Intervija: SEKHMET
0

4.decembrī, klubā “Melnā Piektdiena” black metal mūzikas koncerts “Under the Black Metal Siege”, kurā spēlēs arī čehu underground black metal grupa SEKHMET

Saīsināts. Pilnu rakstu un interviju varēsiet lasīt gaidāmajā žurnāla ”Akorda Gars” debijas numurā.

Intervija: I.T.

Black metal apvienība SEKHMET no Dečinas pilsētas Čehijā ir viena no tām daudzajām grupām ar šādu nosaukumu, kas cenšas kaut ko sasniegt tumšās mūzikas pasaulē un visai veiksmīgi dara to jau vairākus gadus. 2002. gadā to dibina kopā sanākušie, ar pārspīlēto pasaules gaišumu neapmierinātie Frk – vokāls, Set – ģitāra un Ragnar – bungas. Nedaudz vēlāk tajā pat gadā viņiem uz basa pievienojas Warlord. Pirmajos grupas darbības gados sastāvā notiek visai interesantas izmaiņas – nāk un aiziet divi otrie ģitāristi, kā arī nomainās vokālists, kurš no pirmā albuma līdz pat šimbrīdim ir palicis nemainīgs un atsaucas uz vārda Abaddon. Kopš tā laika grupas sastāvs ir palicis nemainīgs: Set – ģitāra, Abaddon – vokāls, Ragnar – bungas un Warlord bass. Tomēr laiks nav pavadīts veltīgi un par SEKHMET jau runā nevis kā tikai par entuziastu kopu, bet par vērā ņemamu muzikālu vienību, par ko liecina grupas visai piesātinātais koncertu grafiks gan pašu mājās, gan dalība valsts nozīmes metāla festivālos.


2005. gadā Teplickas studijā top ieraksts pirmajam demoalbumam, kas ar nosaukumu „Pomsta Pekelných Legií”, kas ir visai pieprasīts. Nākošajā gadā seko dalītais albums ar Slovaku grupu EVIL DEAD „Victims Of The Cult”, bet vēl pēc koncertiem piesātināta gada studijā A-ZYL tapušais pirmais lielais albums „Masová Očista Člověka”/ „Mass Catharsis Of Man”, kurš tiek izdots gan kasetes gan CD versijā, kur kompaktdiskā papildus vēl ir pievienoti koncertieraksti. Albumam seko koncerti ārpus Čehijas teritorijas – grupa spēlē Vācijā, Itālijā un arī Polijā.

2007. gada nogalē SEKHMET vēlreiz izverd savas dusmas jaunā albumā „Okularis Infernum”, kurš ierakstīts Silence S.E. studijā. Seko turneja kopā ar Čehu grupu INFERNO un piedalīšanās Dunkelheit festivālā. 2008. gads grupai iezīmējas jau ar krietni vērienīgu turneju pa Ungāriju, Serbiju un pašu mājām, kur galvaspilsētā Prāgā tiek nospēlēts ne viens vien koncerts. Netiek aizmirsta arī dzimtā Dečina.

Šogad, parādoties jaunam materiālam, grupa koncertē visai maz, lielāko daļu laika pavadot ierakstu studijā, kur top materiāls jaunajam albumam. Tomēr grupa piedalās veltījuma albuma izveidē grupai MASTER’S HAMMER. Tiek arī izdots četru grupu dalītais albums „United In Hell”, kurā kopā ar SEKHMET ir pārstāvētas itāļu grupas THE TRUE ENDLESS, TUNDRA un čehu grupa INFERNO.

Intervija ar ģitāristu Set no SEKHMET.

I.T.: SEKHMET pirmoreiz spēlēs no jums tik tālā Eiro-austrumzemē kā Latvija. Vai Tev ir kas zināms par vietējo metāla skatuvi un ko paši gaidāt no šī pasākuma?

Set: Neviens no mums vēl nav pat bijis jūsu zemē. Zinu tikai to, ka jums tur notiek ne sevišķi daudz metāla koncertu, tā kā es domāju, ka daudzi atnāks uz mums paskatīties. Bet ne jau, ka mūsu dēļ, bet, tādēļ, ka koncerti ir reti. Es zinu dažas grupas no jūsu puses piemēram DARK DOMINATION un LOITS no Igaunijas.

I.T.: Ko lai Latvijas metāla fani gaida no jums?

Set: Es gan nezinu, ko jūs no mums gribat dzirdēt, bet esiet par to pārliecināti, ka mēs Rīgā uz skatuves būsim un spēlēsim True UG Czech Black metal, kas būs naida, gāzmasku, nāves virpuļvētru, Sātana, Jēzus nāves un, protams, alkohola pārsātināts šovs. Hehe!

I.T.: Black metal parasti rada asociācijas ar Sātanismu un līdzīgas ievirzes filozofiju. Kādas ir jūsu attiecības ar to ragaino čali un reliģiju?

Set: Tās ir karš pret žīdiem un kristiešiem, kuri pēdējā laikā ir nogalinājuši daudz brīvi domājošus cilvēkus. Kristieši ir nogalinājuši vairāk nekā jebkuras citas reliģijas pārstāvji vai citi, kas ir bijuši jelkādas apsēstības varā. Tie ienāca mūsu pagāniskajā Eiropā un iznīcināja mūsu vēsturi un mūsu iekšējo būtību. Tas arī ir iemesls, kāpēc mēs sevi izpaužam kopībā ar Sātanu un viņa ideoloģiju. Bet „Sātans” – tas ir tikai vārds, kuru mēs izmantojam šajā karā. Mēs neticam ne Dievam, ne Sātanam. Sātans ir tikai žīdu dieva pretnostādījums.

I.T.: Grupas pēdējais albums iznāca 2007. gadā. Vai grupa jau ir radījusi kādu jaunu materiālu un vai kaut kas no tā tiks spēlēts arī Rīgā?

Set: Mēs tagad katru nedēļas nogali sēžam ierakstu studijā un rakstam jaunu albumu, kura nosaukums būs „Opus Of Monstrosity”. Spēlēsim. Noteikti.

I.T.:Daži noslēguma vārdi Rīgas publikai.

Set: Nāciet un atbalstiet underground metāla scēnu Rīgas “MP” klubā. Lai slavēts Haoss!

www.sekhmet.wz.cz

SEKHMET

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
True Ugar CZ Black Metal ?
+5
SEKHMET vēlreiz izverd savas dusmas jaunā albumā „Okularis Infernum”

Amorphis - skyforger
sekhmet - okularis infernum

gaidīsim
Destruction - huskvarn
Necrophagist - flaying

:D:D
+5
Set: Tās ir karš pret žīdiem un kristiešiem, kuri pēdējā laikā ir nogalinājuši daudz brīvi domājošus cilvēkus. Kristieši ir nogalinājuši vairāk nekā jebkuras citas reliģijas pārstāvji vai citi, kas ir bijuši jelkādas apsēstības varā. Tie ienāca mūsu pagāniskajā Eiropā un iznīcināja mūsu vēsturi un mūsu iekšējo būtību. Tas arī ir iemesls, kāpēc mēs sevi izpaužam kopībā ar Sātanu un viņa ideoloģiju. Bet „Sātans” – tas ir tikai vārds, kuru mēs izmantojam šajā karā. Mēs neticam ne Dievam, ne Sātanam. Sātans ir tikai žīdu dieva pretnostādījums.

^tas džeks pats maz saprot, ko runā? LOL, trve satan...
+2
imho, visvairāk cilvēkus ir nogalinājuši vai nu acteki (arī pagāni; atcerēsimies kaut vai asiņainās upurēšanas par godu kara dievam, kur reliģiskos svētkos pie seņčiem parasti nosūtīja vairākus tūkstošus gūstekņu vai vergu), vai arī musulmāņi, kalpojot savam mēness dievam Allāham, kam ar jūdu/kristiešu Dievu patiesībā nav nekāda sakara.

par kādu vēsturi un iekšējo būtību tas idiots tur runā? ja viņam ir kompleksi un viņš nesaprot kas viņš tāds ir, tad tās ir viņa problēmas. Eiropas vēsture nekur nav iznīcināta, or am i wrong? ja tā būtu (es pieņemu, ka viņš varbūt runā par senajiem reliģiskajiem kultiem), tad šodien mēs neko nezinātu ne par Odinu, Pērkonu, par Hellowīnu, Jāņiem u.t.t. cmon, tas viss ir tepat, un tas viss ir saglabāts (tieši, pašu kristiešu saglabāts, starp citu). eh...
+1
mošk viš domā ka nacisti un komunisti bija katoļi/pareizticīgi/daje...

moška pārrijies alu (CZ, takš) un vairs nesaprot ne rītu, ne vakaru?
0
katoļi/ pareizticīgi/ dajebalkas. :D
+2
pielauju, ka dzeks tika intervets angliski (neba latviski vinsh atbildeja), un zinot vina "bagatigo" vardu krajumu intervijas rezultats ir tads kads tas ir :) religiskus spriedeljumus labak atstat koncertam - vares pajautat personigi :D
+4
Dajebalkas - tie būtu tie mormoņveidīgie melnajos kreklos, kas piepišas nevainīgai publikai sabiedriskajā transportā ? :D
+2
Laikam tie paši, toleteskrājumu dalītāji vien domāti :D
+1
Nu, cilvēks mazliet sagrozīja vēsturi, bet arī vēsture vienmēr ir bijusi kontrolēta, tā kā...

Kā tu zini, ka acteki vai musulmaņi biji tie ? Tu tur biji ? Un vai nav vienalga ? Viens domā tā , cits savādāk...
+3
tiklīdz aiziet runa par reliģiju - sākas tas pats, kas ar mūziku, masturbāciju un gaumes lietu - dirst'n'zāģēt war vienā laidā.

par Sekhmet - lai runā mūzika.
ja būs turbo sūds ar elementiem no fussion jazz, tad neatejot no skatuves tas jāiebrēc uz skatuves esošajiem sejā.
(doma: iemest ar korpspeintētu krucifiksa ekskramentu)

ja būs turbo ahujena un labi, attiecīgi paspiest sasvīdušu roku un izteikt viedokli par antisēmitisku un black metal raksturīgu epitetu.
+4
Nacisti nolādētie, neieredzu.
-4
^arghhhhhhhhhhhhhhhhh/
intresanti, cik black metal lietotāju ir absolute mizantropi/

+1
"...tas viss ir tepat, un tas viss ir saglabāts (tieši, pašu kristiešu saglabāts, starp citu)"

Saglabāts, jā, lielākoties kā eksponāts, ne kā dzīves sastāvdaļa. Kristīgiem lietotājiem drošā veidā, mēģenē saglabāts. Šodien jau daudziem ir brīvi uzskati attiecībā pret pagānisma mantojumu. Varbūt arī Tev. Kādreiz tā nebija.
Man ir aizdomas, ka gan jau kristieši labprāt būtu to visu savā laikā pilnīgi aizslaucījuši nah, ja vien nepatraucētu dažas lietas:

1. Cilvēku vidū tas izrādījās gana dziļi iesakņojies, kaut arī darbs bija ilgs.

2. Tā kā pašiem nācās inkorporēt daudz ko no tā, lai piemērotu savu jauno "brendu", tad nevarēja visu vākt pa tīro.

3. Pārāk ilgs laiks un pārāk plašas teritorijas, viļņveida izplatīšanās gadsimtu gaitā.

4.Propagandas mehānismi tajos laikos tomēr bija švakāki, mazāk visaptveroši un grūtāk pārvaldāmi. Vairāk nodarbojās ar apkaušanu, mazāk ar apvārdošanu, bet visus neapkausi.
+2
Nu, kā es no tās intervijas sapratu, tas čalis par tiem kristiešu upuriem domā visa tās darbības laika upurus, vienkārši viņš tur baisi iekarsis rakstīja. Cien. E, varbūt tomēr palasiet inkvizīcijas vēsturi, lai apjaustu šī vājprāta apmērus. Jeb - jūs ko - uz baznīcu varbūt vēl ejat? Dieviņu atradāt?

Kas attiecas uz to ko viņš minēja kā savas grupas stilu, tad es, nu galīgi nezinot kas ir domāts ar burtiem "UG" to frāzi atstāju oriģinālrakstībā.

P.S. P3LICAN, tu tādus toletē bieži izmoci?
+1
UG - underground, cik es noprotu.
+1
www.youtube.com/watch?v=ksRh-d1-suY...

www.youtube.com/watch?v=iFMfYnwWW8w...

www.youtube.com/watch?v=7HwDS7v_0pU...

www.youtube.com/watch?v=OAGMEBe4bmM...

^nezinu, vai mums izveidosies sakarīga diskusija, tomēr mana pozīcija inkvizīcijas jautājumā ir ļoti līdzīga, ja ne pat identiska tai, kas izskan šajos video. iesaku noskatīties visu video sēriju.
0
www.youtube.com/watch?v=j-wy-_6sRuE...

ieskats raganu prāvu tiesvedības vēsturē - pagānu laiki.

+1
Parādi man andelmani, kurš savu preci nelielī! Tā jau nav lekcija, bet reliģiskā aģitācija! "Jā, jā - bija, bija, bet lielākā daļa no tā ir izdomāta, pārējā pārspīlēta, un vispār, inkvizīcija cīnījās ar raganām, un neviens nevainīgais no tā necieta - TIKAI raganas un ķeceri! Jo viņi bija nelieši, kas nostājās sātana pusē pret "mūsu dievu"". FUCK YOU, RELIGIOUS SCUM!!! Ja Tevi apmierina šī izcili reliģiozā liekulība, tad tik pacel savas jēra actiņas pret debesīm un dodies uz baznīcu - tur taču salmus, mizas un svētos pirdienus uz svara dod! Iekļaujot pasauli vienas trulas bībeles dilemmas rāmīšos - dieva cīņa pret sātanu - ir lielākais idiotisms.
Nesaprotu, E., ko tu dari šeit, Truemetal-ā. Sludini?
0
mūzika ta laba un noskaņu rada, bet dauņi gan :D
+3
man, protams, patīk arī Sātans, visu cieņu, bet nu cik var muldēt par to Jēzus nāvi? Jēzus bija smuks, kruts džeks, pirmais fūhrers! blah, cik no jums tagad pa ūdeni kaut vai pāris metrus varētu pastaigāt? gudri dirst nav malku cirst. dzīvoja pirms divtūkstoš gadiem un joprojām populārākais čalis rajonā! kā teica P.V. - Tur kaut kam ir jābūt! rispekt Hesus, viņš bija ok čalis! kamooon!
+1
Venom, aizver muti! es tev piedāvāju faktus. ja tu nespēj objektīvi paskatīties aiz tā cilvēka izskata (starp citu, viņam ir sarkanais diploms zinātniskajā ateismā), tad tu esi aprobežots auns. es baznīcu kritizēju ne mazāk par ikvienu no jums, un iespējams, pat vairāk nekā jūs visi kopā. tikai, ne viss tur ir slikts, un daudz kas par to ir arī samelots. fuck off.
+2
neatceros, ka E. šeit kādreiz būtu "sludinājis"
+3
Cienītais E. (rakstot uzzināju, kas slēpjas aiz šī mistiskā patskaņa - sen te nebiju parādījies), Es aiz tā cilvēka izskata vispār neko nemeklēju, man pietika ar to, ko dzirdēju. Un no tiesas man ir pie kājas tas, kādā krāsā viņam ir diploms un vai tāds vispār ir. Kādus faktus, starp citu: ka kristīgā reliģija pret visiem bija diži draudzīga izņemot savas apsēstības radītos ienaidniekus? Lūk tev fakti - Blokula, Salema, Montsegīra, varam pievienot vēl tās pilsētas, kur dažās dienās pa pāris simtiem tika sadedzināti. Nav jau obligāti inkvizīcijai jābūt, lai izslaktētu ciemu, balstoties uz sakariem ar āžiem. Pēcāk par to tāču tikai grēku atlaides piešķīra (ak, jā - un daļu no noslaktēto mantības arī ($)!!! :)).
Lietas būtība ir jāmeklē nevis tajā: bija vai nebija inkvizīcija pareiza vai nepareiza, veicinoša vai kavējoša, radoša vai postoša, bet tājā vai kristietība kā reliģija attaisno savu pastāvēšanu šodien pēc visām tām cūcībām, ko tā savas pastāvēšanas laikā ir sadarījusi. Un man šeit nav tai atbalstošas nostājas.
+2
Uzskatu, ka reāli ar inkvizīciju un pārējiem sūdiem nav nekāda sakara reliģijai, bet tieši attiecīgajām organizācijām, institūcijām. Proti, baznīcai. Man nav nekas pret kristietību un kristiešiem - cik esmu saskāries, jauki, mierīgi cilvēki, neviens mani arī nav centies ne par ko pataisīt vai kaut ko borēt (mormoņi u.tml. draza, protams, ir pavisam cits stāsts) un principā ir tikai vēlējuši labu. Bet lieta ir tajā, ka kā Remarks ir rakstījis "Baznīcai ar Dievu jau sen nav nekāda sakara".
+2
Kristietība izrādījās ļoti parocīga reliģija Romas pagrimuma laikā un tumšajos viduslaikos, kad darot savus melnos darbus varēja pavicināt Grāmatu (mazsaprotamā valodā) un pamatot visu ar Dieva gribu. Pie reizes varēja arī veiksmīgus ieganstus atrasts ne tikai neticīgo un raganu mušīšanā, bet arī maz- un nepareiz-ticīgo līdzpilsoņu izkaušanā, kuri ne tā kautko sapratuši ...
+2
Jā, bet reāli tur nav tās reliģijas, tas bija tikai ierocis, ar ko panākt gribēto. Vērsties pret baznīcu, pret tiem, kas tādā veidā panāca savas iegribas, tas viss ir saprotami un pareizi, bet kas jums pret pašu ticību? Uz kājām kāpj? Nesapratīšu nekad šito.
+1
^ tur jau tas stāsts, ka kristietības un dieva vārds tika lietots pilnīgi citiem, ļauniem mērķiem, tāpat kā tagad tiek lietots sātana vārds pilnīgi nevietā
0
Tieši tā.
+3
Sāls jau tur, ka budisti, cik man zināms, neskraidīja apkārt cilvēkus slaktējot ticības dēļ. Mūsu senči arī aiz Dieva neslēpās, kad pie kaimiņiem sirot gāja.

Kautkur jau rakstīju, bet savlaik nošausminājos, apskatot ''Bērnu Bībeli'' - ar smukām bildītēm jauki aprakstīts, kā labais Jahve apkauj Ēģiptiešu zīdaiņus un palīdz izredzētajiem (par kādiem nopelniem, starp citu ?) apslaktēt Izraēlas pamtiedzīvotājus.
0
^ tas jau tas pats, kas neonacisms zem sātana vārda :)
0
Mja. Arī taisnība, Blade... Vispār, hvz kā tur viss notika mūsu ēras sākumā/pme.
0
Bet paskatoties uz mūsdienām, tas, po mojemu, ir tā, kā augstāk rakstīju.
+1
^^^ nu bet ... Sātans jau Dieva enģelis vien ir. Un dara tik Dievam derīgu darbu.
0
Lai jau dara ko grib... (atkorķē aliņu)
+2
Tā jau sanāk - Lucis ar lielo papiņu sadirsās, ta nu šis viņu norīkoja uzņemties atbildību par paša savārītiem sūdiem.

"kas jums pret pašu ticību? Uz kājām kāpj? Nesapratīšu nekad šito."

Te varētu daudz un gari pļūtīt, bet īsumā es teiktu, ka tā, manuprēt, ir vieglākā ceļa iešana.
0
Jā, principā jau ir vieglākā ceļa iešana. Bet vai tas ir slikti? Ehh. Nu, mkei, tur var gari filozofēt. Lai jau.
0
Ha, iepeldēju te pēc dažu dienu mirkļa...
Ticība - vai kāds man var paskaidrot ko nozīmē, un kas tas ir - "ticība"? Reliģiskā gadījumā man tas asociējas ar praktiski bezjēdzīgu terminu, kas ir tikpat bezjēdzīgs kā termins "grēks". Ne vienam ne otram nav reālas eksistences pamatojuma. Mēģinot izprast termina "ticība" būtību, šķiet, ka ar kaut ko tādu jāsaprot kāda cilvēka šaubu pilna cerība, kas nevis ir vērsta ar jautājošu "Vai eksistē?", bet ar apstiprinošu jautājuma ievirzi "Nezinu vai, bet eksistē, jo es apstiprinu savas pieļaujamības vēlamo rezultātu kā nepierādītu, bet esošu!". Tas nozīmē pašiedvesmojošu pašapmānu. Jo realitātē ticība nedod nekādu citu rezultātu kā ilūziju. Un, ja cilvēks tiešām sev iedveš domu par ticību, tad laikam jau šis fenomens nostrādā aanlogi narkotikai, jo rada atkarību no tā. Laikam tāpēc mūsu valstī vai ik uz stūra mudž no ticīgajiem, kuri TIC, un tieši tāpēc nekā cita nedara, kā gvelž par ticību. ak jā, un lamā valdību, kuru, paši savas ticības notrulinātās spriestspējas dēļ, savulaik pie siles pielaida. Nu, ko reliģiski atkarīgie ticības narkaši - baznīcā salmus un mizas (psalmus un mises) dod! Kurš pirmais, tas vairāk dabūs. Bēēēēēēē!
0
"Tas nozīmē pašiedvesmojošu pašapmānu."

nu bet uz to jau arī tas viss balstās, tieši un konkrēti. turklāt 'īstens ticīgais', piemēram, bezsmadzeņu muslims, ticības vārdā arī nogalināt nebaidīsies, jo Allāhs taču to vien vēlas!
+1
Es ticību definētu kā prāta stāvokli, vai varbūt drīzāk prāta darbības īpatnību, kas pieļauj un faktiski stimulē tāda fenomena kā reliģijas rašanos un eksistenci (fenomenu tādā ziņā, ka pēc tā nav objektīvas nepieciešamības). Tas, protams, viss ir tikai murgaina filosofēšana jeb filosofiska murgošana no manas puses, bet nesen es no rīta pamodos ar domām galvā par šo tēmu, nez varbūt bija kāds sapnis, ko neatceros. Man radās doma, ka šāda prāta darbības īpatnība, iespējams, ir principā piemērota kam maķenīt citam, nekā tam, ko tā pašlaik daudzos ļautiņos producē; varbūt tā ir blakus efekts - bet kas zina, varbūt ne blakus-, bet būtisks efekts, lai realizētu saikni ar kaut tādu kā kolektīvo zemapziņu vai tipa astrālo pasuali vai ko tamlīdzīgu. Karoč, es neesmu to domu necik tālu izdomājis, bet tāda ideja man iešāvās prātā, šoreiz drusciņ konkrētāk, nekā agrāk.
-1
he he
www.tvnet.lv/zinas/intervijas/ar...

"Kāpēc Latvijā nebūs bērnu?

Kamēr cilvēki nekļūs par musulmaņiem, bērnu nebūs, jo bērnus negrib. Viņi nezina, ko ar tiem darīt, viņi nezina, ko tiem mācīt. Protams, cilvēki atrunājas ar naudas trūkumu, bet uz pasaules fona Latvija nav nabadzīga. Patiesībā bērns ir svešs cilvēks, kuram neko neiemāca, tāpēc tas nekad nekļūst tuvs, bet ir tikai svešinieks, kas "nojucis citādi". Tāpēc labāk un izdevīgāk ir braukt ceļojumos, pirkt mantas, nevis nopūlēties ar bērnu. Starp svešiniekiem ir paaudžu konflikti, kādu nekad nav īstiem musulmaņiem, jo viņi dzīvo un mācās ar islāma vērtībām, kuras neatšķiras vienai un otrai paaudzei.

Vai pagānisms rada tā dēvēto civilizāciju konfliktu?

Nav civilizāciju konflikta. Es piekrītu Blēram, ka vienā pusē ir nevis civilizācija, bet barbari. Pēc definīcijas "mītiskie" barbari ir tie, kas puspliki klejo apkārt bez vērtībām un bez ierobežojumiem. Civilizētiem cilvēkiem ir augsti attīstītas vērtības un noteikti ierobežojumi. Cilvēki, kuriem nav vērtību, kuri var rīkoties jebkā un sauc to par brīvību vai visatļautību, kuriem ētika ir nesaprotams jēdziens, ir barbari, mežoņi. Tad jūs saprotat, kura puse atbilst "mežoņu", "barbaru" definīcijai... Šiem cilvēkiem galvenais ir korporatīvisms, kad lielās kompānijas, lai saglabātu sev peļņu, saplūst ar valsts varu un izmanto to. Hitlers atrada ienaidniekus — ebrejus —, kurus izmantot, Bušs ir atradis citus semītus — arābus un musulmaņus vispār.

Kādu redzat Eiropas un Latvijas nākotni? Es neesmu pareģis, nevaru prognozēt nākotni. Bet, ja vaicājat manas domas, tad uzskatu, ka Eiropa pamazām pieņems islāmu, ka Eiropa kļūs par musulmaņu pasauli, un arī Latvija ar laiku tāda kļūs. Nezinu, kad tas notiks, bet tā tas notiks. "
+3
Drausmas, kādi murgi. Vērtības, kas atšķiras no manējām nav nekādas vērtības! Allah Akbar!
+1
"Tas ir mīts un meli, ka islāms tika izplatīts ar zobenu. Karš sākās tāpēc, ka musulmaņiem uzbruka Bizantijas impērija, viņu vēstnešus nogalināja Persija. Stāsts par to, ka kristiešus piespieda pieņemt islāmu, ir Baznīcas sevis mierināšana melos, jo ļoti daudzi kristieši izvēlējās pieņemt islāmu un Baznīcai vajadzēja kaut ko izdomāt, lai to izskaidrotu. Teoloģiski islāms ir nesalīdzināmi spēcīgāks un pamatotāks par kristietību, jo tam ir pierādījumi un argumenti."

Pilns komplekts, kaa saka... Sveiciens inkviziicijas apologjeetam no koleegja seetas otraa pusee.
+2
Starp citu manaa kursaa maaciijaas meitene, kurai bija daudz vienkaarshaaka pieeja inkviziicijas un visa paareejaa attaisnoshanaa. Vinja vienkaarshi teica - "vinji nebija iisti / iistie kristieshi".
+1
^ tie bija antikrista izdzimteņi, kas vēlējas nomelnot kristiešus un viņu mierpilnos un labestīgos nodomus
+1
Musulmanju versijaa - Tie bija shaitana infideli. :D
Jeb kaa vinjiem to antipodu sauc?
0
Antipods ir tas kas ir pret podu - tādad Poda Gāzējs!
+1
:D :D "Karš sākās tāpēc, ka musulmaņiem uzbruka Bizantijas impērija, viņu vēstnešus nogalināja Persija." - Un viņi no "uzbrūkošās Bizantijas" un viņu vēstnešus nogalinājušās Persijas, triecienā izbrāzās cauri visai Ziemeļāfrikai, un "iebēga" Pireneju pussalā, caur kuru "miermīlīgi" gribēja ievākties pat Parīzē. Tikai jautājums - ja tā Persija viņus tik dikti vajāja, tad kādā veidā Irāna šodien ir viena no musulmaņu lielvalstīm???
+1
Teoloģiski islāms ir nesalīdzināmi spēcīgāks un pamatotāks par kristietību, jo tam ir pierādījumi un argumenti

www.youtube.com/watch?v=BcNy8PfDcDE...

www.youtube.com/watch?v=oxsaRyU_g8c...

dižie teologi, bļa. davai ka vēl vairāk šitādus rītārdus, un drīz mēs visi būsim begti. stand against islam!
+1
www.youtube.com/watch?v=aR8k_d_3Amk...

pēcnāves priekšstati.
0
un, tikpat lielā mērā vajag pretotries tiem izdzimteņiem, kas sevi postulē par Kristus kalpiem, bet dara pāri maziem bērniem, un it kā Dieva vārdā veic citas šausmu lietas.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas