Nav jau gluži visi kretīni
+26
te ir tas links kuru gribēju ielikt :)
tv.delfi.lv/?showvid=wBWdVKDS...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Vo, bļe!
+2
Kreisais zvēru un putnu dārzs :D labi teikts

Būsim vienoti

pilnībā piekrītu
+4
AIZVER MUTI!
+5
Līdaka.. m/
+2
hmm vienu laiku iekš kaf.''Gauja'' bija pieejami bukletiņi ar Līdakas kartona ūsām, ko varēja iemontēt sev degunā;) Mēs varam viņu atbalstīt par tādu runu! Bija prieks skatīties/klausīties.
+2
Izlasot šo te, var savilkt zināmas paralēles... skatiens.lv/zinas/15102009-pras...
-10
nejaussi uzgaju šitādu čerņu - www.topnews.in/files/romeo2.jpg...
izskatās diez gan īsts tas mazā auguma vīrietis!
+2
Respect !!
+1
Līdaka malacis! \m/
+3
Pievienojos - respekts!
+3
super! sen tā vajadzēja!
+1
Es par šito džeku balsoju pašvaldības vēlēšanās! Plusu vēl ievilku.
-8
he šitas ar labs,,, te gan bez paša Līdakas līdzdalības

www.youtube.com/watch?v=qbsxqiizyQE...
+2
Spēks! (pirmais links)
+4
Slayerman, kas tad tur ir tik labs? Kad latvieši ķēmojas pēc niggeriem? Pietam, paši knapi pār lūpu var pārspļauj un to lepni sauc par freestyle?
+11
Neiešana balsot uz 10tās saeimas vēlēšanām domājot "ko nu tā mana viena balss izmainīs" ir valsts nodevība. Ne vairāk, ne mazāk. Tas ir jāizdara mums katram un jāmudina savs tuvo cilvēku loks rīkoties tieši tāpat.
Ļaunākajā gadijumā es tiešām esmu ar mieru atdot savu balsi par pozīcijā iekļūt spējīgu zagļu baru, nekā dot iespēju slāvu suņiem pārvaldīt mūsu valsti.
+2
Beidzot kāds māk tieši un bez riņķī apkārt muldēšanas pateikt to, ko jau sen vajadzēja iebļaut sejā politiķiem un galvenokārt pašiem vēlētājiem.
+2
roof, taisnība jau Tev ir, tikai tas zagļu bars (piemēram oranžie) jebkurā brīdī var Ltviju tiem pašiem slāvu suņiem pārdot. Ceru, ka līdz vēlēšanām kāds dauz maz cerīgs nacionāls bloks izveidosies.
+2
Tak pārdeva jau. Amžīdiem. Ko? Neviens ij nepamanīja? :O
0
werwolf. Par nacionālajiem blokiem man liekas tā, ka galvenais jau ir lai partija gūst nepieciešamo %. Novēlēt par VL tipa partiju jau var, bet arī tā būtībā būtu balss vējā ja viņa dabū tikai 2% piemēram. Nožēlojams un pat smieklīgs škiet fakts, ka mums savā zemē nav par ko vēlēt
0
Tāpēc jau es runāju par bloku/partiju apvienību.
+7
Jā. Vēl smieklīgāk ir tāpēc, ka nav par ko vēlēt, jo ir pārāk daudz, par ko vēlēt.
Tikko atcerējos foršu ainiņu no pamatskolas laikiem. Vēstures stundā izdomājām, ko tad patiesībā nozīmē TB/LNNK. Tēvzemei un Brīvībai - Lai Nekas Nepaliek Krievijai!
+2
Piemēram, par VL + TB/LNNK + vēl kāda labējā partija varētu nobalsot. Nebūtu jau nekāds ideāls, bet tomēr kritni labāk nekā megazagļi TP, krievu dirsu laizītāji LPP/LC un okupantu purni no SC.
+2
Tas varētu būtu gana reāli, jo visticamāk partijas pēc domes vēlēšanām ir sapratušas savas izredzes. VL jau ir gatava uz apvienošanos ar kādu politisko spēku cik atminos. Pilsoniskie, ja balotēsies, VL, un TB/LNNK kaut vai būtu kā variants.
+3
Gan jau ka tā būs, ka tautai dižķibeles ietekmē piegriezīsies balsot par vecajiem krabjiem, un nākošajās vēlēšanās normālu pīrāga daļu dabūs nacionālisti. Šajās vēlēšanās vienkārši netika sasniegta kritiskā masa. Bet nu ar ekstrēmistiem jau ir tā, ka viņi nāk pie varas tikai ekstrēmos laikos.
+2
Velns par stenderi !!!!!!!!!!!
Sen nebiju nedz TV lūrējis, nedz radio ziņas klausijies. Un te uzreizi šitādi sūdi. Až zosāda uzmetās. Bitītmatos !!!!!!!!!
I miegs pārgāja. Eju pīpēt sarkanās :)
+3
Man liekas, ka tur vairāk ZZS tika pieminēta pie "nacionālkonservatīvā" bloka izveides varianta kopā ar VL un TB/LNNK, nekā PS. Bet to gan teica VL, kam laikam PS skaitījās pārāk liberāli.

P.S. "Lai Nekas Nepaliek Krieviem" - tas vairāk izklausās pēc tās politikas, kas jau 20 gadu tika piekopta - izsaimniekosim un nozagsim visu paši...
+10
0
:D :D
0
ei tu dirst ku' labs! :D:D
+1
+3
Varu derēt, ka T-Bodē tiek štancēta jauna T-kreklu partija :D Nasing spešal jau ir pagātne ...
+3
+1
ģīmis nav īstais.
0
:D

Bet pričene un uzvalks nepareizs. Arī tā roka, kautkā ne tā izskatās ...
0
Kautgan, varbūt tas ar nolūku, lai KAKA nepiesienas.
+2
Ble, tu domā, ka viņiem ir autortiesības arī uz purniem? :D
0
Nesaprotu vienu lietu. Pirms trīs nedēļām Saeimā Juris Dobelis taču to pašu pateica, visos medijos pēc tam viņu gānīja un zākāja kā nezin ko. Zīle un Grīnblats pat bija izsaukti uz televīziju un dabūja stundu tiešraidē taisnoties. Kāpēc tagad nav tādas reakcijas?
+1
Netika pieminēts vārds okupants?
+1
+7
Ble wtf? :D šis ir īstais:

www.youtube.com/watch?v=u68xF_X7zm8...
0
^ šis vismaz OK, tie citi ir pilnīgi mēsli
+3
es to Intara pirmo video par taigeru noskatījos līdz galam un gaidīju, kad kādā brīdī parādīsies piemontēts Līdakas "Aizver muti!" A nekā. :D lol
0
a tas otrais Intara video fakin kiks ass. :D
0
Aptuvens tās sēdes stšifrējums:
blackhalt.wordpress.com/2009/10/16/15-oktob...
0
ufff .... veselu mūzību nebiju blackhalt skatījis (laikam kādas 2 ned. :D)
0
*mūžību
+2
No tā aptuvenā sēdes pieraksta:

"Ja mēs runājam par patriotismu. Mums šī norma divdesmit gadu laikos ir
panākusi savu? Es domāju, ka nav. Piemēram, Sociālo zinātņu fakultātē
iestājeksāmenos vai pārbaudījumos, kad tādi bija, notika cilvēku aptauja un
cilvēkiem… studentiem vai reflektantiem… jautāja par to, kas ir
11.oktobris. (No zāles: „Novembris!”) Un vairāk nekā puse nevarēja atbildēt
uz šo jautājumu. Tā kā jautājums nav par patriotismu un par šiem karogiem."

FAIL
0
Riktīgs fail, nezināt kas ir 11. okt. ):OO
0
+3
Kas tad nu? sen neesi Kreatoru klausījies?
0
Nē, pašreiz Rammstein jauno albumu ievērtēju :D
Jautā tāpēc, ka rakstu diezgan elitāri? Es vienkārši uzskatu, ka lielu daļu Latvijas iedzīvotāju viedokļus nosaka masu mediju izplatītie murgi, popkultūra un populisti.
+1
A kas cits, lai nosaka tos viedokļus ? Politikas eksperts kaimiņu Haris ? Kurš tad lasīs tās Saeimas spīdekļu runas un pētīs ekonomiskos rādītājus ? Avīzītē viss smuki salikts pa plauktiņiem - tas, ka pie mums laba daļa žurnālistu ir cirvji, kas paši nejēdz ko raksta ir cita lieta un vēl pilns ar tendencioziem pasūtījuma rakstiem kuri nav ievietoti sadaļā ''politiskā reklāma'' ...
+1
^^Jautāju tāpēc, ka šajā tekstā nez kur pazudusi tava tolerance :)
+1
AIZVER MUTI !!!
-5
Nabaga Līdaka, tagad viņš varēs ilgi nožēlot savu izgājienu. Par viņu visa valsts ierēc.
+3
Žēl, ka Latvijā, kad karogu izkārt, ir jānosaka ar likumu!!!
+5
Ja skatāmies uz kopējo situāciju, ka nākamajā dienā jau parādījās zvana toņi un T-krekli "Aizver muti", tad var runāt par ierēkšanu, bet es tomēr uzskatu, ka šajā gadījumā "tautas folklora" nav noniecinoša kā "nasing spešal" gadījumā, bet drīzāk slavinoša :)
Par analfabētu varēja parēkt, bet par Līdaku es varu teikt tikai: "Visu Cieņu!" Beidzot Līdaka un Dobelis normāli pateica "kreisajam zvēru un putnu dārzam" sejā :D
0
Man jau ar liekas, ka Fifix versija ir pareizāka. Trūmetāla gadījumā noteikti.

Bet neviens nevar aizliegt turēt izkārtu karogu cauru gadu, izņemot 9.maiju (tieši 9. nevis 8.), Rīgas okupācijas gadadienā, R-M pakta parakstīšanas dienā un vēl dažas dienas.
0
R-M pakrta gadadienā, man liekas, karogam jābūt izkārtam sēru variantā.
+1
Nu jā, uzskaitītajos datumos var arī pusmastā ;)
0
"Bet neviens nevar aizliegt turēt izkārtu karogu cauru gadu"

Nu nu. Man stāv prātā, ka tā nu gan nedrīkst. Drīkst tikai pie privātmājām un mastā.
0
''3. pants. Valsts karogu var pacelt vai citādi lietot arī tautas, darba vai ģimenes svētkos, atceres dienās, kā arī citos gadījumos, garantējot pienācīgu cieņu pret valsts karogu.''

www.likumi.lv/doc.php?id=58926&mo...
+3
Man svētki ir tad, kad ledusskapī ir alus ...
0
Es domāju, ka par to alu ledskapī kopā ar karogu, Tev varētu piemērto tā paša likuma 5. pantu ;)

www.likumi.lv/doc.php?id=54260&fr...
16. Aizliegts pacelt Latvijas valsts karogu:
16.2. citās nepiemērotās vietās un apstākļos (piemēram, kokos, virs un pie saimniecības ēkām, nesakoptās vietās, ražošanas objektos).

Citi nepiemēroti apstākļi - interpretē kā gribas :P
+1
Šams pats pielako.
www.orb.lv/blog/?item=77605...
0
Tas pats karoga turēklis uz mājas stūra nevarētu būt nepiemērota vieta, ja jau der "obligātajām dienām".
0
^ fotošops
0
0
Man ar pēc žopa izskatās.
-2
Un kurš tad vēl uztvers to patriotismu nopietni, ja jau pats Līdaka no tā uztaisa kaut kādu tizlu balagānu ar džemperīšiem? Skumji.
+1
Wtf, un ko tad viņam vajadzēja darīt - sviest to maiku zemē un nikni spļaut virsū? Tas, ka viņš mierīgu sirdi spēj pieņemt arī to, ka citi pasmejas par viņu (labā vai sliktā nozīmē - tas jau cits jautājums), tikai norāda, ka cilvēks ir saprātīgs un spēj tīri labi uzņemt sabiedrības vājības.
0
100 % fotožops, 2. un 3. bildē to var baigi labi redzēt.
0
"it's photoshopped, I can tell by the pixels and by having seen many shops in my days"

-internets.

pēc kā jūs nosakat, ka žopa? man izskatās visai ticami.
0
Nu nez pa to žopu, it kā katru dienu sēžu. Hvz, jāčolē drēbes kkrunkas un locījumi bildei, toņi, utt... . . . sfia jfaj 'aa'a'a' ble zaebala jau.
+5
Nav jau tā, ka visi saprastu to viņa izgājienu kā baigo prikolu - daudziem tas viņa izsauciens ir kā spilgts simbols latviešu pretestībai krievu necieņai pret šīs valsts vēsturi. Arī, piemēram, abos pasaules karos bija šādas patriotiskās anekdotes t.i. notikumi, kas šķita gan svarīgi un pauda cilvēku iekšējo pārliecību, gan bija mazliet komiski.
-1
pats Ingmārs Līdaka arī piedurās :)

www.draugiem.lv/friend/?3770385...
-4
Pārāk pliks tas komentārs - links bez teksta!
www.draugiem.lv/friend/?fid=3770385...

0
-10
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas