mīļas skaņas
0
Yē! ^_^

Tikko labu dāvanu vārda dienā saņēmu no valsts! :D
Kā man patīk tā sirēnu skaņa, kas tagad arā skan_ mmm vienmēr dzirdu uzreiz smaidu! tik patīkama skaņa!

Kādas Jums skaņas garšo?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Tad tomēr man nerādījās gļuki... Un tā kā es vēl te rakstu, tad tā arī nebija kodoluzbrukuma trauksme.
+10
Pag, vaitad nebija katram, kurš dzirdēja to skaņu jāmaksā 1ls nodoklis?
0
Gļuks nebija, bet kārtējā pārbaude gan. Tās pārbauda 2x gadā. Sīkākā infa: www.bradajumi.lv/forums/viewtopic.ph...
+3
Desper, kad es izdzirdēju, man pirmā doma, kas ienāca prātā bija - JERICHO!!!!
+2
Zini, katru reizi, kad izdzirdu mājās to NATO patruļnieku skaņu, es gaidu sprādzienu un melnu ekrānu ar uzrakstu "GAME OVER". Paranoja...
+2
ja shitik biezhi testees, palaidiis garaam iisto uzbrukumu... a to tauta pieradiis un nereagjees vairs... jau taga nereagjee, es piem tik starp dziesmaam sadzirdeeju kautkaadu skanju lai gan tas bljauris man metru 100 attalumaa iraid.. a mosh bik vairaak...
0
Parasti nekad darbā nedzird, bet šoreiz kauca uz nebēdu!
Un Tontoonam taisnība...tauta vēl priecāsies - paskat, cik skaisti inscinēts bumbvedēju uzlidojums!
+2
Mhm - sevišķi, ja pēdējo ~pusgadu pleilistēs pārsvarā figurē industriāls metāls, kurš ārkārtīgi mīl lietot trauksmes sirēnu skaņas.
+ ja vēl lieto austiņas : D

Man pirmā doma sirēnu testēšanas gadījumā - Silent Hill ^^

Vot, šiem indivīdiem iz metal-archives foruma gan lieliski gāja:
RedMisanthrope:
"I played Silent Hill 2 for the first time one night. The next morning my entire city was covered with a blanket of fog."

Ravenlord266:
"in the netherlands they test the air sirens every first monday of the month (to check if they work properly) one Sunday I played SH throughout the whole night not sleeping at all. the next monday those bastards test the sirens when i'm in the fucking bathroom. if they werent already on my knees I would've shat my pants seriously"

:D :D :D
Šamējie, redz, krietni biežāk pārbauda.
0
Ja lietotu austinjas ta vispaar neko nedzirdeetu :D
+1
man nervi netur šitās šausmu spēles, kā kino žanrs man ir absolūti topā, bet spēlēs pārāk liela saprāta iegrimšana, pat pēc haf life bērnībā skrēju cauri tumšajam kordoram... brrrr
+1
^ Nez cik sīkie ir nedēļu palikuši nomodā pēc kādas no Fredija Krīgera Gobu ielas šausmenēm? :D
+2
^ nu. vecīt, atgādināji... brr... ieskaiti mani sarakstā >:)
+1
Vot, šitos tulkotājus aiz pautiem izbarot amazonēm.
1. Filmu nosaukumus ir maza jēga tulkot - iznīcina internacionālo atpazīstamību;
2. Vietvārdus netulko. Latviskot gan var. Latviskojumam būtu jābūt: Šausmas Elmu ielā.
0
par spēlēm - Resident evil pirmais ar bija reāls mīziens spēlēt!
situācija no spēles - Tu bruņots ar nazi un ir pistolē 6as patronas, tev tuvojas 3 zombiji un tu zini, ka nākamajā istabā tevi gaida liels zirneklis! :O

vēl otrs ārprāts, ko esmu spēlējis aiz silent hill ir šis -
content.answers.com/main/content/img/am...

noskaņa, drūmums, spēles muzikālais pavadījums viss ir jauki, kā jau labā horror survival, bet šai spēlē ir vēl lielāks plus! Tev nav ieroču ar kuriem aizstāvēties, jo pēc spēles sižeta Tu esi vecene, kura strādā par fotogrāfi, Tev tiek dots uzdevums, vecā mājā nofotografēt rēgu... un tad tur sākās čerņa!
0
^^Pareizi būtu Šausmas Gobu Ielā
+5
Vai nu Gobu ielā, vai nu Elmstrītā. Elmu iela ir galīgi garām.
0
vēl pareizāk būtu Hellraiser vai Braindead!
0
nekad mūžā neesmu tās sirēnas dzirdējis. jocīgi.
+4
Par katastrofām runājot, šitas ir visai iespaidīgs video:
escalofrio.com/n/Catastrofes/Accid...
+2
5:10 ir pizģets. pilnīgs.
+1
Njā. Tiešām kā pēc uzlidojuma. Nez, cik "laba" sajūta bija pašam pilotam redzēt to asinspirti...
0
"Vai nu Gobu ielā, vai nu Elmstrītā. Elmu iela ir galīgi garām."
mhm, pēdējais variants. My bad ar ātrās rokas tulkošanu : P
+2
Droši vien pilots vēlējās pēc tam labāk būt miris...
+2
Njā. Kautgan izskatās, ka vadība rezka dirsā aizgāja. neizcirtu kad šis paspēja katapultēties - moš pie trieciena automātika nostrādāja.

Bet šitos šovus vajad aizliegt nax. Ne pirmais, ne pēdējais tāds, kur maltā gaļa paliek pāri ...
+3
0
0
Uzreiz +1, ka OST no Linča režisētas filmas - kaut kā biju palaidis garām.
Mja, vēl +1 par to, ka kādreiz Rammstein skanēja kā Sonic Mayhem iekš sava Quake II OST - jaucu reiz :D

www.youtube.com/watch?v=ALBKFB28E0M...

0
Ļvovas atgadījumā, starp citu, bija divi piloti, abi paspēja katapultēties. Bet nu izpildīt trikus ar reaktīviem iznīcinātājiem virs skatītāju galvām - tā jau ir bijušai padsavienībai tipiska bezatbildība. Ramštainas katastrofā vismaz skatītāji bija drusku nostāk, kas gan viņus tāpat neglāba. Šajā gadījumā toties čakars bija ar to, ka tā bija jeņķu bāze vācu teritorijā un jeņķi sākumā nebija laiduši friču mediķus iekšā.

BoD, ja pie trieciena nostrādātu automātika, kas pilotu katapultē, būtu tak bišķi par vēlu, ne? Un katapultēšanās jau arī var nesanākt īpaši veiksmīga - tai pašā Ramštainā viens no 3 lidmašīnu pilotiem katapultējās, bet nositās pret skrejceļu, jo izpletnis nepaspēja atvērties.

re, kā izskatās katapultēšanās:

www.authorsden.com/ArticlesImage/36725...
0
Zinu jau zinu ... Pa diskoveri laikam savalaik raidījums bija, kā visādos veidos mēģināja panākt, ka katapultējoties tuvu zemei pilotu paglābtu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas