drone doom
+5
Kautkā nav manītas padziļinātas šī savdabīgā žanra tēmas, kā tas nākas?
Iesākumam bez klasikas (Sunn O))), Earth, Khanate..) iesaku savdabīgo Hjarnidaudi 2006. gada ripuli Pain-Noise-March, kas izceļas ar to, ka izmanto vairāk par 2 stīgām un ir patiešām netradicionāli un pakāpeniski sarežģīts un slāņains skaņas mūris...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
+1
Cik nu tur pie doom var skaitīt to visu, bet praktiski visi Earth un jaunais Sunn albis aizķer riktīgi. Nav mana stihija, bet reizēm uznāk vēlme ko tādu paripināt
-7
Vienīgais man pazīstamais cilvēks, kurš ko tādu klausās ir fatduude. Citus slimos nepazīstu ...
+5
Slimi ir saukt sev nesaprotamas lietas par slimām ;)
+2
Sen gan nav uznākusi luste ko tādu klausīt, bet tā jau noteikti vērti ir Latvijā pat pabijušais duets Nadja, kas šogad izdeva visai interesantu koverversiju albumu, spēlējot zināmu grupu materiālu savā stilā, ieskaitot pat Slayer - Dead Skin Mask, nu itin nemaz sūdīgi neizklausījās.
Bet tā jau gan vairāk zināmie Moss no Lielās Britānijas ir labi, gan pēdējie favorīti, biš vairāk gan uz sludge pusi - Thou. Bet nu nekas par Earth labāks dzirdēts nav šai lauciņā, tas gan.

Un neignorējot latviešus, der minēt arī Solaris, kas tīri smuki vispār skan.
+1
Sunn O))) koncis Rīgā savāca daudzus cienītājus.
+7
Interesanti, kāpēc droneri tā iemīļojuši krievu vārdus?

Nadja
Svetlana
Boris
Vonn

Ir arī latviešu:
Mara :))
+4
+1
Nadja ir lielisks darba fona muzōns. Kad vajag kauč ko uzrakstīt bez redakcijas murdoņas fonā, Nadja parasti glābj.
+1
+3
Psychodrone no Garkalnes — Šerifs Bārda

youtu.be/lE0ASJUdou0...

www.aprinkis.lv/kekavas-novads-zina...
+2
^ labs. Autors izrādās ir Garkalnes novada superjautrais sabiedrisko attiecību speciālists, un tas ir norādīts youtuba video aprakstā.

Vot tādam ir jābūt īstam sabiedrisko attiecību speicālistam - šitā izteikties. Es figeju :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas