu, tā ka Pinočets atkrīt kā pārāk mīkstčaulīgs onka, kas spēja tikai līdz autoritāram režīmam tikt
0
Pol Pota te arī laikam iederas
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas