matainie sporto?
+4
Zinu, ka matainie ir izcili sportisti alus dzeršanā, matu audzēšanā un uber head bangā!

Bet vai kāds no klātesošajiem arī dara, kaut ko no rīta - kādu presīti kačā, skrien krosiņu? m>?
Mēs te ar Shizzz apmainījāmies ar video un sapratām, ka šitas ir pilnīgs zvizģec -

Latviju zēni -
www.spoki.lv/video/Redz-ka-latvi...

puiši ar citu ādu -

www.youtube.com/watch?v=IMjFN-m2VOM...

www.youtube.com/watch?v=KNuLobwM_-A...

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
man interesanti liekas visi tie parkour čaļi

www.youtube.com/watch?v=li3Wd_2_Y-4...
+5
^^^ phe, pie mums katrs otrais zeks Brasas cietumā, kas nosēdējis 2-3 gadus, var tā izdarīt.
+2
kā varenāko metaļoru-sportistu es nominēju Marcin Urbas, bijušo Septic (poļu polutehniskais dethmetāls) vokālu - čuvaks ja nemaldos trešais ātrākais baltais 200 metru skrējējs pasaulē.
en.wikipedia.org/wiki/Marcin_Urba%C5...

pats es ar kačājos :D
+1
oj ble Sceptic nevis Septic. maj bad.
+1
agrāk sportoju , diezgan nopietni
tagad gan vairs , nē , laigan doma atsākt ir
+3
thunder, daugavpilnieki močī pārliecinošāk
+1
mja. bet daži no tiem parkour čaļiem (nevarēju atrast vēlētos video, bet vispār) ir pilnīgi traki.
+1
Le parkour vietējo izpildījumā.

vimeo.com/6495648
+2
cik zinu ta tas Daugavpils guberņas parkurists esot Madonnas klipaa visas parkuristu piroetes izdomājis :)

es jau ar vairak kaa gadu tagad sportoju... pameģināju nedēļu neiet uz kačalku čau rasma verās ciet gribās cilāt tos svarus, baigi patīk! laikam tā tomēr ir sava veida atkarība!

ehh pašam jau man gribētos nežēlīgi būt spējīgam uztaisīt to Human flag...
+4
kopš darba vietas maiņas izpaliek zāle, kačāju daba tulznu, bet zāle ir pisec ku laba lieta, kad sāk, nevar beigt un ja sanāk tā, ka jābeidz - ilgi sirc sāp.
+2
esi apmierināts ar savu darba maiņu>?
+3
* vemj
+1
Parkūrs un tas sētā uz līdztekām u.t.t. pasākums, cik saprotu, ir 2 "atsevišķas" lietas.

Jē ... treniņi atsākti :)) Eu a ninja - Tu gadienā nemainīji sportošanas novirzienu ?
+1
mainīju bet atmainīju atpakaļ uz mačalku! Jo blje es to vienu mēnesi kamēr nogāju pie vecā trenera - How to kill in 3 secounds...
sapratu, kabaigi neizdevigi.. korkkos sedeju nodedzinaju tik bendzzu un tas ka 2as reizes nedella sanak macīties slepkavot!
a te mačalka pa rokai pēc darba aizej 3 reizes nedēļā - viss notiek!
Beidzot svars man ar apstājies pie 92, a to auga vienu brīd pa nedēļām! Kā Tev papuci? Atbrauci no savas tūres pa ukrainu? Atsāku lietot Superpump? ;P
-8
a nah vajag?
+5
Tontoon -ko nah vajag? sportot?
ja tā, tad Tavs niks daudz izsaka :D
+2
man ir liela aizdoma par tontona identitāti.
-3
a kur bļe metāls..?
+3
manuprāt kačalkas dod lielāko tiesu muskuļu masu, nevis kkādu ahūno izveicību un spēku. es arī pāris reizes biju uz kačalku aizstaigājis, bet tik pat labi varu dīvānus un krēslus mājās cilāt. nu karoče es iesaku visiem kkādu futeni spēlēt vai lidojošu šķīvīti mētāt. tā var izsportoties, ka maz neliekas. zinu, ka tas smielīgi izsklausās, bet vismaz pēc manas pieredzes tā sanāk.
+6
Kā tad - viens te vasarā ar voļļuku paniekojās: paslīdēja kāja mitrā zālītē - tagad ratiņos vizinās.

Īsti gan neizprotu ļaužus, kas atvelkās uz zāli un sāka visādas stiekšanās, pumpēšanās un citas huiņas darīt, kuras mierīgi savā istabā varēja veikt. Skriešanas un velo trenažieri vispār pilnīgs tupums - sevišķi vasarā ... WTF ? Iesildies un mauc, bet citi pa pustundai bradā ...

P.S. Šodiem 8x pievilkos - jutos sūri spēcīgs, kamēr tos niguvideo nepaskatīojos. Sadot katram pa banānam un palaist, lai lēkā pa kokiem ...
+2
Futeni uzspēlēt vai kādu šķīvīti pamētāt vasarā ir riktīgi forši, bet visādi citādi sportošana galīgi neinteresē. Un sporta pārraižu lūrešana pa TV man šķiet vēl bezjēdzīgāka nodarbe.
+2
Nesportoju, nav vajadzgs. Takā man ar fizisko itkā viss ir ok t.i paskriet, palēkāt, pamest kūleņus, pastiept alus maisus utt es varu diezgan normāli, neredzeu iemeslu sevi nodzenāt un nomocīt papildus.
+2
vēl krutāki ir kačalkās sēdošie tīņi, kas sūc tos traki vitaminizētos kočņus un sēž malā, vai trakāk uz kāda trenežiera... :D
+6
Litrabols skaitās?
-4
Vienigais kas man zinams ar sportu no lv metalistiem nodarbojas.
Laikam bija shadowmaker.
+5
Ko tik trenažieros negadās redzēt. :) Atnāk džeks ielas drēbēs, džinsās un laķenēs, uztaisa ar savu čomu Vovu "īsto pacanu vingrinājumu", t.i., stieņa spiešanu guļus - kurš vairāk, un aiziet prom :D

Pilnībā piekrītu Malējam un ninja par to atkarību no trenažieriem. Itin bieži ir tā, ka, tikko atvilcies mājās no treniņa, jau domā par nākamo. Vasarās gan īpaši neprasās, tomēr ir tik daudz citu jauku lietu, ko vakaros darīt, bet rudenī un ziemā tiešām nav nekā labāka, kā aiziet uz un kārtīgi izārdīties. Pats labākais ir tas, ka es zālē vienmēr slēdzu pie mūz. centra savu MP3. Cēsīs visi kačājas pie Gorefest :D
+2
Slidoju un patīk spēlēt badmintonu.

Sporta zāli kādu laiku apmeklēju, šobrīd nesanāk, jo pārvācos atpakaļ uz mazpilsētu.
+3
Bļa, kā besī tas muzons zālē. Uzgriezta uz skaļo kautkāda huiņa, ka pašam savs Gorefests pa maksimumu jādolbī - tā jau kurls var palikt ...
+3
1x nedēļā staigāju uz kickboksu, 2x ned uz boksu, vēl pāris reizes ned uz sporta zāli, lai uzlabotu kardiogrammu (nevis muskuļus audzēt, jo no tā tikai lēnāks paliec). No bonusiem lietoju proteīna dzērienus, jo tas palīdz nostiprināt muskuļu saites. 'Nah to visu darīt?' Jo sajūta ir lieliska pēc treniņiem, un tu arī ikdienā. Pēc vairāku gadu aktīvas vingrošanas novēroju, ka jūtos sūdīgi, kad nevingroju. Lūk tā :)
-4
pesec kādi "sportisti" shite seezh. karogu jums rokaas un bungas ap kaklu, Man nah nevajag, taapat juutos mega labi >:)
+2
mazais ir traks - 5 dienas nedēļā ņemās ...
+3
īstenībā tas viss sākās ar mazu traumu vidusskolā, kad es tur kaut kādus nieka 4km gandrīz pēdējais klasē noskrēju... man to daudzi ilgi pieminēja un jo īpaši meitenes :(
Viss ir atkarīgs no tā, kāda tev ir motivācija. Starp citu, Taizemē viņi dzenā muay thai 9 dienas bez pārtraukumiem 7h dienā. Tas tā... valsts nacionālais sports un 30 000 reģistrētu sportistu.
+1
ā... nepatīkams fakts... matus nogriezu galvenokārt sporta dēļ.
+2
nu Taizeme tas jau ir cits stāsts, tur Latvijā krutāko višebalu izrubītu 6gadīgs tai-bokss bērns! skatījos pa Explorer kanālu rādija par Taiboksu raidījumu - sīkie močījās... skatoties kā vini kāvās pār lūpām izvēlās vārdi -jēzus marija!

BOD -
P.S. Šodiem 8x pievilkos - jutos sūri spēcīgs, kamēr tos nigu video nepaskatīojos. Sadot katram pa banānam un palaist, lai lēkā pa kokiem ...
+666 :D

vakar a biju kačalkā jūtos kruts 3 reizes pacēlu dead liftā 130kg :D, kaut gan tajā pašā mirklī blakus stāveja vēl krutāks par mani, saskaitīju tam 220 kg aptuveni, bet nu.. nav ko skatīties uz citiem
+2
ninja, tam krutajam noteikti arī ķermeņa masa bija uz pusi lielāka. Kaut gan mums ir viens powerlifteris zālē, kurš sver nepilnus 60 kg, bet ķegā velk trīsreiz savu svaru :D nenormāls koeficiens.
+3
svars nav noteicossais... man te ar ir divi powerliferi vecim kadi 50 gadi augumaa kads metrs 50! ej tu nost vienkarsi pietupienos pari pa 200 kg taisa... Shizzz ar bij redzējis to skatu, dzīvē izskatās iespaidīgi! nee nu viss jau atkarigs uz ko tu ej.. uz power shitingu vai vienkarsi uz svaru celsanu vai vel tizlak vienkarsi uzdzit masu. uzpusties kā balodim no rīta pie peļķes sēžot? :D Bet nu vairumam "lielo" muskuļu kalnu uz pieres rakstīts - špricēju sevi 2as reizes dienā ar Testeroniņu... mhmhmhm
+3
... savukārt tie banānu cilvēki vidakos kurus iemetu, šķiet ir dabīgi - tīra cilvēka izturība un spēks, tas ir kruta!
+3
Tas vienkārši ir iespaidīgi, ka cilvēks var ko tādu izdarīt. Par garumu runājot - pietupienos tas, ka tev ir 1,50, tieši ir bonuss. Lielāka stabilitāte un krieeetni mazāks gājiens. Vispār powerlifterim ir izdevīgāk būt ne īpaši garam. Stieņa spiešanā vienam džekam zālē gājiens ~32 cm, bet man ar savām garajām pērtiķa rokām ir tuvu pie 60. Reāli divreiz vairāk jāceļ.

Runājot par špricētājiem, labi, ka šeit tādu nav, kuriem katrai vēnai pa virsu ir vēl sava vēna, un uz pieres arī aug muskuļi. Ap 50 gadiem droši vien iekšas izskatās pēc caurumainas, slapjas zeķes no visiem metāniem un citiem sūdiem.
+4
es taisni šorīt izveicu vienu "power shitting" seansu.

Tagad jūtos par kādu kilo vieglāks.
+4
ehh ... man deadlift (un pārējais) tagad atkal zem 100kg ... nu neko - Dod man pāris mēnešus ninja :D Man vēl visādi dzerēkļi mājās, kas jāizlieto :D

Bet nu ja es varētu atļauties būt stulbs, dzīvot no bezdarbnieka pabalsta un visu dienu pavadīt parciņā uz stieņa, līdztekām u.t.t. Tad ilgi jau nebūtu jācīnās līdz tam banānvīriņu līmenim. :)
+1
1x nedēļā staigāju uz kickboksu, 2x ned uz boksu, vēl pāris reizes ned uz sporta zāli, lai uzlabotu kardiogramm

a kā sanāk pēc kāda koncerta vai nedo dies' festa? >:D
+4
Deadlift un pietupieni jau baigi ātri nāk klāt. Tur i mēnešus nevajag. Stieņa spiešana (vismaz man) ir tāda pisārīga disciplīna. Tagad esmu uz tā saucamā plateau - būtībā stāv uz vietas, tāpēc jāmēģina šis tas mainīt, lai varētu atkal sākt iet uz augšu.
Beņķim baigi labā lieta pēc pabeigtiem pamata piegājieniem ir Negatives pataisīt, t.i., uzlikt lielāku svaru par savu 1 Rep Max, un lēnām, smuki laist lejā. Un tad augšā ar minimālu palīdzību, lai paspīdzina tevi. Ir pat sanācis šitā vairāk par minūti tirināties vienam cēlienam, bet toties efekts ļoti labs.

Un dzerēkļus nafig, gaļu un biezpienu vajag štopēt! :D
+2
Es gan ar stangu nedraudzējos - 2/3 sava svara tik laikam varu uzdabūt augšā. Baigi sen nav mēģināts.
+3
Quorthon
Un dzerēkļus nafig!

A kapēc ne? :D

Canibal pack (Animal pack)
Kretin (kreatīns)
Mental (metāns)
Proteīns

pa gadu kopš kačājos šīs vielas esmu ietestējis, no kurām visus iznemot Canibal pack esmu atdevis Shizzam :D
Nezinu vai viņas ir tik ļoti vajadzīgas vai nav... bet tā reāli efektu tik esmu jutis no kreatīna-rodas spēka pieplūdums!
No metāna tjipa spēks nāca klāt īsti nejutu, bet 2kg gaļas pienāca klāt.. tas arī viss, vienīgi man tas efekts savādāk izpaudās no viņa, paātrinājas metabolisms, tas gan ir labi, ja tu esi endomorfs.

www.fitshop.lv/article.php?Q%26OQd...
links ja kādam interesē kāds pašam varētu būt miesas būves tips..

katrā ziņa sports ir vienozīmigi pozitīvi, jo, piemēram, man darba diena izpaužas 8h dienā pie monitora!
+1
Sanāk, ka esmu diezgan izteikts ektomorfais tips. Garas rokas/kājas, ne īpaši garš torss, šaura miesasbūve. Stulbi :D
Vispār noderīgs links, paldies ninja. Šito nebiju lasījis.
+1
jā tur labas fīčas sarakstītas :)

Man te sen atpakaļ Shizzz solīja iesūtīt grāmatu, esot novlicis,
baigi interesanta par muskuļu grupām ar visām bildēm utt.

Shizzz moš iemet linku vai pasaki saitu, kur novlikt?
+1
Klau, kā jums ar treniņu programmām? Paši sev izstrādājat (protams, salasoties visādus gudrus rakstus internetā) un eksperimentējat, vai tomēr uzticaties profesionāla trenera speciāli jums sastādītai programmai?

Es pats ņemos un kombinēju, pagaidām ir ok. Protams, zālē gandrīz vienmēr apgrozās gudri vecmeistari, kam var jautāt jebko par tehniku/ko un kā labāk. Daudz esmu iemācījies no viņu teiktā.
+6
''Minimizē aktivitātes, kurām nepieciešams liels daudzums enerģijas.''

Esmu dzirdējis stāstu par svarcēlāju, kara sieva pati tirgussomas staipīja - spotists tač nedrīkst pārpūlēties :D

''Katru dienu izdzer vismaz 2,5 litrus ūdens''

Tā kā alus tas pats ūdens vien ir, tad cenšos pieturēties šim norādījumam :D
+2
Quorthon, es arī vienmēr pats ņēmos līdz satiku tiešām rubījošu treneri - atšķirība ir ļoti jūtama un noteikti iesaku tomēr konsultēties ar speciem, jo pats var visādas muļķības sev ar svariem nodarīt, cik tādu gadījumu nav redzēti..

Par interneta padomiem jau vispār neko labāk neteikt, kā saka "opinions are like assholes - everybody has one". Tā lieta tomēr dikti individuāla.

+2
Neesmu matains, bet nodarbojos ar taiboksu. Tāds ekstrēms sportiņš sanāk, bet ir to vērts. Un vēl daudz kas atkarīgs no trenera. Man palaimējās, ka menējais pats ir trenējies Taizemē un Spānijā, tā kā bija slodzīte,disciplīna un visādas ņaudēšanas un nevarēšanas bija aizliegtas. Arī slimošana bija nepiedodama :D. Bez traumām jau arī neiztiku, bet tas ir tikai normāli priekš tāda sporta veida. Vsipār cīņassports ir (manuprāt) labākais, jo norūda gan garu, gan ķermeni. Un piekrītu mazais2, ka pēc kārtīga treniņa sajūta ir lieliska :) Bezmazvai high bez zaļā.
+1
Studiju gados tā nopietnāk patrenējos, bet pēc pāris gadiem zajebala 23:00 atvilkties mājās, paēst vakariņas un parubīties ...
+2
esmu trenejies savulaik 9-x10x nedēļā (no 1dien-5dien 2x dienā)
tajā laikā vienīgais ko nopietni lietoju šad tad bija animal paks - jamais palīdz reāli tikai pēc 3 nedēļu cikla un ZMA (kkāds tribulus ekstrakts vai hz kas) no kura mani stundās vienkārši kratīja un gribējās ātrāk vienk iet un kaut ko celt. :D bet nu tā lietošana kaut kā stipri kā kuram. Daudz svarīgāk ir pareizs uzturs paļube, no tā daudz vairāk atkarajas rezultāts jebkurā sporta veidā.
+2
uh, tikko no koju kačalakas (daži stieņi un sols uz kura tos spiest) ... patīkams nogurums, prīmā! moška šito vajadzēs biežāk praktizēt.
+4
bļ*, kačalkas, ne kačalakas! :D
+3
kačalakas +1 :D:D:D:D

ninja: ui sorrī. Par to skanēto brīnumu galīgi aizmirsu.

Bet par tiem treneriem: Zinošs mācēs parādīt vierzienu kurā doties, bet nu pašam uz izjūtu baigi jābalstās. Var celt, lai paceltu un īpaši neprogrsēt, bet var celt arī tā, lai jūt pašu muskuli - cita rakšana uzreiz. Reizēm sanāk arī mazākus svarus "pa kluso" pacilāt, lai izkoptu tehniku. Un, domāju, ka arī svarcelšanā norūdās ne tikai ķermenis, bet arī gars. Svarcelšanā jau baigo dizciplīnu nedzen iekšā, bet ja gribi rezultātus, tad pašam (tas, manuprāt, ir grūtāk nekā, ja kāds 'baksta' visu laiku) jādisciplinējas, jākoncentrējas un jādara darāmais. Ja lažosi, tad jēga nav ne no viena sporta veida.
+2
Njā, var nenobrīnīdamies vērot ļautiņus, kuri acis pārbolījuši šķībi-greizi, līdz pusceļam žmiedz kautkādus 70kg ... Bļa, vai ta grūti izcirst, ka galvenais izdarīt pareizi un līdz galam atbilstošu svaru, nevis uzlikt pāri maksimumam un kautkā uzjobīt - ķip re kāds kings ...

Bet tehniku protams ar viegajiem svariem jāmauc, kamēr pielec, kāds pareizs satvēriens, pozīcija un svars.
+1
Vot atcerējos vienu lietu, kuru kādu laiku atpakaļ gribēju iepostēt. Ieraudzīju (laikam Jumavas) grāmatnīcā (uz Tērmatas) bībeli, ko kāds važriju kačoks sazīmējis, tieši par trenažieriem - kādus mušus noslogo, kā pareizi izpildīt, kādas traumas var gūt uttt. utjp. Tā jau smuki, bet man vairāk interesē cits aspekts - kā pareizi noteikt, kādu svaru man likt, cik reizes taisīt un cik piegājienus ... Labāk lēnām vai ātri ... Taisīt vienai muskuļu grupai pamīšus ar citu, vai nē ... Likt klāt svaru, skaitu vai piegājienus ... Moš ir kāda gudra grāmata krievangļviešu valodās ?

A to huj prsjoš, taisīt 2x10x50kg vai 1x8x50kg + 1x10x50kg vai 1x8*50kg + 1x8x60kg ...
+3
Blade: Laikam zinu par kuru grāmatu runā. Tā ir arī tā pati, ko ninja grib. Tipa lv valodā. Man ir ieskanētais variants.

Pareizā smaguma noteikšana - cel, cik vari, bet ar pareizu tehniku (šeit vēlama zinoša cilvēka klātbūtne, jo sevi no visām pusēm neredzēsi un rupjākās kļūdas var vislabāk no malas redzēt). Pastāv iespēja, ka pie plika stieņa laiks būs jāpavada kamēr būs pareiza tehnika un pēc tam varēs likt klāt.
Piegājieni - atkarīgs no tā kāds ir vingrinājums un no tā kāds ir pupmēšanās mērķis/maniere (power lifting, bodybuilding vai uz izturību).
Reizes - ~3-5reižu piegājiens ir power liftingam, 5-~10/12x būs bodybuildingam un 12+ reizes ir uz izturību.
Cilāšanas temps - steigties nevajag, jo tad jēga maza + ja pārāk lēni celsi, tad ātri sevi "nokausi". Ar ātrumu var variēt. Teiksim bāzei (iesācējam), manuprāt, vajadzētu tā raiti darīties. Vēlāk jau, kad ies lielāki svari, tad var tempu samazināt vai ar to variēt, piem. - spiešana no krūtīm - var mierīgi ~3sec spiest uz augšu un tādā pašā tempā uz leju, var arī raiti uz augšu un lēnām uz leju + pēdējās reizēs kāds palīdz uzcelt un atkal lēnām laižam uz leju. Atšķirība ir arī tājā, ka svaru 'noturot'(laižot uz leju), sevi savainot iespējas ir minimālas (ja stieni neuzgāž uz ribām). Tiklīdz spiež stieni uz augšu - sevis traumēšanas iespēja ir daudz lielāka (var svarenē palūrēt uz čaļiem kā tie locās cīsiņdejā spiežot stieni ar pārāk lielu svaru :D ).
+4
Par muskuļu grupām - tas arī variējams jautājums. Tradicionālais 3x nedēļā pasākums ir: 1dien krūtis, 3dien kājas/biceps+triceps, 5dien - mugura/pleci

ufff ... nu gan sadrukāju :D

To grāmatu mēģināšu atrast, ja ir vēlme - varu nosūtīt (protams, kad atradīšu) :D
+2
Shizzz pareizi saka - piegājienu skaits/atpūtas ilgums starp piegājieniem atkarīgs no mērķa, uz ko tu ej.
Visoptimālākais variants cilvēkam, kurš vienkārši grib sevi formā uzturēt, ir 8-10 atkārtojumi un 3-4 piegājieni (neskaitot iesildīšanās piegājienus).
Stieņa spiešana ir viena varen jautra lieta, ko vērot no malas :D Kājas pa gaisu un citas šausmas.
Bet tie atkārtojumi, kurus tu pats bez palīdzības vairs nevari uzcelt, ir tie labākie. Protams, arī spotterim jābūt ar sajēgu, jo šodien pasaucu aizmugurē pastāvēt vienu zālē iepriekš neredzētu un jaunu džekiņu. Taisīju Negatives un tāpēc pirms tam īpaši piekodināju, ka lēnām nolaidīšu lejā, bet augšā lai man palīdz pēc iespējas minimālāk. Džeks sabijās no manas saviebtās sejas un uzrāva to stieni augšā. Reāli vingrinājumam jēga zudusi par 50% :D
+1
Tā pati droši vien ka ir - Ls13 maksā. Domāju - pirkt, nepirkt ...

es gan parasti laika ekonomijas nolūkos taisu kājas+prese, mugura+biceps utt. T.i uztaisa pirmo, pēc tam, otro, tad atkal pirmo ....
+1
Es nesen pārgāju uz nosacīti pretēju sistēmu. Agrāk taisīju saistītos muskuļus vienā dienā (krūtis + tricis, mugura + bicis utt.) Tagad ņemu krūtis/bicepsi, mugura/tricepsi, pleci/apakšdelmi un kājas. Jāpaskatās, kā izmainīsies rezultāti.
+2
treninprogrammas uff!
njaa taa klasiskaa ar laiku krietni piegriežas + vēl tas, ka tu kādu laiku taisi to programmu beigas it kā izspied treniņa laikā visus spēkus no sevis, bet tāpat nejūties noguris!
Es te ar vienu čali runāju, kurs kačājas jau veselu mūžību tas man sastādīja programmu uz 6 dienām sanāk 2as nedēļas viens aplis programmai, jāteic ka darbojas! Pielika vēl klāt piegājienus taisu 3 vai 4us piegājienus pa 12 reizēm - izturība nāk klāt!

katrā ziņā treneris jāņem obligāti iesācējiem-līdz brīdim kamēr tu pierubies kas ir kas! pēc tam jau var sākt domāt, ko tālāk darīt! A tā uz paša galvu iet kaut ko celt tas ir garām nomests zemē laiks, jēga 0!
+3
Visticamāk ne pa nullēm, bet pat mīnusos. Bieži vien iesācēji nezināšanas dēļ satraumējas.
+2
ā, bija te viedoklis, ka svaruzāles vietā var mājās cilāt dīvānus un raut nost un likt atpakaļ siltumapgādes elementus. Es arī tā doamāju līdz brīdim, kad beidzu iet uz zāli un puķupodus apnika cilāt pēc 2 dienām. Ja aiziet uz zāli, tad arī notiek darbībā, mājas apstākļos cik paziņas nav skrienamos trenažierus pataisījuši par pakaramajiem.
+2
vienkārši mājas ir slinkuma, labsajūtas un laimes perēkļa-ledusskapja atrašanās vieta... + vēl citi kritēriji - internets, kaķis vēlme skaisti padirst podā lasot jaunāko FHM.. tu darīsi visu izņemot dīvana cilāšanu :D
+2
ninja - tas 3diennieks jau iesācēju/amatieru pasākums. Var jau variēt ar 2dienas pēc kārtas treniņš 1 diena brīva un šitā visu laiku. Ir variants arī par 2-on 1-off 1-on 1-off un atkal no gala. Jajau visu laiku vienu un to pašu, tad muskuļi pierod un rezultātā paliec uz vietas ar savu progresu.
Piepūstie velni jau vispār katru dienu uz zāli. Tipa no rīta pieceļās - paēd un padzer vielas, tad uz zāli, pēc tam mājās paēst un padzert vielas, tad pačučēt, tad atkal ēst/dzert un uz zāli, tad atkal ēst/dzert gulēt. Kautkur vēl viņiem ir arī brīvais laiks un, protams, šprices, bet šitais tāds hārdkōrs pirms sacenēm.
+2
tas ir murgs nevis hard cores! ... uzpumpeetie nariki blje! :D

ne velti ir zelta vērts teiciens - kas par daudz tas par skādi!
+3
Čau!

Speciāli priekš BladeOfDarkness:
nepērc to grāmatu. :)

Programmas, par ko tur, un arī vairumā gadījumu, tepat tiek runāts, ir radītas profesionāļiem, vai arī ģenētiskiem mutantiem, kuriem šūnu dalīšanās notiek 2x ātrāk, nekā vienkāršiem mirstīgiem. T.i., tas viss - kultūristiem, kuriem bez treniņiem nav cita darba, kā tikai atjaunošanās, turklāt, ar ekskluzīvas farmakoloģiskās produkcijas palīdzību.

Ir daži principi, kas jāievēro steroīdus nelietojošam svaru cilātājam, lai kāds būtu mērķis (svars vai apjomi), un lai cik ilgs būtu viņa treniņu stāžs; sauksim šādus cilvēkus, kā pieņemts, par "amatieriem":
1)treniņa laiks - max. 40-60 min., biežums - 3x nedēļā, vai, ja papildus nogursti darbā, 2x nedēļā, vai pat 3x 2 nedēļu laikā;
2)izmest no programmas "izolējošos vingrinājumus" un vingrinājumus trenažieros, kas spēku un apjomus nedod (tie ir paredzēti profesionāļiem reljefa slīpēšanai), bet kurus tomēr 90% treneru sabāzīs tev obligātajā listē;
3)"darba" piegājienu skaits katrā vingrinājumā - tikai 1-3.

Izklausās tā, itkā mani vajadzētu sūtīt uz trakonamu? Es arī tā domāju - līdz, bezcerības dzīts, nolēmu paeksperimentēt ar "saīsinātām" programmām.

Šīs revolucionārās skolas, kuru uz sevis pārbaudījuši simtiem tūkstošu cilvēku, pamatlicējs ir Stjuarts MakRoberts:
en.wikipedia.org/wiki/Stuart_McRober...

Šeit:
hardgainer.ru/hard4.view2.html...
iesaku novilkt viņa grāmatas:
- Стюарт Макроберт. Думай! Бодибилдинг без стероидов
- Стюарт Макроберт. Думай - 2
- Стюарт МакРоберт. Всестороннее руководство по технике выполнения упражнений с отягощениями

Nav svarīgi, vai tavs mērķis ir liftošana vai apjomu iegūšana, šīs publikācijas ļaus izprast šo īpatnējo treniņu filozofiju, un tālāk varēsi pats atsijāt graudus no pelavām, lūkojoties pēc sev atbilstošas specializētas literatūras.

Ceru, šis kādam noderēs tikpat ļoti, cik noderēja man, un piedosit man ielogošanos šeit :)
+4
Ielogošanos nepiedosim, jo no tās izriet, ka iepriekš tika veikta izlogošanās, kas nav smuki ...

A par ieteikumiem žetons.

Pašam mērķis ir banāli vienkāršs - lai kuņģis pāri jostai neļumētu, cauru dienu pie komja tupot.
+4
Seedossh darbs ir kaitiigs. Liidz kaadiem 25 gadiem man arii nekaads cits sporta veids kaa alus dzershana nebija nepiecieshams, par visiem shitiem amatieru sportistieem vareeja vien pasmiiknnaat pie kaarteejaa alus kausa. Vismaz man veseliibas probleemas visu salika aatri pareizajaas sliedees, fiziologgiski katram tas var buut individuaali, bet man pasham bija taa, ka nenormaali saapeeja galva un naktiis vareeja skaitiit savus sirdsitienus, neviena tradicionaalaa medicinaas izmekleeshana neko neuzraadiija, kaut kaadas masaazhas uzreiz arii probleemu neatrisina, principaa probleema ar mugurkaula un plecu dallu muskulliem, ja tos nenoslogo un llauj tiem staaveet diikstaavee, tad skriemelliem ir tendence sliideet vienam otram virsuu un spiest uz asinsvadiem, liidz ar to samazinot galvas dallas apasinnoshanu un visaadas tamliidziigas lietas. 2 gadi 2x nedeellaa baseinaa un viss kaartiibaa, bet uz sitiena nekas nenotiek, varu iedomaaties, kad 50 vai 60 gadu vecumaa tie simptomi paraadiitos, droshi vien gatavotu jau koka meeteli:).
Es pats vairaak vai mazaak jau kopsh tiem pashiem 25 gadiem nodarbojos amatieru liimeni ar florbolu, nesen saaku piedaliities piedziivojumu sacensiibaas, uz shitajiem heloweeniem es neseedeeju krogaa, bet 24h laikaa nobraucu 140 km ar richuku un kaadus 20 km ar kaajaam nokaatoju, orienteejoties apviduu. Vasaaraa paskrienu Magneetos tepat Riigas pusee. 3 gadus braucu MTB sacensiibaas tepat Latvijaa un arii Igaunijaa, shis gan diezgan daudz materiaalos liidzekllus prasa, shogad esmu ar richuku vismaz 4000 km nominis, kas amatieru liimenim ir ok. Svaru zaali man vasaraa pagaidaam aizvieto darbs pie maajas apkaartnes labiekaartoshanas. Man vairaak interesee zaudeet svaru, taapeec es treneeju vairaak aerobo slieksni - ar minimaalu pulsu (120-135) peec iespeejas ilgaak (1h-2h) minos ar richuku vai velo trenazhieri, var arii skriet, bet obligaati jaabut pulsa meeriitaajam, jo apmeeram peec 30 min tiek saakti dedzinaati tauki, arii veedera zonaa, jo ilgaak turpinaasi, jo vairaak nodegs, bet nevajag iebraukt augstaakos pulsos, tad organisms saaks dziit pienskaabes un noeediis muskullu masu. Presiiti protams shitaadi nenotreneesi. Un galvenais nevajag aizmirst, ka profesionaalais sports ir veseliibai kaitiigs, un paarmociit sevi var baigi aatri un dabuut neatgriezeniskas traumas.
0
BladeOfDarkness, ja neslinkosi vismaz "Думай 2" izlasīt (ar ko īstenībā arī pietiek), bez lielām pūlēm un ziedošanās pēc dažus gadus ilgušas kuņģa balansēšanas varēsi kārtot sporta meistara kandidāta normatīvus.

Bet piemirsās pats galvenais, par ko parasti iesākumā visiem lielākā brēka - slodžu ciklēšana.
Kāds šeit mēdz to piekopt?

Sistemātiski nomest svarus par 20-30%, tad dažu nedēļu laikā pielikt pa druskai, līdz sasniegti iepriekšējie svari, un tad strādāt 1, 2, vai 3 ned., atkarībā no pašsajūtas, ar maksimālām slodzēm. Tad - atkal mīnus 30 %.
Pieļauju, kas tāds ir visos sporta veidos, tik svaru zāles entuziasti par to parasti cenšas piemirst.

Smieklīgi jau šī sistēma izskatās, kā viss MakRobertam kopumā - treniņi īsi, slodzes nekādas, un turklāt 50% laika nestrādā ar pilnu jaudu. Bet - šādi organisms ideāli atjaunojas, nevis izšķiež resursus nevajadzīgiem vingrinājumiem. Šī sistēma iekustinās pat mironi (kurš līdz tam, iespējams, izdedzinājis organismu ar programmām no "Iron World"), un ļaus ik cikla beigās garantēti palielināt rezultātu.

Vārdsakot, pamēģiniet (un neklausieties nevienu šļirču meistaru, kas par jums zālē smīnēs).

Labi, vsjo.
+1
Sistemātiski nomest svarus par 20-30%, tad dažu nedēļu laikā pielikt pa druskai, līdz sasniegti iepriekšējie svari, un tad strādāt 1, 2, vai 3 ned., atkarībā no pašsajūtas, ar maksimālām slodzēm. Tad - atkal mīnus 30 %.
Pieļauju, kas tāds ir visos sporta veidos, tik svaru zāles entuziasti par to parasti cenšas piemirst.

ssito manaa kaccalkaa piekopj powershitteri... vienu dienu uzbliezz nerealo maksimumu un pec tam stradaa ar mazakiem svariem
+4
Klau, mani allaž ir interesējis - vai šitais gadījumā nebūs kāds no jums šeit? :D
sportacentrs.com/speka_sports/interv...
0
''Sistemātiski nomest svarus par 20-30%, tad dažu nedēļu laikā pielikt pa druskai, līdz sasniegti iepriekšējie svari, un tad strādāt 1, 2, vai 3 ned., atkarībā no pašsajūtas, ar maksimālām slodzēm. Tad - atkal mīnus 30 %.''

Mēs skolā tāpat trenējāmies, tikai pastāveja 4.nedēļas - 1/2/3 ar katru nedēļu vairāk un vairāk un tad 4.tā - atpūta un tad atkal tas pats. Nav jēgas šito taisīt bez 4. nedēļas atpūtas, ar to stabilāks progress. tā jau sportistiem arī cikli iedalās, neatceros kā pareizi saucās bet tur bija kaut kā mezo/makro/mikro, vobšem mazais cikls skaitās nedēļa, normālais mēnesis, pēctam gada cikls, pēctam olimpiskais 4 gades cikls, bet tas tīri no profesionālās sporta teorijas.
Vel jēdzīgs pasākums ir turēt treniņu dienasgrāmatu, atnāc pēc treniņa - pieraksti ko izdarīji, turēt normatīvu lapu, kas sasniegts ik mēnesi. No sākuma tas var likties tuftelīgi, taču pēc ilga laika to sāc novērtēt, kad vari apskatīt savu progresu.
+1
^^

/forum/121843/#comment148681

"Šogad Eiropas čempionātā spiešanā guļus viņš izcīnījis pirmo vietu, paceļot trīsreiz smagāku svaru par sevi — 202.5 kg."

EI. TU. NOST.

Čalis ir traks. Kāds asinsspiediens ir vajadzīgs tajā brīdī lai dabūtu augšā par sevi 3x lielāku svaru?
+2
Quorthon , man arī līdzīga programma kā tev, vienīgi man triceps tiek trenēts vienā dienā ar pleciem. Senāk biju atsevišķi taisījis, nu nesanāca normāli štangu aiz muguras cilāt plecu trenēšanai. Un krūtis esot vienmēr jātaisa kopā ar bicepsu, tā vismaz trenere man teica.
A par to spiešanu - Tu esi mēģinājis tādu tehniku: Piemēram , tev ir trīs piegājieni: 40/50/60kg , un pirms tu ņem 60kg pēdējā piegājienā , tu uzmet sev 70kg un izspied vienreiz , un uzreiz vēlāk noņem tos 10kg un cel augšā tos 60kg.
Cerams domu saprati , bet nu šādi man vienreiz wellnesā ieteica kaut kāds pieredzējis pauerlifteris un zini , progress ir ļoti jūtams, jo rokas pierod pie 70kg , un uzliekot 60kg , tev tas svars teju vai 2x vieglāks šķiet.
+2
ka dzīvoju ārzemēs ta sanāk trenēties ar Eiropas rekordistu trīscīņa (līdz 105kg laikam), PB ar kreklu 285, bez laikam 235 - čalis spiešanu trenējas (da i tjagu un piesēdienus) tā - treniņa sākumā - 3-4 piegājieni ar lielajiem svariem (spiešanā piemēram progresijā teiksim 8x170/6x180/4x190/2x200) pēctam staigā pa zāli taisa dažādus sīkos vingrinājumus pleciem, kājām, tricepsi bicepsi utml, pēctam atkal taisa apli ar spiešanu/piesēdieniem tikai jau uz lieliem atkartojumiem (3 piegājienie pa 10-15x). Diezgan efektīva programma, tikai tie treniņi tādi uz 3-4h.
+1
mSPW, mums zālē arī powerlifteri taisa tādus pigorus, kā tu teici. Es apskatījos viena džeka programmu - vāks kaut kāds. Būtībā izskatās, ka viņiem tā tiek sastādīta real-time režīmā, nevis pa cikliem. Katra nedēļa pilnīgi savādāka. Viss līdz sīkumam atstrādāts.

Infestus, ieraugot tavu jautājumu un to linku, es jau ļoti stipri nojautu, ka tur būs tieši šitais džeks :D
+3
Pārāk nopietns te tas topiks ir palicis.
Vienkārši nevarēju neielikt. Džekam ir iekšā :D

www.youtube.com/watch?v=8KecmysuUq4...
0
mSPW, netaisi ne stieņa spiešanu aiz galvas, nedz arī augšējā bloka vilkšanu aiz galvas, nekad. Ar laiku būs beigti pleci kā likts. Šie vingrinājumi ir iegājušies vienkārši kā nelāga folklora - dažs čempions šādi paslīpējis savas formas (nav teikts, ka ar milzu svariem), un viss, atkal panesās tautās. Bet 90% sportistu no šādiem vingrinājumiem lielas atšķirības nebūs, tik liekas traumas - parastā stieņa spiešana uz augšu un augšējā bloka vilkšana pie krūtīm ir superefektīvi un arī nekaitīgi vingrinājumi, nav vērts tos "samudrīt".

Bet uz to Džoniju bij 100x interesantāk skatīties, nekā uz jebkuru profesionālā bo-debīl-dinga konkursu :D Vēl tikai Dimitera dziesmas "Kačoks Vova" apakšā trūkst :D
P.S. Вася Протенинов на чемпионате по бодибилдингу:
rutube.ru/tracks/1539922.html...
+1
Savulaik RTU I un II kursā bija obligātais sports. Biju aizgājis uz svara bumbu cilāšanu Skolas ielā. Kādā nodarbībā bija atvilcies arī viens čalītis no vakara grupas (tādiem potenciāliem spēkavīriem) un mazliet ar svaru stieni pablēņojās.
Iesildījās ar kādiem 60 kg - bez emociijām;
Pēc tam kādus 90 uzlika - tas pats;
Beigās jau bija laikam 140-150 - neizskatījās, ka šim tas iet daudz grūtāk par tiem pašiem 60.

Kā izrādījās, viņš čempionātos blieza augšā ap ~200 kg (paša svars ap 70 kg). Pa šiem gadiem gan jau būs arī mazliet spējas uzdzinis.

Visādi gadās.
+1
Es uz pauzes...bet izskatās tīri laba metode bērna nodarbināšanai, ja tiek nodrošināti attiecīga drošība, ka sīcis nesalauž sev sprandu
www.youtube.com/watch?v=Mb6TsYsOK0A...
0
nodrošināta *
+2
Kite no aprīļa līdz novembrim,decembrim. Biežums atkarīgs no vēja, bet ne biežāk kā 3xnedēļā.
Pārējā laikā, ja ir sniegs, tad snows, arī kādas 3xnedēļā.
Kad nav ne viens ne otrs, tad pacilāju kādu aliņu un pārējos vīnus.
0
irony Tev gadījumā nav pašai bērns? :D
+1
Nav gan, ninja69, bet ja arī būtu- kas tur tik smieklīgs?
0
nekas, domaju ja tev butu ta varetu tevi atmaskot... bija nojauta, ka pazistu tevi- tas tur smiekligs
+3
vot sīcis!
viš tak savus vienaudžus bērnudārzā brokastīs ēd!
+2
Tas sīcis pēc topošā vingrošanas čempiona izskatās.

Starp citu, iesaku noskatīties šito filmu: www.padotiesaizliegts.lv/ Tur jau vecais savus sīkos arī no bērna kājas dresē - vienu no 2 gadu vecuma, otru no 4.
+3
Man ir pamatotas aizdomas, ka tam sīcim pēc gadiem būs lielas veselības problēmas. Nevar piecgadīgam bērnam likt dzelžus cilāt.
+4
Sauciet mani par šovinistu un spraužat mīnusus, bet daži sporta veidi nav priekš matainajām:

espn.go.com/video/clip?id=46280...

pilnīgs pizģec :D
+1
Sievieši paliek sievieši - emocijas sit augstu vilni.

Par tiem sīkajiem un dzelžu cilāšanu - domāju, ja ir zināšanas par pareizu trenēšanos, kas tiek arī lietā liktas, un netiek pārmērīgi noslogots, sevišķām problēmām nevajadzētu būt. Trenēties jau var jebkurā vecumā, tikai nedrīkst pārcensties. Tas sīkais jau vairumu vingrinājumu bez dzelžiem, tīri uz savu svaru veica, tā ka varētu nebūt arī tik traki.
+1
Nu mans kā mātes viedoklis ir, ka tik nopietna trennēšana atņem bērnam bērnību. un tas ir nepareizi! tīri psiholoģiski bērnam var iedzīt nepatiku. izaugs un drīzāk būs viens no tiem ko rāda discovery kā lielākos rīmas, kas pat neiziet no mājām. /pati, nekad nesēžu pat blakus klavierēm, jo man tās lika spēlēt no 4 gadu vecuma/
+3
A mani uz dejošanu dzina. Pusi gan nobastoju un ņihuja neiemācījos, bet trauma uz mūžu, jōbanij kompot.
+1
Ojā, klavieres un dejošana. brrrr.
+2
Hmm, man līdzīgi - arī uz tautas dejām no 4 gau vecuma dzina. 8 gadu vecumā, kad sāku justies drusku patstāvīgāks, pametu. Klavieres spēlēju visu pamatskolas laiku, kopš tā laikane reizes neesmu to vairs darījis :D Jāteic, ka klavierspēli gan es pats izvēlējos, bet nepareizo iemeslu dēļ - vecākais brālis arī spēlēja, un viņam brriesmīgi riebās; es vienkārši gribēju viņu pārpēt :D Bet izgāzos vēl vairāk.
0
Čo, pat iekš Impaled Northern Moonforest nevarētu rukāt ? ;)
+5
atcerējos vienu linku jūtūbā, kur diezgan iespaidīgs vecis metālu kapā -

www.youtube.com/watch?v=lPBZ4ViOiPs...

moš ne tas labākais video, taču paskat viņa kanālā video no treniņiem :D
+1
^ Jā, šitā džeka oriģinālgabalus un koverus esmu čekojis. Normāls maniaks :D
+4
bļadž, mošpitā tādam popaijam uzrauties, nedod dies...
+3
...galvas lidotu
+1
Kura jūsuprāt ir sportiskāka grupa ever? Manowar? :D vai Gwar?
+3
Iron Maiden
+5
tāds...savdabīgs sportaveids ;) Pēc šitā džeka koncertos drošvien skatuvei robainas malas paliek ^
www.youtube.com/watch?v=c6Ta_Ii5b2U...
+1
"Kura jūsuprāt ir sportiskāka grupa ever? Manowar? :D vai Gwar? "

nu, ja pēc muskuļiem, tad noteikti Misfits
+1
Ja panesās nemetāla grupas, tad gan jau kautkādi nigu reperi - Šakils O'Nīls piemēram.
+2
^D
Sportiskākā metālgrupa ever noteikti ir kādas aizrobežu daudzmaz advancētas universitātes futbolkomandas (hokej, regbij, utt.) dalībnieku grupa ar 1.3 demo diskogrāfiju.
0
Nodarbojos ar Taekwon-do ITF.
0
+2
Cūcība kaut kāda neredzēta! Pff-zzz pffff-zzz, un tā arī neko neizvilka. I want my money back!
0
Pasties līdzīgos par tēmu. Aptaisīties var, kas pa zivīm. Grūpers laikam saucas. Un tāda kuiņa viņiem saldūdenī dzīvo. Mūsu sami sūkā ledu.
-2
thunder, quorthon un forss, jūs visi laikam nepamanījāt leņķi, kurā kamera ir nostādīta => tas 'iespaidīgais' vecis ir 1.55m garš. Baisi nudien... nedod dievs uzskriet virsū tādam vecim mošpitā.
0
īstais popaijs jau nebija īpaši garāks.
+2
mazs cinītis gāž lielu vezumu.
+1
mazais2, tas neiespaidīgais 1,55 vecis vēsā mierā taisa piecus deadlift atkārtojumus ar ~300 kilogramiem :)
+9
Reku matainais no Latvijas pārkāpj fiziku un bailes - www.youtube.com/watch?v=vLLVpg-NB8A...
+1
wauu, labs! Malacis čalis, ritīg satrennējies
+1
Čalis daiļlēkšanā laikam gājis ;)
+2
un vēl bonusā vajadzēja kā Džekija Čana filmās visus neveiksmīgos dublus ar traumām :)
+3
Beidz, latvju bāleliņš tādu izšķērdību nevar atļauties - viss jātaisa ar pirmo piegājienu, jo nav piķa filmai un operatoram :D Ja daudz kasīsies, ments Koļans vēl piepisīsies.
+1
Dzērājšoferiem, kabatzagļiem, banku parādniekiem būtu vērts pie tā lēcējJāņas kādu meistarklasi iziet. Dzīvē noderēs.
0
Tam mazajam pirbukam ir divreiz mazākā augstumā visi smagumi jāceļ, kā normālam vecim :P
+4
0
jej, nu lai kaut ko tādu iemācītos, tiešām spēcīgi jāmīl M.Džeksons ;)
+5
^^Pfff. Vo rekur ir īstā ģēla:

www.youtube.com/watch?v=_1zGBQ3Ab2U...
0
Intar - nu es ne tā vien varētu, bet kas tad tās šausmas skatīsies ? :D:D:D
+1
bik offtopics par to parkour, gan jau ka visi ir redzējuši to video no daugavpils, bet nesen tik pamanīju, ka ir svaigāks un nesalīdzināmi kvalitatīvāks klips pieejams:

vimeo.com/6495648

un vēl, kā izrādās čalis skaitās elīts visā parkaur pasaulē un pat filmējies Madonnas klipā dziesmai Jump

www.24-7pressrelease.com/press-release/latvi...

0
Bangl par Madonnas klipu jau iepierks biju minējis :)
+4
^^^ nu nez, nez, vai tā varētu - šis varētu būt dejas paveids, kur pauti tiešām varētu traucēt :D
0
njā ... skuķi nopietni dod vaļā.
+4
+3
Labs. Atsauc atmiņā to video džeku, kurš veicī pēc alus gāja (jeb mēģināja iet) :D
+1
platt, ya takk i snalll :D
0
Ā, tu laikam domāju to, kurš pa zemi vārtījās ... Nu ja, pats laikam iepostēju ...
0
Es pirmais viņu iepostēju :P
0
A, sorry, gribēju iemaukt, bet Leia šo pie anukiem bija jau ielikusi, tu laikam kautkur citur.
+2
skūtie arī sporto:

www.youtube.com/watch?v=VPOuwATFrvA...

Negaigīti labs mačs priekš amatieru boksa patiesībā izskatās! Liesais un pieredzējušais Gacho pret kačaku/streetfaiteri Ozolu, Rokija cienīgs sižets :D

Ozols sāk dikti sparīgi, bet laikam vēlvienu raundu nenovilktu :)
+2
Ozols ir pilnīgs daunis. Vienmēr tāds ir bijis, bļa... Viņu vajadzētu nošaut.
+2
Hahaha, atcerējos slaveno stāstu, kā šie abi esot laidušies no "Vidzemnieka".Streetfaiter... Ozols laikam dabūja drusku pa snuķi, bet bokseris Gačo pat tālāk neesot gaidījis un ņēmis pēdu. :D
Tā vismaz visi runāja, cik tur patiesības - nezinu, pats neko neredzēju.
+7
He he ! Smuki vicinās !
Gadus 10 senā pagātnē izgāzāmies no M6 pārpālī. Gājām uz Strelnieku laukuma pusi. Gar Īru krogu. Pa priekšu ar lielu, baltu, glancētu sieviešu somu gāja Ozols. Ozolam salikās, ka mēs viņu aiz muguras ejot apdiršam. Saka tipa pravas kačāt. Mūsu kompānijā bija 2metrīgs matainais svarā ap 120 kg. Ozolu kā kā lupatu pa ielu mālēja. Ozols beigās pieskrēja pie pie diennakts bodes stāvoša urlānu bara un krievu mēlē lūdza viņu palīdzību. Urlāni ieņirdzās un laipni aiz padusēm pieveda Ozolu pie 2metrīgā lai ērtāk būtu pabeigt pasākumu :)
+5
Pieļauju, ka Ozols ir pēdējā laika sistākā LV slavenība ;P
+1
Bēdīgslavenība?
+5
visvairāk laikam tomer pa muti ir dabūjis peksis (arī sava veida slavenība).
+1
lai nu kā ar Ozola "mūziku" un slavu, bet par šo gājienu no manis pilnīgs respect. Kameru priekšā uzrīkot šādu boksa maču un dabūt izsmērētu ģīmi - nu daudziem nav tāda akna Latvijā.
+2
Jaunas vielas top:
science.slashdot.org/story/09/12/08/2143...

Es ar labprāt būtu ar tādu "defektu" piedzimis :D
+1
haa :D tajā topikā Ļoti labi komenti!
par šito sasmējos - Imagine SUPER STRONG STARVING Humans. lol
0
Komenti spārda ...
+1
atradu bildi - www.who-sucks.com/wp-content/uploads/...

sīcim nelieli musīši uz kājām - tā neko ikri un stilbi :D

njā rakstā minēts, ka čalis nonstopā ēd - reizi stundā!
Varu iedomāties, cik bieži viņš izvada fēces pa savu 19 mēnešus jauno kloāciņu! Cerams ap gadiem 20 nebūs jānēsā viņam pamperi-kniebējmuskulis darbosies labi!

hmmm... iespējams šis ir jaunais cilvēku sugas paveids - kaut kā mistiski sīcis 2012 gadā izdzīvos un atradīs sev līdzīgu sievieti_pafantazējot tālak rodas supervaroņu pasaule :D lol
0
Tjā, neslikts "defekts" :D
0
Atradu šitādu - 20 pazīmes, kas liecina, ka tu nodarbojies ar pauerliftingu:

1. Ты перестаёшь общаться с другом, поскольку он не доседает даже до параллели.
2. Ты начинаешь орать на того, кто переступил через лежащую штангу или пролез под ней после приседаний.
3. При знакомстве с девушкой первое, что ты ей рассказываешь - результаты последней проходки, первое место, куда её ведёшь - на качалку.
4. Ты платишь владельцу качалки 200$ за то, чтобы он открыл зал 1 января.
5. Ты лезешь в драку, если кто то сказал, что тренажёр для жима сидя более эффективен, чем простой жим штанги сидя.
6. Однажды ты приходишь в большой фитнес-центр и оказываешься там единственным, кто не разминается на велотренажёре...
7. Гримасы на твоём лице во время приседа такие ужасные,что ходят слухи о том, что ты серьёзно болен.
8. Хозяин качалки просит не вешать такие большие веса на тренажёры и штанги, т.к. они на такое не рассчитаны.
9. На тебя косятся остальные посетители спортзала, поскольку твои майка и штаны дырявые.
10. Ты делаешь одно упражнение за час, отдыхая по 10 минут между подходами. Всё это время ты сидишь, втираешь мази, мажешь руки магнезией, мотаешь бинты, пишешь что то в тетради.
11.Тебе лень качать бицепс и пресс от них нет никакого толка в приседе.
12. Твои вещи перепачканы магнезией и пропахли Апизатроном.
13 Вдень тренировки ты на работу появляешься только попить кофе, чтобы не переутомится.
14. Отказаться от секса с женой(подруго
0
14. Отказаться от секса с женой(подруго
0
Vai manu, vai, atvainojos...

14. Отказаться от секса с женой (подругой) потому что завтра день становой тяги.
15. Тебя раздражает вот тот парень, который позирует перед зеркалом.
16. Ты отказываешься смотреть олимпийские игры, пока туда не включат пауэрлифтинг.
17. Загадочно улыбаешься, услышав слово "Фармакология"
18. Когда ты знаешь, что такое "мертвая тяга" и что Жедрунас Савицкас выступает за Литву.
19. "Лифтёр" для тебя - это не профессия.
20. Ты считаешь, что всё нормально, и таких как ты - много.

Bēdīgākais, ka nevar saprast, par ko šie smejas.
0
spriežot pēc tiem punktiem viss ir tendēts uz džekiem, kuriem patīk testerona injekcijas...
0
Dikti atvainojos; bet nu tiešām nekādi neizdodas sameklēt - kādam nav kādi minējumi par dziesmas izpildītājiem? Pielipa, johaidi...
www.youtube.com/watch?v=0W1ZT8Hct8I...
0
Nav gadījumā Black Label Society ?
0
Nē, izrādas, tie ir Halfway To Gone :)

Ja nu kādu, gadījumā, interesē:
Latvijas čempionāts spēka trīscīņā 28.03.2010.g no Ķīpsalas izstāžu halles tiks translēts interneta tiešraidē mājas lapā www.sp.lv

Būs iespējas redzēt gan 400 kg pietupienus, gan daudz, daudz cita pārsteidzoša spēka no Latvijas.
Pasākums notiks Ķīpsalas izstāžu hallē, izstādes Atpūta un Sports 2010 ietvaros.

www.sp.lv/LPF_Kalendars_2010/2010.0...
0
He, ja diskusija reiz ir uzrakta augšā, gribēju pajautāt dzelžu cilātājiem un sportistiem vispār.
Man te janvārī bija tāda šaize, ka sanāca kreisajam celim laterālo menisku saplēst. Novazājos pie dumjiem ārstiem (standarta poliklīnikas "uzliec kompresīti" variants). Protams, nekas labāks tur nepaliek. Aizgāju beidzot pie sakarīga doka, uzreiz pateica, kas par vainu un pēc 2 nedēļām man to norauto meniska daļu izoperēja.
Būtībā jau ir pagājis pusotrs mēnesis kopš operācijas, staigāju normāli, pampums nogājis, tik pietupties nevar un pa kāpnēm problemātiski uzkāpt, jo tad baigi sāp. Visus fizioterapeitiskos vingrinājumus godprātīgi pildīju, bet no tās plikās kājas cilāšanas vairs muskulis neaug klāt (loģiski, no nelietošanas tā kāja augšstilbā ir jūtami tievāka par otru). Respektīvi, sākšu šonedēļ iet atkal uz trenažieriem un pamazām atgūties (doks teica - jātrenē kāja, normāla, spēcīga muskulatūra kompensēs meniska daļēju iztrūkumu, pretējā gadījumā ar laiku bojāsies locītava).
Ja kādam ir līdzīga nelaime bijusi (tomēr viena no izplatītākajām ceļgala sporta traumām), varētu pateikt, kā bija pēc tam trenažieros ar deadliftiem un pietupieniem? Cik ilgā laikā spējāt atgriezties pie tādiem smagiem vingrinājumiem, kur lielākā daļa slodzes uz kājām un muguru? Kā ar skriešanu (viens paziņa, kuram arī bija šāda operācija, vēl pēc 3 gadiem saka, ka sāpot kāja, ja ilgāk paskrien)?
0
Labāk pastāsti, kā Tev tas vispār gadījās? X-(
0
Kačoki var būt mierīgi - ne trenažieros :D Principā man ir ļoti stipras aizdomas, ka mikroplīsumu es dabūju jau oktobrī zemessardzes mācībās, sāpēja tieši tā pati vieta, kad pietupos utt. Tomēr deadliftoju zālē ar saiti un nebija problēmu, jo sāpes bija minimālas un ar laiku mazinājās. Tomēr janvārī, spēlējot florbolu, sanāca tāds nejauks pagrieziens, atskanēja pretīgs krakšķis, un tā lieta tika "piebeigta līdz galam". Florbolā menisku saplēst galīgi nav liela māksla, man liekas, viena no visbiežāk sastopamajām kājas traumām šajā sporta veidā.
0
Redz kā matainie sporto izrādās, arī uz MMA iet:

www.youtube.com/watch?v=x5tRoMznjUI...
+1
Rīt jāaiziet apstīties, kur pie mums te tās jogas nodarbības notiek...
haritonoff.livejournal.com/166242.html...
0
Hedbanginga māsters dalās pieredzē:

''I tell them to listen to 'Reign In Blood' and headbang the whole way through after working out."

www.blabbermouth.net/news.aspx?mode=Arti...
0
Esmu ievērojis, ka svaru bumba labi cilājas pie Diseim albuma. Pie ātrākas mūzikas nesanāk ritmiski.
+1
^un cik smaga ir tava bumba?
+11
^2L :D
0
:D bumba ir 25 kg. Ir vēl otra, bet abas reizē cilāt nav nekāds tolks, tad sanāk tikai mocīšanās. Otru kādam varu atdot. Pirku viņas, starp citu, par latu kilogramā :)))
+1
A viņai ir iebūvēta fīča nospied podziņu un viņa pati cilājas?
+1
Ir, tikai tā podziņa, lejot metālu, ir palikusi bumbas pašā vidū iekšā!
0
cilā Tolku !
0
Beztolks.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas