Jauka krievvalodīga meitene
+4
Ārkārtīgi jauka un zolīda tūriste:
fishki.net/comment.php?id=5904...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
dažus gadus atpakaļ nācās strādāt kādā ēdināšanas firmā un tur diezgan bieži bija šitādas neapmierinātas cacas.
tagad noteikti būtu jaunkundzi provocējis uz minetu...
+3
Izkārtne virs Ēdināšanas firmas - Minetu dienas šeit!
+1
"Dienas minets - tikai 1.50 Ls" :D
A vispār šitādai kuņai prasītos viens taisnais un lai pēc tam pasūc putriņas ar lauztu žokli.
+1
tiešām, cik ērti un droši - nevarētu iekosties :D
+2
Vispār jau nevar zināt, vai viņa ir sieviete - solīja tak to turku bārmeni dibenā drāzt. :D
+1
VIŅAS visas tā saka :D
0
^ Tevi arī solīja pēcpusē paņemt? :))
+4
Ak jel, kāda sterva 0_o
Izsaku visdziļāko līdzjūtību viņas (iespējamajam) dzīvesbiedram (kurš drošvien ir kārtīgi izdresēts memmītis).
0
nē, tā patās nozākāja.
0
Ko nebiji pa prātam izdarījis?
+1
werwolf
laikam par maz ikdienā'šito krievu kultūras huiņu esi redzējis, ka ņemies postēt siten!
Es tā arī neko nesapratu, kapēc tur šitā ņemās un kur ir apsardze?
+1
Vo vo, sviests.
+1
es neatceros, laikam sīkajam sula pārāk auksta/silta.
un nav jau tā, ka apsardze to vien dara kā vaktē cimperlīgas beibes.
+2
Nacionālā rakstura bābu īpatnības, nekas vairāk...
0
Tas fakts, ir gadījies arī šeit tādas "lēdijas" redzēt.
+6
Šādos brīžos gribas, kaut tas bārmenis varētu tā vienkārši bez kriminālām un visādām citādām sekām ievilkt viņu tumšā betona pagrabā, atšaut ar 50. kalibra S&W vienu ceļgalu un patīksmināties, cik ātri cilvēkam mainās raksturs.
Ļoti kaitina šitādas "pirksti gaisā" lēdijas, kuras savā dzīvē pašas saviem spēkiem ir paveikušas tikai tik daudz, cik tikušas par piegulētāju kādam resnam, ar zelta ķēdēm nokārtam krievu biznesmenim.
+1
^ \m/
+3
+1, Quorhton ''Ļoti kaitina šitādas "pirksti gaisā" lēdijas, kuras savā dzīvē pašas saviem spēkiem ir paveikušas tikai tik daudz, cik tikušas par piegulētāju kādam resnam, ar zelta ķēdēm nokārtam krievu biznesmenim.''
ideāli aprakstīji manas domas, kas nāca galvā skatoties video, tikai pēc tam nemācēju tās atkārtot rakstiski.
+2
kad viens no diviem- izlepusi mātīte ar ''pavēlnieces raksturu'', kurai visi šķiet zemāki par zemi, or mātīte, tikpat izlepusi, tikai tikpat izlepuša tēviņa paspārnē
0
Tas video totāl boooorings - no action - tikai vārdi >:(
+2
Kaut kāda jēgu pārdzērusi šmara kačā pravas... Vispār jau ir tāds teiciens, ka nav nekā sliktāka par piedzērušos sievieti.
-3
Action ir te, ja nu kāds vēl šito nav redzējis:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="www.youtube.com/v/BkOigGRUWLo&hl=en...></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><para... name="allowscriptaccess" value="always"></param><em... src="www.youtube.com/v/BkOigGRUWLo&hl=en... type="application/x-shockw... allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></obj...
-1
+1
Hmm, šitas šic jau kkur te pavisam nesen bija
0
Bija, bija, bet visumā jauka ainiņa iz zīļu dzīves.
0
Nu ta būšu palaidis garām. Vakar viņu uzgāju vienā lapā un vairākas reizes skatijos. he he
+4
Top sistēma, lai ādmiņi varētu iebliezt mega mīnusu....
+3
par kādiem nopelniem var nokļūt adminu rindās?
-4
Pagaidām nekā :D
0
Jopcik, mega mīnusu sistēma gan ir super! :D
+1
principā par iepriekšējo komentu tu būtu dabujis mega mīnusu! ja es izteiktos par blekmetālu tad es...
0
Nu tā jau es sapratu, hehh.
+3
0
labs viģiks, bet ar tēmu sakars.. :D:D bet te jau tā laikam pieņemts!
-1
^^^ a kā ta savadāk! te tak jebkura tēma pārvēršas par beztēmu!
+4
Man gan izskatās, ka šitam čalim ir kas vairāk par alkoholu galvā:
www.break.com/index/drunkest-guy-...
+1
Hehe, džekam pakausis smags, vislaik uz aizmuguri krīt :D
Bet rokas stiepiens pēc alus pakas ledusskapī tīri graciozs sanāca,ietrennēts :)
0
Bet vismaz čalis cenšas izskatīties normāli :D
0
+1000 par drunkest guy goes for more beer :D
+1
Staigājošs mironis :D !
0
Vai man likās, vai arī tā dura tiešām atļāvās uzbraukt islamam?
+1
irony
vakar, plkst. 17:43
Ak jel, kāda sterva 0_o
Izsaku visdziļāko līdzjūtību viņas (iespējamajam) dzīvesbiedram (kurš drošvien ir kārtīgi izdresēts memmītis).

Nu tur tā lieta, ka viņas "dzīvesbiedrs" nav izdresēts memmītis, bet gan tāds pats atsaldēts bydla ,kā draudzene(sieva?). Šādai atsaldenei tiešām der tikai viens variants- ja ne taisnais ģīmī (meiča tomēr), tad kārtīga pļauka pa deniņiem, lai kādu brīdi pasēž nokdaunā. Ar viņas džeku gan varētu būt pēc tam nepatīkams konflikts :)
p.s. bet kucīte tomēr smuka :)
+1
Desper, cik sapratu viņa pati nē, viņas jāklis taisījās stāties homoseksuālos dzimumsakaros sakaros ar Allahu.
0
būs jauns Allāha pravietis!
0
Mož pacanam tagad jau galva ir nogriezta. :D
0
Intars, šodien, plkst. 13:36
Jamam tak krītamā kaite... Viņš tak pats teica - I`m fine :P
0
Tas bārdainais ir viens kārtīgs džeks - vairākas minūtes nesekmīgi mēģinot piecelties, viena roka visu laiku tomēr cieši tur alus paku :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas